X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena wow 13 tydzien :)
    Jak to jest, ze cudze ciaze tak szybko leca?
    Gratuluje wizyty.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 lipca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena wspaniale, że wszystko w porządku <3 ciekawe czy siusiak się potem potwierdzi :D

    Reset och czkawka! <3 Szybko wychwyciłaś - ja dopiero na samiutkiej końcówce zauważałam.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena gratulacje! Zadowolona ze " chyba " siusiak ? ;)
    Ja tam nie ukrywam że marzę o synku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam na ten moment 2 i pół roku, przekonywałam, prosiłam, przekupowałam naklejkami, plasteliną, malowankami wodnymi, farbami etc. I nastał ten moment! Po raz PIERWSZY Tysio przespał CAŁĄ noc! Bez ani jeden pobudki! Bez " mama kakałko/mama piciu/mama kame daj(kanapka)/mama kapkap(skarpetki)/mama podnie inne(spodnie)"itd. Calusia noc w swoim łóżku, bez jęczenia, płaczu, wędrówek! 23-7 rano!!!!
    ALLELUJA!

    summer86, Kaczorka, pilik, sliweczka92, staraczka1111, JustynaG, Anna Stesia, reset, Cabrera, Lena21, Malgonia, Minnie89, Yoselyn82, Aga9090, Rucola, Jeżowa, Lunaris, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdis, przykro mi, że mnie tu ostatnio coraz mniej - ostatnio codziennie ktoś coś u mnie lub ze mną, do tego plony same się na zapasy dla dziecka nie przerobią i ciężko być na bieżąco. Z drugiej strony czuję jakbym po przeszło 2 latach zerwała z nałogiem ;)

    Małgonia, jak ja się cieszę na tę Twoją malutką!
    Lena, widzę że chcesz się otoczyć przystojniakami ;) Takiej to dobrze!
    Frez, oby były już tylko takie noce

    Malgonia, frezyjciada, Lena21, Rucola, Jeżowa lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja tak bardzo ba szybko. Proszę o odpowiedź.
    Czy po skończeniu brania żelaza przez dziecko, oprócz morfologii, któraś z Was robiła też ferrytyne i żelazo w surowicy? Bo nie wiem czy robić.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Reset och czkawka! <3 Szybko wychwyciłaś - ja dopiero na samiutkiej końcówce zauważałam.

    Tak sądzę, że to to :) Ale takie rytmiczne pukanie w brzuch (jakby mi ktoś piłkę od tenisa odbijał) w regularnych odstępach czasu i w to samo miejsce to chyba nie zwykłe kopniaki?

    I na serio chyba moje dziecko uzależniło się od kofeiny - o ile zazwyczaj zaczyna aktywność po porannej kawie, o tyle dziś wstałam godzinę później niż zwykle i Pączek uprzejmy był dać znak, że żyje jeszcze przed kawą ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Kaczorka mój lekarz też mi mówił, że to jeszcze bardzo wcześnie i z tą płcią różnie bywa, ale coś tam dyndało :D
    c713eca5de65.jpg

    A tu stopa <3 (mój gin ma nowe usg i w porównaniu ze zdjęciami z ciąży z Franiem to te są super)
    b11585f9fffa.jpg

    Malgonia, sliweczka92, frezyjciada, Kaczorka, staraczka1111, Anna Stesia, Yoselyn82, Aga9090, Rucola, veritaserum, pilik, JustynaG, Jeżowa, Lusesita, emi2016, Lunaris lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena- no dynda jak nic :) Ale chłopaki będą mieć sztamę!

    Mój M. dość często ostatnio wspomina o drugim dziecku i z racji naszego wieku (33 i 37 lat) chce dość szybko. Przy założeniu, że Pączek i zdrowie pozwolą to chyba się do tego przychylę właśnie z uwagi na potencjalną małą różnicę wieku między rodzeństwem i późniejsze "wspólne światy".

    Patrząc na Młodą, która będzie super siostrą, to jednak widzę dwa światy i takie bardziej matczyne niż siostrzane podejście. Też super, bo każda kochająca osoba w otoczeniu Pączka to czysta radość dla matki, ale jednak fajnie czasem mieć rodzeństwo od wspólnych zabaw, wygłupów itp.

    staraczka1111, Aga9090, pilik lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset coś w tym jest, moja kuzynka ma 3 synów: 12 lat, 6 i 4. Ci dwaj młodsi szaleją razem, mają wspólny pokój, biją się i jednocześnie nie potrafią bez siebie 10 minut wytrzymać, a starszy już bardziej zajmuje się nimi niż z nimi bawi - czyta im, poprawia, upomina - taki mały dorosły :)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez bardzo się cieszę z przespanej nocy Tysia ! Oby teraz wszystkie takie były :*

    Veritaserum nie jestem jeszcze w stanie określić chyba :) tzn odczuwam taka ulgę, że jest ok i powoli zbliżamy się do końca 1 trymestru, że w sumie nie skupiałam się na płci - czasem przeszło mi przez myśl kiedy kupowałam ciuszki dla Frania, że te dziewczyńskie zupełnie mnie rozczulają i fajnie by było mieć taką księżniczkę, ale zdrugiej strony kilkoro znajomych ma 2 chłopaków i widzę jak świetnie się dogadują, wiec mam pozytywne nastawienie :) jedyny minus jest taki, że mój mąż nie wiedzieć czemu od pozytywnego testu mówi do dzidziusia Filip, a mi to imię mi jak nie pasuje...

    Lusesita najczęściej lekarz prosi tylko o morfologię, z tego co kojarzę w naszym labie mówią, że do żelaza i ferrytyyny trzeba więcej krwi i chcą wtedy pobierać krew z żyły a nie z paluszka. Musisz zapytać jak jest u Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 09:59

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena cudne fotki :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, moje gratulacje!! Śliczna stopka <3 <3

    Lusesita, niespecjalnie pomogę, bo my żelaza nie braliśmy, ale mały miał badane żelazo i ferrytynę, rutynowo. Wydaje mi się, że warto zbadać, zwłaszcza po suplementacji.

    A ja jestem po wizycie u ginekolog, ciałko żółte jest, płyn w zatoce Douglasa też, endometrium dość grube, więc wkrótce wracam do krwawego świata. Smuteczek, ale co zrobić.

    Lena21 lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena - może mąż imiona na F chce kontynuować ;) a Tobie jakie się teraz podobają?

    Frez - życzę jak najwięcej takich nocy jak dzisiejsza :)

    Anna Stesia - może te pierwsze @ będą takie, że ich nie odczujesz? A może przyjdzie pierwsza a druga za dłuższy czas :)

    Reset - my się ciągle teraz stykamy z pozytywną opinią, że szybko drugie dzieciątko będzie :) ponoć dzieciaki właśnie fajnie się ze sobą integrują (chociaż to oczywiście po jakimś czasie dopiero) :) więc ten Twój eMek całkiem dobrze kombinuje ;)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!!!
    Frez ogromnie się cieszę że Pierworodny w końcu postanowił się wyspać :) Super!!! A Florek przesypia Ci noce?
    AnnaStesia czyli jednak dobrze czułaś że to owu. No nic, takie nasze przeznaczenie... Może za jakiś czas znów spróbujesz je oszukać ;)
    Lena super że Maluch jest zdrowy, piękna stópka :* Co do płci to ja mam podobnie jak Ty, cieszylabym się z każdej :)
    Ja dziś nie wniosę nic ciekawego, Wszystkim życzę pięknego dnia!!!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cieszylabym sie z każdej plci strasznie i w zasadzie nie ma to znaczenia ale jakoś o synku marzę :)

    Lena no zdjęcia masz cudne. Śliczne po prostu !!

    Lena21 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Reset - my się ciągle teraz stykamy z pozytywną opinią, że szybko drugie dzieciątko będzie :) ponoć dzieciaki właśnie fajnie się ze sobą integrują (chociaż to oczywiście po jakimś czasie dopiero) :) więc ten Twój eMek całkiem dobrze kombinuje ;)


    Ja to znam z autopsji - mam brata młodszego równo o 13 miesięcy :) Teraz może relacje mamy różne, ale to z racji skrajnie odmiennych charakterów/ stylów życia/ odległości, choć wiem, że jakby trzeba był to wsiada w samolot i po 24 godzinach jest tutaj.
    Ale w dzieciństwie np. na wakacjach potrafiliśmy zająć się sami sobą, byliśmy sobie kompanami w budowaniu leśnych szałasów, zamków z piasku czy wspinania się po drzewach. Naszą ulubioną domową rozrywką w weekend w wieku ok. 5-9 lat było natomiast szykowanie śniadania rodzicom. Oni niby słyszeli nasze niedzielne rządzenie się w kuchni, ale udawali, że śpią, a my robiliśmy śniadania na wypasie i ewentualnie do pewnego momentu tylko budziliśmy ich po to, by zrobili kawę/ herbatę (dopóki nam nie było wolno używać urządzeń elektrycznych - a to siermiężne czasy i czajnika elektrycznego na początku nie mieliśmy). Ech, co za wspomnienia <3

    U nas w kwestii rodzeństwa, jeszcze przed Pączkiem ja byłam za dwójką dzieci bardzo szybko, a M. był sceptycznie nastawiony i mówił "poczekajmy, zobaczymy co to będzie, jaki trafi się egzemplarz, jak z pracą/ budową domu itp.". Teraz odwrotnie - mnie się włączył racjonalizm, ja widzę, na ile to logistycznie już jest trudne, by łączyć ciążę z pracą (a łączyć ciążę + praca + drugie małe dziecko to hardokor), ile wymaga to od nas zmian (docelowa przeprowadzka itp.)., a tu M. nagle napalony na drugie :) No zobaczymy :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, nadal u Was trudniejsze dni z Lewkiem? U Was chyba aktualnie skok przypada. Trzymam kciuki abyś odzyskała swojego spokojniejszego synka ;*

    Lena, super zdjęcia <3

    Reset, dobrze że oboje jesteście zdecydowani co do drugiego malucha, łatwiej wszystko życiowo poukładać gdy wiadomo czego chcecie.
    My chwilami żałujemy, że nie zaryzykowaliśmy a z drugiej strony bywają dni gdy o 18 padamy na twarz i nie wiemy jak dociągnąć do wieczora a co dopiero byłoby z dwójką. Wiem że za 2-3 lata ze względu na wiek może być już ciężko z ciażą.

    AnnaStesia, oby okresy były dużo łagodniejsze niż przed ciążą i oby wszystko poukładało się tak, że wkrótce będziesz się cieszyć z odzyskania owulki.

    Rucola, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 lipca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer no letko nie jest ale przyjechałąm do rodziców i zrobiło się całkiem znośnie :P
    Dziś rano jakimś cudem przeglądnęłam buźkę Lewka i coś co wydawało mi się zębem u góry okazało się mocno zabielonym twardym dziąsłem. Normalnie wtopa roku hahahahaha no ale pierwszego zęba nie mogłam dojrzeć przez prawie tydzień tylko czułam go pod palcem więc mozecie sobie wyobrazić jaką mam masakrę z próbami umycia zębów czy dojrzenia czegokolwiek...
    Dziewczyny z innej beczki, czy któraś z Was może się odnieść do wynalazku SCOOTANDRIDE hulajnoga/rowerek biegowy?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, jakiś czas temu pytałam wlaśnie o scootandride. Wygląda świetnie, ma dobre opinie... no i widziałam podróby na ali (a przecież chińczyk nie podrabia byle czego ;p)
    bardzo prawdopodobne, że Ania dostanie go na roczek choć raczej nie sądzę by w tym sezonie pokorzystala. Raczej na kolejną wiosnę.

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3397 3398 3399 3400 3401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ