X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 września 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia cudny <3 możesz wrzucać takie focie częściej :)

    Malgonia, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale dziś jestem kłębkiem nerwów, łez, wymemlanych cycków i wygrzanego różańca.... Nie wiem jak ja dam radę podejść kolejny raz do tego wszystkiego... Nadal jesteśmy w izolatce, na wieczornym obchodzie, powiedzieli, że dają 50/50, także tyle wiem, że nic nie wiem i czekamy..
    Mały na widok ludzi zaczyna płakać i kurczowo łapać mnie za szyję, noge, włosy itd. Wieczorem nie dał się wykąpać (musiał być wykąpany przed przejściem na operacyjną i teraz ma złe skojarzenia)... Usypialam go prawie 2h teraz...
    Najgorsze, że jeśli okaże się, że o ospa, to potem nie wiadomo kiedy znajdzie się termin na operacje teraz czekaliśmy od czerwca... Do tego starszak zacznie znosić z przedszkola wirusy, ciężko będzie utrzymać młodego zdrowego, bez żadnej infekcji.
    Na razie doktor prowadzący trzyma dla nas miejsce na oddziale i nadal wisimy na pierwszym miejscu do operacji... Boże... Znowu to usypianie... Widok tego... Jak tu płacze przerażony i w trzy sekundy nie ma dziecka, odlatujący, jakby... Aj.. nie mogę.... Nie dam rady... Wysiadam psychicznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocno przytulam,bo wiem z jakimi emocjami wiąże sie usypianie dziecka, Wiktor był usypiany i byłam przed zabiegiem i po. On miał wtedy 8 lat ale najgorszy czas był jak sie wybudził on płakał, a ja razem z nim, dla nas były to bardzo trudne chwile . Ściskam Cie mocno i kciukam za Was!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 września 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez najgorsza to ta niepewnosc. Juz byscie mieli to za soba. Tez sie za Was pomodle. Oby Florek przespal noc i rano pojawila sie jakas nowa nadzieja.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 11 września 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ależ Tobie pięknie w tej ciąży !!! <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc była ciężka, Florek przeżywa, ja tak samo.... N obchodzie był jakiś spec od chorób zakaźnych i pow., że na ospę to nie wygląda, że zazwyczaj zmiany są większe i w ciągu doby podchodzą wodą,a tu wody nie widać... Czekamy do jutra co się tu rozwinie. Najprawdopodobniej wieczorem już będzie wiadomo. Nasz lekarz trzyma dalej nam miejsce i też czeka w napięciu, bo mówi, że chciałby operować, bo już i tak swoje przeszliśmy.... Z tym, że ja wiem, że jak się okaże, że ospa to on nie podejmie się operacji. Ten kd zakaźnych mówi, że można operować, bo zagrożenia życia nie ma, jedynie, że te zmiany mogą się mocno rozsiać, ale on rozumie decyzję naszego prowadzącego.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 września 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez biedna jesteś :( oby okazało się, że Florus zdrowy i można operować.... Niezmiennie trzymam kciuki :*


    Malgonia piękny brzuszek 😍
    Z ciekawości zapytam ile masz obwodu brzuszka? Mam taki mały projekcik i zbieram dane 😄

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 września 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zes mnie zaskoczyla tym pytaniem. W najszerszym miejscu mam 100cm. Mam badzieje, ze dobrze zmierzylam.

    Frez wyplacz sie, Tobie tez wolno.

    Dziekuje w imieniu wlasnym i brzucha za mile slowa. Krzywa wyszla mi chyba dobra wiec moge sie dalej tuczyc ;)

    Izape_91, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 września 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Malgon :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Jestem zła. Więcej info na exach. Nie mam siły nawet skopiować

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez bardzo Ci wspolczuje. Jakby sama operacja nie dosc stresu Cie kosztowala. Przytulam Cie mocno.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 września 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, do projekciku dodam Ci, że wg wczorajszego szpitalnego pomiaru mam 100 cm w 31 + 3.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 września 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Iza, do projekciku dodam Ci, że wg wczorajszego szpitalnego pomiaru mam 100 cm w 31 + 3.

    I ktos tu narzeka na kilogramy ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 12 września 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dziękuję 😊😊😊 każdy obwod się przyda ! Jak Ty się czujesz dzisiaj??

    Malgonia Twoja mała faktycznie idzie zdecydowanie szybciej do przodu w obwodach :D ale takie cm to sama radość ♥️

    Frez jak sytuacja??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 12:58

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 września 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, to nsjukochansze centymetry :) choc za kazdym razem jak mam skok (bo brzuch mi rosnie falami) to troche czuje lek jak to bedzie, czy jeszcze mam w czym chodzic itd, ale potem oswajam sie i znow dumnie go wypinam ;)

    Reset az sprawdzalam siatki centylowe ile wazy maluch w 31 tygodniu. Paczusia jest juz duza silna dziewczyna i z mala pomoca lekarzy mysle ze jeszcze w brzusiu wytrzyma. Pamietasz jak Bajka lezala? I tez sie wydawalo, ze tyle to nie wytrzyma a mala sie o czasie urodzila.

    Frez czytalam na exach, ale czy Ty juz jestes po obchodzie i dalej nic nie wiadomo?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypisują nas. To nie ospa. Ale nie ma miejsca na operację ani dziś, ani jutro. Mamy dzwonić w niedzielę do neurochirurga, czy będzie miejsce na poniedziałek.
    Nie mam słów, nie mam siły, chce mi się wyć a nie mam już czym.
    W poniedziałek pewnie znowu miejsca nie będzie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 10:22

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 września 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez w glowie mi sie to nie miesci :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od początku mówiłam, że to nie ospa a od komarów. Już wczoraj zmiany zblakly to na co było czekać, ludzie....

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 września 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze ze zrobili Ci nadzieje, ze to siedzenie w izolatce ma jakis sens. Obydwoje sie nameczyliscie, dziecko na taume a wynik z tego zaden :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 września 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia brzusio cudny :) rosnijcie dalej pieknie :)

    Frez w glowie sie nie miesci! sluzba zdrowia co raz gorsza!! a wy macie tyle stresu i placzu.. ech brak slow! trzymaj sie!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 875 876 877 878 879 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ