X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 września 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik trzymam mocno kciuki za Was ♥️ mam nadzieję że Florus będzie dzielny. Moje myśli jutro z Wami !!!

    Bunia gratuluję, Alicja cudna, widziałam na exach :) mały Skarbek 😍

    My dzisiaj spędziliśmy fajny dzień - rano wspólne śniadanie, potem poszliśmy na siłownię - wreszcie doszłam do siebie. Oczywiście tym razem ograniczyłam się do rowerka/ bieżni/ orbitreka i kilku ćwiczeń na ręce, jednak nie będę po owu trenować brzucha - wiadomo 😂 a owu była wczoraj więc się idealnie wstrzelilismy. Jak zwykle finał będzie taki sam, no ale.
    Popołudniu poszlismy do tesciow, bo teściowa miała urodzony... Oczywiście przy składaniu życzeń powiedziałam "spełnienia marzeń " i dostałam w odpowiedzi, że ona ma tylko jedno marzenie i żeby się spełniło. Wiadomo o co chodzi... Poza tym ostatnio w pracy kierowniczka innego działu jak zobaczyła że jestem przeziębiona to zaraz z tekstem " a Ty nie jesteś w ciąży? Ile Ty jesteś po ślubie? " To już nie pierwszy raz jak tak mówi... Ona jest fajna, ale tym akurat mnie denerwuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 22:16

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 8 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, trzymam kciuki! Jesteśmy z Tobą.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie... Ja nie wiem jak my to przeżyjemy. Żołądek to mam przyklejony do kręgosłupa z tego strachu... Florian non stop cyc... Aj...

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 września 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocne kciuki!!!! Mysle o was! daj zaraz znac jak bedziesz cos wiedziec.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjęli nas na oddział, młody właśnie śpi, ja próbuję zjeść kawałek bułki, bo ostatni posiłek miałam wczoraj w południe. Po 13 idziemy na kwalifikacje do antesezjologa, operacja ma być jutro z rana, ale jeszcze nie wiem dokładnie o której.... No i mamy przygotować się na to, że mały bardzo spuchnie (zazwyczaj pierwsze 3 doby są najgorsze), że podczas operacji będzie toczona krew i że czeka nas tu ok dwutygodniowy pobyt. Jeszcze będę gadać z lekarzem prowadzącym żeby nas puścili szybciej, w razie to na zdjęcie szwów podjedziemy, daleko nie mamy, nie całe 2h drogi... Bądź co bądź, jutro o tej porze będą kroić tą moją biedną, malutką, blond główkę....

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 września 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik trzymam mocno kciuki żeby było dobrze:* trzymaj się kochana, jesteś silna i dasz radę choć jest ciężko....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 9 września 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocno trzymam kciuki, trzymajcie się 😘

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 września 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik dużo ciepłych myśli w Twoją i Florka stronę :* będzie dobrze
    Iza mnie też te pytania wykanczaja, na szczęście przeżyłam sobotnie wesele bez przytykow 'kiedy wy?' '3 lata po ślubie? I ciągle sami?' itd.
    Przyszły moje wyniki z testdna..
    MTHFR C677T układ heterozygotyczny nieprawidłowy
    PAI-1 4G/5G układ heterozygotyczny nieprawidłowy
    Reszta wyników prawidłowa. I teraz co dalej z tym? Czy jest bardzo źle? Czy po transferze czeka mnie heparyna?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 września 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta pewnie tak, heparyna, przed acard i nie wiem, czy nie powinnaś brać metylowanego kwasu foliowego zamiast normalnego w razie czego, badałaś kiedyś kwas?

    Dużo ciepłych myśli z Twoja stronę Frez, ja mam dzisiaj eMka na operacji w szpitalu, czekam aż będzie info ze się obudził bo go właśnie chyba kroją. To już jest stres a to nic poważnego i nie dotyczy malucha, dzielna bądź (wiem, jesteś!), oby poszło totalnie bezproblemowo i ostatecznie wyleczyło Florka ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 19:56

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kwas badałam na wiosnę i był bardzo niziutko i od tej pory biorę metylowany ze Swansona. Ciekawe czy lekarz uzna ten wynik za wskazanie do heparyny?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 września 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe, mój niby na początku twierdził, ze to nie jest do końca wskazanie, ze według niego poronienie nie było przez to ale teraz w ciąży jest bardzo na tak, żebym brała, nie wiem czy coś go w międzyczasie przekonało, czy o co chodzi :P. Na pewno do samych staran kazał mi brać acard cały cykl

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 września 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to kciuki też za Twojego Emka - co by potem szybko wracał do zdrowia i nie marudził jak dziecko ;)

    Frezku pisałam na exach ale i tutaj -trzymam kciuki za jutrzejszy trudny dzień dla Was.

    Dziewczyny ja takich pytań słuchałam przez 7 lat (a teraz jak mój exior ma 3 dzieci każde z inną kobietą to jakoś nikt nic nie mówi. Raptem wszyscy wody w usta nabrali :]). Zawsze zastanawiałam się jaką ciętą ripostę wystosować żeby się ludzie zastanawiali czy mówię poważnie czy żartuję ale mimo upływu czasu nigdy nic sensownego nie wymyśliłam. Za to nauczyłam się żeby samemu nie robić nikomu takich przykrości. Jeszcze za mało świadomości w naszym społeczeństwie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 21:25


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 września 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mysle o Was. Trzymam za lapke.

    Nowa za Ciebie i za emka kciuki mocne.

    Cheresta ja msm jeszcze tego drugiego mthfra hetero i wyniki mam ogolnie dobre. Dzis robilam krzywa to byl wrwcz problem bo sie nie goily zyly na tej heparynie. Wiec pewnie znajdziesz lekarza, ktory wypusze Ci recepte, ale czy z refundacja? Zalezy jak trafisz.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 września 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez myślami z Wami!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Operacja odwołana... Już był na stole... Anestezjolog znalazła jakieś plamki, podjerzewaja ospe. Zamknęli nas w izolatce

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 10 września 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, Frez... Duzo siły dla Was :-*

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Frez...jeszcze tego Wam brakowało...:( trzymajcie się!!

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 września 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ☹️☹️☹️ cholernie mi przykro... Mam nadzieję, że Bóg Wam wynagrodzi te cierpienia....niech to się już skończy.

    Reset czytalam na exach i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, a Julka posiedzi grzecznie w brzuszku do terminu ! Odpoczywaj dużo.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 września 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mam nadzieje, ze juz cos w koncu wiadomo i ze to jednak nie ospa. Niech to juz bedzie za Toba.

    Reset tez czytalam na Dinkach. Oby skonczylo sie tylko na strachu. Lez, odpoczywaj i mysl pozytywnie. Jestes pod opieka, Julka niech jeszcze chwile poczeka az pozna reszte rodziny.

    Ostatnio ktoś zglaszal zapotrzebowanie na focie brzucha. To moj 25 tygodniowy, 6.5 kg do glaskania ;)
    4764cc7ad017.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2019, 19:43

    Ochmanka, nowa na dzielni, Achia, Achia, Cheresta, frezyjciada, Lunaris, Izape_91, Cabrera, Siwulec, Rucola, Kaczorka, moyeu, Anna Stesia, Yoselyn82 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za buciory ale aż mnie ściska w środku.

    Frezyjciada serce się kraje na to wszystko. Moja modlitwa leci dzisiaj do Ciebie i Florka. Nie wyobrażam sobie nawet jak ciężko Ci jest patrząc na cierpienie własnego dziecka. Dołączam się do dziewczyn, moje myśli są z Wami.


    Dinkowy fanklub cały czas ciepło o Was wszystkich myśli i mooocno trzyma kciuki✊✊✊

    nowa na dzielni, frezyjciada, Lunaris, Malgonia, szona, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 874 875 876 877 878 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ