X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ubezpieczenie koniecznie :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania cieszę się, że inhalator się sprawdza, to jednak zawsze stres, że coś polecam a może się komuś nie spodobać ☺️ pokoik piękny

    My jutro jedziemy na wycieczkę do Trójmiasta, nie mogę się doczekać, ale też czuję ogromny stres jak to będzie z moimi zołzami 😁 poznamy Anię i Oskara ❤️

    pilik, Achia, JustynaG, mi88 lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna - udanej wycieczki i miłego spotkania :) z pewnością będzie super! :)

    Rucola - apteczka obowiązkowo na wyjazd. No i pewnie spory zapas ubrań dla dziecka, bo maluchy lubią się brudzić. Pieluszki bym wzięła, ale bez wielkich zapasów - jeśli jedziecie w cywilizowane miejsce, to nie powinno być problemów z tym, żeby dokupić. A jednak w walizce zajmują sporo miejsca.

    Reset - Twój brzuszek, jak i szyjka są imponujących rozmiarów ;)

    Piękna pogoda dzisiaj. Szkoda nam było w domku siedzieć i już mamy za sobą 3-godzinny spacer :) mąż ma urlop, to chodzi z nami :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b1626f074977.jpg

    pilik, Achia, emi2016, Jeżowa, moniśka..., Yoselyn82, KateHawke, JustynaG, sliweczka92, Patrycja20, Rucola, Cabrera, Fozzie Bear, Minnie89, Bunia86, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś lato. Wróciliśmy ze spaceru który był koszmarny. Oskar się darł, płakał i co tylko. Więc w końcu wzięłam go na ręce, a koleżanka pchała mi wózek. Zaszliśmy do przychodni, bo po drodze zero ławek(!) , Kumpela akurat musiała coś załatwić a ja nakarmilam Oskara. W końcu zasnął na ok 45min, a w drodze powrotnej znów ta sama historia- krzyk i płacz ... Nie wiem co się dzieje. Wróciliśmy i teraz leży grzecznie..na pewno nie było mu gorąco.. wyszlam w porze drzemki, myślałam że od razu zaśnie, a tu afera na całego . Zaczęłam się zastanawiać czy może faktycznie idą mu zęby, ale patrząc na to ,ze teraz jest grzeczny, to skłaniam się ku opcji że nie lubi lata i jak jest Gorąco :p czyli tak jak matka :D

    Luna- mam nadzieję, że w związku z tym jutro jego humor będzie lepszy!!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- u Ciebie mały Kaczorek też już widoczny <3
    A swoją drogą ile waży Aluśka? Ja ostatnio byłam na spacerze z przyjacielem i jego córką, która koniecznie chciała iść do mnie na ręce- wzięłam dwa razy na krótko, bo nie chciałam ryzykować (z własnym dzieckiem pewnie bym nie miała wyjścia), ale było mi naprawdę ciężko! Mimo, że Mała wcale nie jest jakaś pulchna - raczej typ Twojej Aluśki :)
    (btw. u nas ostatnio jedno z imion na tapecie to Alicja... jedno z dwóch w sumie :P)

    Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia jak zawsze muszę to powiedzieć, ale po prostu Twój Oskar taki książkowy jest!
    Czwarty skok rozwojowy! Minie za dwa tygodnie do miesiąca 🙈

    Kaczorka pięknie wyglądacie! <3
    I już widzę że z Ninki taki szczypior jednak nie będzie jak z Aluśki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 13:53

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Achia jak zawsze muszę to powiedzieć, ale po prostu Twój Oskar taki książkowy jest!
    Czwarty skok rozwojowy! Minie za dwa tygodnie do miesiąca 🙈

    Kaczorka pięknie wyglądacie! <3
    I już widzę że z Ninki taki szczypior jednak nie będzie jak z Aluśki
    Pilik- to widzę że co skok rozwojowy będziesz mi tak pisać, bo z reguły po tych Twoich wiadomościach po pewnej chwili zaczyna się wszystko uspokajać :D więc mam nadzieję na 2 tyg a nie miesiąc,bo strach z nim wyjść na spacer :p
    Chustę mam, ale dosyć grubą, na dzisiejszą pogodę zdecydowanie za ciepła i byśmy się upocili w niej oboje.. poćwicze w weekend, bo na szczęście od poniedziałku ok 15st u nas tylko :D

    Kaczorka- a ja też już widzę małego Kaczorka nr 2 który się chowa ;) wizyta już zaraz prawda?30go?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 14:01

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia u nas spacery od kilku dni wyglądają tak samo, dodatkowo młoda nie chce spać w dzien za bardzo... Skok jak nic!

    A z okazji, że teraz u nas 3 po 3 zostawiam Pucka!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a76f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2019, 09:10

    reset, sliweczka92, pilik, Kaczorka, Achia, summer86, Rucola, JustynaG, Cabrera, Yoselyn82, frezyjciada, Minnie89, KateHawke, mi88 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, jakie na szczęście? Pogoda jest fantastyczna i taka może być do lata!

    Fozzie, jaki Pucek? Klara wygląda obłędnie! Taki z niej słodziak, że hoho!

    Luna, na jutrzejsze spotkanie bardzo się cieszę! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 14:20

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - Aluśka waży teraz jakieś 10.5kg. Ogólnie jak masz niepowikłaną ciążę, to nie ma przeciwwskazań do podnoszenia takich ciężarów. Nawet ostatnio mamaginekolog o tym wspominała.
    A Aluśka to ostatnio przylepa i pcha się na ręce coraz częściej.. ;)
    No i imię polecam :) spoko się odmienia i jest po prostu ładne :)

    Achia - dobrze pamiętasz - wizyta 30.04. Sama jestem ciekawa co usłyszę.. Dziwnie tak przez miesiąc nie być do końca świadomym co się dzieje we własnym brzuchu :p
    A co do skoku - z każdym kolejnym chyba są coraz mniej dokuczliwe ;) przynajmniej u nas tak było.
    Więc cierpliwości życzę :)

    Pilik - a ile Ninka teraz waży? Powiem Ci, że u nas waga od jakiegoś czasu podobna a centymetry poszły w górę. Mocno Aluśkę wyciągnęło. Może i u Was tak będzie, że teraz młoda nabiera masy, żeby za jakiś czas się wyciągnąć :)
    Jak ostatnio oglądałam fotki z sesji roczkowej, to Aluśka też jakaś taka okrąglejsza była :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia niektóre dzieci łagodnie i prawie niezauważalnie przechodzą skoki! Inne mają tylko kilka gorszych dni więc oby tak było i u Was :)
    Ja ten skok wspominam koszmarnie 🙈...
    Ale u nas każdy kolejny gorszy mam wrażenie...
    A co do chusty ja się polubiłam z kółkową!

    Klara jaka Ty jesteś urocza i dziewczęca cudownie! <3

    Achia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara- sama słodycz z Ciebie <3 Fozzie przybijam piąteczkę. Gdybyś mieszkała w 3city mogłybyśmy siedzieć razem z dzieciakami i czekaz aż przestaną wyć :p :p

    Kaczorka- to czekamy z Tobą na wizyte :)

    Justyna- no bo ja nie lubię lata i upałów. Wolę wiosnę i maks 20st ;) ze słoneczkiem, ale czasem małą kłębiastą chmurką ;)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Reset - Aluśka waży teraz jakieś 10.5kg. Ogólnie jak masz niepowikłaną ciążę, to nie ma przeciwwskazań do podnoszenia takich ciężarów. Nawet ostatnio mamaginekolog o tym wspominała.
    A Aluśka to ostatnio przylepa i pcha się na ręce coraz częściej.. ;)
    No i imię polecam :) spoko się odmienia i jest po prostu ładne :)

    Bez ciąży to i tak 10.5 kg ciężko nosić ;) A małą kawałek poniosłam, ale musiałam jej wyjaśnić, że z ciocią to za rękę (notabene jest w podobnym wieku co Aluśka, bo z 24.10.2017) i zrozumiała. Inna sprawa, że ja mam uszkodzone 7 kręgów i staram się oszczędzać kręgosłup ile mogę :)

    A imię podobało mi się już w LO, potem miała być Zośka, a teraz M. chce Zośkę, a ja nie wiem... Na szczęście a) mamy czas, b) może być chłopiec ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset a Ty kiedy masz kolejne USG? Może już będzie wiadomo kogo nosisz pod serduchem;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Reset a Ty kiedy masz kolejne USG? Może już będzie wiadomo kogo nosisz pod serduchem;)

    30.04 i 06.05 - oba prenatalne u dwóch lekarzy, więc może któryś coś wyłapie :) Obiecałam sobie, że jak po pierwszy usg będzie dobrze to idę po pierwsze zakupy dla Pączka <3

    Achia, pilik, Rucola, Jeżowa, Cabrera lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wizytujecie razem z Kaczorką :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 15:34

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie gorący dzień w poniedziałek!

    Kaczorka właśnie czytam Twój wpis dodany równo z moim i się śmieje jak zupełnie inaczej każde dziecko przechodzi skoki. U Was coraz lżej, u nas coraz intensywniej :p
    A wagowo szczerze, dość dawno nie ważyłam, myśle że może dobijać 9kg powoli 😱

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka cudowne rodzinne zdjęcia 😍 promieniejesz ❤️
    Mój starszy szczypior od 2 lat waży 13 kg ;)

    Klara ale Cię mama pięknie stroi😍

    Lecę pakować pół domu na jednodniową wycieczkę 🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 16:05

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę drugiego Kaczorka!!!! Nie da się ukryć ;)
    Reset ja też jestem zdania, ze imię Alicja jest piękne i takie ponadczasowe. Zawsze będzie "na czasie" :)
    To faktycznie gorący poniedziałek się szykuje!!! My w poniedziałek mamy fizjo, w sumie nie odczuwam wewnetrznej potrzeby pójścia na ta wizytę, ale obiecałam sobie, że musimy dobrnąć do raczkowania. Dziś Mały ogarnął zejście do parteru z siadu. Super sie patrzy jak dziecko sie tak pieknie rozwija :)
    Fozzie dla mnie Klara to nie pucek ale raczej modelka. Super stylizacja!!
    Pilik no to pięknie Ninka robi masę a patrzac na to jaka jest ruchliwa, musi naprawdę duuuuzo zajadać :)
    Achia współczuję przejść na spacerze, ale po jakimś czasie dziecko zdecydowanie mniej śpi i już nie można sobie tak wszystkiego zaplanować. Być moze to u Was skok a być moze Oskar dorasta i nieco zmienia przyzwyczjenia... U nas tez od niedawna tylko 2 drzemki w ciągu dnia i cięzko mi się przestawić na ten system ;/

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - no to Ninka faktycznie cięższa, bo u nas na rok było jakieś 8kg. Później nagle skądś jej się te dodatkowe 2kg wzięły ;)
    A ze skokami jak z dziećmi - są różne, bo i każdy jest inny :) u nas najbardziej popalić dał ten, który przypada w okolicach końca 2 miesiąca. Akurat wesoło mieliśmy na święta Bożego Narodzenia ;)

    Luna - Tosia to faktycznie szczypiorek! Ale na fotkach wygląda dobrze :)

    Reset - a o której masz wizytę 30.04.?
    Ja muszę do 13:20 czekać..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 3226 3227 3228 3229 3230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ