X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 września 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- w brzuchu może i 100, ale w udach po 57 w każdym, a w biodrach 102 :P Także tego...
    A Julka wg USG 1600 gramów, ale lekarze proszą, by dociągnąć do 2 kg i 34 tc i wtedy oni nie będą mieli wiele do roboty nawet przy wcześniaku :)

    Iza- po nocnych strachach, krwawieniu itp. dziś jest lepiej. Zrobili jakiś wymaz, twierdzą, że wody się zatrzymały i nie sączą się dalej. Nie mówią natomiast, co z CRP, czy spada czy nie. Ja czuję się lepiej, nie gorączkuję w ogóle, więc mam nadzieję, że antybiotyk zrobił swoje.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 września 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset niech rosnie :) te 400g juz teraz to nadrobi ino migiem. A wcale sie nie zdziwie, ze dociagnie do 3 kg. Najwazniejsze ze sytuacja opanowana.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 września 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dobrze, że wróciłaś do domu, teraz tylko odpoczynek, niech mąż się wykaże i o Ciebie zatroszczy :) szkoda że dopadło Cię to teraz, kiedy zdecydowałaś się zwolnić tempo. Mam nadzieję, że masz w zanadrzu dużo ciekawych pozycji książkowych i filmów do nadrobienia :)

    Mi czas zasuwa bardzo szybko, odkąd poszliśmy na siłownię to nie bardzo mam czas na coś innego. Szycie poszło w odstawkę, ale muszę się lepiej zorganizować i będzie czas na wszystko:) wczoraj odebrałam świadectwo i mogę się pochwalić już oficjalnie, że jestem krawcem i technikiem przemysłu odzieżowego 😊 strasznie dumnie to brzmi! Dzisiaj miałam iść na rozmowę o praktykę w salonie sukien ślubnych, ale okazało się, że w salonie się urlopują, a ja muszę czekać tydzień, nie wiem jak to przeżyje 🙂 w każdym bądź razie, nie zamierzam na tym ostać i idę do przodu. Dzisiaj 7 dpo wykres dość ciekawy, ale wiadomo jak to jest z wykresami. Może też mieć na to wpływ siłownia. W każdym bądź razie może we wtorek sikne, ale bez emocji. Poza tym w poniedziałek dalsze badania i będę robiła cytokiny i panel limfocytarny i może komórki NK? Wyszło ponad tysiąc i obawiam się że będzie nieprzyjemnie w diagnostyce, bo mam rabat 20% od jakiegoś kierownika za błędy laboratorium, a że przy takich cenach badań to rabat będzie rzędu ponad 200 zł... Rabat dostałam na gębę, ale korzystam z niego od początku roku. No nic, zobaczymy jak panie zareagują, bo zawsze patrzą na mnie podejrzanie i wypytują. Głupie to, bo za każdym razem muszę się tłumaczyć za co mam ten rabat. Mogliby to wprowadzić do systemu, ale nie da się niby.

    Życzę Wam udanego weekendu dziewuszki ♥️

    nowa na dzielni, Achia, Kaczorka, frezyjciada, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 września 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- gratulacje z powodu zdanego egzaminu! <3 Jesteś zdolna bestia :*

    A do Twoich statystyk wymiarowych mogę dorzucić, że pobyt w szpitalu i stres sprawił, że w brzuchu dziś rano (32+0) mam... 96 cm, w biodrach - 3cm, w udach -1 cm. M. kazał się zważyć/ zmierzyć, bo jak mnie zobaczył rozebraną to uznał, że schudłam strasznie. Waga w sumie taka jak m-c temu :o Stąd właśnie jem... budyń na śniadanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2019, 09:35

    czekając_na_cud lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, badan nie udało mi się zrobić bo zadzwoniła rano babka i powiedziała że muszę zrobić badania w innej placówce, do której muszę dojechać 30 km :/ więc chyba zrobię jutro...napisałam, że chyba, bo rano miałam znaczny spadek temperatury i zrobiłam norda, a tam bardzo blada druga kreska. Jutro powtórzę test rano bo to 9 dpo a wiadomo jak to jest z testami... Nie wrzucę Wam fotki bo jestem w pracy, zaraz jedziemy w trasę dłuższą, więc poproszę o pół kciuka na jutro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2019, 08:48

    Kaczorka, Lena21, golonat lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 16 września 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza sle dobre myśli w Twoja stronę 💜 kciuki masz jak w banku!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 września 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- kciuki! Mogę tylko podejrzewać, ile myśli Ci się kłębi, więc poza kciukami dużo sił <3

    Frez- dzwonili wczoraj ze szpitala?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 16 września 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, kciuki <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 września 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki, kciuki, kciuki!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulku zdolniacho! Brawo! Bardzo mocno kciuczam za tego bladziocha, co by nie pozostawiał wątpliwości!

    Reset niestety nikt wczoraj nie zadzwonił, ja też się jie dodzwoniłam (184 połączenia). Dziś od rana 57 razy już dzwoniłam i też nic. Albo zajęte, albo nie odbierają. Jestem taka wściekła. Na domiar złego starszakowi do temperatury doszedł kaszel i gil, a młody zaczyna pokasływać takim suchym dziwnym kaszlem. Ja ledwo stoję na nogach, bo gardło, temperatura i kolejne ciężkie noce(i fizycznie i psychicznie) dość mocno wysysają ze mnie siły :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, trzymam moocni kciuki ✊✊✊ i jutro czekamy na fotkę obu tekścików ;)

    Frez, nawet nie wiem, jak dodać Ci sił/pokrzepic...nie wiem, czy z tym kaszlem ponownie by Was nie odesłali...Tak bardzo chciałabym, żebyscie ten najtrudniejszy okres mieli już za sobą...

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik biedna :( mam nadzieję że się uda szybko coś ustalić

    I dopiero wróciłam z pracy, na szczęście emek zrobił obiad to zjadłam i siadłam na spokojnie teraz. No i zrobiłam zdjęcie testu z rana, ale chyba skocze po Bobka i zrobię znowu... Bo jak wyjdzie pozytyw to nie wiem czy jechać na te badania jutro... Z drugiej strony pamiętam jak było rok temu, więc bardziej skłaniam się ku temu, żeby jechać mimo wszystko


    bacaff8cfb09.jpg

    nowa na dzielni, Cabrera, moyeu, Aga9090, szona, frezyjciada lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 września 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać! :) idź po bobka! ✊🏻 A na betę swoją drogą :)

    Frezik ja tez już nie wiem co Ci napisać, wkurza mnie ta Twoja sytuacja i stresy ale tak sobie myśle, ze niemożliwe ze masz aż takiego pecha, wierze, ze wszystko co dobre nad Wami czuwa i to musiał cholera nie być dobry moment na ta operacje. Zaraz będzie ten dobry, lepszy i będzie wreszcie z głowy

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny !!!!

    9b260c90ff2a.jpg

    Fozzie Bear, Cabrera, by7mistake, Achia, reset, frezyjciada, Lena21, Ochmanka, nowa na dzielni, Anna Stesia, Bajkaaa, Lunaris, APrzybylska, Kotowa, JustynaG, Aga9090, golonat, Lusesita, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 16 września 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza 💜🙏✊

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza! Kciuki zaciskam taaaak moocnoooo, że aż mnie bolą!♥️✊

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 września 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- włączaj wszystkie leki, które potrzebujesz NA JUŻ.
    A my dmuchamy i ślemy fluidy <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wszystkie kciuki na pokładzie! Teraz bardziej przydadzą się Tobie niż nam!

    Dodzwoniłam się do naszego doktorka, kiedyś dał mi swoją komórkę- nie mam pojęcia dlaczego, bo nikt nie ma tego numeru i z tego co wiem, on bardzo chroni swoje prywatne namiary. Bądź co bądź, okazało się, że on nas wpisał już we środę,bo już wtedy wiedział, że nas wypiszą i był w szoku, że nikt mi nic nie powiedział i że kazali żeby mały był naczczo. Także wpisał nas na 29wrzesnia na przyjęcie a 30 operacja, ale coś chyba pokićkał, bo w niedzielę przecież nie ma przyjęć. A czemu nie mogłam dodzwonić się do szpitala? Bo pani sekretarka- ta sama co kazała dzwonić w niedzielę i poniedziałek, poszła od piątku na urlop do wtorku włącznie! Ten szpital to jakaś porażka normalnie.... Teraz módlmy się żeby się Florian nie rozchorował. A kaszel mu przeszedł jak zapodałam nawilżacz powietrza.

    Ps. Po cichutku i powolutku wracamy do myślenia o rodzeństwie dla chłopców. Jedyny plus przełożenia operacji? Owulować będę w domu, nie w szpitalu to jest szansa na złoty strzał :P na razie po prostu się nie zabezpieczamy, jak się uda to super, jak nie to trudno, na razie nie mam sił na takie starania jak przy chłopcach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2019, 21:33

    Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 września 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kciuki za zdrowie u obu chlopakow i za Twoje zdrowie psychiczne.

    Iza ja Ci bede na pueciu watkach kibicowac jesli tylko to cokolwiek pomoze. Jestem mega wzruszona :)

    Izape_91, szona lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘 mam nadzieję że tym razem się uda

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 876 877 878 879 880 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ