X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita nie no mowie ze jeszcze nie panikuje do wtorku blisko więc szybko będzie wiadomo czy jest wszystko ok :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee ja tez panikuje, ale nic Wam nie pisze, bo to dodatkowo mnie nakreca. Ale nie nie bede ukrywac, ze marze o tym zeby zobaczyc juz zarodek/zarodki a najlepiej z serduszkami.... moze nie zwariuje do czwartku...
    Z moich wyliczen owu byla 19 dc wiec odliczam 5 dni, to dzis jestem w 5tym tyg i 3cim dniu ciąży. Z objawów to na początku rozciąganie w dole brzucha, teraz sie zdarzy jak sie przemecze i ból piersi cały czas, są nabrzmiałe. Kupiłam stanik sportowy do spania a na co dzien chodze w bawełnianym, bez fiszbin, bo strasznie mnie urażają...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 22:34

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Flo a Ty jestes cały czas na encortonie ? Bo jesli tak to pamietaj o suplementacji potasu. Sterydy mocno go wyplukuja a efektem ubocznym są kołatania serca

    Dziś czuję się właśnie bardzo kiepsko od południa duszności i kołatanie serca z bólem przy mostku :( a cały czas leżę.
    Potas biorę cały czas ale zastanawiam się czy jutro nie zrobić jonogramu.


    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka sama słodycz takie cudeńka !!!!
    Ja właśnie oglądam w Auchan ale rozpinane po środku.

    Jadranka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja twierdzę że w naszym przypadku takie panikowanie jest całkiem uzasadnione.
    Każda z nas przeszła swoje, więc ciężko jest zachować zimną krew.

    Rucola lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dziś czuję się właśnie bardzo kiepsko od południa duszności i kołatanie serca z bólem przy mostku :( a cały czas leżę.
    Potas biorę cały czas ale zastanawiam się czy jutro nie zrobić jonogramu.
    Zdecydownaie zrob, mi gin zaraz po usg zlecił. Na razie mam wszystko w normie, ale blisko dolnej granicy...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Zdecydownaie zrob, mi gin zaraz po usg zlecił. Na razie mam wszystko w normie, ale blisko dolnej granicy...
    A który potas bierzesz?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A który potas bierzesz?
    Czasem kalipoz raz dziennie a czasem tylko aspargin 2 razy dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 23:28

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciazy z synem też nie korzystałam z pierwszeństwa. I mówię tu też o lekarzu rodzinnym czy aptekach. Teraz jak widzę jak te wszystkie schorowane starsze panie BIEGNĄ wręcz i wpychaja się gdzie popadnie to wchodzę przed nimi.

    Jadranka lubi tę wiadomość

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę na krzywą cukrową (bleeeeeeee) i już się boję kolejki. U nas w przychodni stoi się najpierw do rejestracji a później do pokoju pobrań, więc będę musiała się wpychać dwa razy, czyli 2x więcej chętnych do zabicia mnie :D a zwykle się przed drzwiami tłoczy co najmniej 20 osób :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie siedze na krzywej, a tak goraco jest na poczekalni ze jesli zrobi mi sie slabo to chyba z tego ciepla, poki co slodycz nie przeszkadza. Chociaz w pierwszej ciazy slabo zrobilo mi sie po godzinie.
    Wykorzystuj, wpychaj sie, przeciez nie bedziesz tyle bez jedzenia siedziala, maluszek Cie skopie jak tak go zaglodzisz ;)

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciotki :-) dzidziol zagadka, pepowina dalej między nogami, a jak lekarz zaczął zaglądać co tam jeszcze widać to zaczął kopać, jak szalony:-) szykuje się mały bomelwk, bo póki co 9cm mamy :) zaczyna się rozchodzic spojenie powoli i mamy dużo leżeć.. nie wiem, czy da się więcej :-P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19550f2ab637.jpg

    Jadranka, aiwlys, Sarna84, Flowwer, Rucola, Lusesita, pawojoszka, pilik, JuicyB, Izolda90, olik321, Bajkaaa, Bocianiątko, JustynaG, Paulina.G lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth, śliczny Maluszek :)
    Uważaj na siebie. Miałaś poprzednio cesarkę? (Chyba Cię nie pomyliłam że to trzecie? :) )

    Ruth lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Ja jutro idę na krzywą cukrową (bleeeeeeee) i już się boję kolejki. U nas w przychodni stoi się najpierw do rejestracji a później do pokoju pobrań, więc będę musiała się wpychać dwa razy, czyli 2x więcej chętnych do zabicia mnie :D a zwykle się przed drzwiami tłoczy co najmniej 20 osób :)
    U nas od razu idzie się ze skierowaniem do punktu pobran, a na krzywą cukrową wyraźnie jest karta napisana, że poza kolejnością życzę smacznego ☺☺☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth super. ❤ musisz bardzo uważać przy tym spojeniu. Mi zaczęło się rozchodzic ze 4 tygodnie temu, a ból z dnia na dzień jest większy. Nie przeciazaj się i nie dźwigaj! ☺

    Ruth lubi tę wiadomość

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Ruth, śliczny Maluszek :)
    Uważaj na siebie. Miałaś poprzednio cesarkę? (Chyba Cię nie pomyliłam że to trzecie? :) )
    Tak, dwie cc za mną, teraz ma być trzecia:-) martwi mnie, ze to spojenie tak szybko zaczęło się rozchodzić:/ podeszłam teraz km do lekarza i spiwrotem i znów czuje :/ wcześniej pod koniec ciąży dopiero czułam.

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Ja melduje się po weekendzie w górach. Pogoda była marna, ale wyjazd i yak udany :)

    Tak piszecie o różnych bólach.. A mnie nic nie boli. W sumie to w niektórych momentach byłabym w stanie zapomnieć, że jestem w ciąży ;) tylko śluz mnie zalewa. Szczególnie jak trochę pospaceruję.

    Rucola lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja aktualnie jestem na urlopie w górach, mam zamiar zaraz iść na stok do męża,ktory od 10 katuje narty ;)
    A jeśli chodzi o bóle ciążowe, to ja nie mam już w o ogóle,poza ubogim menu. Na mało rzeczy mam ochotę.
    Miłego dnia ❤

    Flowwer, Rucola, Ruth, Sarna84, Karolina90, JustynaG, KateHawke lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szacun dla Was za opanowanie przy krzywej cukrowej.
    Ja dziś pojechałam, bo mialam oprócz krzywej kilka badan do zrobienia.
    Dałam ciała po całości. Już drodze do przychodni było mi niedobrze, bo głodna zaczęłam sie robic.
    Pierwsze lyki glukozy w miarę. Każdy następny co raz gorszy. Po około 20 minutach wszystko zwróciłam i badanie do d***.
    Nie wiem teraz jak to ogarnąć. Czy zrobić kolejne podejscie odplatnie, czy w piatek na wizycie pogadac z gin :-(

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam glukozę w piątek badaną, 2 godziny walki z mdłościami, ale na szczęście mi się udało. Cały dzień potem źle się czułam. Do tego trafiłam na jakieś nawiedzone pielęgniarki, które komentowały imię dziecka, ilość dzieci jakie mam w planach i masę innych rzeczy.

    Lusesita spróbuj powalczyć o jeszcze jedno skierowanie w piątek. Masz jeszcze sporo czasu, aby zrobić to badanie. To nie Twoja wina, że się nie udało.
    Najlepiej jeśli pojedziesz do przychodni najszybciej po wybudzeniu jak się da (kąpiel wieczorem poprzedniego dnia, rano tyle co zęby umyć, ubrać się i wyjść - dojazd taksa, uber) i weźmiesz cytrynę (sok dodany do glukozy pomaga przetrwać i połykanie i potem mdłości). No i oczywiście kanapki czy inne śniadanko w torbie, aby zjeść jak tylko pobiorą 3 raz krew :)


    age.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ