X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - 30.04. jest we wtorek ;)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś upał!

    Mała w samym bodziaku na krótki rękaw <3 No i wciąż jesteśmy przed spacerem, bo nie chciałam iść w to największe słońce.

    Dziś mąż jak o 19.00 skończy pracę to zaczyna 9 dni wolnego na majówkę - mega, mega się cieszymy!

    JustynaG, summer86 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Rucola - 30.04. jest we wtorek ;)
    hahahaha no racja :) to będzie gorący wtorek :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podejście do spaceru nr2- tym razem mąż poszedł sam,ale dałam im na wszelki wypadek moje mleczko w butelce ;p

    pilik lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Reset - a o której masz wizytę 30.04.?
    Ja muszę do 13:20 czekać..

    Ja mam gorzej, bo chyba 18.30! Ale przynajmniej wiem, że dzięki temu M. zdąży z pracy i wreszcie zobaczy Pączka "na żywo", a nie tylko na zdjęciach. Wczoraj był bardzo rozczarowany brakiem zdjęć...
    I w ogóle okazało się, że 2 minuty spacerem od domu mam super ginekologa. U niego właśnie robię to pierwsze prenatalne.

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset i Kaczorka, kciuki za wizyty <3
    No i Reset gratuluje tej szyjki!! U mnie raptem 3,8 cm :/
    Ja wizytuje razem z Tobą 06.05...aktualnie wyczekuje pierwszych ruchów, ale jak dla mnie to ja raczej jelita czuje ;)
    Jutro uciekamy sobie do Paryża na majówkę, wiec czas mi zapewne szybko zleci :)

    Wszystkie Maluchy jak zwykle kradną moje serce, urocze szkraby <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - plus masz taki, że przynajmniej wiesz, że Twój Pączuś rośnie :) ja to w sumie nie wiem nic.. :p no ale jakoś do tego wtorku chyba dociągnę.
    A prenatalne mamy 7.05 na 15:40 :) też pod męża godzinę ustawiałam, bo bardzo mu się podobały te prenatalne Aluśkowe :)

    Achia - daj znać, jak tam spacer się udał :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera moja szyjka miała poniżej 3 cm na tym etapie, później 1,8 a dotrwała do terminu ;* udanego wyjazdu, to jeden z ostatnich we dwoje❤️

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, mój pierwszy pomiar szyjki to było 3,3 cm, postraszyła później lekko się skracając, ale dotrwała do terminu i wszystko było ok. 3,8 to normalna szyjka :)
    Udanej majówki!

    Kaczorka, pięknie wyglądacie <3

    Fozzie, Klara jest prześliczna!

    Zapamiętuje porady odnośnie pakowania na wyjazd, bo też pewnie wkrótce gdzieś wyskoczymy, choć w tym roku póki co autem tylko.

    U nas gorsze noce, Ania marudna, ale dobrze że pogoda dopisuje to spacerujemy duuużo i jakoś te dni mijają.
    Rucola, u mnie dieta po świętach też tak wygląda ;) mam nadzieję, że się ogarnę, pocieszam się jedynie, że wczoraj np. zrobiłyśmy 12 km, więc może dodatkowe kilogramy nie wpadną.

    Kaczorka, Cabrera, Rucola, Luna1993 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanie pewnie dość głupie...
    Kiedy powinno się kupić dziecku pierwsze buty?
    W momencie gdy czworakuje? Zaczyna stawać? czy dopiero gdy zaczyna chodzić?
    Wiadomo, w domu głównie na bosaka ale co przy wypadach w plener?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna z doświadczenia powiem tak.
    Na kupowałam Oskarowi niechodków na AliExpress za 9zł. Część jest za mała i nie założył ich. Te co są ok to są buty na raz. Teoretycznie niechodki są do nie-chodzenia. Ale widzimy że na 'normalne' buty nie jest gotowy. Ma takie z gumową podeszwą i nie potrafi w nich chodzić. Więc chodzi w niechodkach. Minus taki ze po jednym spacerze czubki są zdarte. Ale my go w sumie nie prowadzamy specjalnie. Głównie w trasie jak trzeba rozprostować nogi.
    W wózku jeździ w skarpetkach i go nie wyjmujemy.
    Zaczął chodzić już za jedną rękę ale totalnie nam nie leżą typowe buty.
    Sama jestem ciekawa kiedy na nie przeskoczymy.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, my nadal bucików takich typowych nie mamy (jakies dwie pary wyjściowych) i dopiero muszę teraz kupić jakieć do chodzenia i rozpoznaję temat. Wzięłam sobie do serca, że im częściej i dłużej bez butów tym lepiej.
    W plenerze Ania czworakuje jedynie na trawie, poza tym widzę że buty jej w tym bardziej przeszkadzają niż pomagają. Z chodzeniem w plenerze nie próbujemy na razie, bo Ania chodzi tylko przy meblach, więc póki co tylko na bosaka, ale w przyszlym tygodniu przydałoby się już coś kupić.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- spacer nie najgorzej,ale snu może pół godz, płacz też był,ale mąż mówi,że nie aż taki żeby go pół dzielnicy słyszało na szczęście :) mleczka za bardzo nie chciał, więc to nie chodzi o głód. chyba że o głód wrażeń ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna im dłużej bez butów tym lepiej. Mamafizjoterapeuta pisała o tym. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że każdemu dziecku będą inne buty pasować. Starszak zaczynał chodzić we wrześniu, ale było ciepło więc puszczałam go na boso. Pierwsze buty dostał w listopadzie i to pod koniec. Przymierzałam mu chyba z 10 różnych marek butów. Z tych najczęściej polecanych- Emele to wcale nie umiał chodzić, ciągle się przewracał! Tak samo kornecki, Ecco, geoxy. Podpasowaly nam dopiero bobuxy. To był strzał w dziesiątkę. Mięciutkie, podeszwa zginą się bez problemu, wykręca, lekkie, super ciepłe mimo, że cienkie. Warte każdych pieniędzy! Z ciut niższej półki cenowej-on okropnie niszczy buty, więc zmieniamy min 2-3razy w sezonie, to podpasowaly nam z Deichmanna seria elefanten i w sumie im zostaliśmy wierni.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - my do roku czasu nie kupowaliśmy butów, bo Aluśka tylko przy meblach w domu chodziła. Na roczek kupiliśmy niechodki, ale to bardziej dlatego, że był już październik i głupio mi było wozić dziecko w samych skarpetkach ;)
    Ze swojego doświadczenia powiem Ci, że dobrze by było, gdyby przy kupnie butów, dziecko potrafiło już samo chodzić. Wtedy można sprawdzić najlepiej czy but pasuje i czy dziecko potrafi się w nich poruszać.
    My przez brak doświadczenia kupiliśmy dwie pary butów zimowych, bo te pierwsze właśnie nabyliśmy, jak Ala jeszcze nie chodziła zbyt sprawnie i nie zwróciliśmy uwagi, że są dla niej niewygodne.
    U Was może być trochę łatwiej, bo pewnie zaczniecie od lżejszych butów niż zimówki ;)
    A z takich lżejszych to właśnie tak jak u Frez - Elefanten :)

    Achia - widzę, że mąż pozytywnie nastawiony :) to super! A Oskar może już by wolał coś innego oglądać a nie tylko drzewa, niebo i budę od wózka i protestuje :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! W takim razie nie mam co się spieszyć z tematem. Nadal wiec butów nie używamy :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - Milan też przestał zasypiać na spacerach. I to chyba głód wrażeń. Dzisiaj leżał sobie spokojnie, domagał się opuszczenia daszku żeby mógł więcej widzieć, i gadał przez cały czas do mnie :D a zasnął na chwilę po godzinie, jak mu się znudziło.

    Luna - zazdroszczę wycieczki nad morze! A spotkania jeszcze bardziej!

    Dzieciaki jak zawsze przepiękne <3

    Dziś byliśmy u pediatry, ale nie dała nam zgody na szczepienie. Zaczynam dietę eliminacyjną, skórę traktujemy jak atopową, i idziemy do dermatologa. Bu.

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie przykro mi że pediatra Cię nie uspokoił :( mam nadzieję, że to tylko przejściowe u Milana, umówiłaś już wizytę do dermatologa? Oby terminy były krótkie.

    My zaczęliśmy nasz pierwszy wyjazd we czwórkę 🖤

    Ps. Było ciężko wyjść na czas :P

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Trochę się pożale... (...)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2019, 10:54

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, udanego wyjazdu :) czekamy na zdjęcia.

    Justyna, strasznie mi przykro :( to na pewno musi być trudne po tylu latach. Mama ma szanse na znalezienie nowej pracy?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 3227 3228 3229 3230 3231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ