X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wieczorową porą :)
    dziś u nas padało cały dzień z małymi przerwami,ale na spacer nie udało się wyjść- przerwy w deszczu nie współgrały z drzemkami :p
    OSkar dziś jadł cukinie , chyba nawet mu smakowała choć picie wody z doidy robi furorę , bardzo to lubi :)
    mam pytanko- mimo,że Oskar nie siedzi mogę go na czas posiłku sadzać do krzesełka do karmienia? czy poczekać?na razie je na naszych kolanach.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia a czy posadzony stabilnie samodzielnie siedzi bez podparcia? Jeżeli tak to bym dała na czas posiłku, jeżeli się kiwa, przechyla czy przewraca to lepiej nie.
    Cieszę się, że mu się rozszerzanie diety podoba :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik -siedzi stabilnie , ogólnie to bardzo rzadko zdarzy mu się przechylić, czy przewrócić . jak byłam u tej mojej sąsiadki, to ona aż była zdziwiona ,że posadzony tak ładnie siedzi. ale oczywiście staram się jak najmniej go sadzać,żeby mi się nie rozleniwił i ogarnął sam siadanie ;)

    pilik lubi tę wiadomość

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 8 lipca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, nie mogę napisać priv.
    Joie wypuści niedługo VERSATRAX- będzie miał przekładane siedzisko ;)
    Niestety cena 1500,00zł :0

    Ale kolejna pozycja godna uwagi ;)

    Pozdrawiamy w zimny poniedziałek

    Achia lubi tę wiadomość

    [age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Ania dzięki!:) Zerkne na pewno :) zerknęłam - fajnie wygląda!:)

    My po naszym basenie, dziś ja pływałam i było super! Bez płaczu, już w połowie zajęć Oskar chlapał wodą jak szalony mimo że wpadało mu do oka czy gdzieś ;) cieszę się bardzo , że się zapisaliśmy i tak spędzamy nasze poniedziałki :) tylko pogoda do bani, bo leeejeee

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 19:54

    Kaczorka, bazylkove, pilik, staraczka1111, sliweczka92, reset, Cabrera, Malgonia, Lusesita, Jeżowa, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 8 lipca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Achia gdzie chodzicie na basen?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Hej dziewczyny.

    Achia gdzie chodzicie na basen?
    To są zajęcia ze szkoły chlapu chlap, odbywają się w Gdyni, w hotelu różany gaj.

    Ale tu dziś cisza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 16:45

    Lusesita lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 8 lipca 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzi Bear robią się dziękuję za przepis trochę większy słoik niż 05 litra hi ale ten mamy do zjedzenia na już :) ogoreczki wyhodowane przezemnie :)
    66eee67aa842.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 17:20

    Kaczorka, summer86, Achia, pilik, Aga9090, Rucola, Fozzie Bear, Lena21, frezyjciada, sliweczka92, Lunaris lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i dobry wieczór zarazem!!!! Wyobraźcie sobie, ze przyjechałam do rodziców i nie wzięłam telefonu.... taka gapa ze mnie :)
    A tu dziś taka cisza!!!
    Chciałam napisać Wam Dziewczyny, że Lewkowi dziś pojawił się pierwszy ząbek!! Dolna lewa jedynka. Jeszcze nie miałam zaszczytu go zobaczyć, ale czuję go pod palcem bardzo wyraźnie. W zachowaniu Małego nic nie wskazywało na to, że coś się wyrzyna a tu niespodzianka :)
    Achia tu nie załapałam się na zdjęcie, ale widziałam relację na fb :) Super, ze Oskar taki zadowolony!! A co do sadzania to tak jak pisze PIlik. Ja sadzałem Małego ale był bardzo stabilny i dobrze sobie radził z samodzielnym jedzeniem :)
    Dziewczyny prosiłabym Was o pomoc. Chodziliśmy ostatnio po znajomych z dziećmi i wszyscy mają masę zabawek. Lewko ma jakieś 10% tego co inne dzieci i chciałabym mu coś kupić, ale coś kreatywnego, rozwijającego. Myślałam o klockach np. Może Wy mi coś zaproponujecie?

    pilik, staraczka1111, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, my też mamy masę zabawek ale większość to używki po innych dzieciach.
    Obecnie furorę robi stoliczek interaktywny, który jakimś cudem robi za pchacza bo Mloda go przesuwa po mieszkaniu i w ten sposób się przemieszcza.
    Codziennie bawi się również tablicą manipulacyjną zrobioną przez emka. Świetnie wychodzi jej robienie bałaganu, np. wyrzućmy ubranka dziecięce z kosza na pranie i rozrzućmy je po całym pokoju. Yuhu! Jaka super zabawa.
    Albo misja - pogryźmy dreny od laktatora. To z pewnością ukoi moje obolałe dziąsełka (mamy 8 zębów!)

    Na wychodzące zęby warto mieć różne gryzaki bo nigdy nie wiadomo który w danej chwili pomoże.

    Rozważam zakup tego typu miękkich klocków https://allegro.pl/oferta/clementoni-klocki-miekkie-w-worku-clemmy-24szt-7952770079

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 22:38

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, pytałaś o kosz na pieluszki. Na jednorazówki mieliśmy Tommee Tippee Sangenic, a na wielorazówki wymarzyłam sobie pleciony wiklinowy, wysłałam męża po zakupy, przyjechał ze zwykłym plastikowym z Pepco. I też daje radę ;-) Gratulacje dla Lewka z okazji pierwszego ząbka! Co do zabawek to u nas też jest ich niedużo, polecam drewniane (m.in. Janod, Grimm's itd.) lub silikonowe z atestami (B.Toys, Djeco). Mamy też np. takiego lewka z Petit Collage:
    https://www.mamagama.pl/zabawka-do-ciagniecia-petit-collage-lew.html
    Gdy synek był w wieku Lewcia bardzo go lubił. Do tej pory zresztą po niego sięga, choć u nas teraz przede wszystkim sprawdzają się autka.

    Kaczorka, zęby myjemy tak jak polecała Rucola. Synek ma jedna szczoteczkę, a ja drugą (soniczną), i tak sobie się bawimy. Nie zawsze jest super, zwłaszcza że mały namiętnie wygryza włosie ze swojej szczoteczki, ale jest lepiej niż było.

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola my mamy od groma zabawek, które non stop ktoś nam kupuje albo dostajemy w spadku od brata... Kilka dni temu dostaliśmy kolejne 3 pudła, choć akurat większość z tego to książeczki, więc nie narzekam, bo czego jak czego, ale książek nigdy za wiele :D ja również poszłabym w stronę jakiś drewnianych zabawek, sama choruję na drewniane zabawki i tak naprawdę tylko budżet mnie powstrzymuje by nie wykupić praktycznie wszystkiego z janoda 😂 jednak u nas najlepiej sprawdzają się zabawy nie z zabawkami, czyli wyciąganie wszystkiego z mojej torebki, zdejmowanie książek z półek, zrzucanie wypranych ciuchów z kanapy... Tak naprawdę to zabawki mogłabym pewnie w ogóle schować. Olik i Lamka polecały takie tęcze do układania, a mi się marzy tablica manipulacyjna. U nas na sali zabaw jest genialna i będę namawiać męża żeby odwzorował ją dla Agatki :) ja czaję się również na taką równoważnię z Janoda, na której trzeba ustawiać klocki tak, żeby skrzydła ptaka były w równowadze - ale to bardziej przyszłościowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 22:57

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wszystkie sugestie!!!!! u nas mało zabawek bo prosiłam zawsze żeby nie kupować ze względu na metraż mieszkania. wolę mieć mniej ale takich, które zainteresują Małego, ale jak tu trafić.... tym bardziej, ze u nas jak u Jeżowej to nie zabawki są najbardziej interesujące ale np. ładowarka od telefonu.. Justyna też myślałam o tych klockach.
    Opiszę Wam śmieszką anegdotke z wczoraj :) podczas drzemki Młodego piliśmy kawę a potem z filiżanek po kawie jedliśmy lody. Niedługo po tym Młody wstał, było jakieś zamieszanie, coś tam robiliśmy w kuchni a Młody poraczkował do salonu. Zdziwiła nas cisza więc po jakimś tam niedługim czasie idziemy po cichu do salonu a Młody siedzi cały wysmarowany na dywanie, w rękach trzyma filiżanki po lodach i wylizuje wszystko co dosięgnie językiem :) także taki był pierwszy słodyczowy raz Lewka :D

    Jeżowa, summer86, pilik, JustynaG, Achia, StaraczkaNika, emi2016, staraczka1111, Izape_91, frezyjciada, sliweczka92, Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 9 lipca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, już wiesz, że Lewko lubi też lody :d

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola u Nas rowniez zabawek od groma leżą w pudłach. U nas na pierwszym miejscu są książki młody sam sięga przynosi ogląda. Następnie ma różne takie zwierzątka gumowe lubi się nimi bawić do tego odkupiłam mu taki domek farmę i wkłada tam te zwierzątka ustawia wrzuca przez okna i zamyka drzwi :) ma też zjeżdżalnie z tut tut i kilka autek tych grających mówiących i czasem też zajrzy na to. Ma też drewniany warsztat taki stolik gdzie ma młotek piłe kątowniki śrubokręt klucz i śrubki i też tam czasem coś kombinuje. Teraz całe dnie spedzamy w ogródku, więc szalaje za Psem, posiedzi też w piaskownicy, sąsiadka nam dała zjeżdżalnie to też lubi zjeżdżać z niej. Basen w drugiej części ogrodu bo by pewnie cały dzień w wodzie siedział. Do ogródka na kocyk biore mu klocki z mega bloks i też już coraz więcej się nimi interesuje. Biore mu też malowanki i kredki Bo też lubi coś tam kreślic ale największą furorę robią farby wtedy maluję wszystko od stóp do głów :) z tych zabawek domowych gdy Ignaś był młodszy sprawdziły się takie zwykłe zabawki jak bączek czy cymbałki oraz sorter.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 09:04

    Rucola lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 9 lipca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w podobnym wieku były hitem klocki wafle, wesola malpka z fisher price i kosiarka dla dzieci :)

    Rucola, pilik lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wyobrażam dobie Lewka pod tym stołem! 😍
    Nina wczoraj pierwszy raz jadła cukier. Taki w czystej postaci, jak szaleć to szaleć! W knajpie porwała torebeczkę z cukrem, zanim zauważyłam już ją przegryzła 🙈 ale była złość jak Jej zabrałam...!

    Achia super że tak Wam się na basenie podoba! 💗

    Dziewczyny wiecie co z Bunią? Martwię się że tak długo się nie odzywa :(

    Dzięki za podpowiedzi odnośnie zabawek, u nas najwiecej samoróbek, bo najbardziej się nimi interesuje... z kupnych nadal basen z kulkami rządzi i kulki z „nawlekaj nie czekaj” aa i lalka coraz bardziej! Piłki też ciągle. Zamówię Jej jakieś klocki zaraz i chyba odkurzacz na baterie...! (Polubiła odkurzacz i się wiesza i goni jak odkurzamy).

    A ja mam prośbę wielką o wypełnienie ankiety, jest króciutka
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1QIokExvxcvNxkPGrk6k0xvIyXXoI8gh8chmC0qk8D2JKaw/viewform

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 lipca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupcie balony i nadmuchajcie - też fajna zabawa :) Aluśka uwielbia :)

    Ja dziś miałam badanie na krzywą cukrową. Wyniki 82-163-89.
    Ale tym razem gorzej zniosłam i pod sam koniec już nie udało mi się jej w sobie utrzymać :/ na szczęście to już była końcówka, więc liczę na to, że co się miało wchłonąć to się wchłonęło :p

    Ale co "najlepsze" - ukradziono mi kurtkę w przychodni! Powiesiłam sobie na wieszaku i znikła.. ktoś wziął i zajumał. I raczej nikt się nie pomylił, bo żadnej innej nie było.
    Więc wracałam do domu w koszulce na krótki rękaw. Tyle dobrego, że dziś wyszło słońce i nie zamarzłam, chociaż za ciepło mi nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 14:51

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka przykro mi bardzo :(
    Za to wyniki ładne przynajmniej :)

    A balony tak! Hit! U nas bez szans bo od razu pies je pęka ale jak gdzieś jesteśmy Ro potrafi się baaardzo długo zająć balonem

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - jeśli jecie czereśnie lub dajecie je dzieciom, to uważajcie. Kupiłam dziś piękne, wręcz czarne. I zaczęłam rozkrajać, żeby dać Aluśce a tam w każdej robal (mały, biały).
    I mama mi dziś mówiła, że w wiadomościach rolniczych informowali, że w tym roku jest jakaś plaga z tymi robalami w czereśniach.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 3384 3385 3386 3387 3388 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ