X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 23 września 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera ogromne gratulacje ! Cudownie, że wszystko dobrze się skończyło ! Jestem jak zdarta płyta, ale będę zawsze powtarzać, że warto wszystko 3 razy sprawdzić <3 z Franiem było bardzo podobnie

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrerka! Gratulacje! Mnóstwa przespanych nocy😘

    Ania my byliśmy na Dominikanie, jeśli rozważacie takie dalsze loty i wszystko organizowaliśmy sami, hotel mieliśmy blisko plaży, nie był to typowy kurort, żywiliśmy się w ichniejszych knajpkach itd. minus taki, że tam po angielsku się raczej nie dogadasz, nawet w knajpie, wszystko musieliśmy na migi. Wynajęliśmy samochód i część pobytu przejechaliśmy na drugą stronę Dominikany, żeby zobaczyć humbaki, wodospady itd. z dzieckiem też było by gdzie spacerować i tu i tu. Ale Malediwy to już raczej piasek i woda i tam za bardzo oprócz smażenia pośladków na słońcu, to nie będzie co robić :/
    Również polecam wykupić dodatkowe ubezpieczenie! Kiedyś brat złamał nogę będąc na Seszele, nawet nie chcę myśleć ile by zabulił za leczenie 😱

    Reset gratulacje z okazji kolejnego dnia w dwupaku! Jak się czujesz ogólnie na tej końcówce?

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 23 września 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratulacje! Mam nadzieję, że stres już do was nie wróci! Cieszcie się sobą 😍 A my czekamy na zdjęcie Stasia!

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 września 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reset gratulacje z okazji kolejnego dnia w dwupaku! Jak się czujesz ogólnie na tej końcówce?

    Frez, aż boję się napisać, że znów... prawie idealnie? Czasem pojawia się jakieś ciągnięcie czy kłucie, aczkolwiek mam wrażenie, że z każdym dniem mniejsze. Najgorzej było po tych 10 dniach leżenia plackiem - jak wstałam i doszłam do laboratorium (a miałam z 20 m) to myślałam, że mi więzadła brzucha nie utrzymają. Sypiam bez problemów, nawet bez pobudek do łazienki, nic mi nie puchnie, nie mam zgagi, zaparć i nie wiadomo czego jeszcze.
    Do tego psychicznie coraz lepiej - skoro wkładka była czysta bez wycieku wód, zaś Julka wieczorem spokojnie te 10 x w godzinę się ruszyła, to nawet jej dzisiejsze poranne lenistwo tylko trochę mnie poddenerwowało (i detektor załatwił sprawę).
    Aczkolwiek... jutro mam wizytę u lekarza na PZU i z tyłu głowy stres jest. Ale liczę, że usłyszę, że szyjka w normie, wody w normie, łożysko daje radę, Mała rośnie i tyle mi potrzeba do szczęścia. Już nie zdjęć, nie ujęć jak pcha paluszki do buzi, ale tych twardych, a uspokajających faktów.

    A jak Florek? Trzyma się zdrowo przed szpitalem?

    pilik lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 września 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratulacje :-)!

    AnnaStesia czuje się bardzo dobrze dziękuję :-)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 23 września 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebrara, gratulacje! Czekamy na zdjęcie małego Cudu! :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 23 września 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratulacje kochana! Bardzo cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Instynkt Cię nie zawiódł. Czekamy na zdjęcia Waszego cudu. Byłaś bardzo dzielna, odpoczywaj Mamusiu <3

    Cabrera lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera!!!! Gratuluje Ci z całego serca!!! Ja głęboko wierze, że tak jak ponad rok temu Lena tak teraz Ty zadziałałyście instynktownie. Matka to czuje!!! Cudownie ze jesteście cali, bezpieczni razem i z niecierpliwością czekam na zdjęcie Waszego Cudu!!!

    Cabrera lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A jak Florek? Trzyma się zdrowo przed szpitalem?
    Na razie tak, ale boje się, że się pochoruje. Starszak nadal gil po pas i kaszel mokry, moje domowe sposoby nie polepszają stanu zdrowia, chyba będę zmuszona zapisać go do lekarza, a to niestety wiąże się z wyjściem z domu, w większe skupisko bakterii i wirusów. Do tego teściowa chora, moja mama chora i będę musiała Florka brać ze sobą :/ wczoraj tak kichał... Jeśli złapie katar to ja nie wiem... Nie wybaczę sobie... Jeśli się pochoruje to znowu przesuwanie operacji i niestety nie mam gwarancji, że a- znajdą mi termin na najbliższy miesiąc, b- przez ten czas nie wyleczy się, bądź znowu czegoś nie złapie.
    Cieszę się, że choć trochę uspokoiłaś głowę. Teraz ostatnie czego Ci potrzeba, to stres. Wypoczywaj ile się da, bo już niedługo nie będziesz miała możliwości sobie bezkarnie poleżakować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera moje gratulacje ❤

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 września 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez a nie macie opcji domowej wizyty lekarza? Może by die znalazł jakiś, który do Was dojedzie?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 września 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratuluję serdecznie <3 wspaniale, że mały Szkrabek cały i zdrowy jest z Wami. Bóg nad Wami czuwal

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 września 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratuluje :) ciesze sie ze opieks medyczna sprawdzila sie w 100% to najwazniejsze.
    Sciskam Cie mocno, odpoczywaj i ciesz sie synkiem.

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 23 września 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w kropce. W sobotę idziemy na wesele. Hania będzie z nami, ale później zawozimy ja do babci. I tu pojawia się problem. Nie jestem w stanie odciągnąć mleka, zapasów już nie mam. Czy rozsądnym będzie podanie jej a nocy mm przez babcię? Butelkę akceptuje, a razie w jest też bidon. Dodam, że styczność z mm miała tylko w 2 dobie w szpitalu. Czy to ma sens? Bo ja zaraz zwariuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 10:04

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 23 września 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Dziewczyny, jestem w kropce. W sobotę idziemy na wesele. Hania będzie z nami, ale później zawozimy ja do babci. I tu pojawia się problem. Nie jestem w stanie odciągnąć mleka, zapasów już nie mam. Czy rozsądnym będzie podanie jej a nocy mm przez babcię? Butelkę akceptuje, a razie w jest też bidon. Dodam, że styczność z mm miała tylko w 2 sobie w szpitalu. Czy to ma sens? Bo ja zaraz zwariuje.
    Ja bym zrobiła wcześniej próbę:) przede wszystkim kwestia wyboru mleka - w rossmanie można kupić na saszetki, albo z nan a nawet już rozrobione w kartoniku (u nas osobiście podpasowalo nam optipro plus hmo)

    Czy rozsądne się nie wypowiem, bo ja do rozsadnych racej nie należę 😂🙊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 10:06

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 23 września 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka ja też bym zrobiła próbę w domu wcześniej, czy w ogóle zechce wypić. Pomyślałam też, że może zamiast mleka kaszka? Tylko to w nocy, wobec czego mała by się zupełnie wybudziła na jedzenie

    pilik lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik no właśnie niestety nie mamy takiej możliwości. Najbliższy lekarz, który dojeżdża do pacjentów ma do nas 40km, mamy przychodnie 2km od domu, ale tu pediatra nie potrafi rozróżnić zapalenia oskrzeli od zapalenia gardła, więc wolałabym ominąć ją szerokim łukiem. Nie wiem sama co robić... I nie wiem czy ewentualny katar Florka od razu nas skreśla z operacji, czy też nie. Wiem, że antesezjolog pyta,czy w ciągu ostatniego miesiąca nie było antybiotyku, a o katarze nic nie pamiętam. Babce w informacji nie ufam, a nasz dr prowadzący mówi, że to zależy od anestezjologa, bo jeden mówi tak, a drugi inaczej

    Śliweczka zrób próbę z mm, bo moi obaj np nie tolerują żadnego! Starszak zadowolił się zwykłą wodą, tylko ciepłą. Nawet mojego z butelki nie bardzo chciał wypić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka ja bym też zrobiła próbę najpierw czy wogóle wypije. Moj np. Należy o tych co moje mleko wypije z butli (ale bywało, ze gardził też) raz emek w desperacji zrobił mu kaszke w butelce to wypił

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 23 września 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, ja nie wiem, czy Ci pomoże ta wiedze, ale jak Stas miał teraz operacje w narkozie to mieliśmy wyznaczniki:
    -przerwa od skończenia antybiotyki 2 tyg
    -w ciągu 2 tyg brak temp powyżej 37.5
    -przy objawach przeziębienia wykonania crp do kwalifikacji <1 (przeziębienie musi trwać powyżej 5 dni, bo wtedy widać, jakie rozwija, przy świeżym mozna spodziewać się rozwoju choroby w każdą stronę)


    Sięgnęłam do papierow, są takie zapisy:
    Choroby 2 tyg i bakteryjne i wirusowe ,7 dni przed zabiegiem zakaz podawania pochodnych kw salicylowego, 2 tyg bez szczepień, opryszczka, gorączką, biegunka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 10:28

    frezyjciada, Rucola lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 września 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratulacje!! Cudownie.. zdrowka dla was!! :)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 3466 3467 3468 3469 3470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ