X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, mam nadzieje, ze sytuacja się dziś wyjaśni i z góry zaciskam kciuki ✊✊

    Reset, w pierwszej kolejności trzymam kciuki za spadające crp ✊ a później będziemy motywować Julkę, żeby wytrzymała nie tylko do 34 tc, a do 37 tc ❤️
    Daj znać, jak sytuacja po obchodzie...

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 września 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna oczywiście ze test poleciał jako pierwszy :)
    AnnaStesia na razie badałam tylko morfo i TSH i nie mam żadnych odchyleń. No jeszcze rtg płuc. Za 3 tygodnie mam badania do pracy ale chyba nic więcej się nie dowiem a na wizytę do gina +usg piersi i tarczycy się zbieram. dziś czuję sie lepiej, nie jakoś spektakularnie ale na luzie idę do pracy ale obawiam się, ze mogę mieć jakiś problem z kręgosłupem, bo karmienia nocne mnie wykańczają :( Nie wiem jak to ogarnąć, ale jest mi coraz trudniej ogarniać kp ;(
    Frez,Reset co u Was?
    Veritaserum współczuję dylematów :( też nie wiedziałabym co zrobić :(więc nie doradzę...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum jak Oskar miał lekki katar i kaszelek to nasza pediatra sama zasugerowała odroczenie szczepienia, a nie było to bexero, które jednak różnie dzieci przechodzą..ja bym chyba odroczyła.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 września 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie noc ciężka. Ok. 23 poszłam do toalety i na papierze ślad krwi. Zgłosiłam lekarzowi i położnym, kazali czekać spokojnie do rana, skoro wkładka czysta. Zażądałam i wtedy i potem o 4 rano sprawdzenia detektorem serca, bo ruchów nie czułam... Przemycą mi dziś z domu na takie noce mój detektor, mam dość proszenia się.
    Jeszcze o 4 odkryłam po raz pierwszy siarę... I wiem, że to normalne, ale same wiecie - jak się dzieje tyle na razi to czarną nocą to wszystko przeraża!
    Dzisiaj ktg wyszło idealne, od dwóch dni takiego ładnego nie było. Mój prowadzący dzwonił do naszego znajomego, a ten do rodziców - sytuacja jest pod kontrolą, to może być coś wirusowego i czekamy. Marzy mi się, by podawali mi liczby bezwględne CRP, bo jednak mój ścisły umysł lubi takie rzeczy.

    Z innych ciekawostek - była na konsultacji fizjoterapeutka i... jej zdaniem moja dyskopatia C1 - C7 to wskazanie do cesarki! Nikt o tym mi nie mówił wcześniej. Muszę dopytać, ale jak ogarnę wszystkie pilniejsze sprawy.

    A skoro ranek jest nieco optymistyczniejszy to powiedzcie mi taką rzecz- pisałam do 8gwiazdek, bo wybór fotelika może być teraz utrudniony z dopasowaniem do auta oraz z wizją malutkiej Julki. Miły Pan oddzwonił i powiedział, że do mojego auta i do ewentualnego wcześniaka w ciemno ręczy za Maxi Cosi Pebble Plus Pro. Któraś z Was ma chyba to Maxi Cosi, prawda? Cybex odradził, że nawet z wkładką redukcyjną może być ciężki na początek dla Julki.

    A, i hit - lodówka nie weszła nam do domu. Panowie zostawili ją pod domem, bo nawet nie mogą rozpakować z kartonów, M. ściągnął kumpla i po rozpakowaniu weszła do garażu i tam utknęła. Bosko.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 września 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset aż boję się spytać co to za lodówka :D
    Jesli chodzi o fotelik to należe do grupy fanów Avionaut więc nie doradzę :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bez zmian. Noc b.cieżka, Florek głodny i płacze od rana- od jakiejś 5:10.... Nawet muzyka z telefonu nie pomaga... Nosidło jest be, zabawki be... Tylko ti ti i ti ti= cycy. A ja nie mogę mu dać nawet wody :( serce mi pęka, a jeszcze tyle przed nami 😭

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 12 września 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja się na szybko wtrącę.
    https://osiemgwiazdek.pl/avionaut-pixel-0-13kg-grupa-0,3,723,1292?gclid=CjwKCAjwtuLrBRAlEiwAPVcZBh28DAj9db3u5Z4odX3afvvdss-u4pgEXeRrUw0Xfy9J-sNzrT5pERoCQUQQAvD_BwE

    https://osiemgwiazdek.pl/nuna-pipa-icon-0-13kg-grupa-0,3,723,1007?gclid=CjwKCAjwtuLrBRAlEiwAPVcZBgJYK8XdSrBmGHFliZtUDk7vX4Yg5UhjK4pmbFKRAT7Y2eYx8WXoORoCwqMQAvD_BwE


    https://osiemgwiazdek.pl/britax-romer-baby-safe-2-i-size-0-13kg-grupa-0,3,723,629

    Gdybym miała drugi raz wybierać patrząc na gabaryty Oskara.
    Chociaż teraz BeSafe iZi Go Modular przeszedł lifting wkładki, więc coś się zmieniło. Ale największym problemem było to, że pasy są pięciopunktowe. Ot bezpieczniejsze, ale Oskarowi miażdżyły uda...
    Bez względu jak się go ułożyło. Nawet bym nie pomyślała o tym przy wyborze...

    Pixel jest o tyle genialny, że waży 2,5kg. I co godne uwagi, jest polskiego pochodzenia. Ja za to się nie obyłabym bez wzmocnionej budki tak jak w BeSafe. Korzystaliśmy zawsze i dla mnie to też ważny punkt- szczególnie w zimie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 08:34

    reset, Rucola lubią tę wiadomość

    [age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 września 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, wiem, że lekka infekcja nie jest przeciwskazaniem ale odpowiedzialność za wszelkie działania niepożądane spływają na rodziców (i dziecko bo to ono się męczy) dlatego jeśli Ania nie będzie zupełnie zdrowa to nie będę posyłała jej na szczepienie.
    Być może się mylę ale różne osoby różnie znoszą różne wirusy. I to,że jedno dziecko ma tylko katar nie oznacza, że jego organizm nie walczy z jakimś paskudztwem...
    U nas w domu 3 osoby i każda w innym sposób przechorowała przeziębienie.

    p.s oczywiście jeśli jakiś maluch całym rokiem ma katar to inna sprawa.Ale jeśli w moim mniemaniu jest u mojego dziecka odstępstwo od normy to wolę przesunąć szczepienie.

    Reset to przy zakupie nikt nie wspomniał, że potrzebne są szersze drzwi aby zmieściła się lodówka?
    No chyba, że to ja jestem jakaś dziwna i jak pracowałam w sklepie to przypominałam klientom, że dany element jest w całości i czasami zdarzają się problemy by wnieść do mieszkania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 08:49

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jako drugi fotelik też będziemy brać Avionaut :)

    Achia z jednej strony odroczyć okej a z drugiej ja sie martwię że chodząc do żłobka wiecznie będzie jakiś katar kaszel i te szczepienia będą sie przesuwać. .. ale chyba też dla świętego spokoju przesune.

    Edit Justyna masz rację jakby cokolwiek sie stało to my rodzice ponosimy wszelkie konsekwencje. Wolę nawet o tym nie myśleć . Jak jest zdrowa to sie boję ja szczepić ( bo nigdy pewności nie mamy w 100 % jaki stan dziecka ) a co dopiero teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 08:54

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 września 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez bardzo mi przykro, wiadomo jakie są głodne dzieci :( obyś szybko się dowiedziała co dalej.

    Reset mamaginekolog przy malutkim miała avionaut z tego co pamietam. Pieniądze na pewno nie grały u nich roli, a zachwalała właśnie wkładki dla wcześniaków też.
    Oby się jednak nie przydała! Tak czy siak przy Twoich problemach - ten fotelik jest super lekki, jak tylko pasuje do auta to bym w niego celowała.

    Veritaserum ja nigdy nie szczepie jak mam jaką kolwiek wątpliwość. Nopy w większości biorą się właśnie z tego że dziecko miało jakąś infekcje...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 września 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, a Ty nie będziesz w pierwszej kolejności szczepić MMR? Bo ta szczepionka jest bardziej istotna niż dawka przypominająca Bexsero.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 września 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Z racji wszech panującego kataru wycięło mnie wczoraj. Dołączę do klubu zasmarkańców - Franciszek od 3 nie spał i budził nas co godzinę. Czuję w kościach że ja będę zrobiona w weekend a Staszek już kicha więc tylko patrzeć :/

    Frez mam nadzieję że jesteście już po wizycie i zaraz będą dobre wieści <3 serce boli jak sobie myślę przez co musicie oboje przechodzić :(

    Reset niech te antybiotyki szybko zadziałają i wracajcie na leżing do domu! Zdecydowanie powinnaś przeprowadzić wychowawczą rozmowę z córką na temat samodzielnego opuszczania miejsca pobytu bez pozwolenia przed ukończeniem 18 roku życia ;)

    Rucola może przesilenie jesienne Cię dopada? mam nadzieję że dziś już lepiej.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nadal czekamy na obchód...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna będę chyba jednak, jakoś mi to wyleciało z głowy przyznam szczerze. U nas to druga dawka bexero a chyba trzecia jest przypominająca dopiero . W lipcu ja pierwszy raz miała podana. Już odwołałam to szczepienie.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 września 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, mam łzy w oczach gdy czytam co przechodzicie :( mocni tulę Ciebie i Florcia i życzę abyście jak najszybciej mieli to za sobą.

    Veritaserum, my dziś mamy wizytę szczepienną, ale decyzje podejmie mąż po rozmowie z pediatrą. Jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości to nie da zgody. Ania ma jeszcze lekki katar, innych objawów brak.. Szczepienie już przesuwaliśmy gdy się zaczęła ta infekcja. Ciężko zdecydować co robić, bo mam świadomość, że przy żłobku niewiele będzie momentów bez kataru i w pełni zdrowia.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 12 września 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, widziałam Twój post na 8* i jakoś się domyslilam,że Ty, to Ty :D w sumie grupe obserwuje jakoś od roku. Tam sporo ludzi wrzuca zdjęcia wcześniaków w fotelikach i faktycznie w Cybexach dzieciaczki o małej masie urodzinowej źle wyglądają. Bardzo dobrze wcześniak wyglądają w Avionaut Ultralite Pixel, ale nie wiem jak będzie wyglądać w Waszym aucie. Drugi polecany fotel, to wspomniany przez Ciebie MC Pebble Plus (pro to nowsza wersja). Możesz poszperać w lupce, sporo tego. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 09:54

    reset lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer dokładnie masz rację tego samego sie obawiam. No nic, jako że ten kaszel ma dość silny to przesunęłam wizytę na za tydzień. Mam nadzieję że do tego czasu nic sie nowego nie wykluje ;/

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 12 września 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez nawet sobie nie umiem wyobrazić przez co przechodzisz :(. Mam nadzieję że już coś wiadomo

    Reset wiadomo że najlepiej dotrzymac do 40 tygodnia i za to trzymam kciuki :) my mamy MC pebble plus. Poki co użyty tylko raz i na większym dziecku niż wcześniak, ale mała była bardzo zadowolona podczas drogi. Jakbyście chcieli przymierzyć do auta to mogę podrzucić, gdyby była potrzeba kiedyś na wyjście to również, emek może podrzucić dzień wcześniej i po wyjściu sobie przymierzycie do Pączka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 10:07

    reset lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypisują nas. To nie ospa. Ale nie ma miejsca na operację ani dziś, ani jutro. Mamy dzwonić w niedzielę do neurochirurga, czy będzie miejsce na poniedziałek. Ja pierdole.... Nie mam sił ... To są jaja jakieś .... Od nowa wszystko.... Boże mój....

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 12 września 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, nie mam słów...

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3452 3453 3454 3455 3456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ