X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik też Cie podziwiam, że jesteś tak oddaną i cierpliwą mamą. Mi pewnie już dawno pokłady mocy by się skończyły.

    Blue pozdrawiamy Wojtusia i życzymy dużo zdrowia dla Was obojga.

    Jeżowa chyba niestety odreagowanie albo skok.. na mnie Marcel też tak wisiał jak pierwszy raz wróciliśmy od dziadków.

    U nas zmiana planów o 180 stopni. Emka nie przyjęli do szpitala, ale jedzie od jutra na szkolenie także tak :)
    Ćwiczymy Marcelka i widać postępy z dnia na dzień. Aż jestem w szoku.

    Poza tym mamy problem z waleniem nogami. Mały co noc około 3-4 zaczyna walić gierkami o materac. Tak mocno, że sam się wybudza. Podnosi je do góry i opuszcza z impetem.
    Podejrzewam, że nie lubi śpiworka bo w dzień przy zasypianiau czy spaniu problemu nie ma.
    Czy jest może jeszcze jakaś inna przyczyna?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue Wojtuś cudowny <3 wysłałam Ci zaproszenie na fb :) bo wyświetlił mi się właśnie Twój post w grupie której jesteśmy :)

    blue00, Melevis lubią tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue cudowny Wojtuś <3 taki malutki :)

    Pilik ponownie podpisuję się pod tym wszystkim, co piszą dziewczyny - podziwiam Cię codziennie od nowa. Ja nie mam czasem siły do mojej Agatki, a naprawdę z tego co widzę to nie jest wymagającym dzieckiem. Ninka wyrośnie na wspaniałą dziewczynkę (a potem kobietę), bo będzie miała za przykład wspaniałą mamę :*

    Oczywiście pozostałe dziewczyny nie zrozumcie mnie źle, podziwiam każdą z Was, bo każda codziennie "walczy".

    Mnie mąż posłał do sklepu, żebym chwilkę odreagowała, wracam i co zastałam? Wykąpane i śpiące dziecko! Muszę częściej wychodzić :)

    pilik, veritaserum, summer86, JustynaG, Aga9090 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue Wojtuś przesłodki <3 <3 <3 mam nadzieję że w domu szybko dojdziesz do siebie!

    U mnie intensywny dzień. Byłam na konsultacji z synem - zachowywał się tak jak by mi ktoś dziecko podmienił! Po prostu okropnie! Popisywał się, wygłupiał, nie chciał współpracować, kłócił się ze mną. Wstyd mi było okropnie i normalnie nie poznawałam swojego grzecznego dziecka. Coś strasznego!
    Na szczęście diagnoza nie wyszła najgorzej -owszem mamy już przykurcze ścięgien w stopach do ćwiczenia i zaburzenia równowagi bardziej związane z błędnikiem. Generalnie mamy się jeszcze pokazać za tydzień ale nie do końca wygląda to na zaburzenia sensoryczne czy wzmożone napięcie mięśniowe. Terapia zajęciowa jest wskazana i zapewne zapiszemy się po ostatecznej decyzji z czym pracować.

    Jutro idę konsultować młodszego syna :) może to już ostatnia wizyta? zapytam też Dr co z porodem- czy w związku ze stabilizacją wyników będzie CC czy czekamy na jakieś samoistne akcje.

    Ps Nie róbcie sobie wyrzutów z powodu kontaktów z ludźmi. Gdyby nie telefon to przez pierwszy rok chyba bym zwariowała w domu sama! Poza tym dużo konsultowałam z koleżankami bo miałyśmy dzieci w podobnym wieku. Teraz mam forum :)

    pilik lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna bardzo chciałam Ci podziękowac za linka do biustonoszy, chyba pierwszy raz mam dobrze dobrany biustonosz... zreszta może Lamka wpadnie i oceni sama. Do rozmiaru cięzko mi sie przyzwyczaic bo to aż 75F...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 11:02

    Jeżowa, Yoselyn82, Patrycja20, Anna Stesia, pilik, summer86, lamka, KateHawke, StaraczkaNika, Bajkaaa, Lunaris, JustynaG, blue00, Minnie89, Nadzieja22, Lusesita lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola jakie piękne ciało!!! O mamuniu, zazdroszczę bardzo <3 w ogóle nie widać, że byłaś w ciąży, niesamowite! Piersi też cudowne!

    Lunaris a to Ci łobuziak ze starszaka! Dobrze, że diagnoza optymistyczna :) to j jutro kciukamy za wizytę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 20:09

    Lunaris lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ale masz figurę !!! Woooow <3

    Siwulcu czekam na info z wizyty :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue cudowny Wojtus! Dobrze że już po wszystkim. A jak dzieciaki zareagowały na brata?
    Bardzo dziękuje dziewczyny. Miło to od kogoś „usłyszeć” <3
    Jutro mamy mieć szczepienie i ciagle myśle czy jechać czy zmieniać pediatrę... (nowy byłby dalej co mnie stresuje bo dojazd 20 minut jak nie będzie ruchu plus nie ma szans dojazdu jakby mi auto padło czy coś...).
    Czy któraś z Was szczepi 5w1 i pneumo tego samego dnia?
    Olik u nas tak byli w spiworku. Do tego potem kopanie i płacz. Więc albo to albo trenuje nowe umiejetnosci. Ninka ostatnio potrafi godzinę nie spać w nocy tylko dlatego że przebudziła się i przypomniała sobie że nauczyła się łapać stópki i musi to teraz poćwiczyć ;)
    A co do mojej cierpliwości jeszcze - pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi i powiem Wam, bardzo mi to teraz pomaga. Łatwiej mi często coś wytłumaczyć czy zrozumieć, bo moje dzieciaki w pracy (czasami 20-letnie) zachowują się dokładnie jak takie niemowlaczki.

    Wow Rucola! Pięknie wyglądasz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 20:12

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue- dobrze że jesteście w domku :) zdrówka dla Was!

    Mam pytanko, ma któras z Was zimowy kombinezon z Pepco? Tak dziś zaszłam i są na przecenie za 42zl, ale najmniejszy rozmiar to 62(tzn z chłopięcych to tego rozmiaru u mnie nie ma) ale nie wiem jak one wypadają i czy jest sens rozglądać się gdzieś w innym Pepco.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ale Ty masz ciało !!! Wow !

    Blue Wojtek śliczny ! Dużo zdrówka dla Was.

    Jeżowa musisz częściej wychodzić jak widać :D mój mąż tez czasami szybciej Anię do snu uspi niż ja :)

    Kurde dziewczyny ja mam trochę wyrzuty sumienia bo my ciągle krępujemy Ani rączki w nocy. Inaczej się wybudza sama bo się drapie, dotyka po głowie i o wiele gorzej śpi. Zawijamy ja w taka ogromną pieluchę bambusowa na tzw mumie. Nie wiem czy jej tym nie szkodzimy ale nie widzę innego wyjścia na ten moment....

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, my szczepiliśmy 6w1 i pneumo razem, z tego co czytam na czerwcówkach i w necie, dzieci gorzej znosza pneumo niż te szczepienia skojarzone.

    Odnośnie szczepien, potwierdza się to o czym pisała Rucola, sa duże problemy z dostępnościa Infarix Hexa. Piszę informacyjnie, bo może ktoraś z Was szczepila tą szczepionka.
    Ja dzwonilam sie upewnic czy maja w przychodni i powinna być, ale zagwarantować nie mogą.

    Rucola, pięknie wyglądasz!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, ale jak pierwszą mi tak szczepili a na jutro jesteśmy zapisane to może będą mieli... wymiennie chyba nie można w razie co? Patrze teraz że jeszcze polio dochodzi. To też razem szczepilas czy polio na osobnej wizycie?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Do rozmiaru cięzko mi sie przyzwyczaic bo to aż 75F...
    "Buahaha, ehehe" - odrzekła na to nosicielka biustonoszy 75i ;)

    Bardzo dobrze wyglądasz, też bym chciała tak ładnie odzyskac talię szybko po porodzie :)


    Blue cudnego masz synka. Dobrze że poród skonczył się szczęśliwid dla Was obojga. Jesteś bardzo silną kobietą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 20:44

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue słodki Wojtuś:)

    Rucola wybacz, ale inaczej nie mogę : piękne cycuszki :D i forma po porodzie super

    Jeżowa nie ma to jak relaks w kauflandzie czy biedrze ;) ja oststnio też miałam wychodne: do dentysty ;)

    Pilik my tez mamy jutro szczepienie (miało być dzisiaj) 5w1 i pneumokoki te 13 walentne - dzwoniłam do przychodni mówiła, że mają dla nas zamówione (u nas to dopiero 1 dawka, bo mamy indywidualny kalendarz szczepień). Teraz biję się z myślami, czy rano zrobić morfologię... ostatnią miał ponad miesiąc temu i chyba będę spokojniejsza jak zrobię świeżą, żeby sprawdzić czy nie ma znów spadku (neonatolog nam zmniejszyła dawkę żelaza). A polio jest w 5w1 jeśli dobrze pamietam

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Dziewczyny my mamy w czwartek szczepienie i zamierzamy dać wszystko tzn hexacima, bexero, na rota ale jeszcze nie wiem którą i od razu pneumokoki chyba te bezpłatne... Myślicie że to za dużo? Brat sąsiadki chorował jako dziecko na zapalenie opon mózgowych i niestety ma poważne powikłania więc też chcemy zaszczepić jak najszybciej...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziękuję za komplementy!!! Ale do figury sprzed ciąży jeszcze daleko ale w sumie nie bardzo mi to przeszkadza :) Summer pytała o zdjęcie z wczorajszej sesji, przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale rano jakoś tak nie miałam weny się udzielać, ale ostatecznie stwierdzam że nie mam sobie nic do zarzucenia i nie będę "koczować" :p. Zdjęcie wrzucę jak emek zagra z aparatu czyli nie wiem kiedy...

    summer86 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na szczepieniu 5w1 plus pneumokoki 13 walentne i nawet nie pomyślałam że mogli by ich nie mieć... Druga dawka dziś i narazie tragedii nie ma, jest trochę niespokojna ale tfu tfu nie jest źle ale za to mamy skierowanie do kardiologa bo sinieja czasem nóżki Zosi i lepiej sprawdzić serduszko...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola a jakbyś zrobiła 2-3 tygodni przerwy i wtedy meningo..?

    Dzięki Lena. Właśnie się zastanawiałam jak to 5w1 skoro polio teraz dochodzi... no nic, liczę na dwa wklocia :) tez się biłam z myślami co do morfologi, robiliśmy dwa tygodnie temu, ale nie idę. W lab może mi jeszcze coś złapać, a nic nam nie dolega... nie chce tez popadać w paranoje...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:

    Poza tym mamy problem z waleniem nogami. Mały co noc około 3-4 zaczyna walić gierkami o materac. Tak mocno, że sam się wybudza. Podnosi je do góry i opuszcza z impetem.
    Podejrzewam, że nie lubi śpiworka bo w dzień przy zasypianiau czy spaniu problemu nie ma.
    Czy jest może jeszcze jakaś inna przyczyna?

    Olik, u nas to samo! Jak jest czymś przykryta to wali nogami tak długo aż się tego pozbędzie... Ale jaka tego przyczyna? Nie mam pojęcia.
    Najgorsze, że obraca się w łożku i śpi w poprzek a wtedy każde walnięcie nogami to uderzanie o szczebelki :/

    Blue Wojtuś cudowny. W gruncie rzeczy dobrze wyszło, że lekarka nie była przychylna SN.

    Rucola Jestem pod wrażeniem. Na moje oko laika stanik wygląda na dobrze dobrany. I muszę Ci powiedzieć, że trudno uwierzyć, że niedawno rodziłaś. Twoje ciało wygląda fenomenalnie.

    Jeśli chodzi o szczepienie to Ania miała 6w1 i bezpłatne pneumokoki na jednej wizycie. Dobrze to zniosła. Szczepionka na rotawirusy była w innym terminie ale ta jej bardzo smakowała, wyglądala na zawiedzioną, że już koniec :)
    Kolejne - II szczepienie ma na początku grudnia i wtedy będzie mięć wszystko na jednej wizycie.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik chciałabym ale bardzo zależy mi na wizycie u mojej pediatry u której są ogromne kolejki... Jak będziemy na wizycie to poproszę o jakiś termin za 2 tygodnie. Jeśli się cuda to odrocze te meningokoki..
    Pneumokoki chcemy wziąć funduszowe bo pozostałe trzepną nas srogo po kieszeni. Bexero kosztuje j nas 380zł.... Ale cały czas bije się z myślami czy nie wziąć jednak tego prenavaru...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 2356 2357 2358 2359 2360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ