X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia dziękuję Ci bardzo :)
    Jak mi się uda dostać do tego lekarza to się zapisze, co prawda już mogłabym termin umawiać ale jeszcze jest za młody termin ciąży chyba, no chyba że na tego doktora czeka się ponad 5 tyg to nie wiem co zrobię,

    Dziewczyny ja myślałam że po 1 trymestrze lęki prawie znikną a tu okazuje się że niestety nie :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik mi moja gin na wiadomość że co drugi dzień bolo mnie brzuch okresowo i stresuje mnie to to kazała brać nospe i nie stresować się i faktycznie jak brzuch zaczął boleć to wzięłam i od tamtej pory noszę nospe cały czas przy sobie ale na szczęście już brzuch nie bolał ale ja bym brała żeby być bardziej spokojna

    olik321 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, ja jeszcze nie brałam w ciąży, ale dziś chyba będzie ten pierwszy raz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 22:01

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Anna Stesia dziękuję Ci bardzo :)
    Jak mi się uda dostać do tego lekarza to się zapisze, co prawda już mogłabym termin umawiać ale jeszcze jest za młody termin ciąży chyba, no chyba że na tego doktora czeka się ponad 5 tyg to nie wiem co zrobię,

    Dziewczyny ja myślałam że po 1 trymestrze lęki prawie znikną a tu okazuje się że niestety nie :(

    Bajeczko, ja własnie umawiałam się z 5-tygodniowym wyprzedzeniem. Do najlepszych specjalistów są duże kolejki, niestety. Wczoraj zaobserwowałam, że to było może ciutkę za wcześnie, ale tak mi doradziła moja ginekolog.

    Olik, ja nospę biorę bardzo rzadko, jesli nie pomaga mi położenie się i wzięcie końskiej dawki magnezu.

    Malka - Helena to cudowne imię! Felicja również, ale Helena była u nas na krótkiej liście gdyby okazało się, że w drodze jest córeczka. Choć chyba dość teraz popularne. "Helenka" brzmi ślicznie!

    Summer, ja też wyszłam z tego założenia, że chyba stan chorobowy jest gorszy niż te wszystkie kremy i tabletki, i grzecznie 3 raz będę już w tej ciąży podchodziła do kuracji przeciwgrzybicznej. Jak to kiedyś napisała fajnie Innamorata - sto twarzy grzybiarzy :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 22:43

    Rucola, summer86, malka lubią tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pewnie coś w piątek dostanę, bo przy Luteinie ciągle mnie coś swędzi i piecze . A od wczoraj to już szału dostaje.
    W ciąży brałam już Pimafucin i Macmiror.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, ja od wczoraj na globulkach i maści Pimafucin + te globulki na M... nie mogę tej nazwy zapamiętać. Ginka stwierdziła wczoraj infekcję. Drugi raz na przestrzeni miesiąca...
    Teraz kuracja 6 dni a potem 1x na tydzień ta globulka na M zapobiegawczo.

    Mój Klusek tydzień temu 3.62 a wczoraj 5.1...
    Termin z om 10+6 a na usg już 12+2...
    W piątek mam prenatalne. Chyba nie będzie za duży na badanie...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, nie będzie za duży :) prenatalne wykonuje się przy CRL między 45 a 85 mm z tego co pamiętam. Trzymam kciuki i czekamy na fotki!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia hmm szkoda, ja spróbuję w przyszły piątek się umówić chyba że wybiegne w przyszłość i jutro zadzwonię ale problem jest ze ja nie wiem na kiedy, kiedy to mam robić dlatego chciałam się ginekolog zapytać, ehh lubię robić sobie problemy :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala Helena pięknie :-) a Fela przeszło mi na początku ciąży przez myśl (Filip+Lena) ;-)

    We wcześniejszych ciążach miałam infekcje za infekcja, a teraz(odpukac) nic! Ani jednej.. a jestem na tym punkcie wrażliwa i często łapie. Zrezygnowałam ze słodyczy, a po domu chodzę w dresach bawełnianych..bez bielizny ;-) tak mi zasugerował lekarz i póki co działa :-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dziewczyny czeka się na wynik GBS online? Pobierany miałam we wtorek, wczoraj zlecenie zostało zarejestrowane w systemie, ale wyniku nie ma. I nie wiem ile czekać i czy odświeżac czy poczekać do weekendu? :)

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno około 5 dni się czeka na wynik paciorkowca.


    age.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Nie wiem czy zaglądacie na Styczniowe Testowanie, dlatego chciałabym się przywitać po długiej przerwie, a przede wszystkim serdecznie pogratulować!!! Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązania!

    Największe zaskoczenie? Oczywiście nasz Kwiatuszek, Flowwer oddzielnie Ci gratuluję jeszcze raz i życzę powodzenia!

    PS. Wiem, że się część z Was martwiła, ale uwierzcie, nie byłam w stanie nic napisać, a nawet tego przeczytać.

    mi88 lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Olik, a ja się zbuntowałam i powiedziałam, że żadnych spodni ciążowych kupować nie będę. Mam trochę sukienek, w które się jeszcze mieszczę, kupiłam sobie rajtki ciążowe i może kupię 1-2 sukienki ciążowe do pracy jak już przestanę się mieścić w te zwyczajne. Jedyne, w co musze zainwestować, to majtki ciażowe - wszystkie zwykłe już mnie cisną i kończą się w połowie tyłka ;-)
    Ja też jadę na sukienkach. Większość w których chodziłam przed ciążą okazała się bardzo rozciągliwa. Kupiłam tylko kilka par rajtek ciążowych i dwie pary legginsów w H&M - przydają się głównie w domu :) Poza tym w zimie cieplej bo mam na tyłku dwie warstwy - rajtki + sukienkę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2018, 08:28

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia witaj po przerwie, bardzo mi przykro że tak się u Ciebie potoczyło :(
    Trzymam kciuki żebyś szybko do nas dołączyła <3

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, nic się nie przejmuj, każdy maluszek rośnie w swoim tempie. Ważniejsze jest żeby na samym początku było dobre tempo wzrostu.

    Dziewczyny z infekcjami - jecie jakiś probiotyk? Ja od początku ciąży zażywałam Lacibios Femina, teraz Provag (1 kapsułka co drugi dzień) i odpukać nie miałam problemu (choć jem słodycze...). A niecały rok przed ciążą miałam poważną grzybicę razem z M, więc bałam się tego.

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Summer, nic się nie przejmuj, każdy maluszek rośnie w swoim tempie. Ważniejsze jest żeby na samym początku było dobre tempo wzrostu.

    Dziewczyny z infekcjami - jecie jakiś probiotyk? Ja od początku ciąży zażywałam Lacibios Femina, teraz Provag (1 kapsułka co drugi dzień) i odpukać nie miałam problemu (choć jem słodycze...). A niecały rok przed ciążą miałam poważną grzybicę razem z M, więc bałam się tego.

    Ja nic nie dostałam. Wolę już zapobiegać od drugiej strony że tak się wyrażę. I tak za dużo leków łykam...
    Mi gin zakomunikowała właśnie te globulki zapobiegawczo żeby nie nawracała infekcja więc zobaczymy jak będzie się to sprawdzać. A od 1 globulki na tydzien nie umrę :D

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie jaki ja mam okropny objaw ciąży? Strasznie mnie irytują w pracy szczególnie jedna osoba i to tak że czasem płakać mi si chce, normalnie może odejdę wcześniej na l4 właśnie przez niego bo nie wytrzymuje czasem :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia, co za straszna, straszna historia :-( Jesteś niesamowicie silną kobietą, trzymam za Ciebie kciuki, by wszystko ułożyło się po Twojej myśli i wszystkie Twoje trudy zostały wynagrodzone.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Summer, nic się nie przejmuj, każdy maluszek rośnie w swoim tempie. Ważniejsze jest żeby na samym początku było dobre tempo wzrostu.

    Dziewczyny z infekcjami - jecie jakiś probiotyk? Ja od początku ciąży zażywałam Lacibios Femina, teraz Provag (1 kapsułka co drugi dzień) i odpukać nie miałam problemu (choć jem słodycze...). A niecały rok przed ciążą miałam poważną grzybicę razem z M, więc bałam się tego.

    Zazdroszczę! U mnie mimo probiotyków ciągle coś :-(

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny wiecie jaki ja mam okropny objaw ciąży? Strasznie mnie irytują w pracy szczególnie jedna osoba i to tak że czasem płakać mi si chce, normalnie może odejdę wcześniej na l4 właśnie przez niego bo nie wytrzymuje czasem :(

    A wiesz, co jest w tym wszystkim najgorsze? Że to normalne :-) Ja teraz wzięłam tydzień zwolnienia, raz, że mam swoje problemy i chcę je wyleżeć, ale dwa, że zauważyłam, że jestem zmęczona i coraz szybciej się irytuję. Doszło do tego, że kilka razy po prostu zagotowałam się z nerwów w pracy, a zazwyczaj ludzie kojarzą mnie (i ja sama siebie też z tym kojarzę), że jestem oazą spokoju.

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ