X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Olik ja to samO..poszłam z psem, żeby dupsko rozruszać, a tam taki smog..blee
    Wróciłam wykapalam się i od godziny zamawiam ubranka dla dziecka :-P
    A ja zamówiłam płytę do ćwiczeń i przewodnik healty mom by ann, Lewandowskiej.
    Mam nadzieję, że już gin pozwoli mi wrócić do ćwiczeń, bo aż mnie nosi czasami :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łucja jest prześliczna. Nie wygląda na wcześniaczka i w dodatku tak spokojnie śpi. :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropnie jest, smogu więcej niż powietrza...
    No właśnie się boję że mnie zarazi no ale już nic nie poradzimy niestety... oby nie ;)
    Nie wiem jak z taką gorączką w ciąży, wole nawet nie myślec! On cały dzień prawie 39, zbija lekami to tak 37,8-38 schodzi na chwile... dwa dni już, jutro muszę z rana do apteki pojechać mu coś dokupić...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jej biedny ten Twój mąż pilik
    uważaj na siebie i dbaj bardzo !

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, w razie czego gorączkę (powyżej 37,6-38) w ciąży trzeba zbijać. Na początku najlepiej paracetamol, bo jest bezpieczny. Jeśli nie pomaga to do lekarza. Piszę na wszelki wypadek, bo mam nadzieję, że jednak Cię nie dopadnie :)
    My za tydzień mamy uroczystość rodzinną u M., a dziś jak dzwonił to się okazało, że wszyscy chorzy z mega gorączką. Jak się nie unormuje to nie idę, nie chcę ryzykować.
    U mnie też dziś dzień lenia - prysznic o 15, a większość dnia w łóżku. Ale po wczorajszym bólu brzucha i pleców czuję się rozgrzeszona :)

    mi88, Rucola lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer jasne, nie ma co ryzykować!!
    Ja w poniedziałek też się przejdę do lekarza, potrzebuje i tak receptę i zapytam co brac jakby... chociaż mam nadzieję że tylko go przewiało i nic nie rozsiewa :(...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wymigałam się z imprezy z przyjaciółmi. Chciałam uniknąć komentarzy "czy jestem w ciąży" (chcemy poczekać jeszcze trochę do dzielenia się tą informacją).
    Poza tym, jakaś taka zmęczona jestem i miałam ochotę poleżeć w łóżku i odpocząć.

    Mój M stwierdził, że nasz okruszek jest leniuszkiem bo lubi jak mamusia się wyleguje :)

    olik321, Rucola lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy to normalne by w 9 tyg ustępowały mdłości?
    z dnia na dzień jest coraz lepiej i trochę mnie to martwi zamiast cieszyć..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik u mnie w 9 tygodniu była lekka poprawa na kilka dni, potem wróciły i w 11 tygodniu zaczęły przechodzić na dobre. Teraz mnie łapią raz za czasu, najcześciej z bólu głowy albo jak za mało zjem

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź
    Piersi mnie dziś bolą bardzo więc w sumie nie jest źle.. :)
    Muszę nie myśleć tyle :)

    pilik lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik dokładnie! Powinnysmy mieć taki wbudowany przycisk na wyłączanie myślenia ;)...

    olik321, Rucola lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    A ja dziś wymigałam się z imprezy z przyjaciółmi. Chciałam uniknąć komentarzy "czy jestem w ciąży" (chcemy poczekać jeszcze trochę do dzielenia się tą informacją).
    Poza tym, jakaś taka zmęczona jestem i miałam ochotę poleżeć w łóżku i odpocząć.

    Mój M stwierdził, że nasz okruszek jest leniuszkiem bo lubi jak mamusia się wyleguje :)
    My normalnie spotykamy się ze znajomymi, ale większość z nich wie o naszych problemach i wszystkim mówimy, ze zaczęłam kurację silnymi lekami i dlatego nie piję ;) Chcemy na razie tą informcję zachowac dla siebie, bo bardzo się boimy. Tak długo czekaliśmy że poczekamy jeszcze chwilę, aż będzie bezpieczniej :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie mąż też miał gorączkę. Dobę trwała. I przeszło. Nas na szczęście oszczędziło.
    I szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to było.. ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka u nas trzeci dzień bez poprawy :( wczoraj na wieczór niż go bardzo łamało i tak grupowo niestety to zaczyna wyglądać. Jadę zaraz do apteki po jakieś specyfiki...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Kaczorka u nas trzeci dzień bez poprawy :( wczoraj na wieczór niż go bardzo łamało i tak grupowo niestety to zaczyna wyglądać. Jadę zaraz do apteki po jakieś specyfiki...
    Pilik a może po lekarza zadzwońcie, osłucha go i przepisze coś na recepte. Za długo to już trwa...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś z tą gorączka musi być, bo u mnie też wszyscy 38 stopni. A z racji remontu przenioslam się do mamy, a ona też się zastawila i teraz się modlę, bo zostały mi 2 tygodnie, żeby też tego nie złapać :/

    Co do zakupów to ja teraz będę zamawiać butelki i laktator na ostatnia chwilę. I tak jak przy synu używałam wszystkiego z aventu to teraz cenowo mnie to wręcz przeraża. Chyba tym razem pokusze się o Tommy tippie, bo bardzo przy synu sprawdziła się butla przy kolkach. :) atrakcyjne w cenie są też lovi, ale podobno dużo szybciej leje się przez nie mleko, więc może kupię jedno na próbę jeśli mały okaże się zarloczkiem ☺

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Kaczorka u nas trzeci dzień bez poprawy :( wczoraj na wieczór niż go bardzo łamało i tak grupowo niestety to zaczyna wyglądać. Jadę zaraz do apteki po jakieś specyfiki...

    Uuu, jak po 3 dniach nie przejdzie to koniecznie do lekarza.
    Co to za zaraza z tą gorączką tyle osób atakuje!?
    A mąż ma tylko gorączkę?

    Aiwlys - a nie chcesz karmić piersią?
    Powiem Ci, że u nas przy kp butelki i smoczki leżą i się kurzą.
    Może na początek weź tylko laktator. Do niego zwykle dołączona jest jedna butelka.
    Ja mam LOVI.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys polecam tomme tippie!:) byłam nimi zachwycona :-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka oczywiście, że chce. Ale z racji cc, wiem jaki miałam problem z laktacja na początku. Poza tym każdego to indywidualna sprawa i ja nie chce karmić dłużej jak pół roku. Ale może się to jeszcze zmieni. :)

    JuicyB lubi tę wiadomość

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na laktator elektryczny Lovi, powinien jutro przyjść. Niestety zanim ja go sprawdzę to Ty aiwlys będziesz mieć już dwumiesięcznego bobasa :)
    Mi się marzy karmienie piersią + odciąganie do butelki, aby i tatuś syna karmił. Jak będzie - to się okaże, ale plan na 1-2 karmienia z butli dziennie jest.


    age.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ