X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer a wybrałaś cały urlop za 2017r ? Możesz wybrać też z tego roku np. Wczasy pod gruszą i może nazbiera się czasowo do podwyżki.
    Jeśli się nie mylę to i pierwszy miesiąc będąc na l4 ciążowy podwyżka Ci się przysłyguje bo pracodawca jeszcze płaci.
    Może suma sumarów dostaniesz, trzeba czasem odpowiednio rozegrać ;)

    summer86, Rucola lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, to bardziej chodzi o osoby decyzyjne - w pracy musiałam powiedzieć, że zniknę za chwilę i w takiej sytuacji pewnie będą woleli komuś innemu dać, mimo że miałam wcześniej obiecaną.
    A o urlopie się nie wypowiadam, mam cały z 2017 i część z 2016 ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer czyli polskie realia, prawo pracy sobie a pracodawcy sobie... Znam ten ból, ja nie planowalabym tak długo pracować, ogólnie to czekam na prenatalne jak będzie wszystko dobrze to lecę na l4 bo ja i tak nie wrócę do tej pracy już więc jest mi to totalnie obojętne, a najgorsze jest to że obawiam się że nikt nie przyjedzie tu pracować za mnie bo taka fajna to jest oferta pracy, ale ja nie mam zamiaru patrzeć na szefostwo tylko na siebie:) bo dziś też jestem w pracy i ja mam tylko niedzielę wolne :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Byliśmy wczoraj na wizycie. Ten mój cukier 81-45-119 nie jest zły. Tak jak znalazłam w necie to jest hipoglikemia reaktywna. Mam jest często pełnowartościowe rzeczy - ciemne pieczywo, warzywa, nabiał, mięso. Słodycze tylko po jedzeniu a nie na głodno. Powiedziała ze dopuki na codzień nie robi mi się słabo to się nie przejmować. Po prostu moja trzustka dziala za dobrze, a taka dawka słodkiego normalnie przecież się nie zdarza :)

    A co do Małej - wszystko w normie, waży 890 g i otwierała buzię :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/79c0577da313.jpg
    To twarzyczka ale nie wiem dlaczego obraca ją do góry nogami... :)

    A ja miałam pierwszy raz mierzona szyjkę, jest 32 mm więc się cieszę :)

    Zaraz się zbieram na warsztaty z chustonoszenia, opowiem potem jak było :D

    summer86, Ruth, Rucola, malka, olik321, Lusesita, pilik, aiwlys, Anna Stesia, Sarna84 lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Dzień dobry :)

    Byliśmy wczoraj na wizycie. Ten mój cukier 81-45-119 nie jest zły. Tak jak znalazłam w necie to jest hipoglikemia reaktywna. Mam jest często pełnowartościowe rzeczy - ciemne pieczywo, warzywa, nabiał, mięso. Słodycze tylko po jedzeniu a nie na głodno. Powiedziała ze dopuki na codzień nie robi mi się słabo to się nie przejmować. Po prostu moja trzustka dziala za dobrze, a taka dawka słodkiego normalnie przecież się nie zdarza :)

    A co do Małej - wszystko w normie, waży 890 g i otwierała buzię :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/79c0577da313.jpg
    To twarzyczka ale nie wiem dlaczego obraca ją do góry nogami... :)

    A ja miałam pierwszy raz mierzona szyjkę, jest 32 mm więc się cieszę :)

    Zaraz się zbieram na warsztaty z chustonoszenia, opowiem potem jak było :D
    Jaki słodki dziubek <3 cieszę się, że wszystko dobrze:-)

    Jadranka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka, super wieści :) Cieszę się, że z Tobą i Małą wszystko ok <3

    Rucola, Jadranka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jardanka ja też się bardzo cieszę. I ogólnie się bardzo cieszę, ze Wasze ciąże są bezproblemowe. Chciałabym mieć już ten pierwszy trymestr za sobą, bo niedługo osiwieję...

    Jadranka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka sliczna!

    Mi też przejdą podwyżki koło nosa w związku z ciąża. Do tego zmieniłam prace zaraz przed ciążą i mam tragiczna stawkę do chorobowego, bo liczą mi tylko jeden w całości przepracowany miesiąc a nie zdążyłam wejść na dyżury. Miałam nadzieję, że będą też liczone miesiące z poprzedniej pracy, ale niestety liczą się tylko te od aktualnego płatnika składek. A pracuje w służbie zdrowia więc stawka podstawowa jest mega marna. I liczyłam na te podwyżki w związku z nową ustawą o zarobkach w służbie zdrowia.

    Summer kotek ekstra. Właśnie dopiero się obudziłam i odkryłam, że spałam w doborowym towarzystwie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/661e5332ce81.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 11:25

    Lusesita lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, ale słodki zwierzyniec :D Kociaki wyczuły, że sama zostałaś i chciały Ci dotrzymać towarzystwa ;)

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć Ania, Jadranka <3

    u mnie od czwartku wymioty non stop.. byłam wczoraj u lekarza i dostałam jakiś lek na wymioty ( nie pamiętam nazwy).
    Wczoraj po tabletce przeszło i był spokój do teraz...
    Niestety wymioty są dość silne tzn obojętnie co wezmę do ust zwracam, nawet wodę.
    Sprawdzilismy na szybko malucha, 3,3cm. Miał już widoczne rączki i nóżki, przesłodki widok <3

    pilik, JuicyB, Jadranka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jadranka sliczna!

    Mi też przejdą podwyżki koło nosa w związku z ciąża. Do tego zmieniłam prace zaraz przed ciążą i mam tragiczna stawkę do chorobowego, bo liczą mi tylko jeden w całości przepracowany miesiąc a nie zdążyłam wejść na dyżury. Miałam nadzieję, że będą też liczone miesiące z poprzedniej pracy, ale niestety liczą się tylko te od aktualnego płatnika składek. A pracuje w służbie zdrowia więc stawka podstawowa jest mega marna. I liczyłam na te podwyżki w związku z nową ustawą o zarobkach w służbie zdrowia.

    Summer kotek ekstra. Właśnie dopiero się obudziłam i odkryłam, że spałam w doborowym towarzystwie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/661e5332ce81.jpg
    Malka sprawdziłaś dokładnie przepisy?
    Też zmieniłam pracę, co prawda w czerwcu, ale liczą mi od wszystkich pracodawców.
    Chyba ze masz przerwę między umowami ( choćby jedno dniową) lub zmianę stosunku pracy

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone strony z ubrankami dla niemowlaków? U mnie h&m i Smyk obkupione... A szukam czegoś unisex czyli ani róż ani zdecydowany niebieski... a jak już coś mi pasuje to oglądając dokładnie foty aplikacja sugeruje płeć... :/
    Mam już trochę seledynowych i szarych rzeczy. Ale dziecko lipcowe a ani jednego body z krótkim rękawkiem... wszystko co było fajne to kupiłam ale miało długi...

    A mi takie pstrokate i różnokolorowe się nie podobają. Mam wrażenie że cały internet przeszukałam i nic na lato ciekawego nie ma. Pewnie będę tak kupować do 9m :D
    No i najważniejsze, najlepiej 'okazje cenowe' :D

    Polecacie coś?

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dziewczyny bardzo chwalą ciuszki z next :) w reserved dziecięcy ma mały wybór, ale to co ma to dość dobra jakość, poza tym zaraz (choć raczej drogo) i w c&a też fajne ciuszki.
    Jadranka super że wszystko ok!
    Olik bardzo współczuje wymiotów :( polubiłam za dzieciaczka <3

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z ciuszkow z Reserved nie bylam zadowolona, szybko sie rozciagaly i szmatowate robiły. 5 10 15 ma tez fajne gatunkowo

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniśka dobrze że piszesz!
    A cocodrillo? Piękne ciuszki mają i "dotykowo" bardzo fajne

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Zarze mają super jakość, a teraz na wyprzedaży ceny spadły.
    Ja kupiłam sporo w Pepco, BonPrix (jakoś super), Lidlu i teraz właśnie w Zarze.


    age.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Moniśka dobrze że piszesz!
    A cocodrillo? Piękne ciuszki mają i "dotykowo" bardzo fajne
    Cocodrillo tez super, mialam kilka po bratanku i teraz tez jeszcze beda dobre, nic sie z nimi nie dzieje.
    I tak jak pisze Juicy, Zara tez ma super

    pilik, JuicyB lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy zaglądacie czasem na inne wątki na BBF? Ja jestem zapisana na czerwcówki, ale ponieważ termin mam na przełomie miesięcy, raz na czas zaglądam na majówki i tam jedna dziewczyna opowiadała o historii z wątku marcowego. O maluszku, który urodził się mając zaledwie 380g. Poczytałam trochę jego dziejów i od wczoraj nie umiem myśleć o niczym innym. Jego mama jest niesamowitą, bardzo dzielną i ciepłą osobą, tato zresztą chyba też, a malec - Kacperek - ma naprawdę waleczne serduszko i niezmordowanie pokonuje wszystkie przeciwności losu. Tacy ludzie to prawdziwi bohaterowie, mam nadzieję, że wkrótce wszyscy we trójkę będą razem i będą szczęśliwi.

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czytam nic oprócz tego wątku i staraczek ale ja to robię dla swojego zdrowia psychicznego, ja wolę nie słyszeć o różnych tragediach bo mnie to bardzo stresuje i doluje

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też takie historie dołują, ale ta akurat mnie pokrzepiła. Ucieszyłam się, że maluch żyje i przybiera na wadze. A także tym, że żyjemy w takich czasach, że medycyna może pomóc takim kruszynkom. Pamiętam - bo jestem już trochę leciwa - że swego czasu wielkim osiągnięciem było uratowanie wcześniaczka, który ważył 800 g, a teraz - okruszek o połowę mniejszy i daje radę! To podobno najmniejszy urodzony w Polsce wcześniak. Bardzo mu kibicuję i jego rodzicom.

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ