X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 19 października 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja miałam podwyższone i TSH i prolaktyne, według mojego lekarza obydwa te hormony są ze sobą sprzężone, więc dostałam eutyrox na zbicie TSH i przy okazji na unormowanie prolaktyny. I faktycznie spadło prawie o połowę przez jakiś miesiąc brania tabletek
    Frez pokaż no tego owulaka bo zżera mnie ciekawość i dawno testów tu żadnych nie było 😜
    Kurczę bolą mnie jeszcze te jajniki na tyle że na noc wczoraj wzięłam paracetamol i teraz też nospe. W razie co to chyba są bezpieczne też po transferze, co?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 19 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia, co do mm w torbie :) ja nie miałam w ogóle w planach z Klara kp, więc miałam 4 buteleczki mm w torbie- nie z powodu położnych, A mojej wygody. Wiedziałam,że będzie cc, poruszanie się jest wtedy też ograniczone, A mając "moje" mleko w szufladce czułam po prostu spokój- mimo że doszłam do pełni sił dużo szybciej niż po Stasiu, ale w głowie miałam tylko wspomnienie jak szłam po mleko dla niego, a o każdy krok do przodu się modlilam,żeby dac radę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 21:32

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia moja Zosia będzie jedynaczką i kiedyś ten bunt minie :) także spokojnie ja jestem spełniona już w kwestii rodzenia :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 października 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko to na pewno bedzie szczesliwa jedynaczka.

    Mysle ze te bureleczki to najwygodn8ejsza sprawa. Czytalam, ze mozna nawet w temperaturze pokojowej podaac wiec ciut stresu mniej.

    A mala sie przekrecila. Nie wiem jeszcze czy glowa w dol czy tylko w okol wlasnej osi, ale jakis ruch wykonala bo czuje ja gdzie indziej. Czekam na kopniaka bo przy rozciaganiu to nie wiem co jest reka a co noga ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak się czujesz? Jajniki się uspokoiły?

    Izape a jak Twoje samopoczucie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta specjalnie dla Ciebie. Od lewej piątek rano i popołudniu i wczorajszy popołudniowy.
    65e321adac8e.jpg
    Dziś jeszcze obsikam może... Zobaczymy co to z tego będzie, ale raczej nic nie będzie :P no owulacja w 47dc... Kto to słyszał takie rzeczy!😱

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 października 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się dzieje ale mam brzuch jakbym już w tej ciąży była. Rano obudził mnie ból przed 6 już, nie mogłam się podnieść, dosłownie płacząc poszłam do łazienki. A tam na papierze spory skrzep takiej 'starej' krwi razem z nierozpuszczona tabletka luteiny (sory za doslownosc). Chciałam jechać na pogotowie, ale nie chciałam robić sensacji. Wzięłam więc znowu paracetamol i nospe i udało mi się jeszcze przysnac. Obudziłam się jak mój stary rozmawiał ze swoją matką przez telefon. No i poszedł do niej około 9 rano i jeszcze go nie ma. No zostawił mnie cymbal, pytając tylko czy sobie poradzę. No oczywiście że sobie sama kurwa poradzę jak ze wszystkim innym w zyciu 😡
    Teraz jest trochę lepiej ale cały dzień leżę w łóżku
    Frez faktycznie pozytyw jak siemasz. A może znajdziesz czas na jakieś usg w tygodniu?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 października 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta a może to hiperka?? Przy stymulacji to się chyba często zdarza?? Może skontaktuj się z lekarzem albo klinika jak możesz?

    Achia dzięki że pytasz :) czuję się dobrze, czasem trochę słabiej, ale ogółem nie narzekam :) maluch mi nie dokazuje.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 października 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też o tym pomyślałam, ale nic wcześniej o tym nie świadczyło. A przynajmniej lekarz mi nic nie mówił. Jutro i tak jadę do kliniki na transfer, pod warunkiem, że będę się czuła lepiej niż dziś rano

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Cheresta mój Bambrze biedny😘 chłop pajac kopa w dupę powinien dostać. Jeśli nadal będziesz się źle czuła to dzwoń do lekarza... Tyle jajcorów pobrali to też duże wyzwanie dla organizmu było... Trzymam kciuki żebyś poczuła się lepiej!
    Nie mam możliwości wyskoczyć na usg, zresztą na moim zadupiu, tylko moja gin by mi to zrobiła od ręki i bez problemu, a ona do końca miesiąca jest na urlopie... No nic... Dziś owulak taki jak w piątek, jajniki chociaż przestały boleć i mogę usiąść na dupę normalnie. Nigdy nie czułam jajników, a już na pewno nie tak jak przez ostatnie dni!

    Iza kiedy wizyta teraz? Listopad? Czy jeszcze w tym msc?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 października 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta mam nadzieję że mimo dzisiejszego złego samopoczucia transfer jutro okaże się skuteczny ♥️♥️

    Frezik wykorzystuj męża jak jajka bolą a nie na forum siedzisz :D mam nadzieję że maraton ❤️ okaże się owocny!

    Wizyta 28 października, ale to chyba ostatnia taka częsta, to już będzie 10 TC więc następna to już chyba będą prenatalne ? Jutro ostatnia morfologia i dawka accofilu !🙏

    Chwaliłam się pierwszym kocykiem dla Orzeszka ?:)

    ab59fd8b1bc5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2019, 15:40

    Cheresta, nowa na dzielni, Achia, Aga9090, Yoselyn82, Malgonia, JustynaG, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Iza! Jakie to pieeeekne!!! 😍😍😍😍 Woooow!!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 października 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza cudo 😍

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 października 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudny Iza!

    Cheresta ja myśle ze ta procedura to na pewno mega wysiłek i masz prawo złe się czuć i ciało może reagować dziwne, ale trzeba być czujnym, lepiej się już czujesz?

    Ja mam dzisiaj chwile czasu wiec chyba się pobawię w wizualizacje pokoju dla małego :) strasznie mnie denerwuje ze jest niedziela niehandlowa bo akurat mam więcej silni chętnie bym połaziła z eMkiem i pooglądałam meble :). Jakoś tak chyba najpier chce kupic jakiś kredens a potem dopiero kupię jakiś ciuszek. Mama mi się przyznała, ze już dwa pierwsze bodziaki kupiła ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza piękny! Cieszę się, że ogólnie czujesz się dobrze :) jejku, zanim się obejrzysz a będzie prenatalne! Ciekawe czy już jakieś podejrzenia będą co do płci ;)

    Cheresta też mam nadzieję, że mimo tego samopoczucia jutrzejszy transfer będzie super udany :) i, że jutro poczujesz się lepiej! ale Emek to powinien kopniaka dostać!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 października 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza cudne to jest 😆

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza przepiekny :)
    Gdzie Ty te materialy znajdujesz? Ja to nigdy nic nie widze.

    Cheresta nie znam sie na stymulacji ale moze rzeczywiscie cos z jajnikow poszlo.

    Ja tez sie wlasnie ze swoim poklocilam. Raz ze juz mam resciow dosc, serio co za duzo to niezdrowo.
    Raz ze mnie wkurza jak siedzi i najpuerw gada jak to zle sie czuje a potem czy mi nie pomoc.. wczoraj poszlam spac po 21, a kregoslup to myslalam ze w dupe mi wejdzie. Maz oczywiscie jak tylko jest robota to idzie na trenig.a teraz pretensje ze mu leki przelozylam. No on jest kur.. jak mucha, gdzie usiadzie tam nasra. Ja z kuchni nie wychodze i oczywiscie to czego potrzebuje na samym srodku blatu to jego tabletki. 3 dni ich przelozyc nie mogl. Wszystko tylko pi...ac gdziekolwiek. Bo po co sprzatac skoro ja jestem w domu. W koncu sie wk...ie i sprzatne. I jeszcze siedzi i sobie polmaraton w styczniu wymyslil. No ja serio nie mam co robic tylko 2 tygodnie po porodzie jechac na bieg. A do tego zezarli caly chleb. Pelna lodowka zarcia, ale trzeva zjesc chleb. Ciekawe co zjedza na sniadanie. Trudno, ja wstane o 10 i zjem rosol. Niech on leci i szuka pieczywa jak mi w sobote kupuje na weekend na 4 osoby pol bochenka chleba.
    No to sie wyzalilam. Ide sie myc i spac, bo tylko sie bede nakrecac jak bede na nich wszystkich patrzec.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 20 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza , kocyk przepiękny!

    Cudowny wzór!

    Małgoniu , Jesteś 2 miesiące przed porodem To może niech się sami obsłużą? Zakładam, że są zdrowymi ludźmi więc to chyba nie problem wyjść rano po pieczywo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2019, 21:40

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, moj tez tak ma z chlebem, zawsze za mało kupi :D. Przyjeżdzają do nas np goście w sobotę rano i na co najmniej kolacje i śniadanie na np 8 osób kupuje 2 bułki i pół chleba :P i mu się wydaje ze akurat :P chłopy są masakryczne, współczuje nerwów, goście są super ale max 2 dni a najlepiej jeden nocleg i nara ;), a jak się złe czujesz to w ogóle mordęga

    Swoją droga mój tez za bardzo koło mnie nie lata, miły niby i wspierający ale poza noszeniem wszystkich siat jakoś nie zauważyłam żeby nade mną latał tylko dalej co chwile liczy, ze ja mu kurna kanapeczki zrobię i herbatkę podam, a nie odwrotnie :P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 października 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia a do kiedy teściowie u Was zostają? Nie możesz zasugerować mężowi że jesteś już zmęczona wizyta i potrzebujesz odpoczynku? Ja rozumiem że jak przyjeżdża ktoś zupełnie obcy to można koło niego skakać, ale teściowa to Ci powinna teraz pomagać i sama skoczyć po chleb rano dla przykładu, a nie siedzieć na glowie. Jak dobrze że nas nikt tak nie nawiedza- uroki małego mieszkania, ale pewnie jak będzie dziecko to będzie inaczej.

    Moj mąż czasem mnie wkurza, ale ogólnie jak widzi że się nie nadaje bo jestem zmęczona to mi zrobi kolację i przyniesie,czy herbatę, obiad coś tam posprząta, ale też jest bałaganiarzem. Jakbym ja nie ruszyła sterty prania bo by mogła tak leżeć i leżeć i tu mnie szlag trafia. No niestety, ale chyba faceci tak mają.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 898 899 900 901 902 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ