X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera o tak! Tego ja też żałowałam, że nie zdecydowałam się na dostawke! Także Nowa przemyśl to ;)

    Cheresta Myślę, że takie głupie myśli miała każda z nas na początku, a w momencie kiedy ta ciąża jest tak bardzo wyczekana, wystarana to nie da ich uniknąć...także kciuki na pokładzie i wierzymy w tego Okruszka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 11:44

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 listopada 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja się zastanawiałam nad koszem albo tym łóżeczkiem turystycznym z kinderkrafta sofi, podoba mi się, ze mozna je wziąć do kogoś, do innego pokoju, zrobić z niego kołyskę i potem kojec :)

    Mnie dostawka nie przekonuje ani spanie z dzieckiem bo ja potrafię się strasznie rzucać w nocy :P, serio, od dziecka potrafię staranować przez sen śpiąca koło mnie osobę, jak się budzę w nocy to potrafię tez być totalnie nie przytomna przez pierwsza chwile, mam bardzo mocny sen. Wiec spanie z maluchem w ogóle nie wchodzi w grę, a i dostawka mnie średnio przekonuje bo na bank bym się obudziła kiedyś z noga w tej dostawce ;), wole być lekko oddzielona

    A my mamy spore mieszkanie, jednopoziomowe ale długie wiec tez widzę to tak, żeby sobie właśnie w ciągu dnia takie łóżeczko łatwo przestawiać do części salonowo-kuchniowej :).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, pewnie każda z nas miała takie chwile strachu i zwątpienia (szczególnie przy braku spektakularnych objawów ciążowych).
    Ale trzeba wierzyć, ze będzie dobrze ❤️
    Przecież z forumowym kciukami musi się udać!!

    Za jakieś 10 tygodni powinnaś byś spooojniejsza, jak poczujesz pierwsze kopniaki 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dinusie <3 wpadłam się tylko przywitać i pogratulować nowych fasolek i szczęśliwym Mamusiom małych Dinków. :)

    Cabrera, reset, frezyjciada, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 listopada 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia! Właśnie ostatnio o Ciebie dopytywałam! :) Widzę, ze jesteście w środku walki przed starciem? Wielkie kciuki!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, kciuki ✊❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Frelcia! Właśnie ostatnio o Ciebie dopytywałam! :) Widzę, ze jesteście w środku walki przed starciem? Wielkie kciuki!

    Można powiedzieć, że tak. Trochę głowa mi odpuściła i postanowiłam zajrzeć do Was, a tu tyle serduszek! Fajnie, że Wam się udaje.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 listopada 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, wszystko nam idzie tak gładko, że aż trudno uwierzyć! Aż się boję, ale tłumaczę sobie, że to nagroda po stresie staraniowym i ciążowym. Dziecko - odpukać - jest modelem promocyjnym, nie tylko, że nie płacze, ale jeszcze posyła uśmiechy dookoła :) Śpi w łóżeczku, usypia się sama, a jak się budzi to słucha, co do niej mówię i nawet pozwala wypić ciepłą kawę w łóżku nim zażąda swojego śniadania.
    Nawet ja doszłam do siebie fizycznie w tempie, które wszystkich szokuje. Gdyby nie to, że czuję jeszcze przy myciu szwy to nawet zapomniałabym o tym, że w ogóle były (a było sporo:)).
    Można mieć za dużo szczęścia na raz?

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia! 😍 Niech Was św.Józef strzeże! Cieszę się, że jesteś i melduję kciuki na pokładzie!

    Nowa ja też tak skupiałam, zanim urodził się mój syn😂 serio,nie raz i mąż oberwał w ciągu nocy. A potem jakoś cudownie się wszystko pozmieniało. Matka ma taki wbudowany tryb nocny pt"czuwanie". I też baaaardzo żałowałam, że nie dałam się namówić na dostawke. Skończyło się tym, że odkrecilismy bok łóżeczka i obniżyliśmy materac do poziomu naszego łóżka.

    Cheresta każdy ma takie myśli 😉 to już chyba wpisane jest w naszą naturę... Uspokoisz się względnie! Jak poczujesz ruchy. Postaraj się myśleć pozytywnie :*

    Reset-oby Julinek pozostał takim bezobsługowym egzemplarzem już na zawsze :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 listopada 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mam nadzieje ze nie wyczerpalas limitu grzecznych dzieci na ten rok ;)

    Frelcia powodzenia :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 listopada 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, to może po urodzeniu dziecka też nabiorę trochę ogłady w łóżku ;D

    Reset zazdroszczę, że już masz małą przy sobie! Ja jestem taka ciekawa tego mojego młodego że masakra :) Bardzo dużo się zastanawiam co to za ananaska nam się udało zmontować po tak długim robieniu ;D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 listopada 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta o ktorej jutro siedzimy pod gabinetem?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Cheresta o ktorej jutro siedzimy pod gabinetem?

    Podczepiam się pod pytanie i na wszelki wypadek już trzymam kciuki ;)

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 26 listopada 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziękuję 😚 to wizyta na fundusz a jak wiadomo on nie liczy ni godzin ni lat, tylko numerki 😁 ja mam 23 i ni cholery nie wiem o której wejdę

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 listopada 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak ba nfz to licz 5-10 min na pacjentke ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NFZ to powinno mieć w haśle przewodnim "Carpe diem"😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2019, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta a już czekasz? Dawaj znać na bieżąco który numerek wchodzi ;)

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 26 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon chyba nie w tym szpitalu 😑 jestem tu od 9.30 i jeszcze przynajmniej 4 osoby przede mną

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 listopada 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam jak głupia po korytarzu przed wizytami do 8 tygodnia bo inaczej bym chyba zemdlała :D, taka bylam zestresowana :). A jeszcze też właśnie przed tymi 2 najbardziej stresującymi wizytami były największe opóźnienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2019, 11:51

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 listopada 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wykanczaly 20 minutowe opoznienia u dr W. Wspolczuje oczekuwania, ale na dobre wiesci warto czekac :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 924 925 926 927 928 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ