X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 października 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- meble zamówić możesz, poczekają w kartonie ;) U nas nie było wyboru - Julka musi spać z nami, bo pokoiku dla niej brak mimo przyzwoitego metrażu... I z racji oszczędności wrodzonej oraz dalszych planów co do zakupu nieruchomości (i kredytu hipotecznego, oł yeah) też nie szalałam teraz z wydatkami/ meblami. Albo inaczej - nawet miałam etap, kiedy oczy by brały wszystko, a potem np. względy praktyczne typu brak miejsca na wymarzony fotel, studziły zapał. Myślę, że portfel oraz nieobite o te graty golenie będą mi wdzięczne :P
    Detektor wzięłam pod materac - Babysense 7. Dodatkowo był wtedy w promocji, więc się skusiłam.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- tak , ,2,5 tog to już grubasek, ja mam na zimę taki średni( ale nie aż taki),na wiosnę był cieńszy,a lato w ogóle bez, chyba że było tak sobie, to ten cienki zakładałam. Dziś np też śpi w cienkim bo ciepły dzień za nami. No i obowiązkowo termometr mam w pokoju

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 19:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym stosowała się do tej rozpiski to by mi się dzieci ugotowały 😂 oni zimnolubni. W nocy mamy min 20°(dzięki o Panie, bo latem to tragedia na poddaszu i niestety więcej wychłodzić się nie da) i Florek śpi w body na długi rekaw, Tymek w koszulce i długich spodniach. Tylko Florek lubi się przykryć kołderką (chyba fascynacja nowym przedmiotem) a Tysiek odwrotnie. Ja śpię w koszulce na ramiączkach i zakryta kołdrą(nie potrafię spać bez przykrycia, nawet latem), a mąż w koszulce i odkryty😄 nooo nie dogodzi każdemu😅aaa no i cała noc mamy uchylone okno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez dokładnie, trzeba poznać swoje dziecko, wtedy się ubiera tak jak ono lubi ;) choć Oskar jest dość prosty, bo w zasadzie lubi tak jak jest w grafice, może z niewielkimi odchyleniami ;)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 października 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie to jest najgorsze, ze czlowiek nie wie, co temu maluchowi przypasuje.
    Ja z kolei lubie spac w zimnym pokoju pod ciepla koldra. Czasem na zimowa koldre narzucam jeszcze koc, ale ciezko mi zasnac przy wlaczonym kaloryferze. Jak jeszcze razem wstawalismy z mezem to zawsze budzilam sie wczesniej i odkrecalam kaloryfer zeby tak nie bolalo wyjscie spod kolderki.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 października 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie za wyprawką zacznę się rozglądać po nowym roku, teraz zaczęłam przegląd mebli :D. Ciężko będzie, podobają mi się nawet rozwiązania z Voxa, droższe ciut te meble ale strasznie mi się podoba, że np. mają łóżeczko, z którego potem można zrobić tapczanik + biurko :D. Jakoś tak od razu zakup mi się wydaje bardziej racjonalny. W ogóle ledwo zaczyna mnie łaskotać w brzuchu a ja już się zastanawiam nad tym pokojem w kontekście tego, żeby te meble potem były ok dla takiego dziecka we wczesnej podstawówce :D. Masakra, w ogóle zaczęło mnie trochę przerażać, że to prawdopodobnie chłopak, mam wrażenie że na dziewczynkach się super znam, wiem w co się lubią bawić itd., o chłopcach nie mam pojęcia ;)

    Cheresta jak tam sytuacja i pierwszy dzień bez igły? :D. Ja ostatnio tylko przyłożę igłę do skóry i już mam tam kropelkę krwi, strasznie nabrzmiała krwią jestem ;P, nie wiem czy to przez heparynę, czy przez to że zwyczajnie ma się w tym momencie dużo krwi i wyższe tętno. Ale po zastrzykach jakoś ostatnio nie mam w ogóle siniaków

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 października 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- o ile mam łóżeczko, które przerabia się na tapczanik (o takie dokładnie: https://amc.sklep.pl/pl/p/Lozeczko-dzieciece-tapczanik-z-szuflada-120-x-60-w-stylu-skandynawskim-/269), o tyle opcja, że z tych samych mebli zrobisz i tapczanik i biurko to już dla mnie nieco kosmos. Nie wiem, czy aż tak bym inwestowała, bo jednak małe dzieci niszczą nieco meble/ potrzebują zmian na mniej 'dzidziusiowe' itp.

    Malgonia- my z tym ubieraniem do spania to mamy ubaw, zwłaszcza odkąd znalazłam gdzieś informację, że dziecko ma mieć jedną warstwę więcej niż my. Bo u nas pytanie, kogo weźmiemy za punkt odniesienia :P M. cały rok śpi nago, ewentualnie przykryty kołdrą (mamy z naturalnego pierza, cały rok tą samą), a ja np. obecnie (gdzie już nam się piec włącza, jeśli temperatura spada poniżej 10 stopni) śpię w skarpetkach, długich spodniach, bluzce z długim rękawem i zakutana pod kołdrę aż po szyję. Od listopada wjedzie piżama polarowa i zapewne jeszcze top pod górną część piżamy (już widzę łatwość karmienia :P). Także ubranie Pączka w jedną warstwę więcej niż ojciec oznacza ją + pampers, w jedną więcej niż ja - lekki kombinezonik zimowy jak znalazł :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 października 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle czytałam, że opcja łóżeczko na tapczanik nie jest super funkcjonalna, bo dziecko bardzo szybko z niego wyrasta :D (że tapczanik powinien mieć co najmniej 20-30 cm więcej długości niż dziecko wzrostu), ale ja tak nie lubię oddawać/sprzedawać mebli (w sensie nie chce mi się tego robić, nie że jestem taka sentymentalna), że jakoś opcja przerobienia czegoś niepotrzebnego w coś innego mnie kusi :D, nawet jakbym miała to biurko ze strychu wyciągnąć po kilku latach ;) nad tym się zastanawiam bo podoba nam się też kredens z tej serii: https://www.vox.pl/produkt-lozeczko-70x140-18379.html.

    Ps. Jak serce malucha jest na wysokości gumki od majtek na lewo od pępka, a łaskotanie i poruszanie/bąbelki czuje na całym podbrzuszu w różnych dziwnych miejscach, w tym najczęściej daleko na prawym boku ;P, to to mogą być ruchy?




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 11:41

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 października 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa już bez menopuru wczoraj poszło gładko, ovitrelle i orgalutran to przy nim bajka 😊 u Ciebie myślę, że to może być przez heparyne. W końcu ona rozrzedza krew.
    Dzisiaj biorę unidox (antybiotyk) i jutro jeszcze estrofem. I trochę się zastanawiam czy na pewno mogę. Bo tam jest napisane, że przeciwwskazaniem do brania jest zatorowosc krwi, zakrzepica, nadkrzepliwosc itd. I teraz jak to się ma do tego wyniku mutacji na trombofilie? Muszę go koniecznie jutro o to dopytać
    A ogólnie wpadłam w jakąś manie sprzątania. Wszystko muszę zrobić na już, na glanc, bo nastawiam się na złe samopoczucie po punkcji i odpoczynek po transferze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 11:46

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 października 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- to już faktycznie mebel multi użytkowy! Jakoś go nie wyłapałam na ich stronie wcześniej... A co do funkcji tapczanika - ja zamierzam ją użytkować zapewne nie dłużej niż będziemy w obecnym mieszkaniu, co powinno potrwać do max. 3 urodzin Julki. Co za tym idzie jako trzylatka jeszcze te 20 cm powinna mieć zapasu ;)

    Cheresta - to sprzątanie to się nazywa 'wicie gniazda'. Twój organizm po prostu wszedł już w tryb ciąża, więc pogódź się z tym stanem :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ale jedna warstwa więcej tyczy się wychodzenia na powietrze 😄 jak urodzisz to sama zobaczysz co Julci bardziej pasuje. Najgorzej jak się dziecko przegrzeje (moja mama to do tej pory, by nas ubierała w kożuchy jak temp.spada poniżej 10°😂 może dlatego tak często chorowaliśmy będąc dziećmi). Sprawdzisz na karku u małej, jak ciepły tzn, że jej ciepło, jak zimny i nos czerwony to dokładasz jakieś ubranko, jak wilgotny tzn, że za gorąco. Tymek dość wyraźnie sygnalizował, że halo mama nie podoba mi się tak, od razu wył. W domu mieliśmy temp ok 24° bo pierwsze dziecko, zima to trzeba grzać, a on musiał być w bodach na krótki rękaw, bo inaczej cały kark wilgotny....

    Nowa ja wiem, że dość długo się wypiera z głowy, że to nasze dziecko tak się rusza, ale tak, to są ruchy ;) takie bulgotanie, pykanie jak bańki mydlane, czy tam trzepotanie motylich skrzydełek ;) to Twoje dzieciątko ;) i nie martw się! Ja też przeżywałam, że kurde o chłopcach to ja nic nie wiem i jak to chłopiec, ale jakoś poszło no 😂 aczkolwiek marzę o tych kucykach, sukienkach, rajstopkach itd....

    Cheresta może to jakieś wicie gniazda? 😉 Jak się czujesz psychicznie z tym wszystkim?

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 października 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, o tej jednej warstwie to było w kontekście spania, ale o tyle mnie to przekonuje, że gdyby Pączek miał być jak Młoda, która spała totalnie bez przykrycia czymkolwiek to wtedy faktycznie sam pajac będzie mało (gdy ja w piżamie i pod kołdrą).
    I 24 stopni to ja na pewno w domu mieć nie będę - raz, że mamy nieocieplony dom i piec by chyba wyleciał w kosmos jakby miał nagrzać do tej temperatury, dwa - ja z moimi problemami alergicznymi najlepiej mam się w chłodzie. Zazwyczaj miewamy zimą ok. 17 stopni, teraz wiadomo, że będzie nieco cieplej, ale i tak nocą nie chciałabym więcej niż te 18 - 19 stopni w sypialni. Szykuje się - dosłownie - zimny wychów :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 października 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może coś z tym wiciem gniazda być, bo przedstawiłam mężowi plan remontu sypialni. Chce wyrzucić mało funkcjonalny segment regałów i zastąpić go pojemna narożna szafa na wymiar. Żeby to zrobić trzeba położyć panele. Przy okazji malowanie. No ale już wyczaiłam, że tym sposobem zyskam dużo miejsca na rzeczy dla malucha no i będzie miejsce na łóżeczko. Mój stary popatrzył na mnie jakby chciał powiedzieć 'puknij się kobito w łeb'. Ostatecznie zgodził się na remont po nowym roku. Za to pytał mnie już, czy muszę rodzić w naszym szpitalu czy jakby co mogę wybrać inny 😄
    Frez na razie chce się nie czuć w ogóle psychicznie. W sensie przetrwać jutro i nie myśleć. Nerwówka pewnie się zacznie jak już będziemy mieli zarodki... albo i nie :/

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset zazdroszczę, bo ja na swoim poddaszu to jak mam temp 20° to jest sukces, bo nie da się tu wychłodzić. Także super, że masz taką możliwość, bo organizm lepiej funkcjonuje w chłodzie :) moja mama jak od nas przyjeżdża, to zawsze marudzi, że zimno😂

    Cheresta no właśnie tak myślałam, że teraz celem jest przetrwać... Ale dasz radę, no kto jak nie Ty? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To opowiem wam, jak było u nas;)

    1. Kazałam przytastac eM. mój ulubiony fotel do sypialni - szczerze już go nie lubię...karmie w łóżku i gdybym miała wdawać do każdego karmienia, to chybabym się tam czołgala ;)

    2. Łóżeczko ustawiłam prostopadle do naszego loża...i pierwszej nocy robiliśmy przemeblowanie ;) bo w tym ułożeniu nie widziałam młodego, a mam potrzebę, żeby go widzieć :) możecie sobie wyobrazic minę eM. 😂

    3. Śpimy w rozku, bo mały tonie na razie w śpiworku ;)

    Pokoiku jeszcze nie zrobiliśmy, ale nie wyobrażam sobie kłaść malucha w innym pokoju niż my śpimy...to byłaby mordęga :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 16:58

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 października 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo zyje, ale chata prawie gotowa na przyjecie tesciow.. zeby tesciowa byla troche mlodza to bym ja zagonila do gotowania, a tak to czeka mnie kilka ciezkich dni :/

    Nowa ja kojarze to lozeczko. Z voxem mam tylko ten problem, ze nie mam gdzie tych mebli na zywo zobaczyc (widzialam jedynie lozeczka). Ja juz jestem takim typem co nie robi zakupow przez internet, ja musze wszystko pomacac i w ogole. A juz pare takich podejsc mialam ze obejrzalam cos na necie, napalilam sie, a potem jechalam i bylo rozczarowanie :/

    Co do termucznych potrzeb dziecka tk vrat mi mowil ze u nich jedno spalo gole bez kolderki a drugie eymagalo 8 warstw.. dojdz tylko, ze ono placze bo mu jest za zimno lub za cieplo ;)

    Jakis kocyk kupie na pewno (taki do otulania) bo jak nie do spania to przyda sie do czegos innego, a reszte to juz nie wiem. Moze jak juz te mebelki beda staly i te rzeczy jakos rozlokuje to bardziej bede miec wizje tego, czego mi jeszcze brakuje.
    Chlopa wolalabym nie wysylac po takie rzeczy, bo jakos mu nie ufam ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- kocyk wiadomo obowiązkowy ;) ja miałam jeden zimowy od lepampuch i jeden taki pluszowy, i minky od Izy :) ten zimowy np przydał się w wózku, czy w ciągu dnia do drzemek :)
    Potem dokupilam letni też od le pampuch :) szczerze je polecam, na IG często piszą że mają jakiś rabat ;)

    Proszę, 10dniowy Oskar podczas drzemki :) pluszowy kocyk ze sklepu online babyssima

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 22:32

    Malgonia, nowa na dzielni, Cabrera lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 października 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ja już zaczynam trzymać kciuki za jutro! Żeby to źle nie zabrzmiało : myślę o Twoich jajkach ;) wysyłam pozytywne fluidy! Niech się dzieje <3

    Cabrera ( i pozostałe mamy jeszcze w dwupaku) to właśnie jest najlepszy przykład jak życie weryfikuje nasze plany :D oraz zakupy... plus jest taki że mimo tych wszystkich przygotowań znowu możemy poszaleć z zakupami po porodzie bo ciągle czegoś potrzeba :D
    Marzyłam o sypialni i odzyskaniu dużego pokoju do dziennego funkcjonowania a suma sumarum nienawidzę spać w tamtym małym pokoju! 3 miesiące zabierałam Stasia w nocy do salonu żeby się wyspać :P teraz już jakoś zaprzestałam ale codziennie wstaję zmęczona... nie wiem czy znowu nie będę coś przestawiać :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 19:38


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tja.. ja planowalam zwalic z nog tesciowa moja szarlotka.. zapomnialam o niej i poszlam spac ;)
    Najgorsze, ze wcale sie nie wyspalam ;)

    Achia jaki byl malusi 😍
    Ciocia by mi spac nie dala :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 20:37


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia ale w piekarniku nie została? :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ