X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta kciukasy, żeby wszystko poszło zgodnje z planem!

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 października 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta niech se w kulki nie leca i rosna jak nalezy. Bo jak cos to beda miec z nami do czynienia ;)
    Kcoukam mocno i mam nadzieje, ze znoszenie zastrzykow przyniesie ten oczekiwany efekt :)

    Cheresta lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta kciuki! Niech pęcherzyki przestaną stawiać opór!:)

    Izape o której w poniedziałek wizyta?;)

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 października 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol 562,4 pg/ml

    Malgonia, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 października 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wizyta o 20.30 dopiero :) ale nie myślę o tym bo mnie stres łapie !!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 października 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki,

    Frezku ja brałam globulki w obu ciążach- niestety infekcja to było moje drugie imię :P szybko pomaga i nie odczuwałam żadnych niedogodnosci ale pamiętaj: barwi wszystko na żółto! Bielizna do wywalenia.

    Cheresta trzymam mocno! Ten estradiol to chyba dobry nie? badałam raz w życiu więc szczerze mówiąc nie wiem jaki powinien być.

    Iza wspaniale że działasz wyprawkę :D tego zawsze Ci życzyłam <3 w poniedziałek bedzie ciekawie :) Kciuki!

    Miłego weekendu Kochane, ma być ciepło i przyjemnie wiec pewnie coś fajnego sobie wymyślimy z chłopakami. Póki co muszę cos ugotować i mało że mi się nie chce to jeszcze nie wiem co :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 12 października 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma rewelacji z tym estradiolem, do inseminacji dopuścił mnie jak było ponad 700 na dwa dni przed owu. No ale niby tu do owu jeszcze troszkę więc liczę że jeszcze skoczy
    Ja to juz mam ochotę coś kupić, robić wyprawkę. Wiem, głupia jestem😜Ale nic nie kupuje bo nie chce zapeszac

    Lunaris, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 października 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak planowaliśmy z Ciastkiem Stasia to kupowałam coś za każdym razem jak były wyprzedaże. Ciastek pytał mnie po co to robię, ze sie katuje tylko bo ciągle się nie udaje. A ja zawzięcie kupowałam bo WIEDZIAŁAM że MUSI SIĘ UDAĆ! Nie dlatego że miałam przeczucie- dlatego że tak bardzo chciałam dziecka, że nie przestałam do póki sie nie udało. Fakt że teraz zalega mi tona różowych ubranek w domu :P ale dla mnie wiara w działanie czyni połowę sukcesu. Także nie żałuj sobie ;) my trzymamy kciuki abyście dołączyli do grona szczęśliwych rodziców <3


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 października 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kupilam sobie leginsy ciazowe i wszetkue ciuchy kupowalam z miejscem na brzuch :)
    Dzunsy wytarlam do cna, bo przeciez zaraz w ciazy bede. Zaszlam zaraz po tym jak kupilam dwie nowiusie pary super skiny ;)

    Dzis kupilam pierwsze biustonosze do karmienia. Dlugo sie wahalam, bo w sumie nie wiem jaki bede miec biust, ale ze wnetrznosci podeszly mi pod zebra i juz pod biustem przestalam sie miescic w cokolwiek (zawsze kupowalam mega pasowane biustonosze) to cos czuje, ze jak znam swoje szczescie to bede miec cycki jak dojna krowa w ciagu miesiaca i nawet sie nie zdaze tymi dzisiejszymi nacieszyc ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 października 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kusi żeby coś kupic już ale jeszcze się nie odważyłam. Chciałam zacząć właśnie od stanika dla siebie bo cycki mi wyskakują ze stanika, myślałam może nad takim miękkim z funkcja karmienia, żeby właśnie nawet jak jeszcze urosną to się zmieściły ale zastanawiałam się, czy obwód pod biustem tez się zmienia? Kurde mam 65, w H&m są od 75 ale może kurna pod cyckami tez potrzebuje więcej miejsca w zapasie? Temat mnie dzisiaj ogólnie przerósł i nic nie kupiłam :P tez nie wiem totalnie czego się spodziewać po biuście i w ogóle po sylwetce

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa teraz przed ciąża miałam 70 B, na końcówce 90 E, a po porodzie kupiłam w h&m 85 DD (niecałe 2 Mc go nosiłam), a teraz mam 70 D 😅 Także nie przewidzisz jakie będą, bo w poprzednich ciążach też miałam różne.
    Pod cyckami będzie potrzebny trochę zapas jak brzuch będzie rosnąć co by nie uwierało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 20:22

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może pójdę w większy obwód faktycznie :D, ja normalnie miałam 65 C a teraz mam w nim jak ściągnę bluzkę sutki na wierzchu :P wiec chyba pora coś większego ogarnąć

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze żeby Ci było wygodnie teraz i najlepiej przymierzyc 😁

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to moj rozmiar sprzed ciazy to 65 D/E zalezy od biustonosza.
    Dzis te w HM kupilam 75D i szczerze to nie wiem czy 80 nie byloby lepsze. Niby tyje tylko w brzuchu, ale czesc wnetrznosci uniosla sie nad macice (m.in zoladek mam w okolicy mostka) i zaczynaly mnie dusic te biustonosze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupowałam te do karmienia większe niż zawsze w obwodzie pod biustem. Dopiero teraz jak waga mi zleciała ( ważę 2kg mniej niż przed ciążą) i laktacja się ustabilizowała to widzę, że już cycki też ciut zmalały. Najlepiej kupować na bieżąco, nie na zapas.tak żeby było Wam teraz wygodnie, a potem dobrze wyrwać się na zakupy po porodzie i kupić kolejny stanik ;) oczywiście może nie 3 dni po porodzie, ale jak już chwilka minie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 22:24

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 października 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milion uścisków dla was dziewczyny i bobasków w brzuszkach jak i tych po drugiej stronie <3.
    U nas wszystko w porządku ja już na wychowawczym do końca 2021 r ;)
    Troche poczytam co u was choć Reset by stresciła raz dwa

    frezyjciada, Lunaris, Achia, Malgonia, Cabrera, Izape_91, Lusesita, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 października 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady dziewczyny!

    Oo, Flower! Hej kochana! 🤗

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 13 października 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon czy to nowy suwaczek 🤔
    Właśnie się zaczęłam zastanawiać co by było gdybym karmiła skoro już teraz mam rozmiar 75G 😱
    Lunaris ja już jakieś 2 lata temu kupiłam w Lidlu taki śliczny różowy komplecik z polaru na jesień, bo tak mi się spodobał i kosztowal tylko 10zl. Ale oddałam po kilku miesiącach siostrze męża bo stwierdziłam, że nam się chyba prędko nie przyda 😕 teraz znowu spodobał mi się komplecik na Boże Narodzenie ale może nam się przydać dopiero za rok 😊

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 października 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta suwaczli umarly wiec musialam z innej strony zrobic. Juz bylam przywiazana do tamtego ale ten z bobo tez jest super :)

    Flo milo Cie widziec :)

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo!!! Buziaki dla Ciebie! Miło Cię widzieć 😘😘😘

    Cheresta śniłaś mi się dziś! Z brzuchem, że ledwo żeś człapała i w blond włosach z różowymi końcówkami😄 przyjechaliście oglądać nasze płytki w domu 😂 ależ to był sen😂

    Cheresta, Flowwer lubią tę wiadomość

‹‹ 892 893 894 895 896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ