X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 25 lipca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 Valco na pompowanych waży 7kg więc wg mnie potem już nie ma sensu kupować 5kg parasolki :D i ma udźwig do 20kg więc naprawdę starczy na cały okres użytkowania nie wiem, jak szybko składa się Wasz wózek z 2w1, ale ten składa się w 5 sekund i ma taki pasek do noszenia w razie czego (można złożyć, dziecko na ręce, wózek na ramię i jazda po schodach czy coś). My nie mamy tej opcji z przekładanym siedziskiem, ale Agata jest mega wózkowa i jej to wszystko jedne jak jedzie. Czy Twój mąż był oglądać wózek z Tobą? Mój miał podejście identyczne jak Twój, a jak dotknął snapa to nagle zwariował na jego punkcie :D co do rozmowy - mam czekać na info z HRów, wczoraj bardzo kulturalnie się przypomniałam, ale dzisiaj cały dzień żadnej odpowiedzi. Mam na miejscu koleżankę, mówi, że stanowisko nadal wolne, patrzyłam też na kilku portalach i ich oficjalnej stronie i na to stanowisko nie ma otwartego konkursu, co daje mi nadzieję, że po prostu nie mają teraz czasu na moją rekrutację - podobno pani z HRów jest trochę zakręcona i czasem tak to wygląda. No nic, poczekamy, zobaczymy

    mi88 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 lipca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi... a tak w gruncie rzeczy to może nie potrzebujecie lżejszej spacerówki tylko kupcie jakiś rowerek/jeździk, coś co będzie lekkie i w razie czego zajmie mało miejsca w aucie? A da nową atrakcję...

    Aniu, wspołczuję trudnych sytuacji :( Kurcze, 5m-cy na statku brzmi jak wieczność.

    Śliweczka, gratuluję pieknego maluszka :)

    Jeżowa, zrobiłaś krok do przodu. Nie poddawaj się. Po prostu przeglądaj oferty pracy i może coś ciekawego się pojawi. Plus tej sytuacji jest taki, że będziesz dłużej z Agatką.
    A jak im się nie spieszy to nawet jak się odezwą to może nie będą nalegali na pracę już zaraz... a to już nie od sierpnia a od września czy października :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 15:07

    mi88, Jeżowa lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 25 lipca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi słuchaj.
    Nie ma idealnego wózka.
    Ja mam 3. Z każdego przedziału wagowego i KAŻDY spełnia inną funkcję.

    Popatrzylam na wymiary w specyfikacji:

    VALCO 88x56x33 cm 8,2kg

    CYBEX 75x60x41cm 11,2kg
    KEEK 57x46x24cm 6,8kg

    Porównując VALCO do średniego Cybexa, to jak widać jest lżejszy (pewnie na plus). Wymiary po złożeniu nie mają aż tak wielkich różnic. A znowu nie jest jakoś przesadnie większy (złożony) niż KEEK, który jest typowo do samolotu. Oczywiście daje radę w gorszym terenie, bo i wysoka trawa i droga polna jest do pokonania, za to jak wiem, że Oskar ma mieć jeszcze drzemkę, to biorę do auta Cybexa. Chodzi o amortyzację.

    Wydaje mi się, że VALCO to złoty środek pomiędzy spacerówką a typowym ultra lekkim wózkiem, odnosząc się do wymiarów i wagi.
    Nie porównuj wózków, bo ja patrząc po swoich, to śmiem przyznać, że KEEK wiele mniejszy wizualnie od Cybexa nie jest. Za to Cybex od Trailz również wiele się nie różni ;D
    Czyli wyjdzie że i KEEK i Trailz nie odstają gabarytem ;D Natomiast po złożeniu w bagażniku jest spora różnica.

    Ale jeżeli masz obawy o amortyzację, to jakiś czas temu Achia miała problem z podobnym wyborem.
    Przekładane siedzisko ma teraz również

    JOIE VERSATRAX 86x65,5x36cm 11,7kg

    Wprowadzili go z miesiąc temu do sprzedaży.
    Warto popatrzeć, bo jest 500zł tańszy od VALCO. Są lepsze koła przez co i amortyzacja. I ma bardzo fajny dostęp do dużego kosza.

    Dziewczyny tutaj mają i VALCO i Joie, a są to w sumie dwie z najczęściej wybieranych firm. Więc szukałabym raczej plusów w tych obu opcjach i nie ma co porównywać ich do wózka '3w1'.
    Co byś nie wybrała, to pewnie będziesz zadowolona. A męża przekonaj. Ja zawsze twierdzę, że jest to potrzebne i w sumie w praniu tak wychodzi. Bo jak go nie ma to bardzo często teraz oba wózki ze średniej i małej klasy wagowej, ratują mi tyłek.

    A od siebie dodam, że raczej bym się nie zdecydowała na zostawienie tylko ultra lekkiego, bo patrząc się na okolicę, w wiele miejsc bym po prostu nie doszła. Nieprzyjemnie się go prowadzi po kostce. Na jakiś szybki wypad jeszcze ok. Nie radzi sobie z dziurami. Ale na codzień jest to nie komfortowe w szczególności dla dzieci. Mimo, że pokochałam po wielu trudach wygląd i gabaryty, tak do tej pory nie pojmuję fenomenu. Szczególnie używania na codzień i ceny za YOYO 2tys.
    Lionelo Julie za 499zł, który też miałam czy mój Keek są lepszą alternatywą mówiąc o wakacjach i samolocie.
    A różnica w wymiarach żadna... Ostatnio sprawdzałam specjalne z myślą lotu samolotem.

    57x46x24 cm KEEK
    52x44x18cm YOYO

    Dlatego warto uderzyć w coś pośredniego.

    mi88, summer86 lubią tę wiadomość

    [age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczko <3 piękna kruszynka <3 niech rośnie zdrowo :)

    Jeżowa może los się jeszcze odmieni? widać że cieszyłaś się na tą zmianę. Oby coś jednak się ułożyło inaczej.

    Aniu no jak na złość! :/ wcale się nie dziwię że jesteś zła, sfrustrowana i masz dość. Emek ma ciężki kawałek chleba a na Ciebie spada cała pozostałość. Dużo siły i zdrówka dla Oskarka- niech mu szybko wychodzą zęby i przechodzi gorączka.

    U nas intensywnie mocno. W domu jesteśmy do 10 a potem między 13 a 15 na obiad i znowu do wieczora gdzieś. Staram się dzieciom (głównie Frankowi) organizować wakacje żeby się nie nudził i nie siedzieć w domu ale mamy tak napięty grafik że powoli mam dość. Tyle że Stasio to w domu wysiedzi może godzinę a potem robi jazdę i trzeba się ewakuować na zewnątrz. Marzę o wrześniu! może wtedy uda mi się trochę pomieszkać...

    sliweczka92 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 25 lipca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, jesteś cudowna! Dziękuję, że znalazłaś czas mimo tych wszystkich problemów.
    Ciekawe, czy mają gdzieś w Krakowie to Joie do obejrzenia, muszę zadzwonić.

    Justyna, ja chyba już po prostu nie lubię mojego wózka i szukam alternatywy :D
    Jezowa, to pewnie po prostu zakręcona hr! Nie puszczam kciuków!

    Lunaris, ja też większość dnia z musu/chęci poza domem - Zosia jest mniej sfrustrowana poza domem, ale te upały, dojazdy/dojścia mnie czasem wykańczają tak samo, jak siedzenie w domu.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 25 lipca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jeszcze poproszę o magiczne kciuki za kontrolę blizny, usg piersi i cytologię jutro rano! <3

    Malgonia, summer86, JustynaG, Yoselyn82, pilik, sliweczka92, Kaczorka, staraczka1111, Minnie89, Cabrera, Lena21, ibishka lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 26 lipca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki, znowu zadziałały idealnie :D

    summer86, sliweczka92, ibishka, Lunaris, Malgonia, Cabrera lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lipca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88, już po wizytach? :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 lipca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem ja wpadam jako poslaniec dobrych wiesci :)
    Zielona fala na Dinkach sie zaczela ♡

    sliweczka92, Rucola, summer86, pilik, Lena21, ibishka, Lunaris, StaraczkaNika, mi88 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!! Czytam was cały czas ale jakoś tak brak mi weny ogólnie ;) Na Dinusiach wspaniałe rzeczy się dzieją i fajnie by było, zeby ten wątek przestał istniec jak najszybciej :)
    U nas powoli do przodu, cieszę się ostatnim miesiącem z synkiem, kiedy to nie muszę chodzić jeszcze do pracy... Kupiliśmy już prezent na roczek, stanęło na jeździku/hulajnodze Globber Evo, kupiliśmy w autlecie za dobre pieniądze. Własnie przyszedł i jestem bardzo zadowolona, bo to zawsze zaoszczędzone 130zł cieszy :)
    Mi, super, ze wizyta przebiegła pomyślnie. tak myślę, czy sama nie powinnam wybrać się na cytologię, ale nie wiem czy przy kp to ma sens.... Planowałam wizytę bliżej końca roku jak będziemy myśleli o powrocie do starań, ale teraz to sama już nie wiem jak to rozegrać...
    szkoda, ze Flowwer juz się nie udziela. Ciekawe czy czasem nasz podczytuje czy totalnie zrezygnowała z OF :( Ciekawe co u Szymka, czy decyduja się na kolejnego maluszka... Flo, a może nas czytasz?

    summer86 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Znowu Was zapraszam na Dinusie <3

    Śliweczka, cudowny Maluch :)

    Ania, od wczoraj dołączyłam do szczęśliwych posiadaczek Trailza :D Udało mi się upolować używany ok pół roku, w bardzo dobrym stanie na nowym stelażu (!) za połowę ceny rynkowej :) Na razie stelaż + gondola (co prawda marzyłam o brushed grey, ale wyszła czarna), a spacerówkę dokupię na początku roku nową :)
    Od wczoraj jeżdżę tym wózkiem po domu jak wariatka ;)

    sliweczka92, pilik, Aga9090, JustynaG, Rucola lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - cytologia zawsze ma sens. Bez względu na to czy karmisz piersią czy nie.
    U mnie wyszły w poprzedniej ciąży średnio ciekawe rzeczy i trzeba było leczyć i kontrolować. Nie można lekceważyć.

    Mnie obecne temperatury dobijają.. okna nie da się otworzyć w dzień, bo żar bije a od wiatraka już mnie codziennie głowa boli i mi się niedobrze robi.. nie ma u nas cienia za bardzo, więc spacery na pełnym słońcu z dzieckiem i jeszcze w ciąży odpadają i tak się kisimy dodatkowo w domu.
    Powiem Wam, że dobija mnie to :/
    Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę chciała się zdecydować na dziecko, to tylko ciąża w okresie jesień-wiosna - nigdy na odwrót.

    Ale niezmiernie cieszą mnie wieści z dinkowego wątku :) mam nadzieję, że dziewczynki dołączą do nas.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 lipca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka piękne zdjęcie <3

    Mi dobrze, że wszystkie ok na badaniach :)

    Aniu przykro mi, że znow takie komplikacje, praca Twojego męża jest bardzo wymagająca dla całej Waszej rodziny. Obyście spełnili wszystkie swoje plany i jak najszybciej mógł zostać na ladzie na dłużej

    Rucola dzięki za namiar na szczoteczkę, już przyszła - na razie super

    Na Dinusiach cudnie <3 aż serce rośnie !

    My właśnie jedziemy na prenatalne, poproszę o Wasze magiczne kciuki :)

    Miłego dnia dla wszystkich

    Kaczorka, sliweczka92, summer86, pilik, Aga9090, Minnie89, Malgonia, Cabrera, Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, mocne kciuki!

    Rucola, również często myślę o Flowwer, szczególnie że Szymek jutro kończy rok.

    Wieści z Dinusiów mega mnie cieszą <3

    ibishka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 lipca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer rozważam coccolare bez pasa biodrowego, chce coś bardziej kompaktowego. I tam się mało nosimy odkąd panienka chodzi.

    Rucola leć do gin i rób cytologię i się nie zastanawiaj. Kp nie ma tu nic totalnie do gadania. Mi wyszło też średnio, mam leczenie na miesiąc i będziemy kontrolować. Lepiej teraz niż przy samych staraniach jak takie rzeczy wychodzą. A przy okazji sobie podejrzysz czy coś się dzieje w jajnikach ;)
    U nas dalej cisza, liczę że może na następnej wizycie cokolwiek zobaczę, że zaczyna się dziać

    AnnaStesia a jak u Ciebie? Zgodnie z przewidywaniami lekarza?

    Kaczorka żeby to jeszcze tak się dało idealnie zaplanować :p ale jak się da to chyba najlepiej zachodzić między lipcem, a październikiem 😂

    Cudownie wieści na dinusiach!

    Lena kciuki zaciskamy. A co z wakacjami? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 12:34

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 26 lipca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, kciuki! <3 my mamy 13 sierpnia. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lipca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, co u Was kochana?

    Co do cytologii, robiłam w kwietniu i jeszcze wyniku nie odebrałam. Ale mieli dzwonić gdyby było coś nie tak. Rucola, kp chyba nic nie szkodzi.
    Ja jeszcze muszę zrobić morfo, TSH i usg piersi.

    Pilik, oby Wam dobrze służyło! A co do zachodzenia, nasze córki z październikowych dwoch kreseczek a upały trwały już od kwietnia :P gdybym miała był jeszcze kiedyś w ciąży być to mi tamten okres roku super odpowiadał :)
    Dawno tu Ninki nie pokazywalaś ;)

    Aniu, przykro mi bardzo, że u Was takie komplikacje z powrotem M. :( ja jestem teraz 3 dni sama i mega podziwiam, że dajesz tak radę miesięcami. A jak Oskarek się dziś czuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 13:13

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 lipca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - jeśli się kiedyś zdecydujemy, to tylko w tych miesiącach będziemy się starać :p
    Ale to tak odległe plany, że hoho!!

    Lena - czekamy na wieści :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 lipca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za kciuki, na usg wszystko wyglada oki <3 nie mam spektakularnych zdjęć, ale najważniejsze, że badanie ok, za tydzień skorygowanie z pappa będą do odbioru.

    Pilik z wakacjami uznaliśmy, że decyzje podejmiemy po dzisiejszym badaniu, ale chyba zostaniemy w pl, mąż ewidentnie ma miliony obaw :)

    Kaczorka, pilik, Yoselyn82, sliweczka92, summer86, Cabrera, JustynaG, Rucola, Lusesita, Flowwer, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 lipca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego matka nie zrobi, żeby zabawić czymś dziecko..
    Przepraszam wrażliwych za widoki.. :p

    b0ab9ba855cb.jpg

    pilik, Rucola, summer86, sliweczka92, Yoselyn82, JustynaG, Jeżowa, Lena21, Minnie89, Cabrera, Lusesita, Flowwer, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 3401 3402 3403 3404 3405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ