X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 6 lipca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Aga czy u ciebie wszystko dobrze? Był wybuch gazu u was... Mam nadzieję że daleko od Ciebie. Odezwij się
    Kate, Aga jest dużo młodsza, niż tamta kobieta, więc całe szczęście to nie ona. Straszna historia :(
    Mnie wczoraj zagadał w autobusie taki żywy starszy pan o figlarnym spojrzeniu. Bawił się z Zosią, a potem powiedział, że jego córka zginęła pod koniec czerwca w wypadku w Sosnowcu - potrącił ją motocyklista, jej dwójka dzieci była z nią, ale przeżyła. Dalej co chwilę o nim myślę.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lipca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna moj brat zawsze nas bardzo uczulal, zeby do dzieci mowic normalnie. Ale i tak corka zaczynala mowic to na kota wolala miau a na psa hau. Tak jej chyba bylo latwiej.

    A z tym Bytomiem to straszna historia. Jeszcze jedyne mieszkanie, gdzie mamy gaz to mojej mamy i mimo, ze to tylko kuchenka, to chetnie bym go zlikwidowala.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za info o książeczkach :) chyba muszę zerknać na jakiegoś PUCIA, OSkar jakoś też najbardziej lubi te historie, gdzie są jakieś wyrazy dźwiękonaśladowcze :) my też mówimy do niego normalnie :)

    a moze coś poradzicie, bo tak myślałam,żeby może kupić mu jakąś ciekawą zabawkę , może też z jakimś dźwiękiem,ale niezbyt "atakującym", oprócz takiej pozytywki z melodyjką i gwiazdkami co się obrającają takich nie mamy,a widzę,że go interesują... znacie coś godnego polecenia? szczeniaczek uczniaczek jest ciekawy, czy niekoniecznie? czy może jakaś fajna, ale bezdźwięczna zabawka?

    Bytom straszny :( i Aga na szczęście mieszka w domu,a nie w kamienicy zdaje się. Aga- ale napisz co u Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 19:56

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 lipca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, z perspektywy czasu uczniaczek jest przereklamowany ;) zamiast tego zainwestowałabym w stolik interaktywny. Póki co mogłabyś używać go bez nóżek. U nas na 7 m-cy Ania już się dość mocno nim interesowała.

    pilik, Achia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Aga czy u ciebie wszystko dobrze? Był wybuch gazu u was... Mam nadzieję że daleko od Ciebie. Odezwij się
    Tak jest ok, w sąsiednim miescie był wybuch.. I akurat w pobliżu kiedyś mieszkałam...

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 6 lipca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia my mamy taki zabawkowy pilot, niby do telewizora z Fisher Price i też na ekranie jest naklejka tego szczeniaczka-uczniaczka. Agata SZALEJE za tym pilotem :D piosenki są ok, zdarza mi się je podśpiewywać (np. teraz haha)

    Achia lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa też mamy ten pilot! W zeszłym tygodniu używany kupiłam i też go Ninka bardzo lubi.
    Szczeniaczek uczniaczek u nas się średnio sprawdza, ale pianinko szczeniaczka uwielbiała odkąd miała pół roku. Teraz bym wybrała inne, żeby można też normalnie grać, ale może właśnie jakiś muzyczny stolik/pianinko czy coś tego typu?
    Na youtube możesz posłuchać zwykle jakie są melodyjki.

    A co do wybuchu, mój brat mieszka w Bytomiu, na szczęście zupełnie gdzie indziej. A ja mam w domu gaz i zawsze się stresuje...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Achia my mamy taki zabawkowy pilot, niby do telewizora z Fisher Price i też na ekranie jest naklejka tego szczeniaczka-uczniaczka. Agata SZALEJE za tym pilotem :D piosenki są ok, zdarza mi się je podśpiewywać (np. teraz haha)
    Pilot byłby spoko, bo już wyciąga ręce do telefonu ;)
    Stoliczek też na pewno zakupimy, ale to chyba jak już będzie sam siedzial. Bo na leżąco to średnio wygodne ;)

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 6 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Tak jest ok, w sąsiednim miescie był wybuch.. I akurat w pobliżu kiedyś mieszkałam...
    Uff... Dobrze, że już tam nie mieszkasz.

    Pilik, cieszę się, że twój brat w innym miejscu mieszka. Serce boli na myśl o tym nieszczęściu 😞

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 6 lipca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pucia wszystkie części z tych dużych książek, młody go bardzo lubi. I też dzięki tej książce oraz książce dźwiękowej o zwierzętach nauczył się odgłosów zwierząt. Mamy bardzo dużo ksiazek o zwierzętach bo to go najbardziej interesuje. Polecam serię Jano i Wito 4 części też chętnie czytamy i oglądamy :) lubimy też krótkie bajeczki typu czerwony kapturek itp ( kupiłam kiedyś w biedronce chyba z 8 tych bajek mamy) wiersze też czytamy. Zamówiłam teraz i czekam jak przyjdzie lato oraz jesień na ulicy czereśniowej., Trzymaj mnie mocno, co robisz z pomysłem, i serię lalo gra na bebnie i binta tańczy (Bobo chce mamy i fajna prosta książeczka z krótkim tekstem. Mamy jeszcze z Muchą świat zwiedzamy i opowiadamy oraz mądre bajki ale tym jeszxze nie jest zainteresowany :) o i kocia kicia mamy jedną część o nocniku i nawet wczoraj mieliśmy pierwsze siku do nocnika :) nie zmuszam go tylko tłumacze że tam się robi siku i ostatnio ściąglam pampers i sam poszedł zrobił i to na stojąco hii
    ccec5ac5119b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 21:50

    summer86, Achia, JustynaG, Rucola, Kaczorka, veritaserum lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 lipca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór

    Na wszystkie części Pucia jest super promocja w smyku - 25.99 (ja płaciłam za 1 cześć 42 zł). U nas może nie jest ulubioną książeczką, ale widzę że jest teraz nim bardziej zainteresowany, wiec zamówiłam 2 część. U nas sprawdzają się książeczki z dźwiękami - m. in. z lidla o straży pożarnej

    Co do zabawek to chyba naprawdę zależy od dziecka, mój Franio kocha wszystko co wydaje dźwięki, od razu tańczy i rusza pupką więc zarówno szczeniaczek jak i stolik interaktywny z fisher price są u nas cały czas w użyciu, sam podchodzi do półki, włącza piosenki w szczeniaczku i robi swoje tańce :)

    Historia w Bytomiu straszna, w sąsiedztwie teściów niestety wczoraj również wydarzył się straszny wypadek, ale nawet nie będę Wam pisać, bo później trudno odpędzić te myśli, cieszmy się po prostu z każdej minuty i dbajmy o swoje bezpieczeństwo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tragedia straszna... Mnie jeszcze wstrząsnął wczorajszy wypadek w Raciborzu (moja rodzina tam mieszka) i już nie wspomnę o wczorajszych wypadkach na kopalniach.. Mam wrażenie im mniej czytam/oglądam wiadomosci tym lepiej, bo później nonstop schizuje..

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 lipca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Aż trudno mi uwierzyć, ale melduję się w 23 tygodniu <3 I chyba faktycznie zacznę odliczać dni do L4 - nie tyle z powodu złego samopoczucia, co tego, że przynajmniej przez chwilę przyda się czas na leniwe rozkoszowanie się stanem ciąży i mityczne wicie gniazda ;) Póki co położna by mi chyba dziecko odebrała za warunki w domu :P

    No ale dziś zamiast sprzątać to robię ciasto i uciekam z domu do mamy na urodziny, a potem na kawkę z naszym forumowym Boćkiem. Chyba że... okaże się, że z moim M. coraz gorzej po piątkowym upadku na rowerze, to wtedy niedziela na SOR. O dziwno nawet nie jęczy i nie użala się nad sobą, ale to chyba oznaka, że faktycznie boli go już tak, że nie ma siły pajacować.

    P.S. Szósty miesiąc to kiedy się liczy? :) Od rozpoczętego 23 tc czy skończonego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 08:15

    JustynaG, pilik, veritaserum, emi2016, Lena21 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reser od rozpoczętego 💗
    Szósty miesiąc! To już nie przelewki :).
    Uściskaj Boćka!
    My już po rodzinnym spacerze, panienka drzemie (przy piersi oczywiście...), jak wstanie pojedziemy do teściów.

    A wczoraj uszyłam trzy otulacze wełniane, przez noc się lanolinowaly i jak wyschną zaczynamy, chce znowu na dzień przejść na wielo. Na wyjścia i noce jedno, zobaczymy czy się uda. Mam jeszcze 7 skrojonych otulaczy do uszycia 😂...

    veritaserum, Rucola lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    U nas noce fatalne ale nie będę się żalić, mam inny problem właśnie z wielo. Wszystko było okej, ale ostatnio strasznie czuję mocz jak tylko Ania się zsika. Generalnie muszę jej wymieniać pieluchę co 1h bo ten zapach jest nie do przeżycia. Prałam zawsze w 40 stopniach i odkazaczem w loveli do białego. Nie wiem co jest nie tak.

    Dziękuję za wymianę zdań o ksiazeczkach zapisałam sobie kilka tytułów , póki co mamy dosłownie kilka i Ania się wszystkim nudzi po 3 sekundach więc nie kupowałam nowych. Z zabawek grających to u nas też bieda - jedna kostka która dostała z firmy chyba smily czy jakoś tak. Szału nie robi ale Ania się potrafi nią chociaż dłuższą chwilę pobawić. U nas najchętniej Ania bawi się piłeczkami sensorycznymi, oczywiście nie sama tylko z znaki ale ma radoche jak rzucamy do niej i potrafi nawet dość mocno odrzucić ;)

    Ja mówię do Ani normalnie , moja mama mówi te wszystkie " bebe, piciu, Dada itp. do szału mnie to doprowadza ! Zwracam uwagę ale wtedy słyszę ten naczelny argument - do Was wszystkich tak mówiliśmy i jest ok. Kocham go. W kwestii jedzenia, usypiania czegokolwiek.

    U nas dziś leniwa niedziela , brak jakichkolwiek planów co mi pasuje. Ania drzemie a ja piję kawę i jem murzynka bo wczoraj jeszcze upiekłam na szybko ;) milego dnia dziewczyny !

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mały sukces, bo wczoraj znów Aluśka na noc bez cyca zasnęła :) i bez płaczu tym razem!
    Jak już wejdzie jej to w krew, to będę schodzić z porannego cycania a na końcu z porannej drzemki.

    veritaserum, Achia, Jeżowa, summer86, emi2016, JustynaG, Rucola, Lena21, Lunaris lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum jak zapach jest aż tak intensywny to bym pomyślała i zrobieniu badania moczu.
    Poza tym AnnaStesia kiedyś pisała o strippingu, poczytaj, może u Was pomoże.
    Nie dajesz za dużo płynu może do prania?
    https://pupus.pl/Stripping-pieluszek-wielorazowych-cabout-pol-36.html

    Rucola, veritaserum lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 lipca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Reser od rozpoczętego 💗
    Szósty miesiąc! To już nie przelewki :).
    Uściskaj Boćka!

    Pal sześć uściskaj! Zarażać tam będę wirusami ciążowymi - w końcu wyhodowałam zacny 6 m-c to chyba powinny być już mocno zaraźliwe :)

    sliweczka92, emi2016, pilik, Lena21, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik w pampersach nie czuje nic ,poza tym Ania nie ma ani gorączki ani nic co by wskazywało na problem z moczem. Wiem ze moze byc bezobjawowo ale jednak mysle ze temperatura podwyzszona by się pojawiła. Może daje za dużo płynu do prania i to jest problem bo mam wrażenie że wkład już mi trochę śmierdzi po wysuszeniu.
    Zrobię stripping :)
    Dzięki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 15:35

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, na grupie na fb wyczytałam, że wielo pierzemy w proszku a nie w płynie.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3383 3384 3385 3386 3387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ