X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Yosku Ciebie też fajnie czytać :) już się martwiłam że Cię widać a nie słychać. Mam nadzieję że spuścisz łomot teściowej bez uszczerbku na związku.

    Nika moze ze mną będzie tak jak w "Dziwny przypadek Benjamina Buttona" :P czas popłynie wstecz :P i zacznę robić pod siebie jak moje dziecko skończy ;)
    Na twarzy może tego nie widać ale ciało już mówi swoje... wolałabym zdjąć duże lustro ze ściany w domu.

    Udanej wycieczki, czekamy na doffffcip :)

    Miał być upał a u nas dziś pochmurno. Może będzie padać. Jak dla mnie pogoda idealna :D Zaraz idziemy się włóczyć po placach zabaw. Miłego dnia wszystkim!

    wysłałam pw :-)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Właśnie otrzymałam od męża propozycję nie do odrzucenia, mam poszukać wakacji, bo coś im wypadło w pracy i maja trochę więcej luzu, jedyne ograniczenie to do 10.08 musimy już wrócić - nie wiem zupełnie co robić, latałyście samolotem w ciąży ? Trochę się boję, a z drugiej strony szybko nie będzie pewnie okazji na taki wyjazd, bo z dwójka dzieciaków raczej będziemy wybierać podróż samochodem. Nie wiem gdzie można liczyć na dobrą opiekę medyczną, na pewno chciałabym lecieć gdzieś do Europy, marzy mi się Hiszpania...

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :)
    Właśnie otrzymałam od męża propozycję nie do odrzucenia, mam poszukać wakacji, bo coś im wypadło w pracy i maja trochę więcej luzu, jedyne ograniczenie to do 10.08 musimy już wrócić - nie wiem zupełnie co robić, latałyście samolotem w ciąży ? Trochę się boję, a z drugiej strony szybko nie będzie pewnie okazji na taki wyjazd, bo z dwójka dzieciaków raczej będziemy wybierać podróż samochodem. Nie wiem gdzie można liczyć na dobrą opiekę medyczną, na pewno chciałabym lecieć gdzieś do Europy, marzy mi się Hiszpania...
    Lena ja w ubieglym roku w 17 tc leciałam na Majorkę. Jeśli nie bierzesz heparyny, często ginekolodzy dają profilaktycznie na lot 0.4 i pamiętaj o zaświadczeniu od gin, że możesz.lecicec - niektóre linie lotnicze wymagają nawet przed 3 trymestrem

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 lipca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena leć spokojnie tylko wykup ode złego dobre ubezpieczenie podróżne, które też obejmuje kobiety w ciąży. I tak jak Fozzie napisała możliwe że dostaniesz heparynę na lot. Korzystaj z okazji <3

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 lipca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, kiedyś pisałaś, że masz kółeczka do sprzedania. Napiszesz czy to nadal aktualne i ppdeslesz focie i cene? Dalej się waham czy kupić... choć teraz też nosidlo na tapecie

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka mam do sprzedania i kolka i nosidło ;p do kołek się nie przekonałam a nosidło mam inne na oku i zbieram.
    Kółka mam everysling flower passion, a nosidło lenny lamb baby w kolorze kobalt

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 lipca 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, jakie nosidło jest teraz Twoim celem? :)

    Lunaris, zgadzam się z Niką - wyglądasz coraz młodziej <3

    Ania, daj znać jak wizyta u lekarza z wynikami Twoimi i Oskarka. A także spóźnione życzenia wszystkiego najwspanialszego z okazji roczku!

    Lunaris lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, Kurczę, właśnie oglądam te chustę i myślałam o jakichś raczej uniwersalnych kolorach, bo mój eMek też chustuje. Co do nosidla, to będę testować chyba ten model od Mi. Ile chcesz za nosidlo?

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa, jak tam po rozmowie kwalifikacyjnej?
    Co tak przycichłaś ostatnio?

    Ania, odezwij się bo zaczynam się martwić... już tyle czasu się nie odzywałaś. Jak tam zdrówko? Jak Oskar? Jak impeza urodzinowa?

    Achia, a Ty co tak zniknęłaś? Szybciutko tu się meldować!!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodźcie na Dinusie <3

    Malgonia, summer86, Lunaris, Minnie89, Rucola, mi88 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wiadomości to ja mogę codziennie czytać :)

    ANIU ja też dołączam do spóźnionych życzeń urodzinowych dla Oskara :) Mam nadzieję że mieliście fajny czas.
    Przeglądam kalendarium nasze no i następny jubilat u Flower :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 21:30


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lipca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Około 9 mam USG , proszę o kciuki. :)

    summer86, Kaczorka, Aga9090, reset, Lunaris, Malgonia, Yoselyn82, Lena21, Minnie89, JustynaG, Cabrera, ibishka, pilik lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lipca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka -zacisnięte :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 25 lipca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Około 9 mam USG , proszę o kciuki. :)

    Kciuki!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście niesamowite! Maluszek ma się świetnie, duży na 9+2, co by się zgadzało z owu. Ma 2,55cm. Machal rączkami. ❤
    A Tu fotka na pamiątkę. :)

    fb43cfd3b922e158.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 10:22

    Ania_1003, Kaczorka, Aga9090, Malgonia, ibishka, pilik, Achia, StaraczkaNika, Minnie89, summer86, Yoselyn82, Lena21, JustynaG, Rucola, Lunaris, emi2016, staraczka1111, Cabrera lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka gratuluję. Piękne zdjęcie ;D

    My jeszcze żyjemy...
    Od wczoraj Oskar gorączkuje. Pierwszy raz w życiu. M dostaje zawału, aż musi pić melise 'bo u nas się coś dzieje'. I pierwszy raz prawdopodobnie na zęby. Do tej pory było bezobjawowo.
    A może to też po szczepieniu tydzień temu, bo chyba może to być opóźniony objaw?
    Staram się nie zwariować.

    Już jedną nogą bylibyśmy na wakacjach jak M ma wrócić (jeszcze połowa). Siedzę, oglądam oferty itd. Mieliśmy sobie odbić za 4 lata. Ja od tych 4 lat byłam na każdych wakacjach w szpitalu, a jego nie było. Operacje, dwa śluby, gdzie na dwa dni po, za każdym razem wylatywał, ciąża, poród. Potrzebujemy odpocząć.

    W środę mi napisał, że każą mu zostać do listopada, to będzie ponad 5 miesięcy na statku ciurkiem... A potem byłby TYLKO 2 miesiące w domu i 2 kolejne na statku.
    Jestem tak rozgoryczona, że odechciało mi się wszystkiego. Sprawa 'w toku'.

    Miały być we wrześniu wakacje, roczek, magisterka, a teraz najszybciej mogę liczyć na listopad i nie wiadomo co dalej.
    Od 3 dni chodzę jak bomba.

    Co do wyników, to rodzinna na zastępstwie stwierdziła, że nie potrzeba mi leków, EWENTUALNIE dieta. Ale jest ok.
    Sytuacji z Oskarem nie chce mi się nawet przytaczać,bo zostałam zbesztana, że go źle karmię.
    Czekam na ginkę 1go i hematologa 2go sierpnia.
    Na kupiłam leków, czuję się trochę lepiej, więc może w końcu coś zaczęło działać. Niby żelazo do ssania ale efekt lepszy niż Actiferol poprzednio.

    Nie ma się czym chwalić, bo jak się wali, to po całości u nas. Humoru również brak przez rozwalone plany.

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    [age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka wspaniała wiadomość i śliczne zdjęcie :) <3

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka gratulacje <3

    Justyna u mnie rozmowa kwalifikacyjna się przesunęła, nie wiadomo w zasadzie czy cokolwiek z tego wyjdzie niestety. Chyba jednak muszę się nastawić na przeżycie na doktoracie.

    W niedzielę był chrzest Agatki, wszystko się udało idealnie.

    Przepraszam, że nie piszę ale jesteśmy u moich rodziców i korzystamy z urlopu :)

    sliweczka92, pilik, summer86, Yoselyn82, Lena21, Minnie89, emi2016, Cabrera lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka, śliczna Śliweczka! <3

    Aniu, tak mi przykro, że u Was takie problemy. Ja sama mam tak, że jak na coś czekam i to się zmienia (nawet takie najzwyklejsze zmiany planów), to jestem wściekła.
    A przedłużenie pobytu do listopada, i dom tylko na dwa miesiące brzmi strasznie smutno :( Też bym była na maksa zniechęcona, a tu jeszcze dodatkowe problemy.
    Trzymaj się!

    Jeżowa, ojej :( Ale masz jakiś inny termin, czy sprawa zawieszona?

    Dziewczyny, ma któraś kontakt z Bunią? Napisałam do niej też PW dawno temu, ale nie odpowiada.

    I mam prośbę o poradę odnośnie wózków - poważnie myślę o lekkiej spacerówce, która będzie zajmowała mało miejsca w bagażniku. Ważne jest dla mnie przekładane siedzisko, bo prawie codziennie używam tej opcji... i tu się zaczynają schody. Lekka spacerówka z przekładanym siedziskiem jest chyba tak naprawdę jena i jest stosunkowo droga - to Valco Snap Ultra Trend. Opinie ma cudowne nawet byłam go oglądać w sklepie. Boję się trochę braku amortyzacji, ale czytałam też wiele dobre go na ten temat, więc boję się mniej. Oglądałam też Easy Go Air, ale jest dużooo cięższy, już lepiej mi się moje 2w1 prowadzi teraz.
    I już się prawie zdecydowałam na Valco, aż tu pokazałam go mężowi, który orzekł, że to przecież nie różni się wiele od naszego obecnego 2w1 i on myślał, że kupujemy małą lekką spacerówkę, a nie wózek podobny do obecnego.
    I mam teraz zagwozdkę - Valco zajmuje mniej miejsca po złożeniu i jest dwa razy lżejszy, niż nasz obecny wózek, ale faktycznie, jak stoją obok siebie, niewiele się różnią gabarytowo. Może faktycznie powinnam celować w coś leciutkiego? Tylko czy muszę wtedy zrezygnować z odwracalnego siedziska? Czy Wy macie takie spoacerówki i Wam się sprawdzają? Większość z Was ma chyba coś w stylu Valco Snap, Joie Mytrax, itp, a to przecież w sumie właśnie taka pośrednia opcja między ciężkim 2w1, a pięciokilową parasolką... Jak to jest? Bo nie potrafiłam dobrze uargumentować zakupu mężowi wczoraj i zamiast tego przypuściłam atak w stylu "ty i tak tym wózkiem nigdy nie jeździsz, bo nigdy cię nie ma, bo ciągle siedzisz w pracy bla bla bla(...)" (bo wiecie, już zdecydowałam, miał tylko klepnąć decyzję, a tu zmiana planów) :D

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka super wiadomość i śliczne zdjęcie :-)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 3400 3401 3402 3403 3404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ