X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam nadrobić zaległości zdjęciowe :)
    Po pierwsze zdjęcie dla AnnyStesi w naszym slicznym wełnianym otulaczu, po drugie coś z urlopu i po trzecie coś z sezonu truskawkowego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2019, 13:22

    Kaczorka, Lena21, summer86, Jadranka, sliweczka92, Jeżowa, frezyjciada, Aga9090, JustynaG, Patrycja20, pilik, Malgonia, Cabrera, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwalę się pierwszym nabytkiem dla Oleńki :)
    Średnio wychodzi po dyszce za sztukę. A miałam takie dla Aluśki i żałowałam, że nie mam więcej, bo były takie wygodne :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ba095485f21.jpg

    Lena21, Rucola, summer86, Jadranka, sliweczka92, Jeżowa, frezyjciada, Aga9090, JustynaG, Patrycja20, pilik, Minnie89, Cabrera, Anna Stesia, Nadzieja22, emi2016 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka jak tylko w lidlu są takie spodenki z szeroką guma w pasie to obkupuje się jak szalona :P według mnie są mega praktyczne

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Kaczorka jak tylko w lidlu są takie spodenki z szeroką guma w pasie to obkupuje się jak szalona :P według mnie są mega praktyczne

    Te akurat ze Smyka :) lepiej się na dupce trzymają :p i chyba trochę cieplejsze są.
    Ale te z Lidla mamy i Aluśka do tej pory w nich biega :) tylko niektóre się rozciągają i spadają z jej chudego tyłka.. :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, z czego Ty się odchudzasz ja się pytam?
    No i nie mogę się powstrzymać... Ale Ty masz super biust!
    A Lewka uwielbiasz, to już wiesz :)

    Patrycja20, Rucola lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ale z Ciebie laska !!! 😍
    Buziaki dla Lewcia 😘

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola gdybym była facetem to nie mogłabym się skupić przy Tobie :) piękny biust !

    Kaczorka tez kocham te spodenki - mój Franio był raczej grubiutki wiec kiedy ubierałam wszystkie z inna gumka miałam wrażenie, że mu się to jakoś wrzyna

    A ja dziś pisze do Was w szoku, moje dziecko jeszcze śpi ! Od dwóch tygodni wstawał o 6 :O

    Kaczorka, Jeżowa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena - dzisiaj chyba jakaś magiczna noc, bo moja Aluśka przespała całą bez żadnej pobudki :)
    Mogłoby naszym dzieciom tak już zostać :p

    Szkoda tylko, że znów zaczyna prażyć.. wczoraj było u nas tak przyjemnie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!!!
    dziękuję za biustowe komplementy :) ale żadna tu moja zasługa, takie geny ;)
    U nas też szykuje się kolejny gorący dzień... wczoraj do salonu wjechał basenik z chłodną wodą. Balkon mamy od południa i nie mam jak Małemu wystawić, zresztą jest za gorąco...
    Lena super, ze Franio ładnie śpi, u nas ostatnio jest jakaś spaniowa katastrofa, Młody przez cały dzień potrafi w sumie nie spać nawet godziny za to energii ma za dwóch.
    Pięknego dnia Dziewczyny!!!!!

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Chętnie przyjmę trochę nocnej magii!
    U nas ostatnio między 20 a 23 budzi się między 4, a 8 razy, nic nie jestem w stanie wieczorem zrobić...
    W nocy jest znosnie do 3-4 potem popłakuje i od piersi do piersi i tak do 6, potem wstaje. I nie było by źle gdyby moje plecy jakoś to wytrzymywały, a już się buntują mocno.
    I zazdroszczę Wam basenikow! Nina wpada w dziką rozpacz jak widzi cokolwiek z wodą na balkonie. Próbowałam miskę, wanienke, duży basenik i mini basenik. Na wszystko płacz tak straszny i trzymanie mnie tak mocno ze mam siniaki w ramieniu od małych wbitych paluszków... nie wiem czemu się tak boi :( i nie mam też jak jej pomoc w tym upale przez to. Dzisiaj pierwszy odrobine chłodniejszy dzień, ale parno bardzo.
    Wczoraj zepsuło nam się auto i trzy godziny czekałyśmy na emka, na szczęście znajoma mieszka blisko i u niej przeczekałyśmy...

    Ciężarówki nasze - współczuje Wam tych upałów! Utwierdzam się w marzeniu zajścia w ciąże koło września 🙈...
    Tylko gdzie moja @?!

    Rucola z Lewcia taki przystojniak się zrobił!!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - może jeszcze Ninka się przekona do wody. Ale fakt, że ciężko bez takiej ochłody.
    My balkonu nie mamy, więc w łazience się moczymy. Teraz już nawet zapobiegawczo, bo jak raz jej nie wsadziłam do wody, to później tą gorączkę miała.

    U nas dziś mały sukces - mamy kitki :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c3548255a3b.jpg

    Jeżowa, Lena21, Achia, frezyjciada, Malgonia, reset, summer86, pilik, Patrycja20, Cabrera, JustynaG, Minnie89, Anna Stesia, Rucola, moniśka..., malka, sliweczka92, Nadzieja22, emi2016 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jutro mija rok jak trafiłam z akcją porodową do szpitala i zaczęła się ta cała farsa z opieką szpitalną.
    Ale jakby nie patrzeć, udało nam się wytrzymać jeszcze miesiąc.
    Dziękuję za słowa otuchy, bo psychicznie byłam wrakiem. Z wizją porodu bez M.

    Dzisiaj wybił nam 11 miesiąc. We wtorek pożegnaliśmy tatę i odliczamy do września. Po przyjeździe z lotniska, Oskar zaczął sam chodzić i to kilometrami, pomijając niepewne pierwsze kroki. Po prostu poszedł. Tato niestety nie doczekał.

    Został nam miesiąc do magicznego roczku. I im bliżej tym bardziej się stresuję. Liczę że uda mi się jeszcze posiedzieć w domu z Oskarem a do tego zaszyłabym się w tym dniu puszczy (o zgrozo na dodatek to niedziela i wolne), żeby nie musieć udawać miłej jak nagle rodzina M sobie o nas przypomni i 'babcia roku' łaskawie zapowie się na audiencji.
    Mam spory orzech do zgryzienia, tym bardziej że M pojechał z opóźnieniem na statek i nic nie będzie o czasie jeżeli cokolwiek będę chciała wyprawić z okazji roczku... Bo bez Niego tak jakoś nie widzę tego (szczególnie w kościele).

    Życzymy wszystkim Solenizantom na zbliżające się roczki, beztroskiego dzieciństwa i uśmiechu na twarzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2019, 21:01

    Kaczorka, Aga9090, Malgonia, Achia, summer86, pilik, Patrycja20, JustynaG, reset, Minnie89, Anna Stesia, Rucola, Cabrera, Emiilka, frezyjciada, moniśka..., sliweczka92, Nadzieja22, emi2016, blue00 lubią tę wiadomość

    [age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    a ja się zastanawiam, jak to jest, że Ania coś je a to mama jest brudna?
    Dla przykładu, taka smaczna truskawka... rozgniatamy ją w tej małej rozkosznej rączce i postanawiamy się przytulić do mamy. Oczywiście ta potrzeba pojawia się dopiero po rozgnieceniu truskawki,...

    Pilik a może Ty już w ciąży jesteś? ;) Robiłaś jakiś podgląd albo testy?

    Kaczorka Ale piękne kitki u Aluśki. Przyznaj, ile minut wytrzymaly na jej glowie?? :p

    Aniu Gratuluję postępów u Oskara. Szkoda, że tatuś nie zdążył tego zobaczyć.
    A może "babcia roku" zapomni o wnuczku i nie będziesz musiała jej oglądać jeszcze jakiś czas?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam dla Was mała radę. Jeśli uważacie, że jest nudno i szukacie rozrywek to na Boga, nie probujcie się rozerwać w sposób dosłowny. Tak palec po włożeniu do blendera nie wygląda tak samo jak wcześniej. No i boli jak nieszczęście. Oczywiście zrobicie jak uważacie, ale z serca odradzam!

    🤔😅😖🤕😱

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - pewnie mama się brudzi w ten sam sposób, w który brudzi się nasza kanapa - w coś/kogoś trzeba wytrzeć brudne rączki :p albo brudną buzię.. ;)

    A kitki wytrzymały długo :D do drzemki :)
    Jak się młoda położyła, to gumki same spadły.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam dla Was mała radę. Jeśli uważacie, że jest nudno i szukacie rozrywek to na Boga, nie probujcie się rozerwać w sposób dosłowny. Tak palec po włożeniu do blendera nie wygląda tak samo jak wcześniej. No i boli jak nieszczęście. Oczywiście zrobicie jak uważacie, ale z serca odradzam!

    🤔😅😖🤕😱

    O żesz!!! A co Twój palec robił w blenderze?!?!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    O żesz!!! A co Twój palec robił w blenderze?!?!

    Zachowywał sie niepoważnie i został srogo ukarany.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna oczywiście ze sikałam na testy, nie byłabym sobą 😂. Na podgląd się wybieram, mam nadzieje że do dwóch tygodni dotrę. Owulaki też dla sportu obsikałam kilka razy, ale bielusieńko ;).

    AnnaStesia mimo powagi sytuacji i pełnego współczucia - uśmiałam się strasznie! Oby się ten niegrzeczny palec szybki zagoił!

    Mysmy się musiały po spacerze wykąpać bo z nas ciekło. A na 17 idziemy na koncert muzyki poważniej! Taki dla dzieci,
    Ciekawa jestem bardzo reakcji Ninki.

    Ania oby czas bez emka szybko minął. Urodziny jakoś przelecą, mam nadzieje, że przyjemniej niż zakładasz :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakieś sposoby na zgrzytanie zębami u dziecka? Ania zaskoczona ilością zębów jakie posiada postanowiła zgrzytać. Nie mam pomysłu jak ją do tego zniechęcić.
    A u nas była kumulacja, jednocześnie wychodziły 4 zęby i to chyba nie koniec... w końcu jeszcze brakuje górnych dwojek do kompletu.

    Kaczorka, o tak! U nas Ania uwielbia się we mnie wtulać zaraz po tym jak się ubrudzi! I potem to ja wyglądam jak siedem nieszczęść a Ania czyściutka. Może powinnam u Pilik zamówić śliniak dla siebie? Ale taki od stóp do głów?

    AnnaStesia, na samą myśl mnie boli...
    Ja przed wczoraj poharatałam się nożem do pieczywa. W gruncie rzeczy może to szczęście, że to był ten nóż a nie inny. Rana niewielka, niebawem nie będzie widać, że palec miał "przygodę".
    A u Ciebie skończyło się wizytą w szpitalu czy nie jest tak źle?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - u nas też w pewnym momencie Aluśka zgrzytała zębami. Ale szybko o tym zapomniała. Nie robiliśmy z tym nic, poza zwróceniem uwagi czy odwróceniem jej uwagi :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 3345 3346 3347 3348 3349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ