X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha patrzę na Twój suwaczek..i zazdroszczę :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 13:40

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też znów zerknelam zazdrosnym okiem na suwaczek Mychy :-)

    Kurcze u Was sypie a U mnie pogoda ciężka. Pochmurno i ma padać.... do jutra do wieczora :-/
    Przez to zasypiam na stojąco.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy tu wam mogę pojeczec o wyprawce. Ale w końcu mam wybrane łóżeczka dla bąbelków :) i wózek. W lutym zamawiam, jak przekrocze 30 tydzień

    pilik, malka, Bocianiątko, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Nie wiem czy tu wam mogę pojeczec o wyprawce. Ale w końcu mam wybrane łóżeczka dla bąbelków :) i wózek. W lutym zamawiam, jak przekrocze 30 tydzień

    Jęcz o czym tylko chcesz :) Mój wózek już stoi, a łóżeczko wybrane ale jeszcze w sklepie, tak samo jak materac i pościel :)

    Mycha - ja też zazdroszczę tygodniu na suwaczku ! Nie mogę się już doczekać :)

    Po za tym odbiło mi dziś - zawsze miałam długaśne włosy do pasa a dziś opitoliłam o połowe :P W sensie mam trochę za ramiona.... Ale uznałam, że do fryzjera pójdę dopiero za 3-4 miesiące jak nei za pół roku więc zarosłabym do kolan :P Tylko M jak wróci to się zdziwi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 15:17

    pilik lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Nie wiem czy tu wam mogę pojeczec o wyprawce. Ale w końcu mam wybrane łóżeczka dla bąbelków :) i wózek. W lutym zamawiam, jak przekrocze 30 tydzień
    Pewnie że możesz, ja chętnie posłucham ;-) ja kupiłam już kołyskę, taka większą do 6 miesiąca :-D

    Wózek jaki wybrałaś ? Mnie kusi anex cross.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 15:17

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie dwa łóżeczka, jedno szaro żółte a drugie szaro miętowe

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1846bd2b3062.jpg

    i ten wózek

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c525ee533c34.jpg


    zmieści sie przez drzwi i mozna podpinac gondole, czy spacerówki w dowolną stronę. No i lekki ;)

    emi2016, Flowwer, olik321, Lunaris lubią tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, pokaż!:)
    Ja póki co mam trzy wielkie plany - po serduszku ustawiam suwaczek, kupuję mężowi jakiś prezent w postaci bucików albo skarpetek oraz zamawiam zestaw do szydełkowania :)
    Nika, Izolda, jak tam?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Aksamitna, pokaż!:)
    Ja póki co mam trzy wielkie plany - po serduszku ustawiam suwaczek, kupuję mężowi jakiś prezent w postaci bucików albo skarpetek oraz zamawiam zestaw do szydełkowania :)
    Nika, Izolda, jak tam?
    ja w 12 tygodniu kupiłam spioszki 56 6 sztuk. Mój wziął w ręce i do mnie "to nie bedzie za małe, nawet lalka w to nie wejdzie" <3 a teraz jak czasami sie przeciagaja i to widać przez skórę to aż mu sie oczy szklą. Jest zakaz glaskania brzucha wiec tylko gada i całuje w bobasy

    mi88, emi2016, Lunaris lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi ja mam właśnie włosy długie i tak strasznie mnie wkurzają ostatnio, że wymyśliłam że zetnę tak do ramion, akurat 30cm będzie żeby oddać na akcje Rack’n’roll. Teraz muszę tylko dotrzeć do fryzjera i zrealizować :) ale juź wkrótce bo mnie ciagle wkurzają, a przecież przy dziecku będzie jeszcze gorzej.

    Ja też się jeszcze boję kupować, jedynie sobie zafundowałam segregator i getry ciążowe bo powoli mi źle w swoich ciuchach.
    Mi jak przyjdzie do zamawiania zestawu do szydełkowania służę radą! :)

    Aksamitna cudne łóżeczka! Zawsze myślałam, że mogłabym mieć bliźniaki a jak teraz patrzę na podwójne wózki itp. to jednak musi być duże wyzwanie. Ale tyle miłości i przytulania <3 z tym głaskaniem brzucha to strasznie trudne żeby nie głaskać! A Tobie jak leżysz to już w ogóle. Niech szybko Wam minie czas, a dzieciaczki szybko zaczną dawać znaki żebyś była spokojniejsza <3

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Emi ja mam właśnie włosy długie i tak strasznie mnie wkurzają ostatnio, że wymyśliłam że zetnę tak do ramion, akurat 30cm będzie żeby oddać na akcje Rack’n’roll. Teraz muszę tylko dotrzeć do fryzjera i zrealizować :) ale juź wkrótce bo mnie ciagle wkurzają, a przecież przy dziecku będzie jeszcze gorzej.

    U mnie nie było czego oddawać bo miałam bardzo wycieniowane, kręcone i farbowane, no ale cóż... Po za tym mam za ramiona jednak - inaczej wyglądałabym jak baran :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 16:00

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, a możesz dotykać brzucha, czy też nie bardzo?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też planuję podciąć włosy do ramion z okazji ciąży, ale to za parę miesięcy dopiero :) Ale ja mam tak do połowy pleców, więc 30cm się raczej nie uzbiera niestety.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Aksamitna, a możesz dotykać brzucha, czy też nie bardzo?
    czasem jak sie spina bo kapia to kładę delikatnie dłoń ale bez glaskania, bo pobudza macice do skurczów.
    No i przez to popękałam bo rzadko smaruje i nawilzam. Mi mama teraz ściela ot tak na oko na leżąco kucyk o polowe. Łatwiej umyć jak sa krótsze. Jeszcze 3miechy :) chciałabym rodzic w marcu np 19 :)

    mi88 lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ja mam to połowy pleców i idealnie na styk, powinno zostać na kucyk :) od 25 chyba można już oddać, warto sprawdzić jak i tak planujesz ścinać. Ja mam proste i nigdy nie farbowane, może nie jakieś cudowne, ale dość gęste, może się nadadzą

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Dziś dostałam propozycję jogi dla ciężarnych, koleżanka otwiera grupę :-) ale jeśli jest coś w Żorach to ja chętnie :-D


    To spróbuje czegoś poszukać w okolicy i dam znać :)

    Aksamitna to pewnie straszne jak nie można głaska. Ale słyszałam o tym właśnie, ze głaskanie może powodować skurcze. Nawet sobie pomyślana, ze jak ludzie będą chcieli dotykać mojego brzucha to będę mówiła ze nie wolno bo skurcze. Bo ja taka raczej niedotykalska jestem. A czasem prawie obcy ludzie chcą macać brzuch ;)

    A jeśli chodzi o włosy to właśnie się zbieram do fryzjera. Nie mam za długich, takie do ramion, ale idę podciąć końcowi i może grzywkę zrobić.

    Ruth lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze można pójść na kompromis :-P wygoliłam połowę od spodu, bo mam bardzo gęste a resztę zapuszczam hihi

    Aksamitna, to musi być mega trudne, ale czego się nie robi dla dzieciaczków :-) ten typ wózka (tyle, że nie bliźniaczy hihi) też był na mojej liście ;-) są cudne i lekki..a do tego podobno dobre też dla wysokich :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 16:24

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, super łożeczka i wózek wybrałaś :)

    My z wyprawką będziemy musieli się mocno ograniczyć, nasze obecne mieszkanie niewiele więcej pomieści a dom przy optymistycznym scenariuszu będzie gotowy w sierpniu. Trochę chyba za dużo sobie na głowę wzięliśmy, nie wiem jak ja będę jeździć po hurtowniach i wybierać płytki itd. No ale mąż twierdzi, że on to bierze głównie na siebie.

    Maja, jak wizyta?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się zawiedziona tą wizytą bo nie było usg i nie zobaczyłam pęcherzyka :( ale czego się innego można było spodziewać w końcu to NFZ. Dostałam skierowanie na USG z terminem... 5 lutego! No przecież bym zeszła do tego czasu jakbym Maluszka wcześniej nie zobaczyła.
    Założył mi kartę ciąży i wszystko to było na ładne oczy. Ani nie badał ani nic. Mogłam powiedzieć że jestem od września w ciąży i też by tak zapisał. Ehhh...
    Jedyne dobre że dał mi skierowanie na wszystkie badania jakie chciałam i dostałam receptę na 2 op. dupka, co mnie mega cieszy bo moja gin chciała żebym oszczędziła i dała mi lutkę a to wkurza tak codziennie "tam" wkładać ;) Wolę zapłacić 3 razy więcej i mieć komfort łykania tabsów :P
    Tylko właśnie, jak na noc brałam lutkę, a dupka mi kazał 2 razy dziennie, to mogę dziś już nie "wkładać" lutki i od jutra rana dupek czy jeszcze lepiej na noc lutkę wziąć? (nie mogłam go o to spytać bo nie chciałam się przyznać że już byłam u gin, bo liczyłam na to, że tak to się do mnie bardziej przyłoży)

    Przepraszam, że na razie nie mogę Was nadrobić ale dziś mam zlot czarownic ;) Moje 2 przyjaciółki mnie nawiedzają jedna po drugiej i właśnie czekam na tą drugą z córami :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja do lutego ??? oni chyba zwariowali. Musisz się zapisać prywatnie :/

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsensu, zero usg i termin na luty?!? Co za abstrakcja. Szkoda ze sie nie da zrezygnować z tego chorego nfztu.

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ