X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Olik ja to samO..poszłam z psem, żeby dupsko rozruszać, a tam taki smog..blee
    Wróciłam wykapalam się i od godziny zamawiam ubranka dla dziecka :-P
    A ja zamówiłam płytę do ćwiczeń i przewodnik healty mom by ann, Lewandowskiej.
    Mam nadzieję, że już gin pozwoli mi wrócić do ćwiczeń, bo aż mnie nosi czasami :)

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JustynaG Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łucja jest prześliczna. Nie wygląda na wcześniaczka i w dodatku tak spokojnie śpi. :)

43kt3e5ee2053a1j.png

43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pilik Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropnie jest, smogu więcej niż powietrza...
    No właśnie się boję że mnie zarazi no ale już nic nie poradzimy niestety... oby nie ;)
    Nie wiem jak z taką gorączką w ciąży, wole nawet nie myślec! On cały dzień prawie 39, zbija lekami to tak 37,8-38 schodzi na chwile... dwa dni już, jutro muszę z rana do apteki pojechać mu coś dokupić...

ds022el.png

u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jej biedny ten Twój mąż pilik
    uważaj na siebie i dbaj bardzo !

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, w razie czego gorączkę (powyżej 37,6-38) w ciąży trzeba zbijać. Na początku najlepiej paracetamol, bo jest bezpieczny. Jeśli nie pomaga to do lekarza. Piszę na wszelki wypadek, bo mam nadzieję, że jednak Cię nie dopadnie :)
    My za tydzień mamy uroczystość rodzinną u M., a dziś jak dzwonił to się okazało, że wszyscy chorzy z mega gorączką. Jak się nie unormuje to nie idę, nie chcę ryzykować.
    U mnie też dziś dzień lenia - prysznic o 15, a większość dnia w łóżku. Ale po wczorajszym bólu brzucha i pleców czuję się rozgrzeszona :)

mi88, Rucola lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer jasne, nie ma co ryzykować!!
    Ja w poniedziałek też się przejdę do lekarza, potrzebuje i tak receptę i zapytam co brac jakby... chociaż mam nadzieję że tylko go przewiało i nic nie rozsiewa :(...

ds022el.png

u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wymigałam się z imprezy z przyjaciółmi. Chciałam uniknąć komentarzy "czy jestem w ciąży" (chcemy poczekać jeszcze trochę do dzielenia się tą informacją).
    Poza tym, jakaś taka zmęczona jestem i miałam ochotę poleżeć w łóżku i odpocząć.

Mój M stwierdził, że nasz okruszek jest leniuszkiem bo lubi jak mamusia się wyleguje :)

olik321, Rucola lubią tę wiadomość

43kt3e5ee2053a1j.png

43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy to normalne by w 9 tyg ustępowały mdłości?
    z dnia na dzień jest coraz lepiej i trochę mnie to martwi zamiast cieszyć..

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • pilik Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik u mnie w 9 tygodniu była lekka poprawa na kilka dni, potem wróciły i w 11 tygodniu zaczęły przechodzić na dobre. Teraz mnie łapią raz za czasu, najcześciej z bólu głowy albo jak za mało zjem

ds022el.png

u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź
    Piersi mnie dziś bolą bardzo więc w sumie nie jest źle.. :)
    Muszę nie myśleć tyle :)

pilik lubi tę wiadomość

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • pilik Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik dokładnie! Powinnysmy mieć taki wbudowany przycisk na wyłączanie myślenia ;)...

olik321, Rucola lubią tę wiadomość

ds022el.png

u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    A ja dziś wymigałam się z imprezy z przyjaciółmi. Chciałam uniknąć komentarzy "czy jestem w ciąży" (chcemy poczekać jeszcze trochę do dzielenia się tą informacją).
    Poza tym, jakaś taka zmęczona jestem i miałam ochotę poleżeć w łóżku i odpocząć.

Mój M stwierdził, że nasz okruszek jest leniuszkiem bo lubi jak mamusia się wyleguje :)
    My normalnie spotykamy się ze znajomymi, ale większość z nich wie o naszych problemach i wszystkim mówimy, ze zaczęłam kurację silnymi lekami i dlatego nie piję ;) Chcemy na razie tą informcję zachowac dla siebie, bo bardzo się boimy. Tak długo czekaliśmy że poczekamy jeszcze chwilę, aż będzie bezpieczniej :)

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie mąż też miał gorączkę. Dobę trwała. I przeszło. Nas na szczęście oszczędziło.
    I szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to było.. ;)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka u nas trzeci dzień bez poprawy :( wczoraj na wieczór niż go bardzo łamało i tak grupowo niestety to zaczyna wyglądać. Jadę zaraz do apteki po jakieś specyfiki...

ds022el.png

u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Kaczorka u nas trzeci dzień bez poprawy :( wczoraj na wieczór niż go bardzo łamało i tak grupowo niestety to zaczyna wyglądać. Jadę zaraz do apteki po jakieś specyfiki...
    Pilik a może po lekarza zadzwońcie, osłucha go i przepisze coś na recepte. Za długo to już trwa...

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś z tą gorączka musi być, bo u mnie też wszyscy 38 stopni. A z racji remontu przenioslam się do mamy, a ona też się zastawila i teraz się modlę, bo zostały mi 2 tygodnie, żeby też tego nie złapać :/

Co do zakupów to ja teraz będę zamawiać butelki i laktator na ostatnia chwilę. I tak jak przy synu używałam wszystkiego z aventu to teraz cenowo mnie to wręcz przeraża. Chyba tym razem pokusze się o Tommy tippie, bo bardzo przy synu sprawdziła się butla przy kolkach. :) atrakcyjne w cenie są też lovi, ale podobno dużo szybciej leje się przez nie mleko, więc może kupię jedno na próbę jeśli mały okaże się zarloczkiem ☺

• Kaczorka Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:

Uuu, jak po 3 dniach nie przejdzie to koniecznie do lekarza.
    Co to za zaraza z tą gorączką tyle osób atakuje!?
    A mąż ma tylko gorączkę?

Aiwlys - a nie chcesz karmić piersią?
    Powiem Ci, że u nas przy kp butelki i smoczki leżą i się kurzą.
    Może na początek weź tylko laktator. Do niego zwykle dołączona jest jedna butelka.
    Ja mam LOVI.

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ruth Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys polecam tomme tippie!:) byłam nimi zachwycona :-)

f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka oczywiście, że chce. Ale z racji cc, wiem jaki miałam problem z laktacja na początku. Poza tym każdego to indywidualna sprawa i ja nie chce karmić dłużej jak pół roku. Ale może się to jeszcze zmieni. :)

JuicyB lubi tę wiadomość

• JuicyB Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na laktator elektryczny Lovi, powinien jutro przyjść. Niestety zanim ja go sprawdzę to Ty aiwlys będziesz mieć już dwumiesięcznego bobasa :)
    Mi się marzy karmienie piersią + odciąganie do butelki, aby i tatuś syna karmił. Jak będzie - to się okaże, ale plan na 1-2 karmienia z butli dziennie jest.

age.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ