X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ja również jestem chetna na listę wyprawkową :) Przynajmniej przeliczę mężowi jaki ma budżet przygotować ;)

    Ja już to zrobiłam w 4tc i wyszło mi 18tys wszystliego co chcę kupić :D Dlatego zaczynam już teraz ;D

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w bloku awantura u sąsiadów z góry. Już któryś raz słyszę jak się kłócą. W domu mają dwójkę dzieci i koleś się ciągle wydziera w nocy, małe dziecko płacze i matka nie może go uspokoić. Nie wiem o co dziś poszło, dzieci w ogóle nie słychać, bo chyba już bym wzywała policję.
    Dziś ten sam sąsiad widział mnie w garażu, nie odpowiedział na moje "dzień dobry", a następnie uciekł windą i nie poczekał. Nie to że mnie nie widział, jak się drzwi windy zamykały, to spojrzał mi w oczy. Nie wiem skąd się biorą tacy idioci.


    age.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    U mnie w bloku awantura u sąsiadów z góry. Już któryś raz słyszę jak się kłócą. W domu mają dwójkę dzieci i koleś się ciągle wydziera w nocy, małe dziecko płacze i matka nie może go uspokoić. Nie wiem o co dziś poszło, dzieci w ogóle nie słychać, bo chyba już bym wzywała policję.
    Dziś ten sam sąsiad widział mnie w garażu, nie odpowiedział na moje "dzień dobry", a następnie uciekł windą i nie poczekał. Nie to że mnie nie widział, jak się drzwi windy zamykały, to spojrzał mi w oczy. Nie wiem skąd się biorą tacy idioci.
    Akurat ostatnio gdzieś słyszałam że w domu w którym jest przemoc w pewnym momencie dzieci przestają płakać, następnym razem dzwoń N policję bo nie dość że środek nocy to może coś debil zrozumie że sąsiedzi nie życzą sobie takiej patologii a żona na pewno będzie wdzięczna...

    Ja powoli szykuje się na badania, ehh nie lubię tego bo muszę ogarnąć w donu wszystko, wziąść tabletki do pracy i więcej kanapek bo trzeba być na czczo, ehh dziewczyny czekam tylko na prenatalne i lecę na zwolnienie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był dość dwustronny fajt. Tam obie strony mają nieźle gadane. Zazwyczaj on trzaskał drzwiami i szedł spać gdzieś poza sypialnię, a wtedy słyszałam jak ona uspokaja dzieci. Dziś było nieco inaczej. Na bank będę ich obserwować. Chcę też pogadać z sąsiadami obok, bo nie mieszkamy tutaj długo i może były już jakieś akcje z policją.
    W ostatnim mieszkaniu miałam wybuchową parkę za ścianą (tylko bez dzieci). Ich to słychać było tak, że do tej pory pamiętam imiona dwóch kochanek oraz szczegóły tego kto z nich ile wpłacił na mieszkanie :)
    Nie muszę oglądać TV, aby mieć trudne sprawy.

    innamorata88, Siwulec lubią tę wiadomość


    age.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To współczuję sąsiadów, ale może i masz rację by pogadać z innymi i dowiedzieć się co i jak

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicy ale jazda :-/
    Bardziej mnie zastanawia, o co można rozpetac awanturę o 3 w nocy.
    Przecież każdy normalny człowiek, śpi o tej porze i nie myśli o klotniach.

    Rucola lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita - chyba że któreś dopiero co wróciło do domu nie wiadomo skąd i nie wiadomo w jakim stanie :p
    Takie minusy bloków... my się rozglądamy za mieszkaniem, ale wlasnie mnie sąsiedzi przerażają, w tych nowych blokach często się niesie strasznie wszystko...
    Juicy dzięki za listę! Zaraz do śniadania odpalę komputer i bede patrzyła :). Ja mam listę minimalistyczną raczej i mam nadzieję że tak zostanie i się zmieścimy w 5tys (wozek kupuje nam teściowa, fotelik z bazą mam od brata a z mebli tylko proste łóżeczko i jakaś komoda ;))... a ciuszków mam nadzieje mieć sporą większość od koleżanek i brata :) od jednej będę odkupowac (ma teraz córeczkę dwu miesięczną), od drugiej dostanę i od brata też co się uda pod unisex dopasować wezmę bo synka ma ;). Ja jutro idę podejrzeć małą (na lux med) ciekawe czy się pokusi o podejrzenie płci, do tej pory ta lekarka słowa nie powiedziała (a moja już w 12 tygodniu :p, ale sprzęt ma lepszy na pewno...)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć bie było mnie długo, zaczęliśmy remont pokpiła dla maluchów i tak teraz schodzi Nam z czasem :) w dodatku weekend chcieliśmy spędzić bez telefonów ale wskakuje zdać relacje z wizyty :)
    Dziewczyny wiec tak: dzieciaczki pięknie rosną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 10:26

    Flowwer, Jadranka, Amy333, Sarna84, olik321 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucina mi pół postu wiec dopisze :D

    Dziewczyny wiec tak: dzieciaczki pięknie rosną, sa bardzo równe i chyba życie i Bóg wynagradza Nam wszystko bo drugi malec to najprawdopodobniej dziewczynka :) jestesmy zachwyceni ale najwazniejsze ze pięknie rosną :)!!!
    Co do nowości mam wysokie ciśnienie dostałam leki co 8h po 1/2 tab i mam prowadzić zeszyt z ciśnieniem: rano i wieczor plus acard.
    Bedzie dobrze bo musi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 10:30

    pilik, Jadranka, Amy333, Sarna84, JuicyB, Ruth, olik321, aiwlys, MaryAnn lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha cudowne wieści! Trzymam kciuki za parke jak tak Wam się marzy! Z ciśnieniem sobie poradzą raz dwa na pewno! A Ty lepiej się czujesz? Wymioty odpuściły w końcu?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Agniecha cudowne wieści! Trzymam kciuki za parke jak tak Wam się marzy! Z ciśnieniem sobie poradzą raz dwa na pewno! A Ty lepiej się czujesz? Wymioty odpuściły w końcu?
    Wczoraj wymiotowałam tylko raz i w czwartek tak to był spokojnie tydzień wiec moze faktycznie pomału odpuszcza :) Dziekuje

    Jak bede w domku muszę troszkę nadrobic moje forumowe zaleglosci

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, ale super wieści, bardzo się ciesze:-))))))))))))

    A ja jestem po badaniu. Wg kalendarza to 5t+6, czyli końcówka 6 tygodnia, wg usg 5 tydzień- ale to chyba normalne takie rozbieżności?

    Jest zarodek! ma 1,9mm:-) Serduszka jeszcze nie widać, wszystko wydaje się w porządku, jedna rzecz mnie tylko zmartwiła. Lekarz powiedział, że jeszcze "nie wszystko się przykleiło" ale że na tym etapie, to typowe. Dlatego zwiększył mi dupka z 2 do 3 na dobe. Wiecie o co chodzi z tym przyklejaniem?:)

    Jadranka, Agniechaaaa, mi88, olik321 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Aga, ale super wieści, bardzo się ciesze:-))))))))))))

    A ja jestem po badaniu. Wg kalendarza to 5t+6, czyli końcówka 6 tygodnia, wg usg 5 tydzień- ale to chyba normalne takie rozbieżności?

    Jest zarodek! ma 1,9mm:-) Serduszka jeszcze nie widać, wszystko wydaje się w porządku, jedna rzecz mnie tylko zmartwiła. Lekarz powiedział, że jeszcze "nie wszystko się przykleiło" ale że na tym etapie, to typowe. Dlatego zwiększył mi dupka z 2 do 3 na dobe. Wiecie o co chodzi z tym przyklejaniem?:)


    To masz 1.9mm szczęścia w brzuszku po prostu masz więcej leżeć i odpoczywać :D a reszta się unormuje. Kiedy kolejna wizyta ?


    Aga nie masz problemów z nerkami ? czasem podskakuje ciśnienie z nerek w ciązy ;)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam się po weekendowej nieobecności, wszystko przeczytałam,  pewnie coś ważnego ponizej pominę,  wybaczcie.

    Rucola piękny suwaczek, rosjijcie zdrowo z Maleństwem.

    Flower , a propos prenatalnych i tesciowych, moja teściowa ekspertka uważa,  że poronilam rok temu przez usg dopochwowe, jak szłam do gina w lipcu na pierwsze usg (5 tydz ciazy) to mówiła "tylko pamiętaj,  niech ci zrobi przez brzuch!"

    Ania, Lusesita, Justyna, Jadranka- ciesze się,  że po wizytach wszystko w porządku,  piękne zdjęcie Aniu :*

    Lucia, martwiłyśmy się o Ciebie gdy zniknęłaś,  to straszne co przeżyłaś,  jakaś jedna krótka chwila odebrała Ci takie szczęście,  dwa szczęścia... Obyś szybko do nas dołączyła,  trzymam mocno za Ciebie kciuki.

    Wolna chwila przejrzę listę Juicy, rozmawialyscie o ubrankach,  ja bardzo lubię Zarę i Kappahl Newbie, piękne  rzeczy są hiszpańskiej firmy Mayoral, jednak droższe niż w popularnych sieciowkach. Koleżanka ostatnio polecała wejść na PatPat, jeszcze tego nie zrobiłam, wiec boje się polecać coś w ciemno, ale możecie wolną chwila rzucić okiem.

    Summer to właśnie ruchy!!!

    Aga cudownie, że wszystko u Was super, wcale nie jestem zaskoczona parka,wiedziałam to od początku :)

    Amy dokładnie tak jak pisze Flo, jest dobrze, ale masz odpoczywać by było idealnie i bezpiecznie.

    Inna za miesiąc o tej porze będziesz tulic Michasia :)


    Miłego dnia Dziewczyny!!!


    Rucola lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy, Aga - cudowne wieści!

    A my wczoraj zaczęłyśmy 7 miesiąc o.O coraz szybciej mi czas leci.. :)

    JuicyB, pilik, Sarna84 lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Aga, ale super wieści, bardzo się ciesze:-))))))))))))

    A ja jestem po badaniu. Wg kalendarza to 5t+6, czyli końcówka 6 tygodnia, wg usg 5 tydzień- ale to chyba normalne takie rozbieżności?

    Jest zarodek! ma 1,9mm:-) Serduszka jeszcze nie widać, wszystko wydaje się w porządku, jedna rzecz mnie tylko zmartwiła. Lekarz powiedział, że jeszcze "nie wszystko się przykleiło" ale że na tym etapie, to typowe. Dlatego zwiększył mi dupka z 2 do 3 na dobe. Wiecie o co chodzi z tym przyklejaniem?:)
    Amy na pewno wszystko jest dobrze!!! Ogromnie się cieszę :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ucina mi pół postu wiec dopisze :D

    Dziewczyny wiec tak: dzieciaczki pięknie rosną, sa bardzo równe i chyba życie i Bóg wynagradza Nam wszystko bo drugi malec to najprawdopodobniej dziewczynka :) jestesmy zachwyceni ale najwazniejsze ze pięknie rosną :)!!!
    Co do nowości mam wysokie ciśnienie dostałam leki co 8h po 1/2 tab i mam prowadzić zeszyt z ciśnieniem: rano i wieczor plus acard.
    Bedzie dobrze bo musi!
    To wspaniale, ze będzie parka!!! Chyba nie mogliście sobie wymarzyć lepszego scenariusza. Musisz o siebie dbać bo ciąża bliźniacza jest jesdnak bardziej wymagająca. odpoczywaj dużo i się nie stresuj, to i ciśnienie będzie w normie :) Buziaki!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo nereczki funkcjonują idealnie. Poprostu chyba maluchy tak na mój organizm działają. Zreszta wczoraj mi to jedna osoba wykrakała, tan marudziła o tym ciśnieniu, ze przy bliźniakach to juz wogole i oto dzis efekty Hihi :p No nic ważne, ze są sposoby zeby z tym walczyć po podaniu leku w klinice po 40min ciśnienie miałam 125/80 wiec bedzie dobrze :) musi!!!! :)
    Od dzis spisuje wszystko w zeszycie razem z waga bo przytyłam tylko 1kg a dzis zaczęliśmy 16tc pocieszam sie ze to przez wcześniejsze wymioty teraz będziemy nadrabiać :)
    A i co najwazniejsze następne leki odstawiamy od dzis zero dupka a Crinone tylko na wieczor :)

    olik321, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha super wieści :-) :-)
    Na ciśnienie Dopegyt dostałaś, czy coś innego?

    Zamówiłam dziś meble do pokoju Małej. Razem z lozeczkiem i materacem. Jak przyjdą, mąż skręci, to wezme się za pranie i segregowane ubranek po starszej córce :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 13:31

    JuicyB lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Agniecha super wieści :-) :-)
    Na ciśnienie Dopegyt dostałaś, czy coś innego?

    Zamówiłam dziś meble do pokoju Małej. Razem z lozeczkiem i materacem. Jak przyjdą, mąż skręci, to wezme się za pranie i segregowane ubranek po starszej córce :-)
    Dokładnie to lekarstwo :)

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ