X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gondola to moje wielkie love ;D Gdyby nie przeprowadzka w marcu, to pewnie byśmy się jeszcze nie przesiedli. 8 miesięcy i miejsca było hoho. No i Oskar też nie protestował. Przypuszczam, że szybciej niż wakacje się nie przesiądziesz ;D Z siedziskiem nie ma już takiej miłości, ale się przyzwyczaiłam.

    Rucola zapytam o jeździk. Macie tą opcję z rączką do pchania?
    Oskar nie dostał nic na urodziny. Imprezy w sumie też nie było. Mieliśmy zrobić po powrocie M. Nie myślałam ogólnie o jeździku, bo raz że nie ma miejsca u nas, a dwa, tyle co wychodzimy, to zazwyczaj potrzebny wózek.
    Przez zaistniałą sytuację, trzeba chyba poprawić sobie humor i coś kupić. Nie będę czekać do listopada a może i do grudnia na prezent.
    Mam te same obawy jak Justyna. A że nie jestem w pełni sił przez tą anemię, to pozycja zgięta do pchania nie wchodzi w grę.
    Wysoka jest ta rączka czy trzeba się i tak schylać jak Quasimodo? Byłabyś w stanie zmierzyć wysokość od siedziska do podłogi? Boję się że Oskar nie dostanie do podłogi (stał w innej kolejce niż ta po długie nogi ;D).

    Summer dzisiaj tylko rano było trochę temperatury. Nie wiem jaka jest przyczyna. To jedyny objaw. Zęby bez zmian i w identycznym stanie jak miesiąc temu. Samej nie jest tak tragicznie. Gorzej było zimą. Ludzie mają większe problemy a u nas najważniejsze, że zdrowie jest (poniekąd) ;) Staram się ostatnio pozytywnie wszystko brać, bo dużo rzeczy nie zależy od nas i szkoda czasu na codzienne dąsy.

    Za resztę dziękuję. W poniedziałek może się coś wyjaśni. Sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, bo chodzi o układy i bycie fair. Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni, także zostaje mi czekać i ślinić się do ekranu oglądając lazurowe morze...

    I zapytam na przyszłość, czy ktoś by się zdecydował na wakacje egzotyczne zimą? W sensie chodzi mi o długi lot i szczepienia w kontekście dzieci. Jak tak dalej pójdzie to zostaną nam oferty w krajach na drugiej półkuli, bo już nie chce mi się bawić w organizację wylotu samej, tym bardziej bez konkretnej daty. Potrzebujemy bardzo mocno odpocząć i wszystko inne ze względu na porę roku zaczyna odpadać (listopad)/grudzień/styczeń). Rozsądek tylko mówi nie przez 14h lot i obowiązku zaszczepienia się... Rejony bliżej Turcja, Tunezja, Egipt nie bierzemy pod uwagę. Zostawienie Oskara nie wchodzi w grę. Musi lecieć z nami.

    [age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer i Justyna- Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Waszych Aneczek ;)

    Ja jestem z tych obchodzących urodziny ;) Ale zazwyczaj świętuję z babcią pomimo tego- akurat w niedzielę na grillu.

    summer86, JustynaG lubią tę wiadomość

    [age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka cudny brzusio!!!!!
    Aniu mamy Globber evo i rączka do pchania jest jednocześnie rączką do hulajnogi którą się dość mocno reguluje, wierzę że dla mojego emka 187cm będzie wystarczająca ale przetestujemy wieczorem to Ci napiszę :) I jeszcze ode mnie, sto lat dla Oskarka!!!!

    Kaczorka, Ania_1003 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 lipca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Ani :) Bo chyba nie pisze się Ań (?) i z tej okazji zaraz podjedziemy do teściowej ;)

    Kaczorka, Lusesita, Ania_1003 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 lipca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W imieniu Ani dziękuję za życzenia. W końcu to pierwsze imieniny.
    Tym samym wszystkim Aneczkom i Haneczkom życzę wszystkiego najlepszego!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 18:05

    Kaczorka, Ania_1003 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 26 lipca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze życzenia dla wszystkich Ani - małych i dużych <3

    A to moja Agatka w swojej kreacji z chrzcin :)
    9a0e27d6b60f.jpg

    sliweczka92, Kaczorka, summer86, Yoselyn82, pilik, Lena21, JustynaG, Rucola, Cabrera, Lusesita, Ania_1003, Flowwer, Aga9090, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 lipca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ibishka, co u Was kochana?

    Co do cytologii, robiłam w kwietniu i jeszcze wyniku nie odebrałam. Ale mieli dzwonić gdyby było coś nie tak. Rucola, kp chyba nic nie szkodzi.
    Ja jeszcze muszę zrobić morfo, TSH i usg piersi.

    Pilik, oby Wam dobrze służyło! A co do zachodzenia, nasze córki z październikowych dwoch kreseczek a upały trwały już od kwietnia :P gdybym miała był jeszcze kiedyś w ciąży być to mi tamten okres roku super odpowiadał :)
    Dawno tu Ninki nie pokazywalaś ;)

    Aniu, przykro mi bardzo, że u Was takie komplikacje z powrotem M. :( ja jestem teraz 3 dni sama i mega podziwiam, że dajesz tak radę miesięcami. A jak Oskarek się dziś czuje?
    Kochana u nas w porządku. Gabrysia to żywe srebro, myślę że pułk wojska by zajechala swoją zywiolowoscia ale dajemy rade:-) jeszcze niezbyt się bierze za mowę jedynie i to mnie trochę martwi ale wg logopedy jest ok i czekamy:)
    Proszę cichutko o kciuki w środę..:-) wtedy coś więcej powiem.
    Dołączam do życzeń dla wszystkich dzisiejszych jubilatek!

    Czytam was ale nie pisze bo nie mam czasu odnieść się do większości. Ciesza mnie wiadomości z Dinusi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 19:08

    Jeżowa, Kaczorka, JustynaG, summer86, Aga9090, Lunaris lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 lipca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w drodze do domu. Droga będzie kilkudniowa, bo mamy po drodze sporo przyjaznych domów do odwiedzenia. W każdym razie mam chwilę i dlatego przesyłam kompilację z Łusinego zwiedzania zabytków:
    7d04420d92ca.jpg
    I obiecany dżołk z Wąchocka:
    b9e90a5665e9.jpg

    Najlepsze życzenia dla wszystkich Ann i Ań :)
    Udanego upalnego weekendu!

    pilik, Kaczorka, JustynaG, summer86, sliweczka92, ibishka, Cabrera, Lusesita, Ania_1003, Aga9090, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 lipca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa, Agatka obłędna!!!!
    Ibishka jeśli to to o czym myślę, to już się ciesze na środę :)
    Aniu hulajnoga/rowerek przetestowany, mój emek 187 prowadzi z łatwością bez schylania się :) Oczywiście na najwyższym poziomie ;) ja mam 170cm i wygodnie mi na przedostatnim poziomie :)

    Ania_1003 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 26 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa śliczne zdjęcie i jeszcze śliczniejsza Agatka! Kto zrobił taką ładną fotkę? :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 26 lipca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola dzięki.
    Zdążyłam przelecieć wcześniej przez yt i obejrzałam dokładniej. Mam jeszcze kilka na oku z tą rączką, ale globber wydaje się być najbardziej przemyślany.
    M podłapał temat i kazał już natomiast zamówić.
    Kupowałaś gdzieś online czy trafiło się stacjonarnie?
    Muszę tylko zmierzyć wysokość do kroku Oskarowi żeby mieć pogląd na poziom siedziska.
    Gdzieś mi mignęło, że jest chyba od 30kilku cm i są 3 poziomy różniące się od siebie o 1,5cm.

    Jutro idziemy do mojej podopiecznej i zwykle wychodzimy z jakimś spadkiem. Dlatego do niedzieli się wstrzymam, bo tak samo było z matą. Miałam dzień wcześniej kupić, a dostaliśmy od nich. Chociaż pod względem funkcjonalnym chyba nic innego mi nie podejdzie już w tym momencie. Skończy się tak, że i tak kupię bo podrzuciłaś bardzo ciekawą propozycję ;) Dziękuję jeszcze raz.

    Edit: Globber Evo 4w1, Evo 5w1, Evo Comfort Play.
    Widzę że się różnią niektórymi rzeczami.

    Nie byłabym sobą.
    d8ea842650f4.jpg

    Dla mnie cena z 2, regulacja z 3, siedzisko z 2 i kółka w opcji light z 3 ;D
    Więc ideału nie ma.

    Rucola którą opcję macie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 23:38

    Rucola lubi tę wiadomość

    [age.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lipca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam się z wami przywitać w ostatni wieczór z wieku niemowlęcego :( ten rok jak metro przeleciał !!! Cudowny rok ♡♡♡
    Widze że dużo brzuszków kolejnych przybyło ♡ jak dajecie radę ?
    Mój Szymek to kończy rok z wagą 14.2 kg a ubrania kupuje 98/104 .

    staraczka1111, Ania_1003, pilik, summer86, JustynaG, Aga9090, StaraczkaNika, ibishka, sliweczka92, Jeżowa, Lusesita, Lena21, Rucola, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 26 lipca 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wpadam się z wami przywitać w ostatni wieczór z wieku niemowlęcego :( ten rok jak metro przeleciał !!! Cudowny rok ♡♡♡
    Widze że dużo brzuszków kolejnych przybyło ♡ jak dajecie radę ?
    Mój Szymek to kończy rok z wagą 14.2 kg a ubrania kupuje 98/104 .


    Flower super że się pojawiłas, wspaniałego beztroskiego dzieciństwa dla Szymusia. Dużo zdrówka :) wielki z niego chłopczyk :) prosimy o zdjecie <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 lipca 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, wszystkiego najlepszego dla Twojego synka. Niech Ci zdrowo rośnie :)
    Jakie masz plany? Powrót do pracy? Urlop macierzyński?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 lipca 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ cudownie czyta się Dinusie, wątek odżył jak za starych czasów :)

    Dziś za nami dzień pełen wrażeń - rano wizyta, potem przekazałam Śliweczce nosidło do testów (a wcześniej jechałam 3 kilometry trasy w 45 minut z dwiema przesiadkami ;) ), kupiłam razem z 12letnią siostrą męża mnóstwo ciuszków dla Zosi, potem zgubiłam rzeczoną siostrę w galerii handlowej (!), potem kupiłam los lotto i planuję wygrać (ale włożyłam go gdzieś na dno kosza wózka i nawet nie wiem, kiedy losowanie), a na koniec dnia w ramach zaspakajania moich azjatyckich gustów kulinarnych jadłam szabu szabu (polecam kiedyś spróbować, nawet nie tyle magiczne smaki, bo zwykły rosól, mięso i warzywa, ale całą ta zabawa z jedzeniem jest świetna!).
    A jutro rano jedziemy do sklepu z wózkami <3, widzimy się z dwiema nianiami i jedziemy na budowę.
    Poproszę znów o magiczne kciuki za nianie! Obiecuję się odwdzięczyć trzymaniem :D

    Jeżowa, urocza Agatka! Śliczna sukieneczka :)

    Ibishka, kciuki! <3

    sliweczka92, Minnie89, Rucola lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 lipca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwerku, super Cię tu widzieć! Życzę Wam, żeby i następne lata byly tak wspaniałe, pełne cudownych chwil, które wryją się w pamięć :)


    U nas dramaty od rana. Słyszałyście kiedyś o
    niemowlakach, które cierpią na zatwardzenie na wyjazdach? Moja strasznie się męczy. W ruch poszły czopki. Jakieś rady na trudną kupkę?

    Miłego dnia!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 27 lipca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo od nas również wszystkiego najlepszego dla Was.

    Mi88 jedziesz konkretnie coś pooglądać? Czy od razu kupić? ;D

    Nika u nas na popchanie sprawy dobrze działa awokado. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale po śliwkach nie było takiego efektu. Tylko wtedy zjedzona ilość to gdzieś 150-180ml. Awokado + mleko bez laktozy z lodówki (nie gotuję w sumie nigdy). Jedna z rzeczy która mu wchodzi bez problemu.
    Wczoraj u nas też był problem i pomógł shake: banan, awokado, szpinak, mleko, sok z cytryny. Wypił przez rurkę gdzieś 100ml.
    Także akurat nasze motto brzmi, że jak ma być dwójeczka, to awokado rozwiązuje problem.

    Możesz spróbować. Nie zaszkodzi a w najlepszym wypadku pogoni do pracy jelita.

    [age.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, spróbuj znaleźć owoc lub coś innego, co działa u małej i będziesz mogła stosować profilaktycznie na wyjazdach. Kiwi, siemię lniane itp. - spróbujcie znaleźć coś dla siebie. Swoją drogą bardzo ciekawa zależność, próbowałaś znaleźć cos na ten temat w sieci? Ona musi być strasznie wrażliwa na zmiany, może jest jakiś sposób na ułatwienie jej tego od strony psychicznej... w tym kierunku bym szła, ale jak to zrobić - nie wiem :( Może Pilik? :D

    Ania, parę dni temu byłam w tym sklepie oglądać Valco - kosztowało mnie to 1.5h drogi w mpk w jedną stronę i siniak na ręce od drzwi autobusu, które zatrzasnęły się na mojej ręce, trzymającej wózek (Zośka była oczywiście na drugiej, przypomnijcie mi - po co ja kupuję ten wózek?! :D). Pytałam tam pana z obsługi, czy mają jeszcze jakąś lekką spacerówkę z przekładanym siedziskiem - stwierdził, że nie, że przekładane tylko w wózkach 2w1. Potem Ty napisałaś o Joie - dzwonię do nich, mają Joie! Pan powinien dostać klapsa; ja wiem, że jest spora różnica w wadze, ale no mógł wspomnieć, że jest taka opcja z amortyzacją! Jedziemy więc dziś z mężem (mamy po drodze na działkę), oglądamy Valco i Joie, decydujemy i jeśli kupujemy, to dziś, bo w środę jedziemy na wakacje i przyda się więcej miejsca w bagażniku :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo jak cudownie Cię widzieć! Wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka w dniu pierwszych urodzin <3 szczęśliwego i radosnego dzieciństwa dla Niego <3

    Mi88 kciuki za wózkowe zakupy :D i resztę dnia :)

    Agulineczka zdjęcie robiłam ja, cieszę się, że się podoba :D

    Miłej soboty kochane!

    mi88 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, jeszcze jedno przyszło mi do głowy - jeśli masz tak samo, to może to jest jakiś hormon w mleku? Przepraszam, jeśli głoszę herezje! Ale mam wrażenie, że do takich zależności potrzebna jest nieco bardziej skomplikowana psychika, niż u takiego maluszka... jednak znów - to tylko moje domysły.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
‹‹ 3402 3403 3404 3405 3406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ