Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie czekamy i zaciskamy kciuki! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parę osób przede mną, więc szybciej niż o 18 nie wejdę, spokojnie :*

    Przed chwilą prawie mieliśmy wypadek... Przechodziliśmy przez przejście dla pieszych, szłam pierwsza, a ktoś pędził na czerwonym, emek mnie złapał w ostatniej chwili... Jestem przerażona, jakbym szła sama to byśmy mogły tego nie przeżyć... Jechał lekko z 80... Muszę się uspokoić zanim wejdę do gabinetu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna pilnuj się bo wariatów mało po świecie nie chodzi...
    Trzymam kciuki!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, Lunka, to Ci pewno ciśnienie skoczyło!
    Mam nadzieję, że był tam monitoring i ktoś zgłosi debila.
    Trzymam kciuki za dobre wieści... i żeby kolejka szybko szła.

    Achia miło że pytasz. Ja miałam wczoraj ten nieszczęsny TP, cały dzień przeryczany. Dzisiaj głowa napierdziela a ja obiecałam przetłumaczyć klauzulę o RODO. Jakoś się trzeba zmobilizować :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 16:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak teraz my będziemy wchodzić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 16:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka.. Jestem.. Trzymam kciuki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 16:42

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna i my się dołączamy z kciukami!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika- <3 <przytulam>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo, że mnie tu nie chcecie to i tak przyłaczam się z kciukami dla Luny i Zuzi :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, czekamy na Was <3

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna trzymamy kciuki!

    Nenusia kilka razy dziewczyny pytały co u Was, dalej w szpitalu jesteście?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1648

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna zaciskam mocno, najmocniej!!!!

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Luna trzymamy kciuki!

    Nenusia kilka razy dziewczyny pytały co u Was, dalej w szpitalu jesteście?
    Dziś mnie wypisali, ale jakoś nie mam przekonania do tego szpitala.
    W czwartek założyli pessar, zostawili na obserwacji i do domu :( mam leżeć, tylko WC i w razie czego jechać na Bytom, bo oni więcej nie pomogą, jestem zła i rozczarowana tym szpitalem. Nie wiem czy to dobrze, że mnie wypuścili.

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna zaciskam mocno kciuki!!!

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZUZIA JEST ZUPEŁNIE ZDROWA!!!

    możemy rodzić naturalnie w Bydgoszczy, nie wierzę, po 10 tygodniach nerwów i strachu nic jej nie dolega, wszystkie zastawki się domykają, wszystko się cofnęło !!! Moje szczęście nie zna granic <3

    Dziękujemy Wam, bez was bym nie dała psychicznie rady z tym wszystkim !

    nick nieaktualny, Siwulec, nick nieaktualny, Kotowa, olik321, Melevis, Patrycja20, Bajkaaa, Rucola, Nadzieja22, Anna Stesia, moniśka..., nick nieaktualny, nick nieaktualny, summer86, Sarna84, Kaczorka, Jeżowa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucia88, Flowwer, Karma88, Karolina90, Yoselyn82, Lusesita, Bobisia, KateHawke, Sanka, Vivanillka, Bocianiątko, JustynaG, MamaFabianka, Madzik34, ibishka, nick nieaktualny, pilik, Angelika83, StaraczkaNika, agulineczka, emi2016, malka, Lunaris, Lena21, Jadranka, gg88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna❤️❤️❤️❤️

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    ZUZIA JEST ZUPEŁNIE ZDROWA!!!

    możemy rodzić naturalnie w Bydgoszczy, nie wierzę, po 10 tygodniach nerwów i strachu nic jej nie dolega, wszystkie zastawki się domykają, wszystko się cofnęło !!! Moje szczęście nie zna granic <3

    Dziękujemy Wam, bez was bym nie dała psychicznie rady z tym wszystkim !


    Aaaaaaaaaa
    CUDOWNIE <3 <3 <3
    Baaaaaardzo się ciesze :*

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUNAAAAAA!! <3 <3 <3
    ALE SIĘ CIESZĘ!!!
    IDŹCIE NA JAKĄŚ WYJEBISTĄ KOLACJĘ I KUPCIE PICOLO!! :))

    CUDOWNIE!!!!!!!!

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 16:15

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna <3333

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 17:22

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 1501 1502 1503 1504 1505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ