X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 września 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Reset, jak się czujesz? 30 tydzień? Nie mogę w to uwierzyć, przecież dopiero co był Tlusty Czwartek;)

    Ogólnie super! Miewam chwile zmęczenia, zwłaszcza, że powoli zamykam sprawy w pracy (od jutra tylko z doskoku, z domu i rozprawy, koniec z siedzeniem po 8 godzin!), więc ostatnio pracuję po 12 godzin, by nie zostawiać zaległości. No i miewam napady wicia gniazda, więc albo leżę i odpoczywam albo jak już wpadam w wir sprzątania na maksa.
    Dziś usg III trymestru i to chyba ten moment ciąży, kiedy chwilowo nie mam JUŻ stresów, ale też nie mam JESZCZE :P Bo za chwilę się zacznie, że może Mała za mało się rusza, może wody się sączą, może coś... A na razie mi po prostu dobrze <3

    Nieustająco trzymam kciuki za Was, Waszych lekarzy, nowe pomysły diagnostyczne. Pamiętam siebie rok temu - wróciliśmy z wakacji, miało być hsg i klinika. HSG nie wypaliło, bo przywiozłam jakie bakterie z Turcji (wrr, jaka ja byłam zła), a klinika (do dziś pamiętam datę pierwszej wizyty -2 października) zrobiła mi tyle krzywdy w raptem jednym cyklu (kolejna wizyta 15 października była już ostatnią w Macierzyństwie :P), że w życiu bym nie uwierzyła, że za rok będę w 31 tc. Ech. Z perspektywy czasu nie wiem, skąd ja na to brałam siły?!

    nowa na dzielni, golonat lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 września 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny myślałam że umrę z nerwów, jeszcze opóźnienie 40 minut było. Malutki odpowiednio duży, machał rączkami i nóżkami cały czas, wszystko w najlepszym porządku, jestem przeszczęśliwa <3 <3 <3 9 tydzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 10:46

    Cabrera, Kaczorka, reset, frezyjciada, Yoselyn82, Achia, Malgonia, Aga9090, Bajkaaa, Lunaris, JustynaG, moyeu, szona, staraczka1111, lamka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 września 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa i Reset bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z maluszkami :) trzymam kciuki, żeby pozostało tak do rozwiązania. No i faktycznie, czas najwyższy Reset zacząć cieszyć się tym stanem :) dla mnie to jakaś abstrakcja i ciąża kojarzy mi się z wielkim stresem, może dlatego teraz się nie udaje. Pisałam Wam ostatnio że zapisałam się z emkiem i przyjaciółka na siłownię. Wczoraj poszłyśmy na pierwsze zajęcia, a że bardzo chcialysmy a nie było nic innego to poszłyśmy na ćwiczenia z obciążeniem i dzisiaj chodzę jak robokop, ale było fajnie, osmiałyśmy się jak głupie. Dobrze tak czasem odpocząć od wszystkiego i zrobić coś innego. Dzisiaj mamy plan iść znowu ale chyba na coś lżejszego 😂 o ile koleżanka da radę.

    nowa na dzielni, Bajkaaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, cudowne wieści ❤️
    Nie zdążyłam nic napisać, ale myślałam o Was od rana 😊

    A u nas dziś 35 tc i 35 dni do porodu 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 12:07

    Yoselyn82, nowa na dzielni, Aga9090, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 września 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Jeny dziewczyny myślałam że umrę z nerwów, jeszcze opóźnienie 40 minut było. Malutki odpowiednio duży, machał rączkami i nóżkami cały czas, wszystko w najlepszym porządku, jestem przeszczęśliwa <3 <3 <3 9 tydzień :)

    tak sie cieszę. Gratuluję :-)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 września 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo, to jest tak niesamowity stres że musiałam googlać jakieś ćwiczenia oddechowe na wyciszenie przed. Fakt Izape że to jeden wielki stres. Nie, żebym życzyła Ci stresu, ale mam nadzieje, że szybko dołączysz :D. Ja już cichaczem wchodzę na exy znowu i dla motywacji oglądam dzieciaki i Wasze brzuchy :D. Pokaże Wam jeszcze mojego malucha, chociaż zdjęcie wyszło kiepsko bo na szybko ujęcie i akurat mu się nóżki schowały (były po lewej ;)). Bardzo był ruchliwy, jakby tańczył :), pewnie też się zestresował :P


    198e5b0b4125d910med.jpg


    Kaczorka, Achia, Malgonia, frezyjciada, Yoselyn82, Aga9090, Cabrera, Cheresta, Lunaris, JustynaG, staraczka1111, Kittinka83, Siwulec, lamka, Anna Stesia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 września 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa tez dzis mialam zabiegany dzien, ale myslami bylam z Wami. Baaaaaardzo sie ciesze, ze wszystko jest dobrze. Caly czas wierzylam, ze bedzie wszystko ok.
    A stres rozumiem, jeszcze do prenatalbych to usg to bedzie taki mega stres, ale potem bedzie lepiej.
    Ja mysle ze gdybym wyleczyla kregoslup to moglabym byc w ciazy caly czas, a jeszcze niedawno chcialam zasnac i obudzic sie na porodowce.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 5 września 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, super super super!

    Bunia, widziałam Cie dzisiaj na ex-testerkach. Sprawdź proszę wiadomosci:)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 września 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa dołączę do gratulacji :) masz swojego własnego misiaczka Haribo <3 rośnij zdrowo dzidziusiu!

    Cabrera to już ostatnia prosta. Jak się czujesz? trudno uwierzyć że to tak szybko zleciało! Ty, Bunia, Reset. Za chwilę i Nowa urodzi tak czas zasuwa!

    Iza najważniejsze że głowa oczyszczona ;) daj znać czy dotarłyście na kolejne zajęcia. Ja z koleżanką byłyśmy na pilatesie- stwierdziłyśmy że to będzie taki lajcik... Na zajęciach średnia wieku 60 z przewagą na + a my byłyśmy takie zdechnięte po 15 min jak byśmy ewakuację szpitala na plecach zrobiły. Za to babeczki emerytki śmigały że aż trzeszczało. Teraz to już nawet na jogę boję się iść :P moczę tylko tyłek w basenie.

    nowa na dzielni, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 września 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez oczywiście przekornie tak jak nie ruszałam tylka totalnie przez 1,5 roku, tak nagle zaczęłam zazdrościć wszystkim którzy teraz wzięli się porządnie za jakieś ćwiczenia, silownie, skalki i inne sporty :D. Ze niby jakym mogła to bym od razu poleciała 3 x w tygodniu teraz na trening, tia, bankowo ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 września 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ja juz wole ciezary dzwigac niz isc na joge. W ogole to wszelkie cwiczenia wzmacniajace uwazam, ze sa duzo trudniejsze niz dilowe czy cardio.
    Tak wiec szacunek, ze dopiero po 15 minutach Was sieklo ;)

    Nowa cos w tym jest. Ja bym z kolei jadla teraz samo sushi i tatary ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 września 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia ciężary to my mamy do dźwigania w pracy a ja sobie wycwaniaczyłam że tak sobie posiedzę i się porozciągam to przecież nawet się nie spocę... uhm :P

    Ja w ciąży nie jestem ale tatara też bym opchnęła OMOMOMOM! (sushi łatwiej zdobyć :D)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 września 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris idziemy dopiero w poniedziałek, bo niestety zakwasy okazały się silniejsze. Dziś 3 dzień i nadal jestem obolała 😂 chyba nigdy nie miałam aż takiego ostrego treningu. Teraz pójdziemy na jakieś lżejsze ćwiczenia i może za jakiś czas wrócimy tam, chyba że spodoba nam się bardziej coś innego. Może ten pilates.

    U mnie dzisiaj mega pozytywny owulak, więc spróbujemy na tej diecie, bo jakby nie patrząc drugi cykl pod rząd owulację 13-15 DC , gdzie przed rozpoczęciem diety owulację mialam 18-22 DC, więc to spora roznica :) psychicznie jestem gotowa na immuno, więc to jest tylko kwestia typu 'proba nie strzelba" i ten czas oczekiwania na wizytę jakoś muszę zapełnić :)

    Lunaris, Achia, nowa na dzielni, Yoselyn82, lamka, frezyjciada, Malgonia, Cabrera lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulku ja jak patrzę na te wiadomości do dziewczyn z akademii płodności, to aż niedowierzam, że sama dieta, ma AŻ TAKI wpływ na nasz organizm! Mocno trzymam kciuki, żeby Wam ta dieta przyniosła najlepsze efekty ;)

    Matko ciężarówki! Wy zaraz będziecie rodzić!😱 Kiedy to minęło? Pochwalcie się brzuchami!😘

    Przepraszam, że tak mnie mało, jutro mamy stawić się na szpital i musiałam w domu tu podomykać wiele spraw. Samo to, że starszak zaczął przygodę z przedszkolem, dość mocno ograniczyło moją aktywność, nie tylko internetową...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 września 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Frez to powodzenia z tymi szpitalami, dawaj znać jak tam sytuacja.

    A co do diety to ja serio uważam, ze u nas teraz pomogła dieta i suplementacja. EM miał mało i wolne plemniki wiec brał witaminy + himalaye na szybkość, u mnie pomogło hsg, co mogłoby wskazywać, ze dodatkowo mam jakaś większa barierę dla tych plemników, skoro na hsg wyszło drożność, a pomogło samo przepłukanie śluzu. No to ja dieta na łagodny śluz. Może to przypadek, ale nie wydaje mi się :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 8 września 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik, zaciskam kciuki za Florka!

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez powodzenia i też trzymam kciuki Za Florka!!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 września 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez tez sle Wam pozdrowienia. Jestes mega silna dzielna kobieta. Oby ten trudny czas szybko minal i pozostal juz tylko wspomnieniem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, ja tez przybywam z kciukami dla Florka i dla Ciebie: bądźcie dzielni oboje ❤️❤️

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 września 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, za Florka kciuki, a dla Ciebie dużo sił! :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ