Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer jaki masz cyrkulator? I jak Ci się sprawuje?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Summer jaki masz cyrkulator? I jak Ci się sprawuje?

    Mąż kupowal 2 lata temu przy fali upałów, więc brał co bylo. Mamy HB, kosztował okolo 200 zł.. przez te dwa lata spisywał się bardzo dobrze, a używamy go też zimą, żeby pranie lepiej schło.

    olik321, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chciałam zapytać jaki masz :) a jak to wygląda z mocą? czytałam że na taki salon z kuchnią warto mieć taki silniejszy. a zimą pomaga dogrzewać pomieszczenia- prawda to?
    a trzymasz go na ziemi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 13:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jutro odbieram cyrkulator Camry, zobaczymy jak to będzie działać. Niestety przez te upały w ogóle nie mogę wychodzić z domu bo bardzo mi słabo, a spacer chociaż te 5km bardzo by mi się przydał... Dopiero wieczorem wychodzę na trochę, a w domu też ciężko wytrzymać.

    Siwulec też jestem zdegustowana brakiem lamy-dietetyczki :-P

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Ja ogólnie sobie właśnie uświadomiłam, że mnie na HIV nikt nie zbadał w pierwszym trymestrze... No ale zaraz mi zrobią w trzecim, niby szansa znikoma, no ale jakiś stres odczuwam w związku z tym badaniem :/

    Siwulec - no to uciekaj na L4, jak tak gorąco, u mnie to był jeden z głównych powodów :)


    też miałam stres przed wynikiem choć nie miałam do tego podstaw więc rozumiem :)

    na L4 pójdę jak kredyt na mieszkanie podpiszę bo jeszcze mogą mnie weryfikować w pracy i nie wiem czy jakby kadrowa powiedziała ze jestem na ciążowym zwolnieniu to nie skomplikowałoby sprawy, wolę więc dmuchać na zimne.
    Dogadałam się z szefem że w przyszłym tyg jak będą jeszcze większe upały (o ile przed wizytą u doktorka nie podpiszę kredytu) to sobie urlop rozpiszę - 1 dzień urlopu na dwa dni po 4h więc tak jakbym na pół etatu robiła ;)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ja też tylko wieczorem. Dziś ktg mnie zmusiło i teraz nie wiem czy wracać do domu czy iść posiedzieć w klamie w galerii na mrożonej kawie..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka- daj znać :)

    a od jutra mamma mia 2 w kinach :D

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:

    a od jutra mamma mia 2 w kinach :D

    koleżanka idzie :) czekam na jej relacje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    koleżanka idzie :) czekam na jej relacje
    ja pójdę nawet jeśli ktoś powie że taki sobie :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę iść na mamma mia :) Dla mnie 1 część była super.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik - ja bym wybrała mrożoną kawę ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik mam nadzieję, że rozsądnie wybrałaś i popijasz mrożoną kawę :D a jak po ktg w ogóle? Bo chyba nie pisałaś (albo mi umknęło)?

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielę się świeżonabytą mądrością - nie róbcie zastrzyków z heparyny w brzuch przed długim badaniem jak prenatalne albo połówkowe. Wczoraj rano zrobiłam sobie zastrzyk i do popołudnia nic nie wyszło (ja generalnie rzadko mam siniaczki od zastrzyków). A potem pojechałam na usg - trwało dłuuugo, doktor dość mocno uciskał brzuch, a dzisiaj mi wyszedł sinior taki sporawy w miejscu wczorajszego zastrzyku. Czyli uciskanie miejsca wstrzyknięcia sondą do usg jest be :/
    Ja przed następnym USG kłujnę się w udo (jeśli jeszcze będę o tym pamiętać).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:19

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Olik mam nadzieję, że rozsądnie wybrałaś i popijasz mrożoną kawę :D a jak po ktg w ogóle? Bo chyba nie pisałaś (albo mi umknęło)?
    Spoko młody wyginał ciało. U mnie czynności skurczowe niskie, chyba że akurat mi przywali to na poziomie 80.
    Kupilam mu juz 2 pajace a sobie loda..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:17

    Kaczorka, Jeżowa, nick nieaktualny, StaraczkaNika, Nadzieja22, KateHawke, nick nieaktualny, Emiilka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w Polsat news właśnie mówili o kobiecie, pracownicy fabryki, która zeszła z taśmy, urodziła dziecko i wrzuciła je do kosza.

    Odratowali maleńką, ale ma zapalenie płuc. I tak myślę że mam nadzieję że odbiorą jej to dziecko i ono trafi do jakichś ludzi, którzy by go pragnęli.

    A najgorsze że ta mała będzie teraz w szpitalu i będzie z chorobą walczyć sama, bez mamy. Straszne to jest i nie rozumiem

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż mnie zaskoczyl- odwołal dzisiejsze masaże po pracy i chyba pojedziemy po ten cyrkulator. Ale też wyśle go z psem do weterynarza- zauważyłam że trzeba jej obciąć pazurki. W zasadzie to dwa tylko by się przydało na teraz ale to już koniecznie na teraz
    Wsadziłam nogi do miski z wodą :p taki substytut basenu :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:42

    Nadzieja22, StaraczkaNika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, aż się spłakałam :( Ja też nie mogę tego zrozumieć.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fela ma dzisiaj 3 tygodnie więc świętujemy :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/967b29de9964.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/50687d2de4b0.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d4d005cf5bd.jpg

    A tak na poważnie, to dzisiaj pięknie śpi i matka zdarzyła upiec ciasto dla gości na popołudnie i zrobić obiad :)
    Teraz postaram się nadrobić forum.

    olik321, nick nieaktualny, Lusesita, Siwulec, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Flowwer, Kaczorka, Rucola, KateHawke, Nadzieja22, nick nieaktualny, StaraczkaNika, Jeżowa, JustynaG, Anna Stesia, pilik, Bajkaaa, Lena21, Izape_91, Patrycja20, Karma88, Lunaris, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Emiilka, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka przepiękne zdjęcie <3

    malka lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyniki HIV i HBs powinno się powtórzyć w trzecim trymestrze, ważne są pół roku.

    Grupa krwi oczywiście się nie zmienia i jest ważna, ale warto powtórzyć alloprzdciwciała (odczyn Coombsa).

    Mi anestezjolog powiedział przy znieczuleniu zewnątrzoponowym, że teraz to są tak cieniutkie igiełki i tak płytko się wkłuwa, że nie powinna głową boleć. I rzeczywiście nic mnie nie bolało. Ale fakt, że po porodzie kazali mi leżeć ze względu na sporo utratę krwi. Wstałam dopiero nad ranem do ubikacji.

    U nas nie było dzisiaj takich upałów, a teraz przeszła burza i już całkiem przyjemnie się zrobiło.

    Pilik pytałaś kiedyś o szybkie danie wege, makaron z cukinią, marchewką i podprażonym słonecznikiem. Robi się błyskawicznie a jest naprawdę pycha. Ewentualnie mój dzisiejszy zestaw też jest szybki, no ale z rybą.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 1301 1302 1303 1304 1305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ