X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lipca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer my mamy caretero Basic plus, kupiliśmy z opcją podwieszanego dołu, bo korzystaliśmy jak Lewko był malutki. Super materiał. Ogólnie te łóżeczka są podobne do siebie jeśli chodzi o funkcjonalność więc możesz zasugerować się też wyglądem :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim po weekendzie :)

    Chciałam powiedzieć że doszłam do3395 strony więc może wieczorem dogonię :)
    Po wolnym jak zwykle cisza i spokój to łatwiej :P
    Miłego dnia!

    staraczka1111 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Znów mnie długo nie było, ale tradycyjnie przychodzę meldować co u nas i nadrobić co u Was :)

    Tosia skończyła niedawno 8 miesięcy! Nie mogę uwierzyć, że jeszcze trochę i będziemy organizować roczek, naprawdę!
    Od tygodnia nauczyła się pełzać/raczkować - przyjmuje pozycje na czterech, nóżkami rusza do przodu, ale gdy przychodzi do przemieszczenia rąk to spada na brzuch i pełza, i tak w kółko :D
    Ciągle też próbuje siadać, ale jeszcze jej to nie wychodzi. Super ma opanowany siad boczny, ale tu znów, tak jak z tym przemieszczaniem się, nie ogarnia jeszcze przemieszczenia rąk.
    No, ale trenuje dzielnie!

    Od niedawna karmimy się w krzesełku (tata fizjoterapeuta w końcu nam pozwolił :P) i to jest zupełnie inne jedzenie niż u mnie na kolanach!

    Ciężko nam idzie zasypianie i Tosia lubi ostatnio imprezować z rodzicami do północy ;) Ale to nic, i tak jest super!

    Lecę nadrabiać :)

    JustynaG, sliweczka92, staraczka1111, summer86, Lusesita, ibishka lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Milczałam, bo albo odsypiałam ciężki tydzień w pracy albo byłam w szale sprzątania ;) Serio, biologia to potężna siła i syndrom wicia gniazda w pełni. Weszłam w niedzielę do kuchni po kawę, a skończyłam na sprzątnięciu spiżarki, myciu podłóg i nie wiadomo co jeszcze :P Wyniesienie zapasów alkoholu do garażu skończyło się natomiast spontanicznym sprzątaniem garażu... ale dzięki temu wymyśliłam, gdzie na 99% będzie stał wózek, bo skoro zrobił mi się luz w garażu to o ile wygodniej wstawiać wózek tam niż przeciskać się przez wąskie drzwi wejściowe, potem korytarzyk, stopień i np. wpychać wózek do pralni... Uff, od samego opisu się zmęczyłam :P

    No i przez to szaleństwo nie zameldowałam się wczoraj z moim rozpoczętym 25 tc! Szaleństwo <3 Powoli zaczynam w to wszystko wierzyć, zwłaszcza wtedy, gdy Pączek przypomina o swoim istnieniu kopniakami...
    Zdjęcie nadrobiłam dziś w łazience u klienta :P więc sorry za tło niczym w rzeźni ;)

    P.S. Jeszcze dobra wiadomość - od początku sierpnia Młoda jest u nas kilka dni i jak jutro mój prowadzący stwierdzi, że łożysko poszło w dobrą stronę to na jakieś 3-4 dni jedziemy gdzieś na urlop! Tyyyyle lenistwa? No dobra, z Młodą o lenistwo ciężko, więc może wielkiego szoku organizmowi nie dostarczę ;)

    Miłego tygodnia - pogody zewnętrznej, pogody ducha i przespanych nocy! :*

    4c501c15b0c1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 10:49

    JustynaG, sliweczka92, admiralka, staraczka1111, pilik, summer86, Cabrera, Lusesita, frezyjciada, ibishka, Lena21 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 22 lipca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RESET, cudownie patrzeć, jak rośniecie <3 No i radość bije z tego co piszesz! :)

    reset lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tu cicho :)

    Rucola pisałaś kiedyś o szczoteczce sonicznej dla dzieci, mogłabyś przypomnieć o jakiej ?
    Znalazłam coś takiego, ale jestem w szoku, że cena taka „normalna” i nie wiem czy warto ?
    https://www.happydental.pl/seysso-baby-sonic-toothbrush-1szt-profesjonalna-szczoteczka-soniczna-do-mycia-zebow-dla-dzieci-do-3-roku-zycia-nowosc.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 07:28

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 lipca 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Lena, to dokładnie ta szczoteczka :) Ja ją kupiłam za 54zł :) cena jest przystępna bo to szczoteczka na baterie. Jak Wam podejdzie to trzeba dokupić końcówki zamienne, ale to na spokojnie, jedna starcza na książkowe 3 miesiące :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mamy szczoteczkę soniczną zakupiona kiedyś w biedronce na wyprzedaży za 10 zł. Z dodatkową końcówka i podświetleniem Led. Gdy jest włączona kolor ledow się zmienia.
    Używamy teraz zwykłej bo końcówki nie są już w najlepszym stanie. Ciekawe czy da się dokupić do niej końcówki bo bardzo ją lubił.

    Oo to są te. Polecam bardzo
    Musze zamówić :)

    https://www.gadgetpoint.pl/szczoteczka-do-zebow-dla-dzieci-led-1-3-lata-soniczna-niebieska-p-695.html

    I tak o to dziś kończymy 15 miesięcy mój mały wielki człowiek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 15:54

    pilik, Malgonia, ibishka, Kaczorka, Yoselyn82, Lena21, Lunaris, Rucola, Aga9090, Lusesita lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecamy wszystko!!!!! Kolorowy potwór zakochałam się w tej książce jest piękna :) jeśli chcecie podrzucę później Zdjecia stron
    9be74623befa.jpg

    frezyjciada, JustynaG, Lunaris, Rucola, summer86, pilik, ibishka lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lipca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Wszyscy siedzą na dworze widzę bo OF zamarło :) bardzo dobrze! W zimie będziemy iść w ilość stron.
    Staraczka masz ślicznego synia <3 a jeszcze bardziej wzrusza mnie to że lubi czytać (sądząc po ilości pozycji :) ). Chciałabym aby mój młodszy syn poszedł w ślady starszego brata, który też kocha czytanie.

    My nadal tworzymy zęby- wczoraj zauważyłam kolejną jedynkę także obecny stan: 4 sztuki- 2 dolne jedynki + 2 dolne czwórki :D zasłużyłam na coś ładnego? :P chętnie wydam pieniądze (których już nie ma :P).

    Pochwalę się jeszcze że dziś miałyśmy z Blue spacerek po parku- nasze pierwsze spotkanie na lajfie :) mam nadzieję że niebawem powtórzymy :) jak mi się uda to wieczorem fotki wstawię.

    No i nie powiedziałam jeszcze że mamy sukcesy wychowawcze w oswajaniu naszego nowego kota :D Stasio szaleje jak widzi zwierza (może przez to ruszy w teren bo na razie jakoś nie bardzo z mobilnością). A Franek chodzi i powtarza że to JEGO kot i nawet odstawił nieco media na rzecz zabaw na dywanie z kicią :)

    Ok, pogadałam sobie to teraz lecę nadrabiać dalej póki jedne śpi a drugi je.

    Ps doszłam do wpisów o zaburzeniach SI. Franek ma je zdiagnozowane i mam mieszane uczucia- terapia od listopada (głównie dlatego że chodzi na palcach) i widzę że przełamał swoje lęki co do np huśtawek, roweru ale w innych kwestiach nic się nie zmienia, mam trochę obaw że to tak jak pisze Anna Stesia - teraz to już trochę wyciąganie pieniędzy... myślę nad przerwaniem płatnej terapii i samodzielną pracą w domu z dzieckiem.
    MI -to co opisujesz to dokładne odbicie mojego Stasia. Wszystkie zachowania o jakich wspomniałaś. Fizjoterapeutka i Pani od terapii SI uprzedzały mnie że z uwagi na poród (indukcja i kleszcze) Staś może mieć zaburzenia sensoryczne. Przy najbliższej kontroli u fizjo będę pytała co ona o tym myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 16:03

    staraczka1111, mi88, summer86 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 23 lipca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    na forum cisza... a my się urlopujemy.
    Co prawda po tygodniu nad jeziorkiem już wróciliśmy do domu ale w związku z tym, że rodzinka w komplecie to mniej mnie na forum.
    Aneczka wszystkich dookoła czaruje uśmieszkami. Każdego dnia trenuje chodzenie. A robi to z takim wdziękiem, że po prostu czlowiekowi buzia sama się śmieje.
    Wreszcie udalo nam się z emkiem usiąść nad projektowaniem Ani pokoju i nawet mamy już plan :) Teraz tylko jechać do ikei.

    Lunaris To bardzo dobra wiadomość, że Franio woli kota od innych rzeczy. :)

    Reset czytajac Twój wpis stwierdzam, że ta koszulka by mi do Ciebie pasowała.
    668626c43398.jpg

    Staraczka Piękna kolekcja! Ania zaczyna lubić książeczki więc mamy postępy.
    A co to za pojazd na zdjęciu? I jak się sprawdza?

    Admiralka Gratuluję postępów Tosi

    Nika a co ta cicho siedzisz? I nie ma żadnego sprawozdania ze spotkania z Lamką?

    staraczka1111, Lunaris, reset lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG pochwal się projektem :) sama muszę coś zacząć myśleć nad pokojem młodego :) pojazd to rowerek smiki. Ignas szybko załapał jazde nad nim. Najpierw chodził z rowerem między nogami a teraz już pięknie siedzi i odpycha się nóżkami, polubił jazde. Pod górkę jeszcze sobie nie bardzo radzi ale po prostym to muszę biegać za nim. Ogólnie jest lekki, ma fajny schowek w siedzisku, syn często zbiera tam kamyczki , z tych wad to jest troszke wywrotny i mógłby mieć regulowane siedzisko bo już na nas robi sie powoli mały i musimy myśleć nad innym rowerkiem biegowym.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 23 lipca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, może plan to za dużo powiedziane. Pokój jest niewielki (około 10m) i ma docelowo pomieścić dwóch gałganów. Dlatego postanowiliśmy zakupić dorosłą szafę zamiast dziecięcej, padło na paxa. Oprócz tego regał kallax na książki i zabawki. W szafie planujemy zamontować szuflady bo wydają mi się wygodniejsze niż trzymanie na półkach.
    Na razie łóżeczko nadal jest w naszej sypialni... mam nadzieję, że do 18nastki przeniesie się do swojego pokoju :P

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 23 lipca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka miałam Cię jeszcze o jedno spytać... w jakim wieku Ignaś załapał jak jeździć na rowerku. Czy nie brakowało Ci w nim pchacza? Czyli takiej rurki dla rodzica by mógł wspomóc dziecko?

    mi88 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Staraczka miałam Cię jeszcze o jedno spytać... w jakim wieku Ignaś załapał jak jeździć na rowerku. Czy nie brakowało Ci w nim pchacza? Czyli takiej rurki dla rodzica by mógł wspomóc dziecko?
    Od jakiegoś miesiąca jezdzi 14msc. Tak brakowało mi tego pchacza, schylalam się i pchalam go. Raz z miotłą próbowałam jechać :) ale w tym rowerku nie ma gdzie przymocować żadnego popychacza :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór!

    Wpadłam podrzucić jeszcze focię z integracji męsko-męskiej i damsko-damskiej :D i uciekam spać bo u nas noc kończy się ostatnio o 4.40
    Ps. Frez gratulacje nocy bez pobudki! W przypadku Franka obstawiam że pierwsza przespana noc w jego wykonaniu będzie wtedy kiedy się wyprowadzi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 08:44

    staraczka1111, sliweczka92, Lusesita, Yoselyn82, ibishka, Kaczorka, Malgonia, Minnie89, pilik, Cabrera lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 lipca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Staraczka, może plan to za dużo powiedziane. Pokój jest niewielki (około 10m) i ma docelowo pomieścić dwóch gałganów. Dlatego postanowiliśmy zakupić dorosłą szafę zamiast dziecięcej, padło na paxa. Oprócz tego regał kallax na książki i zabawki. W szafie planujemy zamontować szuflady bo wydają mi się wygodniejsze niż trzymanie na półkach.
    Na razie łóżeczko nadal jest w naszej sypialni... mam nadzieję, że do 18nastki przeniesie się do swojego pokoju :P

    Justyna, u nas zestaw mebli podobny ;) Ponieważ mieszkamy w mieszkaniu, które urządzałam pod koniec studiów to było ono mocno budżetowe i raczej puste (choć ja lubię przestrzeń, więc mi to nie przeszkadzało). I teraz Kallax z sypialni przerzucamy pod telewizor (tyle, że szarpnęłam się i dokupiłam wreszcie drzwiczki, więc żegnaj kurzu!) do których jeszcze chyba wymienię gałki na fikuśniejsze, za to w sypialni do obecnego już paxa dokupimy jeszcze jeden słupek na przeciwległą ścianę oraz razem z tym słupkiem staną trzy malmy wzdłuż całego okna :) (dwa przeniesiemy z salonu, jeden dokupiliśmy). W ten sposób liczę, że na wierzchu nie będzie już żadnych gratów i wytarcie kurzy to będzie minuta pięć roboty :)
    A do paxa szuflady/ koszyki są najlepsze, ale w razie czego dość fajne są też wyjeżdżające półki albo wysuwany wieszak.

    JustynaG lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 lipca 2019, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dobry wieczór!

    Wpadłam podrzucić jeszcze focię z integracji męsko-męskiej i damsko-damskiej :D i uciekam spać bo u nas noc kończy się ostatnio o 4.40
    Ps. Frez gratulacje nocy bez pobudki! W przypadku Franka obstawiam że pierwsza przespana noc w jego wykonaniu będzie wtedy kiedy się wyprowadzi :P
    25cc7f040dc1.jpg

    pięknie jest was widzieć :-) super fotka

    Lunaris, blue00 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 24 lipca 2019, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my urlopujemy u babci - a to jest największa psychofanka Łucji ever, więc rzeczywiście mam trochę mniej roboty. A z drugiej strony już mi się tęskni do szarogęsienia we własnym domu.
    Kiepsko tu z netem, ale będę miała 500 km żeby nadrobić ;)

    Lunaris, no serio? Czy Ty młodniejesz zamiast się starzeć?

    JustynaG, toć wiesz że ja to nie lubię sobie robić zdjęć. Musi Wam wystarczyć zapewnienie że Lamka jest jeszcze ładniejsza w realu niż na fotach. A Domiś to przesłodki okruszek z wielkimi oczami. Szkoda że Was nie było, chociaż pogoda nie dopisała i zamiast tour de starówka były tylko ploty w forum :)

    A my dziś ruszamy na wycieczkę do... Wąchocka :) Przywiozę Wam jakiś goopi dżołk :D

    Malgonia, JustynaG, Rucola lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosku Ciebie też fajnie czytać :) już się martwiłam że Cię widać a nie słychać. Mam nadzieję że spuścisz łomot teściowej bez uszczerbku na związku.

    Nika moze ze mną będzie tak jak w "Dziwny przypadek Benjamina Buttona" :P czas popłynie wstecz :P i zacznę robić pod siebie jak moje dziecko skończy ;)
    Na twarzy może tego nie widać ale ciało już mówi swoje... wolałabym zdjąć duże lustro ze ściany w domu.

    Udanej wycieczki, czekamy na doffffcip :)

    Miał być upał a u nas dziś pochmurno. Może będzie padać. Jak dla mnie pogoda idealna :D Zaraz idziemy się włóczyć po placach zabaw. Miłego dnia wszystkim!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 08:59


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 3399 3400 3401 3402 3403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ