X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer nie monitorowalismy i próbowaliśmy w każdym cyklu chociaż wiedziałam kiedy jest po której stronie owulacja. W sumie to był 3 cykl z czego drugi że strony drożnej :-)


    Dziękuję! Czuję że lekko nerwy opadły..
    Ale nie obyło się bez zawału bo w pierwszym momencie było puste jajo płodówe i dopiero po chwili moja lekarka znalazła w kąciku schowane serduszko 💛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 13:41

    Malwas, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka - serdeczne gratulacje! <3

    Emi - dla Ciebie również! Szkoda że tak cichutko... Brakuje nam tu porodowych emocji. Mam nadzieję że kolejne porody będą nieco bardziej huczne :)

    Jeżowa - Agatka wygląda bosko w tym stroju! Ja się tylko pytam - co tak późno, droga fanko HP? :D

    ibishka, emi2016 lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 lipca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa ale Agatka wyglada ślicznie :-)

    Ibishka gratuluje serduszka :-) rosnijcie zdrowo :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, gratulacje <3 spokojnej i nuudnej ciąży życzę <3 wiosna 2020 to super termin na poród :)

    ibishka lubi tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 31 lipca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka gratulacje <3 bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku <3 wspaniałe wieści

    ibishka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 31 lipca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa Agatka to prawdziwa czarodziejka <3

    Ibishka gratulacje ! Fajnie, że bedziemy tu miały nowe emocje ciążowe :)

    ibishka lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 lipca 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka gratuluje serduszka :-) rosnijcie zdrowo :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 31 lipca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka aż musiałam się zalogować, serdecznie gratuluję i bardzo się cieszę ❤️

    ibishka lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 lipca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, również gratuluję! :) Niech maleństwo dalej pięknie rośnie.

    ibishka lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 31 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, gratuluję serduszka! Jest nas coraz więcej ❤

    ibishka lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka wspaniale! <3 gratulacje.

    To niesamowite że mamy "drugą serię" na tym wątku :) nie spodziewałam się że tyle czasu utrzyma się nasza ex-testerkowa brygada :)

    ibishka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, piekne wieści, gratuluję z całego serca!! <3 Rośnijcie zdrowiutko :-*

    Emi, wszystkiego najlepszego dla Was, mam nadzieję, że tulicie się i odpoczywacie!

    ibishka, emi2016 lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 lipca 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, miałam Cię właśnie wywoływać. Wszystko w porządku u Was?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, tak, jakoś żyjemy :-) Tylko pracy dużo, sił mało, a do tego po domu plącze mi się atencjuszowy huragan, piąty jeżdziec apokalipsy, perpetuum mobile, foch ucieleśniony i wzorzec niecierpliwości z Servres. W takich momentach/ chwilach/dniach guglam uparcie "amfetamina przy kp", "jak zmieścic 8 godzin snu w godzinę", "ćwiczenia zen dla początkujących", "przekleństwa po estońsku" itd.

    A jak u Was przygotowania do powrotu do pracy?

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, wspaniałe wieści! :)

    A my właśnie wyjeżdżamy na wakacje! Wybraliśmy noc, żeby podróż miała w ogóle szansę powodzenia i liczymy na łaskawość spadkobierczyni :D Przez pierwsze pół tygodnia jestem sama z Zosią, bo mąż idzie na Kubicę, ale od niedzieli mamy trzy dni wakacji razem <3

    Jezowa, nadal trzymam kciuki za pracę!

    sliweczka92, summer86, ibishka lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, domyślam się niestety jaki to wysiłek, weekend już blisko mam nadzieję, że choć trochę podładujesz baterie. Planujecie jakiś urlop? Poprawiło się coś ze spaniem u Twojego synka?

    A co do powrotu, im bliżej tym mam większe wrażenie, że to wszystko nie ma prawa się udać, ale spróbować muszę. Tak jak piszesz, pewnie wszystko będzie odbywać się kosztem mojego snu, którego i tak jest niewiele. Póki co ogarnęliśmy tematy żlobkowe, ja przeglądam garderobę i szykuję zapas ubrań na 2-3 tygodnie, w zamrażarce zapasy jedzenia dla emka na jakiś miesiąc (oby żadnej awarii nie było).
    Od poniedziałku ograniczamy karmienia w dzień, więc jest bunt u Ani i nadrabia nocami, ale muszę to zrobić, żeby nie było tragedii gdy nagle nie będzie "mniam mniam" przez 10 h.

    Mi88, daj znać jak minęła droga. Udanych wakacji <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2019, 07:12

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, bądź dobrej myśli! Początki będą trudne, ale potem wdrozycie się w nowy system, zobaczysz! A jak z adaptacją w żłobku? Jak to będzie wyglądało?

    My na razie na wakacje się nie wybieramy, raz że mały źle jeździ, a dwa, że mamy huk roboty. Może spróbujemy gdzieś we wrześniu na chwilę ruszyć za miasto.

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, dziękuję! :) Z ciekawości, bo pamiętam, że u Was była jakaś akcja z nianią, a teraz piszesz o żłobku - co się stało?
    Podróż minęła całkiem nieźle! Najgorzej było o trzeciej - Zosia obudziła się na jedzenie i zorientowala się, że nie jest w łóżku. Rozbudziła się na tyle, że ani nie dało się jej uśpić (bo płacz), ani zabawiać (bo płacz), ani jechać (bo płacz). Tu miałam kryzys, bo od tej 3 do 5 nie przejechaliśmy prawie nic, bo wciąż się zatrzymywaliśmy na próby usypiania (a to był przecież sam początek trasy!). Ale jak już zasnęła o 5, to obudziła się już tylko o 7 na jedzenie - tu też było dramatycznie, bo parę razy mi się wyrywała i już myślałam, że się rozbudzi i będzie powtórka z nocy, ale ostatecznie się udało, usnęła i dotrwała niemal do końca :)

    Rucola, summer86, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 zatem udanych wakacji!!!!

    mi88 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, mamy kilka dni krótkich zabaw z dziećmi w żlobku, żeby mała oswoiła się z otoczeniem. To będzie jeszcze zanim ja wrócę do pracy. A następnie planujemy przez 1-2 tygodnie oddawać ją tylko na 4 godziny, wtedy emek będzie ją zawoził i odbierał. Ogólnie w żłobku doradzili, że sprawniej to idzie gdy tatusiowe rano zaprowadzają dzieci.
    Trzykam kciuki, żeby udało Wam się zaliczyć choć krótki urlop!

    Mi88, czyli mimo pobudki Zosi świetnie sobie poradziliście <3
    My z nianią się nie dogadaliśmy, mimo ogromu ciepła i tego, że Ania ją polubiła, miała zbyt luźne podejście do wielu kwestii plus ciężko było nam się dogadaç
    Jeśli chodzi o więcej szczegołów to mogę napisać na priv.

    mi88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 3409 3410 3411 3412 3413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ