X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 13 października 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez 😆 jako że blondynką jestem od czerwca tego roku to pozostaje tylko jedno pytanie: kiedy kladziecie te płytki?

    Lunaris lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już położone 😂 jeszcze tylko zostały w kuchni między meblami 😜

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 października 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak masz ochotę coś kupić to to zrób, ja już mam kilka ubranek jeszcze z okresu, kiedy miałam "zaraz " zajść w ciążę i mam nadzieję że w końcu się przydadzą:) w końca zaraz będziesz w ciąży !

    Jutro o tej porze będę oglądała naszego maluszka 😍😍😍 chyba nie muszę mówić jak się boje...

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 14 października 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower- witaj! Postaram się dziś machnąć jakieś streszczenie, bo weekend - jako że pewnie jeden z ostatnich we dwoje - spędzaliśmy razem z M. i nie było mnie przy komputerze za wyjątkiem codziennego meldunku na exach, żem dalej nierozpakowana ;) I mam nadzieję, że jeszcze ze 3 tygodnie ten stan potrwa!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 października 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Milion uścisków dla was dziewczyny i bobasków w brzuszkach jak i tych po drugiej stronie <3.
    U nas wszystko w porządku ja już na wychowawczym do końca 2021 r ;)
    Troche poczytam co u was choć Reset by stresciła raz dwa

    Miło cię widzieć. To długo będziesz na wychowawczym 😅 ja planuję rok ale jeszcze nie wiem

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 października 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Iza to nieludzkie kazać czekać na pierwszą wizytę do 21. Mocno trzymam kciuki, ten dzień będzie dłuuuugi- niech Ci szybko zleci mimo wszystko :)

    Flower wpadaj częściej :) jak tam naz słodziak się ma? Jak Twój kręgosłup? Staszek niby w normach wagowo-wzrostowych a nadgarstek od dzwigania wysiadł :/ Ja zamiast wychowawczego wymyśliłam pół etatu ale tylko dlatego że mama zapowiedziała że pomoże.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape musisz umawiać wizyty na wcześniejszą godzine ;) też mi się będzie też dzień dłużył w oczekiwaniu... Kciuki już trzymam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 11:28

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcja w piątek. Za cholerę nie jestem spokojna, bo jest tylko 6 pęcherzyków. Dostałam torbę leków i rozpiske szczegółowa co kiedy i o której godzinie. Muszę przysiąść i się w tym rozczytac. Podchodzę do tego zadaniowo, jako kolejny etap do odhaczenia, bo inaczej chyba zwariuje
    Iza mocne kciuki za wizytę 🙂

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 października 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta 6 komorek to 6 szans na ciaze. W jednym cyklu masz pol roku. Trzeba byc dobrej mysli :)

    Iza wszystkue kciuki na poklad :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Malgon, ale czytałam już tyle historii innych dziewczyn, które po stymulacji miały nawet po 20 komórek. Po wybraniu tych najlepszych 6 bywało że zaplodnila się tylko jedna lub dwie komórki, albo nawet żadna. I nie miały nawet co mrozic na później. Tu boję się, że jak z tych 6 odpadnie nam ze dwie komórki i zapłodnienie też pójdzie kiepsko to nie będzie nawet transferu. Chociaż lekarz mówi, że skoro według prawa można zaplodnic tylko 6 i mamy te 6 to i tak jest niezły wynik. No i mniejsza ilość komórek może przekładać się na ich lepszą jakość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Wiem Malgon, ale czytałam już tyle historii innych dziewczyn, które po stymulacji miały nawet po 20 komórek. Po wybraniu tych najlepszych 6 bywało że zaplodnila się tylko jedna lub dwie komórki, albo nawet żadna. I nie miały nawet co mrozic na później. Tu boję się, że jak z tych 6 odpadnie nam ze dwie komórki i zapłodnienie też pójdzie kiepsko to nie będzie nawet transferu. Chociaż lekarz mówi, że skoro według prawa można zaplodnic tylko 6 i mamy te 6 to i tak jest niezły wynik. No i mniejsza ilość komórek może przekładać się na ich lepszą jakość



    O to, to! Myślę, że te 6 komórek na pewno mają większą szansę być fajne, wartościowe niż jak się wyprodukuje ich za dużo :). Ale jestem podekscytowana!

    Iza - kciuki za wizytę. Też jestem za tym, żebyś umawiała się na wcześniejszą godzinę :D, bo potem człowiek podenerwowany chodzi i czeka ;) Ja idę za tydzień w poniedziałek ale od rana :).

    Coś mi się jakby momentami zaczyna dziać w brzuchu, nie nazwałabym tego ruchami ale tak mi coś w dziwnych miejscach zabulgocze, ruszy się... mam nadzieje, że to zwiastuje ruchy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 13:49

    Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, kciuki trzymam aż do piątku, a później będziemy trzymać kciuki za piękne zarodeczki i za transfer ✊✊

    Nowa, ja ruchy rozpoznałam późno, bo dopiero jakos w 17/18 tc, wcześniej myślałam, ze to jelita 😂

    Aaa i pochwale swojego synka, ze wczoraj skończył 3 tygodnie i przekroczył w końcu swoją wagę urodzeniowa (a walka o te gramy była trudna). Także mamy już prawie 2700 gram i oby teraz do przodu ❤️

    Edit. Iza, czekam na fotkę maluszka 😊



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 15:02

    Yoselyn82, Lunaris, frezyjciada, nowa na dzielni, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 października 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera kiedy ten czas zlecial 🙈
    Usciski dla synka.

    Nowa to sa ruchy. Ja tez to wypieralam, bo sie nakrecac nue chcialam i w ogole, ale to jest wlasnie to. Niby jakby jelita, ale jednak inaczej.
    Az mi siecwierzyc nie chce ze te 10 tygodni temu to byly takie delikatne kopniaczka ;)

    Cheresta oczywiscie wszystko moze sie zdarzyc, ale czasem wystarczy ta wlasnie jedna komorka. Ja mam takich znajomych, procedur mieli z 5 i przy ostatniej poszly litry lekow (dawek nie podam, ale zaplacili prawie 15 tys za same leki do stymulacji) i mieli tylko jedna komoreczke, a dzis Pola na 3 latka. A czasem z tych 20 nie ma nic.
    Pierwsza proxedura to troche taki polugon doswiadczalnym jskie sa komorki, jsk dohrzewaja, na jakie leki reaguja. Wiadomo, ze czlowiek liczy, ze od razu mu sie uda (i wielu sie udaje) i trzeba myslec optymistycznie.

    Cabrera, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 października 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jestem na posterunku z kciukami :) !!!

    Cheresta my tu hurtem zarzucimy fluidami na tą Twoją szóstkę- to jak Lotto : wierzę że wyjdziesz z wygraną! <3

    Cabrera gratulacje :) wykarmić małego ssaka przez pierwsze 3-6 tygodni to wielka sztuka! Bądź z siebie bardzo dumna! Buziaki dla synia <3

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31d95d48ac04.jpg


    1 cm człowieka z bijącym serduszkiem ♥️♥️

    Termin na 31.05 😍 no i następna wizyta wcześniej, bo na 18 więc mam nadzieję że Was to usatysfakcjonuje !

    Achia, Cabrera, Lunaris, frezyjciada, Aga9090, Yoselyn82, nowa na dzielni, Cheresta, Bunia86, Kaczorka, Lusesita, Anna Stesia, golonat, sliweczka92, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ♥️ bardzo się cieszę!!! Gratuluję! Cudna wiadomość! 💚💛💙💜 Normalnie aż mi się oczy spociły!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 21:12

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, cudownie ❤️ Mam nawet lekko mokre oczęta ;) gratulacje!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 października 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juuuupiiiii!!!!!! :D :D :D <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaaaaa no jaka Różyczka maleńka piękna 😍 Rośnij zdrowo Okruszku! Ku uciesze mamusi, tatusia i wszystkich e-cioć😍😍😍😍

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza CUDOWNIE!!!! ❤️❤️❤️😘

    Izape_91 lubi tę wiadomość

‹‹ 893 894 895 896 897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ