X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to największy kabaret właśnie z patrzenia w jakiej akurat jest pozycji czy w którym miejscu wylądował, bo lubi spać do góry nogami.
    Ja ogólnie mam z tym lajt i w nocy się nie budzę wcale żeby go przekręcać czy nakrywać. Odwracam się tyłkiem i śpię :D

    Z tego co mi wiadomo to jest to naturalne od pewnego momentu i zazwyczaj się dzieje kiedy dziecko ruszy się z leżenia i zdobędzie nowe umiejętności. U nas to było w połączeniu z chodzeniem przy meblach.

    [age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uznałam, że idę spać,a on wtedy się odwrocil :p i spał już w nocy na plecach ;)
    Ania niektóre pozycje mój Oskar przyjmuje bardzo podobne :p
    Dojrzewam do tego by zaczął spać w swoim łóżeczku, tylko teraz to bez sensu już kupować monitor oddechu nie?:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 05:25

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - daj dziecku spać, jak chce ;) u nas od początku niemal były różne pozycje - na plecach, boczkach, na brzuchu i z pupą w górze.
    Oskar już sobie poradzi z przekręcaniem :)

    My właśnie zostałyśmy same do jutrzejszego popołudnia.. mąż sobie pojechał na imprezę integracyjną z pracy.
    A tutaj znów upały.. jest 7 a już musiałam okno zamknąć, bo tylko słońce grzeje.
    Mam nadzieję, że jakoś dociągnę do jutra.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- współczuję. Mam nadzieję, że Ala będzie współpracować :)
    U nas dziś spoko pogoda, nie ma upału- jutro ma być niestety. Dziś fajnie wiaterek wieje, popołudniu zabieramy Młodego nad morze :) mam nadzieję, że będzie chciał jechać w wózku..bo nie chce wyjść na madke i zabrać tylko fotelik na stelażu :p
    Ale ciężki poranek za nami, zły humor miał, ciężko mu było zasnąć, bo wstał 4:50. Wyszłam teraz z psem, ale już widzę, że nadal Panicz nie w sosie.... nie wiem czy odreagowuje wizytę babci, ale na wszelki wypadek Jutro obie babcie zaprosimy na maks 2 h żeby potem Oskar "doszedł do siebie", bo w poniedziałek W KOŃCU idziemy na basen, więc chciałabym żeby miał dobry humorek.... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 08:30

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ania Oskar boski- świetny ten bodziak z "dark side" :D
    Staszek też próbuje położyć się na brzuchu jak zasypia ale mu niewygodnie i się złości. W końcu ląduje na boku i śpi. A starszak do tej pory robi kółka w łóżku we wszystkie możliwe strony :P ostatnio kopną nogą w akwarium (stoi na szafce przy głowie!) i tak rozbujał wodę że połowa wylała się na dywan i podłoga wstała :/ zobaczyłam dopiero rano : mokry dywan, do połowy puste akwarium i dziecko śpiące na podłodze z kołdrą. Trochę mi zajęło odtworzenie sytuacji :P teraz akwarium stoi na regale a ja się zawsze zastanawiam jak to możliwe że on śpi u ojca na piętrowym łóżku na górze i nie spada...?

    My dziś idziemy pierwszy raz na basen :D mam nadzieję że Stasio złapie bakcyla :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris to daj koniecznie znać jak było na basenie!!:)
    I współczuję sytuacji z akwarium...te dzieci... :P

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris specjalne dla Ciebie pretekst do zakupów ;D

    https://s.click.aliexpress.com/e/cfaSlIay

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 08:41

    Achia, Lunaris lubią tę wiadomość

    [age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    My jesteśmy na tygodniowych muzycznych rekolekcjach. Caly czas jesteśmy na świeżym powietrzu, jest pięknie. <3 Czytam Was, ale nie mam czasu nic napisać. :)
    Ja czuję się dobrze, do lekarza idę jak wrócę. Miałam tu mala przygodę z ósemka. Na szczęście już jej nie mam i po kłopocie. ;)

    Lena, cieszę się, że z Groszkiem wszystko dobrze. :)

    Pomysły jedzeniowe też sobie zapisałam. :)

    Buziaki. ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania <3 no zakupy murowane teraz :D dzięki!

    Śliweczka udanego wypoczynku :) niech się fasol i Hania nałykają zdrowego powietrza!

    Uciekamy na basen po drzemce, relacja później ;)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, wózkowa specjalistko :) , mam pytanie - czy kojarzysz wózek z gondolą montowaną bokiem (dłuższy bok jest równolegle do rodzica). Ostatnio dwa razy mijałam mamę z takim wózkiem, ale niw mogłam dostrzec żadnego logo ani nazwy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, my za chwile startujemy z imprezą. Jesteśmy po najgorszej nocy od nie pamiętnych czasów. Spałam łącznie może trzy godziny i ledwo oczy otwieram ze zmęczenia... byle do wieczora ;)... kulinarnie nawet w miarę poszło, mam nadzieje, że goście będą zadowoleni ;).

    Summer coletto matteo ma gondole obrotową to może to?

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer podejrzewam że to może być albo Orbit Baby albo Foppapedretti Myo Tronic. Ten drugi jest elektryczny. Ewentualnie jakaś podróba chińska mimy i Hot Mom. Tylko w nich to rączka też się obraca. I z naszych Coletto Mateo.

    Orbit był jednym z głównych wyborów celebrytów w USA 10 lat temu. I wtedy na niego chorowałam ;D Właśnie wtedy zaczęłam robić stronę z wózkami celebrytów, był baby boom w Hollywood ale nie wypaliło bo dostęp do internetu itd.
    Teraz mnie najdzie czasami taka ochota żeby zrobić coś podobnego (matkadentystka czy domowa.tv), ale ciężko ogarnąć przy Oskarze stronę z projektowaniem a co dopiero wózki. Tym bardziej że to dochodu nie wygeneruje. Stoję przed dużym problemem co ze sobą zrobić po tym macierzyńskim i nic nie sprzyja otwarciu własnej firmy.

    A co do wózka to są gondole na isofix bokiem do auta (Maxi-Cosi, Britax, Concord, Jane). Ale na rynku to tylko te dwa modele są mi znane z opcją jazdy bokiem na stelażu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d880e915652.jpg

    Tylko z tymi obracanymi rączkami to raczej nie działa w trakcie jazdy bo rączka też 'idzie' bokiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 14:45

    [age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, nie wiedziałam, że są takie wózki :)
    Ania Twoja wiedza mi imponuje:) oglądałam parę filmików na YT domova.tv ale coś nie do końca mi energia tej dziewczyny pasuje , nie wiem dlaczego :p
    My właśnie jedziemy do znajomej i na plażę :) zapomniałam chusty, więc mam nadzieję, że Oskar w wózku marudzić nie będzie ... ;)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, Ania,pogooglałam po Waszych wpisach i na 99% to Orbit Baby. Strasznie dziwnie to wyglądało :) W sumie nie wpadłabym na to, że ktoś może potrzebować w ten sposób prowadzić wózek, a jednak ;)
    Ania, niesamowite ile o wózkach wiesz!

    Pilik, powodzenia z imprezą <3 czekamy na relację 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 15:37

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik trzymam kciuki i bawcie się dobrze :)

    Summer dziękuję za odpowiedź. Mąż ma neoparin w dawce 0,4. Wieczorem zrobię mu pierwszy zastrzyk.

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik życzę przetrwania do wieczora a nawet dobrej zabawy!

    My na basenie bawiliśmy się świetnie a jeszcze lepiej po basenie :D Staszek spał 2h! Zdążyłam obiad zrobić, zjedliśmy i nawet kawę łyknęłam zanim wstał :D a jak się położyłam na kanapie to się obudził :P
    Generalnie wypad oceniam 10/10 i nie będę miała obaw żeby pójść sama. Korzystając z obecności Ciastka przesiedzieliśmy w dużym basenie i hydromasażami cały czas ale jak będę chodzić sama z 2 dzieci to pewnie tylko basenik dla maluchów. Na szczęscie Franek lubi tam jeszcze siedzieć.
    Zaopatrzyłam Stasia w pieluszki do pływania z Babydream (świetnie się sprawdziły), ręcznik, ciuszki i butelkę. 40 min pływaliśmy sobie, odchodziło chlapanie i machanie nogami na całego, łapanie bąbelków. Po basenie butelka na przewijaku i przebieranie. Jeszcze dobrze nie położyłam go do wózka jak już spał :) Niestety zdjęć w basenie nie pozwalają robić ale mamy z szatni przy suszeniu grzywek :) Żałuję teraz że tak późno poszliśmy po raz pierwszy. Na pewno będziemy korzystać często (Staś wchodzi za darmo a ja mam karte Multisport, bilet tylko dla Ciastka i Frania). Super perspektywa na upały!
    [

    Ps Veritaserum summer już wszystko napisała a ja dodam tylko że to powietrze jest fabrycznie celowo wpuszczone i nie wypuszczamy go bo możemy zmniejszyć dawkę niechcący. W ulotce też powinno być o tym wspomniane. Także z za ucha, do końca igły i buzi na pocieszenie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 08:04

    Kaczorka, Patrycja20, mi88, Achia, summer86, veritaserum, sliweczka92, staraczka1111, Cabrera, pilik, Lena21, moniśka..., Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris cudnie wyglądacie a synkowie to w przyszlosci będą naprawdę niezle przystojniaki !
    Zastrzyk podany, mąż prawie zemdlał w trakcie :D ( faceci ...) :)

    Pilik sto lat dla wyjątkowej Ninki ! Wspanialego , beztroskiego dzieciństwa które mając taką mamę ma praktycznie zapewnione ;* mam nadzieję że impreza wczoraj się udała , a dzisiaj spędzacie ten dzień tak jak chcecie :)

    pilik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik- 100lat, 100lat niech żyje Ninka nam! Wszystkiego najpiękniejszego dla Twojej Królewny! Niech rośnie zdrowa i szczęśliwa! O również dla Ciebie wszystkiego dobrego! Samych radosnych chwil ,i jak najmniej problemów ;) wychowujesz cudowną istotę, dobra robota Mamusiu! <3

    pilik lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, razem z Aneczką dołączamy do życzeń dla Ninki!
    Wszystkiego najlepszego :) Niech Ninka rośnie w zdrowiu i radości.

    Jak tam wczorajsza imprezka?

    pilik lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik samych wspaniałości dla księżniczki <3

    pilik lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
‹‹ 3368 3369 3370 3371 3372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ