X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomózcie :( Krzywa cukrowa - wynik po godzinie niższy niż przed. Któraś tak miała?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fff293256d78.jpg

    Wujek google mówi że to hipoglikemia reaktywna i z tego co czytam to stan przedcukrzycowy...

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka, a siedziałaś po badaniu czy gdzieś się przeszłaś?

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Jadranka, a siedziałaś po badaniu czy gdzieś się przeszłaś?
    Dwa razy tylko do łazienki poszłam się ochłodzić wodą, ale siedziałam praktycznie pod nią. Miałam uderzenia gorąca i było mi słabo i niedobrze.

    Dobrze że jutro mam wizytę bo panikuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2018, 12:03

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Witajcie!

    Nie wiem czy zaglądacie na Styczniowe Testowanie, dlatego chciałabym się przywitać po długiej przerwie, a przede wszystkim serdecznie pogratulować!!! Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązania!

    Największe zaskoczenie? Oczywiście nasz Kwiatuszek, Flowwer oddzielnie Ci gratuluję jeszcze raz i życzę powodzenia!

    PS. Wiem, że się część z Was martwiła, ale uwierzcie, nie byłam w stanie nic napisać, a nawet tego przeczytać.


    Cieszę się że wróciłaś do nas po tak ciężkim wypadku.

    W czasie twojej nieobecności podeszłam do IVF po małych perypetiach i ku mojemu niedowierzaniu udało się.
    Czuje się w tej chwili bardzo dobrze.



    Sammer nie możemy cały czas szukać dziur w całym bo fasolki mają się dobrze tylko mamy mają bujną wyobraźnię ;)


    Bajkaa idź i nawet wyplata na l4 ciazowym większa bo 100%

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalistą nie jestem, ale wynik rzeczywiście chyba sygnalizuje jakąś nieprawidłowość, nie wiem tylko, jak poważną. Kiedy masz lekarza?

    Aaa, przeczytałam właśnie, że jutro. No to super, myślę, że lekarz Ci wszystko wyjaśni, co tu tak naprawdę zaszło. Albo może wypowie się jakaś dziewczyna, która miała podobny przypadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2018, 12:07

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka może zapytaj na testowaniu? Tam więcej dziewczyn w temacie, wynik drugi bardzo niski, dobrze że masz jutro lekarza, na pewno coś zadziała!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja przez pierwsze miediace ciąży szybko się irytowalam. Szczególnie w kolejce marketach, jak ludzie się pchali i napierali na mnie.
    Raz nie wytrzymałam i opieprzylam faceta.

    Lucia ja nie miałam okazji Cie poznac, więc witam :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki miałam 3dni luzu od wymiotow i zaczęliśmy dzis od nowa ;) ah te uroki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę cień mnie brzuch pobolewa :/ a moze to promieniuje ból z pleców? Nie umiem sie kreślić a stresuje mnie to :(

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kurczę cień mnie brzuch pobolewa :/ a moze to promieniuje ból z pleców? Nie umiem sie kreślić a stresuje mnie to :(
    agniecha to normalne ze czasami brzuch boli
    połóż sie i odpocznij

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka, ja tak mialam chyba w styczniu ale w ciąży nie byłam. Jak wrócę do domu to sprawdzę... to było związane z mega duzym wyrzutem insuliny, ktora zbiła tak szybko cukier.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa a plecy bolą Cię w krzyżu? U mnie praktycznie od miesiaca są takie bole pleców i brzucha, trochę jak miesiaczkowe. Lekarz juz dwa razy sprawdzal i nic niepokojącego nie znalazł. Jak mocno boli zalecil brac no-spe i wczoraj kazal zaczac magnez brać (biorę juž sama od kilku dni).

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa a plecy bolą Cię w krzyżu? U mnie praktycznie od miesiaca są takie bole pleców i brzucha, trochę jak miesiaczkowe. Lekarz juz dwa razy sprawdzal i nic niepokojącego nie znalazł. Jak mocno boli zalecil brac no-spe i wczoraj kazal zaczac magnez brać (biorę juž sama od kilku dni).
    TAk w krzyżu :/ w poniedziałek wizyta, oszaleje do niej

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w klubie krzyżowców. Ja tak ze dwa razy w tygodniu mam, do około dwóch godzin to trwa. Na początku jakoś to znosiłam, ale teraz już na nospie jestem. Czasami dochodzą mdłości i ból podbrzusza. Ostatni atak miałam w poniedziałek nawet podczas wizyty u lekarza. Wszystko ok, taka ciąża. Skoro całe życie bóle okresowe miałam głównie w krzyżu, to taka już moja "uroda".
    Mi pomaga kąpiel albo termofor z pestek wiśni (tani, skuteczny, ale śmierdzi :)).
    Taki termofor przyda się Wam przy kolkach dzieciaczków później.


    age.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa mi.lekarz na poprzedniej wizycie powiedział podczas badania ginekologicznego, ze mam długa szyjkę wygiętą do tułu czy jakoś tak i że to może powodować bóle pleców. I że to całkowicie normalne.

    Też już miałam dwa razy infekcje grzybiczą, za każdym razem miałam globulki i maść pimafucin. Pomogły i na razie mam spokój.

    Bajka to rozdrażnienie i nerwowość Ci przejdą. Chociaż może nie tak całkowicie. Mi się zdarzyło 2x nakrzyczec na dziadka. Co jest dla mnie nie do pomyślenia. Nawet mój emek patrzył na mnie jakby się bał ;) i raz mnie teść tak zdenerwował że aż się cała trzęsłam. Ja ogólnie się nie denerwuje i prawie nic nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba faktycznie za bardzo panikuje :/

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn ja dziewczyny się bardzo angażuje w prace i we wszystko co robię a ta osoba wręcz przeciwnie i poprostu z tyg na tydzień coraz gorzej, ehh no byle by wytrzymac chociaż do początku lutego

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno o wam powiem czekam na wizytę u endokrynologa która defacto powinna już trwać ale zaraz tu zasnę hehe jest tak ciepło a nie mam gdzie kurtki ściągnąć i jest mi tak przyjemnie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znowu przychodzę po poradę.
    Zrobiłam rano mocz i mam:
    baketerie - dość liczne
    kryształy - fosforany bezpostaciowe - bardzo liczne
    ciężar w normie
    pH 7 przy normie 5,5- 6,5

    reszta ok.

    Wyczytałam w necie, że trzeba zrobić posiew moczu i prawdopodobnie zacząć antybiotykoterapię bo takie wyniki w ciąży wskazują na początek zapalenia dróg moczowych lub kamicy nerkowej

    Miała któraś z Was podobnie?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kurczę cień mnie brzuch pobolewa :/ a moze to promieniuje ból z pleców? Nie umiem sie kreślić a stresuje mnie to :(
    Aguś Kochana, ale nie plamisz? Odpoczywaj do wizyty, bo z drugiej strony szyjka, która jest dużo bardziej obciążona przy bliźniakach może dawać o sobie znać.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ