X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 30 września 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrówka wszystkim chorym <3

    Reset cudownie czytać, że jesteś w dobrym humorze i formie mimo wcześniejszego strachu ! U nas jeśli chodzi o miejsce na rzeczy Frania to na razie raj :p dwie komody i spora szafa tylko dla niego, bo ma swoj pokój i jest gdzie przechowywać, niedługo będzie się musiał wprawdzie podzielić z bratem, ale myślę, że spokojnie da radę :) ogólnie to na takie codzienne ubrania mamy dwie duże szuflady w komodzie (polecam układanie ubrań dziecięcych pionowo, to bardzo wygodne) i dwa wąskie drążki w szafie. W reszcie mam kocyki, leki, jedzenie, wszystkie rzeczy typu nebulizator katarek itd., ręczniki, akcesoria do wózka i większe ubrania na kolejne rozmiary.

    Anna Stesia trudno coś doradzić, bo każda z nas przerabiała rożnego rodzaju spadki nastroju i trudniejsze okresy, jeśli czujesz, że to przejściowe to spróbuj znaleźć choć chwilkę dla siebie, spraw sobie jakąś przyjemność, która pozwoli Ci odetchnąć i zebrac siły - jeśli jednak ten stan będzie trwał zbyt długo lub będziesz czuła, że sobie nie radzisz z tą sytuacją, to może warto spotkać się z psychologiem lub terapeutą. Trzymam kciuki, żeby wszystkie sprawy się poukładały :*

    Jeżowa jak tam ostatni dzień na doktoracie ? Jak nastawienie przed nową pracą ?

    Achia cudny 9miesueczny Oskarek - on taki radosny jak mój Franio :)

    Pati super, że wesele się udało - babcie to jednak są czarodziejki :D my wychodziliśmy w sobotę sami z mężem i też chyba tylko ja to przeżywałam, bo moje dziecko i babcia świetnie sobie poradzili

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 30 września 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, coś w tym jest, bo moje dziecko pierwszy raz przespalo całą noc. Jak dojechaliśmy do domu, (przespala cała drogę z jedną krótką pobudka) to ululalam ja i spala od 22:30 do 7:15... W sumie spała od 20 (o tej wyjeżdżalismy). Teraz się modlę, żeby jej już tak zostało 😂

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 30 września 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uswiadomilyscie mi ,że jednak rzeczy Klary bieżące owszem są na jeden półce, ale wszystkie większe.... w szezlongu 1x2m , który ledwo się domyśla 😂 A już chciałam puścić wodze fantazji na zakupach 😂

    Przy ząbkowaniu temp 38 jest normalna? Objawów chorobowych brak, za to idę o dyche ,że w ciągu tygodnia pojawia się 2 górne jedynki 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 10:55

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie, Ania nie gorączkowała ale podobno niektóre dzieci tak mają.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie synek mojej koleżanki ostatnio gorączkowal 3 dni z temp 38,5. Robiła mu crp,była u lekarza nawet. A to te wstrętne zębiska były przyczyną gorączki. Też nie miał objawów chorobowych. Z tym ,że on ma 1,5roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 12:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie niektóre dzieci goraczkuja przy zabkowaniu np moja Kinga tak miała przy każdym zębie (pochodziło nawet to 40 stopni) pamiętam, że Alusia od Kaczorki też miała temperaturę podwyższoną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 12:49

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 września 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Izape nie miała mieć dzisiaj usg czy coś pomyliłam?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 30 września 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Czy Izape nie miała mieć dzisiaj usg czy coś pomyliłam?

    Miała mieć po 21, a było jeszcze opóźnienia, więc nadal czekamy :)

    U mnie nastawianie przed jutrzejszym NOWA PRACA, NOWA JA byłoby lepsze, gdybym nie zdychała na anginę! Że też nie miała kiedy się przypałętać :/

    Anna Stesia takie nabyte nielubienie sera żółtego nie wpisuje się w moją zasadę :D nadal Ci ufam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 22:11

    pilik lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 1 października 2019, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, dziękuję za cudowne inspiracje kulinarne! Dokładnie czegoś takiego szukam <3

    Jezowa, ooo :( Ale idziesz do pracy, czy na l4? Powodzenia!!

    Izape, i jaaaaak?:)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 października 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* ja tak na szybko, bo
    Wczoraj padlam, bo w sumie na wizytę weszliśmy po 22, a wyszliśmy z gabinetu przed 23, więc w domu byliśmy prawie o północy.

    Wygląda na to,że nasz maluszek pięknie rośnie i wszystko na chwilę obecną jest tak jak trzeba :)
    Widać już pęcherzyk żółtkowy. A oto nasz Skarb :)

    56a4aa589026.jpg

    A teraz wracam do pracy :)

    Yoselyn82, Achia, Cabrera, Minnie89, Jeżowa, Lunaris, sliweczka92, Aga9090, JustynaG, bazylkove, Kaczorka, pilik, Patrycja20, veritaserum, Lena21, KateHawke, Madzik34, golonat, Rucola, summer86, ibishka, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 października 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Wróciłam z wczasów :D i biorę się za nadrabianie! Pewnie zejdzie ze 2 dni :P Najważniejsze (podczytane już na dinkach) Cabrera gratulacje z okazji narodzin Stasia <3 dużo zdrówka dla Was obojga, spokojnych nocy, morza mleczka i niech Was kolki omijają.

    Ps Iza piękny Kropuś <3 od razu się załapałam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2019, 09:17

    Izape_91, Cabrera lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape Ty wiesz jak ja się cieszę i trzymam kciuki! :* <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 1 października 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape piękny widok! Niech Kropus rośnie ładnie :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza serdeczne gratulacje :) rosnijcie zdrowo !

    Anna Stesia mam nadzieję że trudny czas szybko minie ! Twoj sposób opisywania Waszej rzeczywistości ciągle mnie zachwyca !

    Lunaris jak tak na wczasach ? Odpoczelas ? :)

    Cabrera no cudowny synek. Wyobrażam sobie jak jesteś szczęśliwa !

    Śliweczka ale Ci zazdroszczę tej nocy! Chociaż Hania chyba łaskawa i tak była dla Ciebie w tym temacie ;) z tego co kojarzę

    A ja dziewczyny dziś z pełną świadomością mogę powiedzieć że w naszym przypadku żłobek to świetna decyzja. Ania wczoraj wróciła po tygodniowej przerwie, ja się oczywiście bardzo bałam a jak się okazalo zupełnie niepotrzebnie. Zero płaczu, jadła, bawiła się , spala. Dzisiaj poszła już na 6h. Zobaczymy jak będzie ;) gdyby nie te choroby to naprawdę polecam ! :) A ja mam posprzątane, ogarnięte, wyprasowane, obiad przygotowany, zupka na kolację też ( dzięki Reset !!! Ten pomysł zagości u nas na stałe , oczywiście nie codziennie ale często ).

    Rucola, Cabrera, Lunaris, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 1 października 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku tak, ale później jej się trochę pozmienialo i od jakichś przynajmniej 4 miesięcy pół nocy spala przyklejone do mnie...

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 1 października 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza piękny kropeczek :) spokojnej ciąży ;)

    Ja miałam wczoraj emocje porodowe - moja kuzynka urodziła ślicznego chłopczyka z zaskoczenia, ale na szczęście już donoszony, bo 18 dni przed terminem <3 tak mnie zawsze rozczulają maluszki a w ciąży to już w ogóle

    Czy tylko u mnie tak wieje jakbyśmy mieli zaraz odfrunąć razem z domem ?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 1 października 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie o dziwo spokojnie i słonecznie, ale wczoraj mega wiało i padał deszcz.

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gdańsku może jakoś bardziej nie wieje, ale leje, leje, leje. .. :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena u mnie tak samo wieje (w sumie to chyba nie daleko mamy do siebie :P) .... Masakra :/

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 października 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka <3 Cudowny jest twój Maluszek!!!
    U nas wieje od wczoraj, ale wiatr jest ciepły i przyjemny tak jak lubię ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 3479 3480 3481 3482 3483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ