X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 października 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mam tesciow nie wiadomo do kiedy.. lepiej byc nie moze ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Frez mam tesciow nie wiadomo do kiedy.. lepiej byc nie moze ;)
    Ale poczucie humoru jest- to najważniejsze!:)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeej myślałam, że sobie pojadą po weekendzie....

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 października 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Eeeej myślałam, że sobie pojadą po weekendzie....

    Ja myslalam, ze jeszcze w weekend ;)

    Kolejna nieprzespana noc (no nie ze cala). Dzis na tapecie w tematach dreczacych bylo brak mleka po cc i ze na pewno mi polozne mm nie dadza i bede glidzic mala 3 dni a ona bedzie tak bardzo plakac.. wykoncze sie sama :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 października 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna, najgorzej jak w łóżku dopadną takie rozkminy :/. Ja na pewno dostanę tez hurtowo takich przemyśleniówek na ostatnią chwilę bo na razie totalnie do mnie nie dociera ze będę miała coś wspólnego z rodzeniem w najbliższym czasie ;)

    Frez, a Ty sikalas? :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 października 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja bywam control freakiem i by uniknąć takich rozkmin (aktualnie została ostatnia- czy bankować krew pępowinową), to tam, gdzie mogę staram się zadziałać sama. I niby mój szpital daje w razie czego mm, ale na wszelki wypadek kupiłam dwie buteleczki gotowego i skitrałam w torbie ;) Jak mamy obie z Małą histeryzować z powodu braku mleka to wolę podać bez żebrania u położnych. Dla spokojnej psychiki nas obu ;) 6 zł za dwie butelki, a jaki spokój w głowie od razu ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń nie zadręczaj się! Zmień nastawienie, wiele rzeczy zależy zaczyna się w głowie ;) i trzeba to odpowiednio pokierować! Dla świętego spokoju kup kilka buteleczek gotowego i już jedno zmartwienie mniej!

    Sikałam, biel nad bielą! Jeszcze naszczam na owulaka po południu

    Edit: widzę , że Reset już pokierowała z kupnem gotowca😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 09:51

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 19 października 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skoro o karmieniu mowa to ja u siebie zauważyłam coś dziwnego. Mianowicie od wczoraj bolą mnie sutki i to nawet bardzo. Dziś przed prysznicem jak się rozbieralam to była na nich taka biała wydzielina konsystencji kremu. W ogóle na mój gust są jakieś jakby ciemniejsze i bardziej wystają. Może to prolaktyna mi skoczyła mimo brania eutyroxu, sama już nie wiem 🤨
    Gdyby to był objaw kilka dni po transferze to bym się nawet cieszyła

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 października 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tez tak mysle o tych butelkach, ale troche mnie to przeraza, ze bede po kryjomu wlasne dziecko dokarmiac. Ogolnie to mnie przeraza juz wszystko.
    Nowa ja pamietam jak kiedys zovaczylam reklame 1000 pierwszych dni, jak dziewczyna placze w wannie czy bedzie dobra mama i myslalam sobie, ze mnie to nie doryczy, bo przeciez wiem ze bede... no i poczekaj do 3 trymestru. Juz becze ;)
    Wczoraj sie zbeczalam jak lalke od Izy tesciowej pokazywalam. Slowa nie bylam w stanie wydusic. Serio doprowadzic do mnie teraz do placzu to chwila moment. I srednio co druga noc przesypiam a co druga dopadaja mnie nocne dylematy.

    Cheresta mysle, ze po takiej dawce hormonow jakie daja przy stymulacji to rozne rzeczy moga sie dziac. Czy to jest niepokojace to nie wiem, ale moze daj sobie kilka dni i zrob badanie prolaktyny.

    Frez ja mysle, ze po ciazy to czy cykl trwa 30 dni czy 60 to wcale moze nie miec znaczenua dla jajek wiec teraz mam nadzieje ze za 10 dni to juz dos sie pokaze na ciazowym :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 października 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    No niby tez tak mysle o tych butelkach, ale troche mnie to przeraza, ze bede po kryjomu wlasne dziecko dokarmiac. Ogolnie to mnie przeraza juz wszystko.

    Malgon, ale czemu po kryjomu? Raz, włączy się instynkt lwicy i zobaczysz- dla dobra dziecka olejesz głupie gadanie położnych, dwa - to nie będzie schabowy, tylko mleko i podawane nie dziecku sąsiadki tylko własnemu. Jeśli masz prawo decydować, czy wyrażasz zgodę na szczepienie/ badanie itp. to czemu nie masz mieć prawa głosu w sprawie dokarmienia mm?
    Ja ostatnio mocno panikuję w różnych kwestiach, ale serio - w takich tematach to naprawdę się nie zadręczaj. Toż to stare baby jesteśmy, nie damy sobie w kaszę (cycki) dmuchać :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 października 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ♥️

    Malgonia jakbym wiedziała że lalka doprowadzi Cię do płaczu to bym się zastanowiła dwa razy przed jej wysłaniem ! 😄

    Cheresta może faktycznie to być podwyższona prolaktyna albo poprostu efekt stymulacji... A czemu dostajesz euthyrox na prolaktynę ? Nigdy nie słyszałam o takim zastosowaniu tego leku.

    Frez sikalas ??

    A my dzisiaj zaczynamy 9 tc. Czekam na brzuch bo póki co nie wierze :p

    Malgonia, Achia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 października 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, patrzę na Twój suwaczek, widzę 227 dni do porodu i uśmiecham się, bo jak sama tak miałam to wydawało mi się, że to tyyyyyyyle czasu. A teraz sama mam 3 tygodnie do terminu i celebrowałabym każdy dzień, bo tak mi żal, że to tak zleciało.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 października 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak sobie Iza pomyslalam o tych pulvhnych lapkach, ktore beda ja tulic i ze w Tobie teraz te pulchne lapki tez rosna to jest to tak wzruszajace :)

    Reset ja jestem generalnie twarda babka, ale jestem tez impulsywna i jak mi przylezir tska i powie "o to ta co dokarmia mm", a dziewczyny na grudniowkach jak zaczely watek to jest to powszechne, to serio nie recze za siebie.. a nie chce sie denerwowac w tak pieknym momencie. A juz najbardziej nie moge pojac skoro tyle sie mowi, ze kp to w duzej mierze glowa to czemu doprowadza sie dziewczyny na skraj zalamania zamiast nakarmic dziecko zeby jej dac spokojnie czas na "cycusiowanie" i rozkrecanie laktacji .

    Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- ja mimo sn nie miałam pokarmu to co miałam zrobić? Poszłam i poprosiłam o mm, ale bardziej położna zwróciła mi uwagę że przyszłam z dzieckiem na ręku, a po szpitalu w tym wózeczku się wozi tylko :p tylko zabierz strzykawki, ja dokarmiałam strzykawką , bo to malutkie ilości były ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 października 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia dla mnie to oczywiste i pewnie dla 95% ludzi. Ale jak czytam opowiesci dziewczyn to wczesniej polozne wyzywaly sie podczas porodow a teraz podczas KP. I w ogole jsk slucham poloznych co mowia o karmirniu to bohe sie ze jak moj maz tego podlucha to fojdzie do wniosku ze to ze mna jest cos nie tak skoro polozne twierdza ze kazda kobieta moze karmic.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powiedz mężowi ,albo podsun jakieś artykuły, że bardzo często na początku kobieta nie ma pokarmu.. ja dostałam dopiero w domu, po tym jak zakupiłam zapas strzykawek i puszkę MM :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 15:17

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 października 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ja się wtrące, u mnie położne kazały karmić 10 min z jednej piersi i z drugiej tak samo a potem butelka mm a ja głupia słuchałam i efekt taki że Zośka nigdy nie była tak naprawdę karmiona piersią więc nie wiadomo na kogo się trafi, ułóż sobie w głowie jeśli chcesz kp a w razie problemu podasz mm tylko broń boże nie zapamietuj tego co mi położne powiedziały bo to prosta droga by nie kp...

    Wybaczcie że tak wbijam się w wątek

    Ogólnie czytam was cały czas i cieszy mnie to że coraz więcej dziewczyn cieszy się ze stanu błogosławionego <3

    Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko jak tam Zosieńka? Co u Was słychać? Miło Cię widzieć ❤

    Małgoń wszystko zależy od tego na jakie położne się trafi. Dlatego tak ważny jest wybór dobrego szpitala. Ja już jestem o tyle mądrzejsza, że wiem, że jeśli kiedykolwiek będzie mi dane, to znowu wybiorę ten szpital, gdzie są fantastyczne położne i pomoc przy kp (co druga położna jest cdl i są fantastyczne) a nie ten gdzie ma się znajomego lekarza, czy też prowadzącego. Bo jednak i przy porodzie i po najważniejsze są położne.

    Mój owulak nadal pozytywny 😱 no ani ciut nie zbladł, jak nigdy! Z tym, że ból jajnika przeniósł się z lewego na prawy 🙈 coś ten mój organizm mnie robi w bambuko 😡

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 października 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez dziękuję że pytasz u mnie Zosia przeżywa bunt roczniaka jedynaka hehe a poza tym wszystko dobrze, kochane mam dziecko mój promyczek słońca ta Zosienka jest :) także tyle dobrego u mnie :)
    Bardzo mocno trzymam kciuki by operacja Florka odbyła się w wyznaczonym terminie i by przeszło wszystko lepiej niż jest zakładane

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 października 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko to zycze Ci, zeby pohawil sie maly ktos, kto z buntu jedybaka Zosienke wyleczy :) oczywiscie jesli tez Ci sie to marzy.

    Ja jestem nieprzytomna. Juz musialam opitolic meza ze gosci zaprasza, a jak tylko jest robota to idzie na trening.
    Serio wykonczona juz jestem.

    No ale mam juz szafe w garazu. Troche okazala sie rozczarowujaca. Vo prawda wiedzialam ze nie bedzie robiona specjalnie dla mnie (na taka musialabym miesiac czekac), ale okazalo sie ze lezala gdzies w magazynie i juz ja troche czas nadszarpbal. Dobrze, ze moj maz ja odbieral to wynegocjowal rabat, ale nie chcial jej odebrac. Ja juz bylam przerazona, ze nie bede miec tej szafy, nie posprzatam w pokoiku i w ogole same zle rzeczy.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 897 898 899 900 901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ