X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, jaki śliczny maluszek! Super, że wszystko w porządku! Tak, to potrząsanie brzuchem i gniecenie go jakby aż do kręgosłupa jest straszne :-( Płeć pewnie raczej po wyrostku, bo siusiak się jeszcze jakoś specjalnie nie odróżnia od sromu na tym etapie. Ale powiem Ci, że u mnie potwierdziła się płeć z usg I trymestru, więc czasem ci lekarze się nie mylą ;-)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania <3 <3 cuuuudo

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super że wszystko dobrze!! Bardzo się cieszę

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa W Twoim stanie stres nie wskazany. Jest już postęp. Twoja mama poszła do lekarza, zrobiła badania, idzie w poniedziałek jeszcze raz.
    Będzie dobrze. Twoja mama z pewnością poprawi te wyniki.

    Aniu Śliczny maluch :)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwszy raz robione usg przez brzuch. Zwykle dopochwowo było. Do tego obcy gin. Na płasko leżeć strasznie mi niewygodnie bo ciągnie brzuch. A jak przyciskał to powstrzymywałam się od jęków. Starałam się skupić na ekranie i nie myśleć o bólu.
    Gdyby Klusek był chętny do współpracy to bym tyle nie była gnieciona... a on zawsze ma nas w 'd'. Już się bałam że się będzie znowu odwracał i całą wizytę będę ciśnięta. A jeszcze siniaki na brzuchu po zastrzykach... koszmar.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ale cudna fota!!:)))
    Ja tez jestem po wizycie,ale to taka bez'usg. Badanie mam w pon:) na razie dost5am recepte na mete do konca 8tyg,jee:)) witaminki dla ciezarnych i'skierowanie na badania krwi i moczu:)

    Bocianiątko, Ania1003, Rucola, Lusesita, Bajkaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja obawiam się że moje prenatalne będzie dopochwowo robione bo ja mam swój duży brzuch i ciężko będzie tak robić, mam nadzieję że to w niczym nie przeszkodzi :)
    A co do kluska:) to oby był bardziej słuchamy po drugiej stronie brzucha :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:

    A to nasze chyba najbardziej fotogeniczne profilowe do tej pory ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b362d744a58e.jpg
    Superaśny Klusek :)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, śliczny maluch <3 cieszę się, że wszystko ok!
    Widzę, że tylko mój eMek jest wyjątkiem i nie wchodzi ze mną do gabinetu ;)


    Ja padam po tym tygodniu, układam wszystko w pracy przed odejściem. Aczkolwiek ustalilam, że i tak będę w kontakcie z firmą w trakcie nieobecności, żeby w razie czego doradzić co i jak. W tym tygodniu podpisywaliśmy też akt kupna domu, więc sporo zamieszania było i co najważniejsze wizyta była w środę.

    Teraz w planach nadrobienie zaległości na OF ;)

    Flowwer, Bocianiątko, JustynaG lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ania, śliczny maluch <3 cieszę się, że wszystko ok!
    Widzę, że tylko mój eMek jest wyjątkiem i nie wchodzi ze mną do gabinetu ;)


    Ja padam po tym tygodniu, układam wszystko w pracy przed odejściem. Aczkolwiek ustalilam, że i tak będę w kontakcie z firmą w trakcie nieobecności, żeby w razie czego doradzić co i jak. W tym tygodniu podpisywaliśmy też akt kupna domu, więc sporo zamieszania było i co najważniejsze wizyta była w środę.

    Teraz w planach nadrobienie zaległości na OF ;)

    Mój chodzi ze mną od początku po ginach :D
    Nawet przed ciążą :D
    Opowiada potem co widział jak byłam na fotelu :D
    Teraz niestety sama bo statek, ale przeważnie albo mama albo tato siedzą na poczekalni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam super dzień. Pozamawialam butelki i smoczki, laktator itd. Dodatkowo wyskoczylam z przyjaciółką po nowy telefon i przy okazji zahaczylysmy o mc Donalda. Wypiłam mała mrożoną kawę (nigdy nie pije kawy) ii oto tym sposobem zasnęłam o 1 w nocy. A dziś mały do przedszkola, a ja sprzątanie na kolanach po szlifowanej gładzi.. Mam wrazenie, że mój kręgosłup wola o pomstę do nieba, ale za to jutro już malujemy piękna turkusowa farba, która dziś kupilam i finito. :) można skręcać łóżeczko i łóżko. Cieszę sie, że w końcu remont dobiega końca. Ale jest mi jakoś smutno patrząc W DAL.. Jak to będzie.. To wszystko we mnie głęboko siedzi i nie mogę się wciąż uwolnić. :( mam nadzieję, że to samopoczucie jest spowodowane hormonami..

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, Ty to masz energii duzo przed porodem, mi sie teraz juz nic nie chcw robic a co dopiero pozniej ;) a przyszloscia sie nie przejmuj, bedziesz miala swoich synkow przy sobie i to bedzie najwazniejsze

    Bajkaaa, aiwlys lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b362d744a58e.jpg


    Dopiero teraz goście pojechali bo całe południe gościłam.
    PRZE CUDOWNE ZDJĘCIE !!!

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania śliczny maluch!

    A mój emek dzisiaj pojechał na tydzień do Włoch i jakoś mi smutno :/ przez ostatni dni miałam pełny dom, bo jeszcze siostra z córką są u mnie, a teraz one wyjechały na weekend a emek do pracy i jakoś pusto się zrobiło... :/

    Ale pewnie tylko dzisiaj tak mam a od jutra będę się cieszyć ciszą i spokojem ;)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dopiero teraz goście pojechali bo całe południe gościłam.
    PRZE CUDOWNE ZDJĘCIE !!!

    Pierwsze legalne profilowe :D
    Bo do tej pory Klusek był a teraz Wielki Mały Ludź jak się patrzy :D

    Zapisałam się na 3 wizyty na zdjęcia 3d i live hd. U różnych ginów. Pierwsze 8.02. Potem 14.02 i kolejne 12.03. Zobaczymy na które się zbiorę. Moja ginka nieprzykłada się do fotek i nie robi 3d... szkoda. A ja z zazdrością patrze jak niektórzy dostają prawie po każdej wizycie śliczne foty...

    Dlatego tak się jaram dzisiejszymi. Cudów nie ma ale pierwsze poważne zdj którego nie musiałam opisywać M :D bo widział gdzie co jest.

    Flowwer, malka lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny ja witam się w 8tc.
    Jest to dla mnie o tyle symboliczny dzień że poprzednia ciąża zakończyła się dokładnie na tym etapie, i nie ukrywam że z wielkim strachem pojde na usg w czwartek,
    Aha wiecie wczoraj zapomniałam schować opakowania po wkladkach higienicznych i gdy emek wrócił z pracy (a ja jeszcze byłam w pracy) spytał się dlaczego leżą podpaski czy coś się stało?
    Więc mu wytlumaczylam o co chodzi to powiedział że dibrze że jest ok o najważniejsze że masz cud jest bezpieczny:)
    Dziewczyny on się tak cieszy mam nadzieję że ten nasz cud przyjdzie na świat dopiero pod koniec sierpnia i będzie z nami już całe życie :)

    summer86, Lusesita, MaryAnn, pilik, Rucola, JustynaG lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa, trzymam kciuki za czwartkową wizytę <3 zobaczysz, że z maluchem wszystko będzie ok :) A jak się czujesz? Kiedy zamierzasz na L4 iść?

    Malka, książka, dobry film, może jakiś wypad z koleżankami? Tydzień szybko zleci :) a jak coś to pisz z nami :D Jak tam Twój kociak?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja się czuję dobrze, czasami tylko gdzieś brzuch zaboli a tak to nie czuje się ciazowo, taka tylko różnica że kawy praktycznie nie pije przedtem piłam po 3-4 a teraz jak wypije jedna to dużo,
    Na l4 planowo mam iść od 1 marca ale zobaczymy jak to będzie, dłużej nie zamierzam pracować ale krócej może się tak zdazyc, nie ukrywam że już mi się mega nie chce

    summer86 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas za to podpaski szły hurtowo. Teraz używam mniej ale przy globulkach muszę. Do tego luteina wypływa itd. więc po prostu są ciągle w użyciu.

    Mój stwierdził że myślał, że podczas ciąży to chociaż na podpaskach zaoszczędzimy :D a co tydzień latał po nowe opakowanie :D
    Bo zużywałam jeszcze więcej jak przy okresie.
    Morał z tego taki, że oni jak sobie sami nie uświadomią to żyją we własnym świecie :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Summer ja się czuję dobrze, czasami tylko gdzieś brzuch zaboli a tak to nie czuje się ciazowo, taka tylko różnica że kawy praktycznie nie pije przedtem piłam po 3-4 a teraz jak wypije jedna to dużo,
    Na l4 planowo mam iść od 1 marca ale zobaczymy jak to będzie, dłużej nie zamierzam pracować ale krócej może się tak zdazyc, nie ukrywam że już mi się mega nie chce

    Cieszę się, że dobrze się czujesz :)
    Ja miałam plan pracować do końca marca, ale jednak jakoś na początku lutego idę już na L4. Widzę różnicę jak czuję się w dni wolne a jak po całym dniu, a tym bardziej tygodniu pracy.
    Prawdopodobnie przejdzie mi przez to koło nosa podwyżka, na którą 2 lata czekałam, ale nie jest to najważniejsze w tym momencie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ