X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka cieszę się, że poszłaś dziś do lekarza, cudownie, że ujrzałaś serduszko <3

    Malka, przecudnie!! Choć chłopcy są super, chyba skrycie marzę jeszcze o dziewczynce :)

    Rucola, ale numer! Trzymam kciuki aby nastepnym razem były 2 serduszka <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 22:48

    Bajkaaa, malka, Rucola lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka gratuluję dziewczynki ;-)

    malka lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ale to super wygląda! Trzymamy kciuki bardzo za dalszy rozwój <3
    My w takim razie "młodzi" stażem ;) w maju będzie trzy lata po ślubie, a razem 7 lat. Ale ten czas leci...

    A jeszcze na dobranoc wrzucam pierwszą "poważną" fotę młodej ;) ja się przekonuje do imienia Nina, mam listę i co jakiś czas szukam czegoś innego i od jakiegoś czasu nic mi się bardziej nie podoba.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5bd776ba12a.jpg

    Bocianiątko, Rucola, Lusesita, Bajkaaa, Flowwer, Sarna84, JuicyB, Kaczorka, olik321, Yoselyn82, aiwlys, pawojoszka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Kiedy kolejne usg ???
    za tydzień w czwartek, nie wiem jak ja wytrzymam tą niepewność, ale najważniejsze, ze na razie ciązą wygląda na zdrową i prawidłową, ja się dobrze czuję, będzie dobrze :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Olik, dla dziewczynki mamy mniej więcej wybrane. Pierwsze co nam przyszło do głowy to Felicja i chyba tak zostanie. Ale jeszcze sporo czasu więc kto wie co nam jeszcze do głowy przyjdzie. Jakby był chłopak to byłby większy problem..
    A ja gdzieś w głowie miałam zakodowane, ze będziesz mieć chłopca, nie wiem skąd taki pomysł, ale teraz już z całą pewnością gratuluję Ci Dziewczynki !!

    malka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rucola ale to super wygląda! Trzymamy kciuki bardzo za dalszy rozwój <3
    My w takim razie "młodzi" stażem ;) w maju będzie trzy lata po ślubie, a razem 7 lat. Ale ten czas leci...

    A jeszcze na dobranoc wrzucam pierwszą "poważną" fotę młodej ;) ja się przekonuje do imienia Nina, mam listę i co jakiś czas szukam czegoś innego i od jakiegoś czasu nic mi się bardziej nie podoba.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5bd776ba12a.jpg
    Ślicznotka :*

    pilik lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze co do diety... mi się osłabia morfologia, żelazo też słabe (ferrytyny nie robiłam) i b12 leci bardzo w dół :( dostałam suplement żelaza i zastrzyki z b12, nie wiem troszkę jak sobie "naturalnie" pomóc, kilka razy nawet mięso próbowałam, ale mój żołądek odmawia stanowczo. Przed ciążą jadłam duuuzo zdrowiej, teraz przez mdłości jest marna dieta. Gin pociesza że mam się nie przejmować i próbować jeść więcej warzyw i owoców No ale więcej nie mogę zrobić... miałam czas że wcinal jabłka i pomarańcze a teraz i od tego mnie odrzuca. A obiady od nie dawna daje radę gotować i to też nie jakiś wysokich lotów niestety...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Rucola, ale jazda! Wygląda na to, że będziesz miała podwójnie wynagrodzony trud starań :)
    Teraz czekamy z zacisnietymi kciukami na dwa serduszka!

    A jak Wasza reakcja? :)
    oboje jesteśmy w lekkim szoku. Jakiś tydzień temu powiedziałam emkowi, że uwielbiam Twin Peaks, aktualnie oglądamy całą serię, ze ten serial mnie tak uspokaja. Kilka dni później powiedziałam emkowi jak już zobaczyliśmy 2 kreski, że zaszłam w ciążę, bo ten serial ukoił moje nerwy, na co mój emek, żeby tylko nie było dodatkowo "twin" z serialu :)
    Takze jak ktoś chce Twinsy to trzeba oglądać Twin Peaks :)

    malka, pilik, Flowwer, Sarna84, olik321, Karolina90 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    A ja gdzieś w głowie miałam zakodowane, ze będziesz mieć chłopca, nie wiem skąd taki pomysł, ale teraz już z całą pewnością gratuluję Ci Dziewczynki !!

    Nie wiem właśnie czemu, ale któraś chyba źle zrozumiała i tak napisała na grudniówkach. Może dlatego, że cały czas mówiłam o niej trochę w formie męskiej bo maluch ;)

    Pilik cudna fota! U nas mała była ułożona tak jakby oglądała mój kregosłup, więc mam zdjęcie 3d pleców ;) za bardzo nic na nim nie widać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 23:17

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ale piękne zdjęcie!! Coś niesamowitego ♡♡♡♡

    Bajka i Rucola jeszcze raz gratki i całuski no i zaraz się wam zaczną nudnosci ;)

    Ja dziś cały dzień praktycznie nic nie jadłam, totalny brak apetytu.

    Czy wy kichacie? Odkąd jestem w ciąży to non stop kicham a alergikiem nie jestem. Nos rano pełny.

    pilik, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Rucola trzeba to dodać do forumowych czarów na fasolki :D
    Małka mi się dzisiaj wierciła strasznie! Na początku gin myślała że się nic nie uda pomierzyć bo tak fikała. Ale fajnie tak w 3D, inny odbiór zupełnie <3, pierwszy raz było sensownie widać.

    Flo dziękuje :) mi się bardzo nasiliły alergie skórne, więc może jesteś wrażliwsza na kurz itp.? Ja na początku więcej kichałam (pamietam bo mnie wtedy strasznie ciągnęło w pachwinach, auć), zawalony nos z rana mam od miesiąca, ale zwalam raczej na zatoki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 23:28

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower kicham dużo więcej. A mało tego gdzieś od 14tc jak wydmuchuje nos, to z krwią. I tak do tej pory. Podobno to normalne, ale nieprzyjemne jak dla mnie.

    Edit. Poprawilam na kicham bo kocham było :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 23:44

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kicham często :)

    A mdłości mogły by mnie dopaść :) nie narzekalabym :) ale mnie to raczej ominie co bym bardziej się musiała stresować :) ale myślę że jakoś dam radę wytrzymać tydzień do wizyty hwhe

    Ej no taka padnięta byłam ale chyba emocje robią swoje że dalej nie śpię

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ciesz się poniekąd tym brakiem mdłości. Ja wą tej ciąży miałam od 6 do końca 12tc. Byłam wyjęta z życia.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita mi ostatnio krew leciała tak porządnie. Stałam nad kranem i kapała. Okropne uczucie! I ciągle mam jakieś skrzepy jak smarkam. Ale też mi gin mówi cały czas że to normalne... (a słownik też mi zmienia kichanie na kochanie :p)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik no właśnie, to jest jak strzępy... blee...
    W pierwszej ciąży tak nie miałam. Raz mi tylko mocno krew poleciala, ale to był wtedy pierwszy sygnał, że zatrucie mi się zaczyna i ciśnienie już było wysokie.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ale Cudeńko, Nina to piękne imię.

    Miłego dnia!!

    pilik lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    A jeszcze co do diety... mi się osłabia morfologia, żelazo też słabe (ferrytyny nie robiłam) i b12 leci bardzo w dół :( dostałam suplement żelaza i zastrzyki z b12, nie wiem troszkę jak sobie "naturalnie" pomóc, kilka razy nawet mięso próbowałam, ale mój żołądek odmawia stanowczo. Przed ciążą jadłam duuuzo zdrowiej, teraz przez mdłości jest marna dieta. Gin pociesza że mam się nie przejmować i próbować jeść więcej warzyw i owoców No ale więcej nie mogę zrobić... miałam czas że wcinal jabłka i pomarańcze a teraz i od tego mnie odrzuca. A obiady od nie dawna daje radę gotować i to też nie jakiś wysokich lotów niestety...
    a przed ciążą wyniki miałas ok?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mocno spadają mi cukry i zaraz będą mi wywoływać poród.. Dziś jest wg usg 35t5d... Może dam radę naturalnie...Trzymajcie kciuki. Dam znać po jak już będę w stanie.

    Bajkaaa, innamorata88, pilik, Ania1003, Jadranka, Karolina90, olik321, pasiasta, malka, Bocianiątko, Sarna84, Yoselyn82, Flowwer, aiwlys, summer86, pawojoszka lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja..długodystansowiec :-D w sierpniu 14 lat razem..w październiku będzie 12 po ślubie;-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ