X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 września 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera Śliczny maluszek.. ;-) niech teraz pięknie rośnie.
    Odnośnie laktacji to ja też nie miałam od razu mleka, piłam herbatki laktacyjne młodymi trochę pomogło. Na początku mały też u mnie płakał no był głodny i zgodziłem się by mi go dziewczyny dokarmily. Oczywiście na piersi był cały czas żeby pobudzić laktacje


    Iza pięknie beta rośnie. Trzymam kciuki za wizytę ;-)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 września 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o smoczek to ja podawałam malemu jak płakał, czasem to pomogło a czasem nie. Oczywiście moja teściowa stwierdziła że powinnam dawać dziecku a jak już żeby nie mial dlugo. Zazwyczaj smoczek miał jak zasypial więc teściowa potrafiła mu go wyjąć jak zasnął by nie miał bo przeszkadzało jej to. Masakra normalnie. Wiem że niby zgryz itp ale po co wyrywać dziecku?

    Często sam wypluwal a jak nie to spał z nim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 10:02

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos ja sama pozadawałam smoczek ale wyciągałam jak zasnęli. Borysowi tez tak robiłam z tym,że on mając miesiąc już był bez smoczkowy

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 września 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do smoczkow to jestem reoretykiem, ale z tego co czytalam to wazne zeby nie wpychac go na sile i zabierac jak juz dzidzius wypluje.
    Poczatkowo myslalam ze tez nie kupie smoczka, bo sama mam slaby zgryz, ale z drugiej strony czy to na 100% od smoczka nikt nie wie, a jesli ma to dziecku pomoc to niech sobie ciumka :)

    Cabrera ja tu czekam na fotorelacje :)
    Kiedy wracacie do domu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 10:28

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 25 września 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam,ze suszarka do prania to cudowna rzecz!!!zdecydowanie lepsze są te oddzielne (choćby także ze względu na klasę energetyczna).

    Justyna - nasza stoi w przedpokoju w szafie wnekowej (faktycznie troche hałasuje)-trzeba się tylko upewnić czy są zachowane różne odstępy (góra,boki itp).

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 września 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczek przed wyrznięciem zebów trzonowych jest totalnie nieszkodliwy, natomiast przewlekle ssany kciuk jest szkodliwy od poczatku. My jesteśmy smoczkowi, ale przed wyrznieciem 4rek będziemy żegnac cumelka :)

    Malgonia, Jeżowa, Cabrera, pilik, sliweczka92, Lena21, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 25 września 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę w takim razie namówić męża na suszarkę bębnowa. Miejsce mam w pomieszczeniu gospodarczym. Tylko muszę wybrać model. Dobrze żeby ubrania były w miarę wyprasowane, bo ja pranie robię średnio 2 razy w tygodniu, zanim się wysuszy, zanim wszystko poprasuje i poskładam to leci kolejne pranie i tak w kółko. Ogarnąć się nie umiem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 14:28

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 25 września 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka i tak szacunek, że prasujesz. Ja osobiście nie prasuje absolutnie nic, czasem mąż wyprasuje koszulę, jak akurat zakłada... Ja swoje rzeczy strzepuje przed rozwieszeniem na suszarce i potem wieszam na wieszakach i jest ok. Ale ja to serio jestem leniwą panią domu :D

    Dziewczyny czuje się dzisiaj okropnie, Agata przyniosła do domu jakiegoś wirusa ze żłobka. Najpierw chorowała ona i mąż, teraz choruje ja. Strasznie bolą mnie węzły chłonne, nie pamiętam, żebym przy jakimś wcześniejszym przeziębieniu aż tak je odczuwała. Mam ochotę schować się pod gruby koc i udawać, że mnie nie ma, ale moje słońce zawsze mnie znajdzie :)

    Oficjalnie rzuciłam dzisiaj doktorat i do wtorku (bo wtedy zaczynam pracę) jestem wolnym człowiekiem :D

    Dawno tutaj nie było Agatki więc zostawiam moją radość... Nadal nie umiem sobie wyobrazić, że za chwilę będę ją widywać tylko 3-4 godziny dziennie 😭
    27e89bc19172.jpg

    Cabrera, pilik, nowa na dzielni, sliweczka92, Achia, Kaczorka, frezyjciada, Malgonia, Minnie89, Lena21, JustynaG, Aga9090, Izape_91, Lunaaa, Yoselyn82, KateHawke, Rucola lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, mi się tez marzy suszarka, głównie po tym jak usłyszałam o mieciusich ręcznikach 😍
    Będę musiała zgłębić temat w najbliższym czasie, jak tylko komuś uda się mi na chwile zabrać dziecko ;)
    Bo przyznaje się bez bicia, ze oszalałam ❤️
    Dziś nad ranem, po całej nocy wpatrywania się siebie nawzajem napisałam eM., ze niestety ale oprócz niego kocham jeszcze innego mężczyznę 😊

    Ps. Mleczka coraz więcej, teraz mamy problem z ulewaniem...ale wierze, ze powoli się wszystkiego nauczymy :)

    reset, Achia, pilik, Kaczorka, Malgonia, Lena21, Aga9090, Izape_91, Lunaaa, Yoselyn82, JustynaG, ibishka, Rucola, Madzik34 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 września 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera- lubię za to wpatrywanie się :) Obawiam się, że będę mieć podobnie... do tego stopnia się obawiam, że już prosiłam moją mamę, by w razie czego przypomniała mi (ale nie od razu, tylko po miesiącu), że mam jeszcze męża i że mam z nim spędzać czas i rozmawiać o czymś więcej niż Julka. Serio, czasem się boję, że zapomnę o tej równowadze w życiu.
    Aczkolwiek chwilowo on też coraz bardziej żyje Julką, ostatnio mi się nawet wtrącił w wybór maty na podłogę :P Już miałam wybrany wzór, a temu nagle się co inne spodobało przez ramię ;)

    sliweczka92, Cabrera lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera uważaj, to nie mija, wręcz przybiera na sile :) ale mi to absolutnie nie przeszkadza :D a teraz Oskar nauczył się machać i jak przychodzę np z zakupów i mówię mu "cześć!" to mi macha caaałą rączką, to jest mega urocze :)

    Jeżowa zdrówka!! I powodzenia w nowej pracy:) a jak zareagowali jak zrezygnowalaś z doktoratu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 15:56

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 25 września 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje babeczki ja od 7 rano dopiero teraz wróciłam do domu i jestem totalnie wykończona, aleeeee krzywa cukrowa wyszła dobrze, wyniki książkowe i połówkowe tez wszystko dobrze, szyjka ładnie trzyma i ma 3,9 cm, nawet mój synek pięknie zapozował do zdjęć <3 dodatkowo byliśmy na pysznym obiedzie z okazji „dnia budowlańca” i pooglądać suszarki, wiec wracam do domu ledwo żywa, ale szczęśliwa :)

    dd3eda88602e.jpg

    Achia, sliweczka92, Izape_91, frezyjciada, bazylkove, Lunaaa, Yoselyn82, Minnie89, summer86, Aga9090, JustynaG, ibishka, Rucola, Kaczorka, Madzik34, Cabrera lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 września 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, śliczny Synuś ! 😍

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 września 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena śliczny okruszek ❤️

    Cabrera mąż ma teraz konkurencję ,😁 ale to dobrze, niech się stara i zabiega o Twoje względy!

    Dziewczyny Wy tak o tych suszarkach, a ja się zastanawiam jak ja się pomieszcze z dzieciatkiem w mieszkaniu 😂 poza tym mój mąż już mnie wywala z pokoju z moja pracownia, więc będzie ciekawie ! Zamierzam walczyć, bo przecież i tak maluch będzie z nami w sypialni przez długi czas.

    A dzisiaj w pracy miałam następującą sytuację : kolezanka patrzy się tak mnie podejrzliwie po czym mówi, że mam bardzo dziwne źrenice i czy jestem w ciąży, bo są inne niż zwykle 🙃

    Ja ciągle czekam na objawy ciążowe, coś mnie zakluje czasem na dole po lewej głównie tak jakby w pachwinie... Poza tym żadnych atrakcji.

    Miałam iść w piatek do ginekologa, ale udało się załatwić szybszy termin u Paśnika, więc wolę najpierw skonsultować wyniki badań z immunologiem i dopiero w poniedziałek do ginekologa, wtedy będzie już widoczny pecherzyk na 100% :) dzisiaj beta powinna już chyba przekroczyć 1000. W piątek przed wizytą jeszcze zrobię badanie.

    Lena21, Rucola, Cabrera lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 25 września 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena cudo 😍 jaki on śliczny! Z resztą po tak pięknej mamie nie ma co się dziwić ❤️ marzę o takim okruszku coraz częściej. A tymczasem za dwa tygodnie roczek 🙈

    Lena21, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena- jakie cudo! ♥️ Czy ja widzę podobieństwo do Franka czy mi się wydaje?:)
    Jakieś typy na imię już jest?

    Luna-doczekasz się kolejnego Okruszka :) roczek, jeny, ale to zleciało...i patrz widziałyśmy się już 3 razy :D


    A z perspektywy czasu cieszę się, że Oskar nie polubił smoczka. Nie utrudnilo nam to życia, nie muszę się martwić pożegnaniem smoczka także przy drugim też nie będę raczej proponowac;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 19:30

    Lunaaa lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 września 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Smoczek przed wyrznięciem zebów trzonowych jest totalnie nieszkodliwy, natomiast przewlekle ssany kciuk jest szkodliwy od poczatku. My jesteśmy smoczkowi, ale przed wyrznieciem 4rek będziemy żegnac cumelka :)

    to moj maly ostatnio smoczek jest anty a natomiast kciuk idzie w ruch, staram sie zeby nie wkladal czesto ale nie zawsze mi to idzie. Co prawda nie ma go non stop ale jednak ma

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 25 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia dobrze mówisz! Zuza robi takie jazdy jak wymieniam smoczek... Kupuje ten sam, identyczny kolor, rozmiar, ale to nie jest już 'ten', wymemłany i dostaje szału...
    P.s. Niedługo 4 raz 😁 a właśnie zamówiłam balony na imprezę i... Się poryczałam ze wzruszenia

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 25 września 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie smoczka to ja w ciąży byłam bardzo anty nastawiona, naczytałam się, że przez pierwsze 6 tygodni nie wolno, że zaburza odruch ssania itd., ale los zdecydował inaczej, bo kiedy Franio trafił na intensywna terapie do Zabrza to rzeczą jaką kazali dostarczyć jako pierwszą był smoczek :) nie wiem wiec na ile to „zasługa” smoczka, ale bardzo szybko mieliśmy przespane długie okresy w nocy, bo w wielu pobudkach smoczek wystarczał, nie chciał mleka ani piersi i zasypiał. Ogólnie cieszę się, że polubił smoczek, bo w wielu sytuacjach nam pomógł przetrwać (gorączki, katary, ząbkowania). Także nie taki smoczek straszny :P teraz odstawiamy, ale to ja mam problem ze znalezieniem odpowiednio silnej motywacji, bo używamy już tylko do zasypiania i w sytuacjach awaryjnych (ale dziś Rucola mi dołożyła ważny argument, bo jednak 4 już Franio ma)

    Yoselyn82, Jeżowa, Rucola, Cabrera lubią tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 września 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak jak u Leny smoczek jest tylko do zasypiania i probujr się go pozbyć ale kiepsko to widzę. Gabi jak tylko się pokapuje że matkie ja chcę przyspac bez smoczka to się zaczyna hardcore. Odcielam jej praktycznie połowę smoczka że ja to zniechęci.. I jsk się pewnie donyslacie na moich nadziejach się skończyło. Rano jak się budzi to od razu wypłuwa smoka i każe schować ale przychodzi temat "spania" i od razu pokazuje żeby dać a jak widzi że coś kombinuje to ryk. A u nas już praktycznie komplet zębów. Zostało pół trójki i piątki...

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
‹‹ 3471 3472 3473 3474 3475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ