X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicyb kupilas ten, który mi pokazywalas?

    Co do butelek też waham się między Mobi a Tommee Tippee. W tych drugich podoba mi się to, że posiadają wkładkę a.ntykolkowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 10:20

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Juicyb kupilas ten, który mi pokazywalas?

    Co do butelek też waham się między Mobi a Tommee Tippee. W tych drugich podoba mi się to, że posiadają wkładkę a.ntykolkowa

    Tak, dokładnie ten :)
    https://www.aptekagemini.pl/lovi-laktator-elektroniczny-prolactis-48191.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 10:28


    age.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ale wam fajnie że już butelki wybieracie hehe :) ja mimo iż dużo osób wie o ciąży to dalej boję się otwarcie o tym mówić :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa, mi to do tej pory nie przeszło, najlepiej byłoby jakby był już brzuszek i nie trzeba było mówić :P
    A póki co przyjęłam strategię, że informuję kolejne osoby po wizytach, bo wtedy mam 2-3 dni radości i luzu i wiary w to, że będzie dobrze.

    mi88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ludzie na wsi gratulują, a my informowaliśmy tylko rodziców hihi..ach te teściowe;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 10:36

    Flowwer, JustynaG lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicy a butelki też Lovi kupujesz?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, do kompletu: https://www.aptekagemini.pl/lovi-butelka-samosterylizujaca-super-vent-ze-smoczkiem-aktywne-ssanie-od-urodzenia-150ml.html


    age.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys - nie no pewnie, że każdy robi jak mu lepiej :) tak tylko pytam.

    Nasza Luśka gardzi butelką.. A smoczkiem aż się krztusi :p więc cycek jest do wszystkiego. Tyle dobrego, że sprawia mi to coraz więcej przyjemności :)
    I karmić zamierzam jak najdłużej się da.

    JuicyB, Jadranka, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Mi ludzie na wsi gratulują, a my informowaliśmy tylko rodziców hihi..ach te teściowe;-)

    Ja pamiętam jak my powiedzieliśmy moim rodzicom. Najpierw pokazałam USG mamie, chwilę potem tacie, a mama poszła do kuchni. Po chwili poprosiłam ich, aby nikomu jeszcze nie mówili, bo jest jeszcze wcześnie. A tu się okazało, że mama zdążyła przez telefon (jak? kiedy?) wygadać to szwagierce, więc do końca mojej wizyty u nich wiedziała już cała rodzina :)


    age.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, no ja się właśnie wahań co to butelek... Nie wiem już jak wybrać hehe

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ma któraś z Was (albo planuje) laktator ręczny? Bo ja się bardzo Nastawiam na kp, jak się uda to chciałabym karmić rok, dopuki do pracy nie pójdę, i myślę że jeśli by poszło "zgodnie z planem" to laktator byłby mi potrzebny do okazjonalne odciągania jak mała zostanie z tatą czy babcią.
    Wstępnie wybrałam Canpol babies basic 12/205 - 50, ma lepsze opinie niż reczny Avent...

    A butelkę mam na razie jedną małą Avent, dostałam na warsztatach laktacyjnych, kupię więcej po porodzie jeśli będą potrzebne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 10:57

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Dziewczyny, a ma któraś z Was (albo planuje) laktator ręczny? Bo ja się bardzo Nastawiam na kp, jak się uda to chciałabym karmić rok, dopuki do pracy nie pójdę, i myślę że jeśli by poszło "zgodnie z planem" to laktator byłby mi potrzebny do okazjonalne odciągania jak mała zostanie z tatą czy babcią.
    Wstępnie wybrałam Canpol babies basic 12/205 - 50, ma lepsze opinie niż reczny Avent...
    Tak ja biorę pod uwagę tylko laktator ręczny. Jakoś nie przekonuje mnie wizja elektrycznego. ☺ wolę mieć czucie nad tym co mi się robi :D

    Jadranka lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz właśnie myślę nad elektrycznym. Jak urodziłam pierwsza córkę, to miałam ręczny. Jak dostała kolki, ja że stresu i niewyspania zaczęłam tracić pokarm. Niestety ręcznym nie byłam w stanie pobudzić laktacji. Teraz mam w planach powalczyć.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kurcze dziewczyny ale wam fajnie że już butelki wybieracie hehe :) ja mimo iż dużo osób wie o ciąży to dalej boję się otwarcie o tym mówić :)

    Przyjdzie i pora na Ciebie. Szybko zleci :)

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ręczny przy synu, porażka totalna :/ tak jak pisze Lusesita też nie byłam w stanie pobudzić pokarmu.. natomiast przy nawale nie dawał rady.

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy starszym synu miałam elektryczny lovi, do niego standardowo jest rączka do odciągnąć ręcznego,  z elektrycznego skorzystałam tylko kilka razy, był głośny i paradoksalnie wcale nie ciągnął lepiej niż ręczny. Teraz zamierzam ponownie kupić  lovi ale tylko ręczny. Świetnie dawał rade, a prawda jest taka ze nic tak doskonale nie rozbuja laktacji jak dziecko,odpowiednie przystawienie i efektywne ssanie malucha. Karmiłam długo,  bo aż 2 lata,  mój syn nigdy nie zaakceptował butelki ani mm.

      https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f29f95e9643.png

    Jadranka lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każdy ma inne doświadczenia i każdej co innego było przydatne. U mnie świetnie przy problemach z laktacja poradził sobie ręczny avent, wręcz tak dobrze, że miałam nawał pokarmu i laktator później służył mi tylko do koniecznych wyjść z domu. Dlatego mimo Tego, że mam bardzo dobra opinie o nim to cena za parę odciagniec jest zbyt duża. :) A zdecydowałam się na Tommy dlatego, że ma mniejszy przepływ mleka, co zapobiega kolka, a do laktatora dołączona jest butelka. ☺

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer to dobre rozwiązanie :)

    A czy u mnie zleci? Ja jak ktoś u mnie dowiaduje się że jestem w ciąży i pyta który to tydzień to ja mówię że sam począteczek, nie wiem czemu mam takie wrażenie że dla ludzi ciąża która ma kilka tygodni to nie ciąża dopiero jak się mówi 13-15 tydz to jakoś tak że faktycznie to ciąża ehh taka mam rozkmine

    Aha dziewczyny czy wy też tak mialyscie że nagle źle się czulyscie tak jakby słabo niedobrze a po chwili przechodziło? Bo nie wiem na ile to objaw ciąży a na ile moja głowa, bo ja jem normalnie (wręcz za dużo) więc to nie z głodu

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Kaczorka oczywiście, że chce. Ale z racji cc, wiem jaki miałam problem z laktacja na początku. Poza tym każdego to indywidualna sprawa i ja nie chce karmić dłużej jak pół roku. Ale może się to jeszcze zmieni. :)
    My mamy medela swing, a karmić chcę minimum do roku - na początku nawet będzie to wygodniejsze, bo jadąc w czerwcu na urlop nie trzeba będzie być zaopatrzonym w kartony mm i baterię słoiczków :)

    aiwlys, Jadranka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka mi co chwile piszczy w uszach i mroczki w oczach, serce wpada w galop a przy dluzszej rozmowie tchu mi brakuje jak u astmatyka :( nos non stop zatkany i kicham co chwilę, śmieje się że mam alergię na ciążę ;)
    Nie szczególnie na to zwracam uwagę bo raz jest lepiej raz gorzej ale to normalne w naszym stanie.
    Delektuje się tym stanem :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ