X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Cześć!
    To u mnie już oficjalnie. Jestem ciężarówką :)

    Wg USG dziś 6t 6d, maluch jest, serducho mu bije... Na sam widok się poryczałam jak bóbr.

    Co prawda mam jednocześnie cukrzycę ciążową, ale już jestem pod opieką diabetologa i jadę z insuliną powoli. Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
    Staraniowa super, ogromne gratulacje ale nie wiem czy zauwazyłas na tym watku nie prowadzimy swojego dziennika tylko czynną dyskusję. Bardzo miło Cię tu widzieć ale może warto się z nami trochę zapoznac jeśli mamy tu razem sobie dyskutowac na rózne tematy :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, odzywałam się wcześniej. Trudno mi wejść w już "stare" rozwinięte wcześniej wątki. No cóż, pozostaje mi tylko przeprosić, że przerywam dyskusję.

    Z drugiej strony, od czegoś trzeba zacząć, co nie? Może się mylę... :)

    No nic, nie offtopuję już w takim razie :) Miłego!

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Rucola, odzywałam się wcześniej. Trudno mi wejść w już "stare" rozwinięte wcześniej wątki. No cóż, pozostaje mi tylko przeprosić, że przerywam dyskusję.

    Z drugiej strony, od czegoś trzeba zacząć, co nie? Może się mylę... :)

    No nic, nie offtopuję już w takim razie :) Miłego!
    A wystarczyło zacząć od gratulacji dla świeżych mamusiek....

    Rucola, Yoselyn82, summer86 lubią tę wiadomość

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Kupujecie może ciuszki dla dzieci z KappAhl? Mam tam upatrzone bodziaki, ale 50 zł za sztukę to sporo, jakość jest tego warta?

    Kaczorka to super wiadomość! Dalej macie ćwiczyć tak jak do tej pory?


    Ja to czekam na promocje w zarze, bo mają super pakiety bodziaków po 5 sztuk. W promocji kosztują chyba 29 zł. Super mają jakość i genialne delikatne grafiki. Mieliśmy do tej pory motywy leśne i dinozaury.

    Co do mleka modyfikowanego i reklam, to gdzieś słyszałam, że mleko 1 i 2 jakoś mocno się składem nie różnią, ale zrobili taki podział własnie po to, aby móc reklamować to 2.
    Dzięki za cynk Justyna - koszty mleka w promocji takie jak w Lidlu, ale przynajmniej nie muszę nigdzie iść :)

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie wow ale z Ciebie laska <3 <3 <3 cokolwiek włożysz to będziesz wyglądać pięknie. A mama naprawdę taktowna... Coś odpowiedziała jak pytałaś o męża? Dopóki kontaktowaliśmy się z teściowa to też zapraszała zawsze mojego męża u córkę, mnie już nie :D

    Juicy muszę w takim razie zobaczyć na stronie zary co mają, bo cena dużo bardziej przyzwoita :) dziękuję za polecenie. Ciekawe jak te mleka się różnią składem, nawet nie patrzyłam. Oczywiście nie mam zamiaru kombinować, aż taka cebula nie jestem :P

    Minnie89, JuicyB lubią tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna - tak, zaczęła się bronić że "przecież oczywiste, że chodzi o nas". Jeszcze pół biedy, jak mówi to do mnie...ale zdarzyło się że mówi tak przy Mężu. Przykre to, tym bardziej że jego Mama zawsze pyta "Co u Was, dzieci".

    Coś czuję, że w święta wykręcę się moim stanem i koniecznością leżenia, i po Wigilii wrócimy do siebie.

    Aaa Justyna - piękne pudełko! I super pomysł, chociaż wydaje mi się, że dziewczynki bardziej docenią takie pamiątki niż chłopcy. Muszę pomyśleć nad jakąś męska wersja :D

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicy jeszcze nie miałam bodziaków z zary, dzięki za cynka o takiej opcji ;)

    JuicyB lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna - dzisiaj byłyśmy u pediatry na kontroli po anginie ;)
    Z fizjo nie wiem kiedy będę się widzieć. W poniedziałek mam do niego dzwonić z relacją :p
    Ale męczę tego mojego krzywulca ;) może coś z niej będzie :p
    Co do KappAhl, to mam tylko piżamki. Mi się podoba materiał. Tylko rozmiarówka duuuża! Niby mamy 74/80 a moim zdaniem to spokojnie 86 jest.
    Body tylko w H&M od jakiegoś czasu kupuję.

    Minnie - takie proste sukienki najlepsze :) a ładnemu we wszystkim ładnie :)
    Heh, no właśnie, a mama się zreflektowała, jak o męża zapytałaś?

    Staraniowa - zawsze można zacząć jeszcze raz :p uczestniczenie w rozmowach jest tu mile widziane.
    Ciąży gratuluję :)

    Rucola, Minnie89, Lusesita lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Cześć!
    To u mnie już oficjalnie. Jestem ciężarówką :)

    Wg USG dziś 6t 6d, maluch jest, serducho mu bije... Na sam widok się poryczałam jak bóbr.

    Co prawda mam jednocześnie cukrzycę ciążową, ale już jestem pod opieką diabetologa i jadę z insuliną powoli. Mam nadzieję, że będzie dobrze :)

    Gratuluje, kochana, bardzo się cieszę!! Trzymałam za Ciebie kciuki! Oby Twoja ciąża przebiegała wzorowo a kropuś dostarczał mnóstwa radości!

    Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać! I ze uda Ci sie wciągnąć w nasze dyskusje i wątki! Dziewczyny tu są super, bardzo zzyte i serdeczne! Tylko mogą Cię nie kojarzyć z innych wątków i przez to być trochę nieufne. Ale myślę, że możemy tu wszystkie się zaprzyjaźnić. Osobiście chciałabym wiedzieć, co u Ciebie i jakie postępy robi małe fikajace serdusio!

    Lusesita, JuicyB, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pudełko bardzo piękne, cena też spora ale pewnie też Aneczce kupię ale po nowym roku bo te święta, prezenty nas wypompowaly ;)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie już Ci pisałam ale napiszę jeszcze raz, ciąża Ci służy, rewelacyjnie wyglądasz !!!
    Staraniowa nie chciałam Cię odstraszyć ale nie pierwszy raz wpadasz i piszesz tylko o sobie... Fajnie jeśli przyłączysz do nas

    Minnie89 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia mi nie chodzi o nieufność ale o to co napisała Fozzie ;) bądźmy tu wspólnota i bedzie git:)
    edit. I chciałam jeszcze dodać, ze zbrew pozorom fajnie jesli się czasem nie zgadzamy i bronimy swojego zdania. Samo słodzenie jest zwyczajnie nudne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 15:45

    lamka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wybacz, coś podkręciłam z wizytami. Niemniej bardzo się cieszę, że i po antybiotyku już wszystko dobrze <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a miałyście jakąś aplikacje do liczenia skurczy? Tak mnie naszło,bo przypomniałam sobie screena Niki ;) widziałam że jest tego sporo, ale może polecicie jakąś najprostszą jakbym ze stresu nie pamiętała liczyć czasu :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 16:02

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacie linka do tych wielopakow z Zary? Nie widzę na stronie a bym poogladala nawet bez promocji

    Cześć Staraniowa :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tak na szybko- Nadal coraz bardziej aktywny, dobrze reaguje na moje mleko, antybiotyków już nie dostaje, trochę się momentami wkurza na rurki i wtedy robi miny jak ojciec. Myślę, że 1-2 dni i będzie wybudzony. :-) i sekundę widziałam kawałek oczka.

    Minnie super Ci w tej kiecce.

    Nika początki są trudne, ale na pewno szybko się nauczysz Łucji i będziecie najszczesliwsi razem.

    Dzieciaczki słodkie, każdy jeden!

    Achia, blue00, agulineczka, Patrycja20, veritaserum, JustynaG, Minnie89, Luna1993, Rucola, Anna Stesia, ibishka, Nadzieja22, Flowwer, Madzik34, Morusek, pilik, Lusesita, Lena21, Lunaris, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki... Alez tu widziałam dużo zdjęć pięknych dzieciaczkow... Jak one szybko rosną... Czasem chciałoby się zatrzymać czas żeby zostały takimi maciupkimi oseskami, a z drugiej jak się widzi jak zaczynają ogarniać coraz bardziej świat dookoła to serce rośnie :)

    Naduniek już widać że poznaje mnie, patrzy na mnie ewidentnie zamierzenie, wodzi za mną wzrokiem, coraz bardziej sobie pomrukuje i przygaduje, a u mnie, był już spokój od krwawienia poporodowego, od niedzieli troszkę wróciło ale dłuższa i grubsza wkładka statczala, tak dziś.. Brzuch mocno jak na okres i sporo tego, rano nawet wróciłam do tych podpach ze szpitala.. Nie wiem czy to już okres, czy powrót pologowego krwawienia.. Chyba trzeba się będzie Wybrać na jakąś kontrolę ( tu nie ma obowiązku po 6 tygodniach).. Jutro kończymy 6tygodni.. Ale czas zasuwa..

    Staraniowa, rozgość się i życzę spokojnych miesięcy ciąży :)

    Lamka, kciuki za maluszka
    Luna, szkoda że znowu się nie udało pojechać na rozdanie ale zdrowie najważniejsze. ŻYCZĘ Ci jak najszybciej rozprawić się z tymi kamieniami

    Ojej tyle miałam pisać i mam pustkę, mała się rozbudziła i zapomniałam :/

    Miłego wieczoru dziewczyny :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka cudownie :) Mały cały tata to i miny stroi jak tata :) Oby tak dalej i Święta już w domu!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    można kupić też tańsze pudełka z grawerem, np. https://allegro.pl/pudelko-wspomnien-prezent-chrzest-roczek-grawer-i6935845445.html

    Lamka Super wieści! Już niedługo będziecie się tulić w domku.

    Staraniowa Witaj u nas na wątku!
    Wiem, że czasami ciężko jest wejść w nowe towarzystwo. Powiedz coś więcej o sobie, jak długo się starałaś. Jaka jest Twoja historia? Skąd jesteś?
    Pewnie niektóre z nas znasz z wątków staraczkowych a resztę poznasz niebawem :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś pytał o ciuszki z Newbie - ja dostałam dwa komplety legginsy+tunika i jakość ciuszków naprawdę bardzo dobra. Ale czy zapłaciłabym 50 zł za body to nie wiem, skoro sobie kupuję tańsze t-shirty i noszę je latami :D ale jakościowo polecam jak najbardziej.

    Lamka super, że Domiś powoli odzyskuje już świadomość. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczysz szeroko otwarte oczy swojego synka <3

    Minie laska z Ciebie! Kolejna, którą do kampanii z ciuchami można brać z taką figurką!!!

    Luna współczuję tych kamieni i ataków :/ artykuł, do którego linka wrzuciłaś przeczytałam - akurat karmiłam i tak jakoś mnie wzruszył, w sensie te opisy ze szpitali nagle okazały się bardzo podobne do tego do mnie spotkało (a przypomnę, że przy pierwszym przystawieniu usłyszałam, że moje brodawki są do niczego i jak tu dziecko ma się przyssać). I faktycznie biorą te położne cycki, nie pytają czy mogą i robią z nimi co chcą, wpychają do buzi dziecka etc, gdzie ja wrzeszczałam z bólu, bo tak miałam poranione brodawki :/ do dziś nie wiem jakim cudem karmię piersią, jak o tym pomyślę. Zakazu promocji na mleko początkowe uznaję za jakieś nieporozumienie, naprawdę nie sądzę, by atrakcyjna cena nagle zachęciła kogoś do porzucenia kp, a dla mam karmiących mlekiem modyfikowanym byłaby to finansowa ulga :/ chore to wszystko.

    Minnie89 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
‹‹ 2525 2526 2527 2528 2529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ