X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi - zdaję sobie sprawę, że są dzieci, które nie płaczą podczas szczepień :p i wcale mnie to nie denerwuje :) sama byłam dzielnym dzieckiem! No ale Aluśka jest inna.. nawet u ortopedy wyła, jak ten tylko ją dotknął :p
    Może jakoś to przeżyjemy.. ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Emi - zdaję sobie sprawę, że są dzieci, które nie płaczą podczas szczepień :p i wcale mnie to nie denerwuje :) sama byłam dzielnym dzieckiem! No ale Aluśka jest inna.. nawet u ortopedy wyła, jak ten tylko ją dotknął :p
    Może jakoś to przeżyjemy.. ;)

    O widzisz - ja dla odmiany wyłam, więc za każdym razem się dziwię jaka jest dzielna 😲

    Może po prostu Ty się stresujesz imiona to czuje ? Albo sam widok kogoś w białym fartuchu tam na nią działa ☹️

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi - myślę, że Aluśka po prostu nie lubi obcych :p a jak ją coś przy okazji zaboli, to tym bardziej ;)

    Achia - u nas wizyty w sklepach zawsze kończyły się pobudką i złym humorem.. ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- w sklepie było ok, w drodze humor się popsuł :p
    Mam nadzieję, że Aluśka Cię jednak pozytywnie zaskoczy podczas szczepienia! My za 2 tyg mamy na szczęście tylko 1 kłucie, powtórka WZW B, po tym szczepieniu może się coś szczególnego dziać, czy to co zawsze może byc?
    A właśnie, z racji tego że pedicitamol może stać otwarty 6mcy muszę albo kupić nowy, albo coś innego. Już mogę jakiś inny lek prawda? Nurofen? Co warto mieć w domowej apteczce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 12:56

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - u nas po szczepieniach nigdy się nic nie działo.
    A na gorączkę mamy Nurofen. Jest dobry w smaku a i podaje się mniejszą ilość zawiesiny niż w Paracetamolu (pomijając Pedicetamol). Też muszę kupić, bo od stycznia stoi otwarty.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka powiedz ze to po Tacie ten płacz na szczepieniu :-D Staszek wył jak szalony w czasie osluchiwania :-P a potem powtórka przy kluciu. Nie lubi i tyle Ci się dziwić.

    Achia też nam za 2 tyg wypada WZW i zastanawiam się czy będzie tak samo słabo jak teraz.

    U nas od rana leje ale w hamaku pod parasolem świetnie się śpi :) oby jak najdłużej!

    Emi piękne warkoczyki, pewni wymagają sporych zdolności manualnych i cierpliwego dziecka :)

    emi2016 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps edytowana właśnie fotki z wczoraj Yos widzę Cię :) jak się macie? Co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 14:01


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris dlatego myślę czy nie przełożyć szczepienia z pt na wtorek(bo basenie) bo w poniedziałki mamy basen :p choć jak w pt będzie szczepienie to do poniedziałku mam nadzieję, że ewentualne złe humory itp przejdą ;p

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris - oczywiście, że to po tatusiu! Mój mąż taki wrażliwiec jest ;) i dlatego przy szczepieniu muszę być ja, bo on się boi ją mocniej przytrzymać :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 5 lipca 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka wszystkiego cudownego dla Feli ! Samych szczęśliwych i radosnych dni :) oczywiście życzę sobie i Wam dużo spotkań z Franiem i Ninką ;)

    Pilik współczuje alergii - u nas alergia na pomidora to byłby strzał w kolano, bo to ulubieniec Frania. Niestety nie wiem czym posmarować :/

    Emi Łucja taka rozkoszna !! Chyba jednak chciałabym dołączyć do dziewczynkowych mam :)

    Kaczorka kciuki za szczepienie, oby poszło bezbolesnie i w miarę możliwości bez rozpaczy :*

    A odnośnie wczorajszej dyskusji o rozmiarach to dziś przyszło mi zamówienie z hm i oto 3 koszulki - wszystkie z hm i w rozmiarze 86

    8daf4fec770f.jpg

    A przy okazji Franio podrywacz :)
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 20:35

    emi2016, Kaczorka, pilik, Jeżowa, Achia, sliweczka92, staraczka1111, JustynaG, Malgonia, malka lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena - ale przynajmniej długość rękawów się zgadza ;)

    Lena21 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 5 lipca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, Śliweczka gratuluję udanych wizyt usg ❤️

    Reset potwierdzam, Zuzia nadal wchodzi w 50/56 z Lidla, tylko rękawy przykrótkie ;) mając 9 miesięcy nosi 62 z hm, 68 z f&f, 68 z pepco. wszystko zależy jak duże jest dziecko, ale najwięcej bym kupiła 56-62. 50 tylko kilka sztuk, zawsze można szybko zamówić.

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 lipca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felcia sto lat! Bądź zawsze taką rozkoszną dziewczynką z uśmiechem pełnym miłości do życia 💓 buziaczki w czółko! 😘😘😘

    malka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 5 lipca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Za nami słaba noc z ponad 2,5h przerwą. Ania spać nie chciała ale najlepiej by mama tuliła i nosiła. I o ile w dzień jestem w stanie to całkiem dobrze znieść to w nocy to już za dużo.

    Reset mam standardowe lóżeczko z dwoma szufladami po siostrzenicach męża. Do tego dokupiłam materac Hildinga Dobranocka. Tam są do wyboru dwa pokrowce. Producent deklaruje, że oba są dobrej jakości. Z tą różnicą, że "Heros" ma ceryfikat i zawsze ma taki sam wzór a "Dzianina" tego certyfikatu nie ma i wzory się zmieniają w zależności od partii materiału.
    Wybrałam materac tej marki gdyż sama śpię na materacu tej firmy od ponad 5 lat i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

    Jeżowa , haha no to rzeczywiście Agatka to owsiankowa królowa.

    Aniu , jeśli u Ciebie są tak duże problemy z żelazem to może warto zadziałać dietą?
    Może rozwiązaniem dla Ciebie byłoby spotkanie z dobrym dietetykiem, ktory ustali dietę pod Ciebie? Czyli nie taki co da gotowca i skasuje za wizytę ale taki, który wysłucha, który przygotuje wytyczne możliwe do zrealizowania.
    Mam nadzieję, że te krwawienia to nic złego. Trzymam mocno za Ciebie kciuki by na wizycie nic nie wyszło.

    U nas w przychodni gdy zapisuję na szczepienie to mówię od razu do jakiej pani doktor ma być dziecko zapisane. I jak do tej pory nie było z tym problemu.

    Malka 100 lat dla Felki! Wygląda cudownie! :)

    Emi Piękne warkoczyki! To niewiarygodne, że dała sobie zapleść

    Lena Cudny Franio - podrywacz :)

    emi2016, malka lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena - nie mogę przestać wpatrywać się w Frania , jest boski! I masz drugi suwaczek <3 :) masz już termin prenatalnych?

    Jeżowa- super, że Agatka tak wcina owsiankę. A jak tam wózek? Mijałam dziś snapa 4 na spacerze, fajnie wygląda. A jaki masz dokładnie?bo już je sobie sprawdzalam, choć pewnie jeszcze chwila zanim Oskar zacznie jeździć przodem :p czy on jest w miarę kompaktowy po złożeniu? I ile waży?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 19:20

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia prenatalne 26.07 :) Frania jeszcze dziś dopadłam z aparatem

    [u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 09:46

    sliweczka92, Achia, JustynaG, pilik, emi2016, staraczka1111, Lusesita, Rucola, Kaczorka, Ania_1003, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena- zajęłaś już się fotografią ? :)
    blond loczki ?:) kochana, Ty to będziesz musiała chyba drzwi pancerne zamontować, żeby te zakochane dziewczyny Ci ich nie wyważyły za jakieś 15lat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 20:51

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 5 lipca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia to dalej tylko hobby i telefon :)

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 5 lipca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, ja bym nie szła bezpośrednio po szczepieniu, żeby mu chlorowana woda nie podrażniła tego miejsca po wkłuciu - ale od piątku do poniedziałku jest dużo czasu. My miałyśmy szczepienia zawsze we wtorki, a basen w czwartki - ze dwa razy tak właśnie szłam i było ok.

    Co do przeciwbólowych - ja najbardziej lubię dawać jej czopki - pedicetamolem wymiotuje, zresztą jakoś nie lubię karmić jej cukrem. Ona też nie lubi, bo przy Rotarixie straszliwie płacze. I mam mimo wszystko większe zaufanie do paracetamolu, niż ibupromu - jest jednak mniej szkodliwy dla narządów wewnętrznych.

    Lena, Franio jest cudowny <3
    Myślę o namiocie na plażę - te plażowe namioty są jakieś specjalne i różnią się od zwykłych? Mamy zwykły namiot dwuosobowy i zastanawiam się, czy by się nie sprawdził :D A nigdy nie miałam z plażowym doświadczenia - Reset, Ty chyba używałaś?
    /edit: wygooglałąm namiot na plażę; to chyba jednak taki zwykły się nie sprawdzi :D Polecacie jakiś model?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 21:29

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88- dzięki za info, zostawiam szczepienie :)

‹‹ 3381 3382 3383 3384 3385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ