X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja mam ich w tylnej częsći ciała bo koniec lutego to drugi trymestr a chciałam by dała skierowanie na częśc badań. Spróbuję u kolejnego.
    A myslalam, że to Twoja ginekolog prowadząca. :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicy, jesteś cudowna!!! Dziękuję gorąco! <3

    Amy, tak się cieszę, że wszystko dobrze!

    Agniechaaa, super, że z maluchami w porządku, uważaj na siebie!

    Agniechaaaa, JuicyB, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja mam ich w tylnej częsći ciała bo koniec lutego to drugi trymestr a chciałam by dała skierowanie na częśc badań. Spróbuję u kolejnego.
    Flo najlepiej szukać na NFZ po wsiach ;-) wtedy sa najszybciej terminy, a lekarze zazwyczaj Ci sami, co po prywatnych klinikach w Zorach czy Rybniku, ja mieszkam niedaleko Zor i u nas jak powiesz , że ciąża i pierwszą wizyta to szybko Cię zapisują :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 16:09

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A myslalam, że to Twoja ginekolog prowadząca. :)
    Ja chodziłam do kliniki ale moja gin nie prowadzi ciąż więc muszę zmienić. Znalazlam prywatnie gina z kliniki z Bytomia od trudnych ciąż bo " normalnemu" w nie dam prowadzić.
    Ale mam gina dobrego na NFZ od cytologi i takich tam... młoda babka

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Flo najlepiej szukać na NFZ po wsiach ;-) wtedy sa najszybciej terminy, a lekarze zazwyczaj Ci sami, co po prywatnych klinikach w Zorach czy Rybniku, ja mieszkam niedaleko Zor i u nas jak powiesz , że ciąża i pierwszą wizyta to szybko Cię zapisują :)

    Tak w recepcji mi zaproponowała gina z epoki komuny słynny skrobiak ciąż, nie dam się takiemu dotknąć !

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka super że będzie parka :) szkoda że to ciśnienie no ale jak nie urok to... Wiadomo,

    Izolda super zdjęcie <3

    A ja mam problem, zastanawiam się bo ja siedzę w pracy po 9 godz i tu jest zimno i zaczyna mnie boleć krzyż i to jest typowy ból taki jak przy korzonkach, nie taki jak miałam w szpitalu przy poronieniu, ale mimo wszystko boję się czy coś się nie dzieje, zastanawiam się czy to od tego siedzenia czy coś faktycznie się może dziać? Panikowac?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie panikuj, ale pomyśl o innym krześle/fotelu czy częstszych przerwach...
    U mnie siedzenie przy biurku po dwóch-trzech godzinach sprawia że plecy mi wysiadają i dopada mnie rwa...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BAjka bez paniki bo to tylko bardziej szkodzi. Ja od siedzenia bardzo narzekam na ból pleców/krzyża wiec i moze u Ciebei taki sam objaw ze maluch tego nie lubi. Pomysł o częstszych przerwach powinno pomoc :* a i nie zakładaj niczego co by mogło ściskać brzuszek bo u mnie to powodowało jescZe gorsze bóle. Jestem przekonana ze bedzie dobrze

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tak w recepcji mi zaproponowała gina z epoki komuny słynny skrobiak ciąż, nie dam się takiemu dotknąć !
    Uuu aż tak źle?:/

    Aga tę parkę to Ci chyba wszystkie wywróżyły <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie bo zobaczę ci będzie w domu jak się położę, no a zakładam spodnie i tak już największe jakie mam, ja mam duży własny brzuch więc ciężko go nie sciskac, mam ciążowe spodnie id siostry ale nie będę już w nich chodzić, ogólnie to jak dalej się będę tak kiepsko czuć to pomyślę szybciej nad zwolnieniem

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jak kobietę nic nie boli to znaczy że nie żyje ;)
    Ja już mam brzuszek jak 5 mies ;) i go kocham tą faldke w fioletowe łatki :D

    Anna Stesia, Agniechaaaa, Bajkaaa, Jadranka, Sarna84, Ruth, olik321, pawojoszka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie ja schizuje bo ostatnio tak długo w ciąży nie byłam i czekam jak na skazanie na czwartek, ale już jestem w domu i już prawie nie boli także może to faktycznie od tego siedzenia

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer pieknie powodzianie :) !!! Ja tez kocham mojego brzucha i dziwie sie, ze jest tylko kilo na plusie :) oto on

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6a6f6751f469.jpg

    Bajka tylko spokojnie teraz tylko bedzie dobrze i do szczęśliwego końca :)

    JuicyB, Anna Stesia, Jadranka, Lusesita, Izolda90, PodwojnaMamaWdwupaku, Sarna84, mi88, aiwlys, pilik, Flowwer, MaryAnn, Bocianiątko, pawojoszka, Lunaris, Barbarka1984, KateHawke, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, śliczny brzuszek <3

    U mnie już krągłości na dobre, ale ja sporo przybrałam na wadze, więc lepiej ze mnie przykładu nie brać. Bajeczko, taki ból kręgosłupa chyba jest normalny i - uwaga, tu zły nius - nie mija. Przynajmniej u mnie nie minął, przerodził się w rwę, a w tym tygodniu idę do fizjoterapeuty, bo już nie daję rady.

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mogę mieć duże bóle kręgosłupa byle by z fasolka bylo wszystko dobrze, ja już nie raz miałam tzw zapalenie korzonkow, wiec może te bóle przez to że mam zwyrodnienie tej części kręgosłupa, ale dziewczyny poprostu się boje :(

    A co do brzucha to śmieje się bo mój emek z którym aktualnie mam ciche dni w nocy się przytula tak czy siak i glaszcze brzuch mój :) mało istotne że to nie jest jeszcze ciążowy brzuch ale on już głaska jakby miało kopac :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, śliczny brzuszek <3

    Bajka, jak masz chłodno, a nie chcesz ciążowych spodni nosic, to są same pasy jak przy tych spodniach. Powinnaś chronić brzuszek i plecy przed chłodem żebyś nie miała czasem rwy kulszowej.

    mi88, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, możesz się zawsze powołać na tą ustawę za życiem. Do specjalisty masz się w ciąży dostać w ciągu 7 dni, ale musisz mieć zaświadczenie od lekarza że jesteś w ciąży. Nie wiem jak jest z wymaganiem zaświadczenia ale tak jest w ustawie.

    Flowwer, Rucola lubią tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga piękny brzuszek!!!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Dziewczyny nie nadrobię chyba wszystkiego, znów szalony dzień. Starałam się jedynie śledzić co u Karoliny, bo z całych sił jej kibicuję.


    Agniechaaa, śliczny brzusio! Super, że z maluchami wszystko ok :)

    Amy, gratuluję kropka! Teraz czekamy na serduszko <3

    Izolda, super że z Maluszkiem wszystko gra :)


    Flowwer, to czekamy na wieści o psich rozwiązaniach i fotki szczeniaczków :D Umowę podpisaliśmy w czwartek, ale to stan surowy zamknięty, więc dziś siedzieliśmy 2h i spisywaliśmy umowę na doprowadzenie do stanu deweloperskiego. Zapowiada się, że na L4 nuda mi nie grozi.

    Nadal próbuję się umówić na wizytę do innego gina i bez rezultatów :/ chyba to nierealne w okresie ferii.
    Przyszły mi za to 2 sukienki z HappyMum i jestem w szoku, że pasują, bo rzadko tak mam z ubraniami z neta. Najchętniej zamówiłabym kolejne, ale chyba nie ma co przeginać ;)

    Jadranka, Agniechaaaa, Amy333 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ma może któraś z Was pakiet w Medicover?
    Bo mam od niedawna i ciekawa jestem czy dość sprawnie działa dostanie się do lekarzy.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ