X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka dokładnie to samo towarzyszyło mi na początku, nagle zalewala mnie fala niemocy, w jednej chwili robiło się słabo i niedobrze, wymiotów z tego nie było, niedługo później przechodziło.
    I kichanie tez miałam, pewnie rozpulchniona hormonami ciążowymi śluzówka za to odpowiada.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O też kicham często się ktoś mnie pyta czy chora jestem a ja tyle Ci miałam serię kichniec, a z tym tchem to faktycznie po 2-3 zdaniach mam wrażenie jakbym 5km przebiegła :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się że to normalne objawy :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1161da8c313e.jpg
    Rodzimy się za dwa tygodnie! ❤☺

    Sarna84, pilik, Jadranka, Flowwer, innamorata88, Ruth, JustynaG, Rucola, Paulina.G, malka lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale brzuszek malutki ha mam taki jak "wypcham" go no ale ja mam mega nadwagę, więc u mnie może koło lipca będzie widać że to ciąża hehe

    aiwlys lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że nie jestem sama! Najgorzej jak na spacerze idę z kimś albo ktoś zadzwoni. A jeszcze jak jakaś górka albo schody po drodze... dodać do tego smog - wracam zadyszana jak po maratonie...! I mroczki przed oczami też mnie dopadają.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys masz micro brzuszek na pewno po porodzie nikt nie będzie wierzyć że co dopiero urodzilaś.

    aiwlys lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cichą nadzieję, że będę ważyć mniej niż przed ciąża:D

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie wózkówe, dziewczyny już z dzieciaczkami - co macie i byście poleciły?
    Pamietam, że Ania dość obeznana w temacie - możesz coś powiedziec o anex sport? I słyszałaś może jakieś opinie o wózkach firmy Tutek i wózku dymex titan (zakochałam się w kolorach, ale jestem zielona w temacie a opini zbyt nie widzę)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Aha dziewczyny czy wy też tak mialyscie że nagle źle się czulyscie tak jakby słabo niedobrze a po chwili przechodziło? Bo nie wiem na ile to objaw ciąży a na ile moja głowa, bo ja jem normalnie (wręcz za dużo) więc to nie z głodu

    Też mam takie spadki energii. Ciężko mi wyjaśnić z czego to wynika. Bo nie zamęczam się jakoś przesadnie. Na pewno całego mieszkania na raz nie jestem w stanie sprzątnąć. Muszę to robić z przerwami. A to dopiero początek ciąży...
    aiwlys wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1161da8c313e.jpg
    Rodzimy się za dwa tygodnie! ❤☺

    Chciałabym tak wyglądać tuż przed porodem! :)
    Mam nadzieję, że jak będę tyła to tylko brzuszek a nie cała. Ale zobaczymy...

    aiwlys lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bajka mi co chwile piszczy w uszach i mroczki w oczach, serce wpada w galop a przy dluzszej rozmowie tchu mi brakuje jak u astmatyka :( nos non stop zatkany i kicham co chwilę, śmieje się że mam alergię na ciążę ;)
    Nie szczególnie na to zwracam uwagę bo raz jest lepiej raz gorzej ale to normalne w naszym stanie.
    Delektuje się tym stanem :D
    Flo a Ty jestes cały czas na encortonie ? Bo jesli tak to pamietaj o suplementacji potasu. Sterydy mocno go wyplukuja a efektem ubocznym są kołatania serca

    mi88, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś w Auchan, poszłam do kasy pierwszeństwa bo kolejka była trochę krótsza. Pan kasjer jak doszłam do kasy pouczył mnie że powinnam iść od razu do kasy a nie czekać i nikomu nic do tego, bo on nie zawsze zauważy i zaprosi :)
    Technicznie myślę że byłoby ciężko się we pchać bez "zaproszenia" bo każdy od razu swoje rzeczy na taśmę pakuje... Ale wiara w ludzi przywrócona :)

    pilik, olik321, Rucola, Lusesita, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz robie zakupy tylko w auchan, wlasnie ze wzgledu na kase pierwszeństwa. Jak jest kolejka to podchodze ze osoba ktora wyklada sie i mowie ze ja z pierwszeństwem i wykladam sie ze swoimi rzeczami.

    Jadranka lubi tę wiadomość

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    Ja teraz robie zakupy tylko w auchan, wlasnie ze wzgledu na kase pierwszeństwa. Jak jest kolejka to podchodze ze osoba ktora wyklada sie i mowie ze ja z pierwszeństwem i wykladam sie ze swoimi rzeczami.
    Muszę spróbować w takim razie :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W naszym Auchan ta kasa jest zawsze zamknięta :-D stałam dziś jak pierdoła w kolejce :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 21:07

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zawsze są dwie otwarte i zawalony tak samo hak nie bardziej. Dziś była wyjątkowo krótsza kolejka. Przed świętami tez stałam w niej jak sierota, z 10 osób przede mną a bezpośrednio przede mna dwa młode byczki koło 25 lat... Aż mnie korciło żeby żeby zapytać "przepraszam a panowie to w ciazy czy niepełnosprawni? " :D

    Emi co u Was? Jesteście już razem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 21:17

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest zamknieta to podchodz do kazdej jednej i mow ze tamta nieczynna i tyle. Ja w pierwszej ciazy nie korzystalam z tego ale stwierdziłam ze teraz bede, w koncu to sie nam nalezy. I jeszcze porobie na zlosc tym wszystkim babciom ktore wiecznie sie wpychaja bo nie maja sily stac a jak tylko autobus jedzie to potrafia biec na przystanek
    ;)

    Jadranka, Ruth lubią tę wiadomość

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bym zapomniała - w Auchan jest przecena na bodziaki - po 3 i 5 zeta! Brała bym więcej ale już dużo tego mam :D koszulka z liskiem tez za piątkę <3 gatunkowo są super
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc21d9d84376.jpg
    Nie wiem czy tam promocje są równocześnie, tak jak w lidlach, ja jestem z Krakowa jakby co :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 21:34

    pilik, Flowwer, Lusesita, Rucola, staraczka1111, aiwlys lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem dziewczyny ze moje sutki dziś jakoś strajkuja i mało co bolą ale za to mam taką zgage po soku że coś mnie trafi więc jeszcze nie wariuje, no i mega się cieszę że we wtorek wizyta u lekarza

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie panikuj (mówię Ci to Ja, która jeszcze kilkanaście tyg wstecz, panikowalam z tego samego powodu) :-)
    Potrafiłam obudzić się jak eM wstawal do pracy i panikowac ze lzami w oczach że cycki mnie nie bolą, że sutki nie są tkliwe. I tak przez cały dzień, po czym na wieczor zaczynaly boleć 2 razy mocniej :-)

    Melevis lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ