X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, nie wiem jaką stopę ma Florek, ale Ninka 19/20, mamy te kalosze i są super :) https://allegro.pl/oferta/fagum-stomil-bfkidsw-g-kalosze-piankowe-20-21-8435662743

    A na dowód różowa panienka z wczorajszego spaceru 😂
    3e67e2460c78.jpg

    Malgonia, frezyjciada, Rucola, sliweczka92, JustynaG, veritaserum, Lunaaa, Kaczorka, Yoselyn82, Lusesita, Lunaris, Anna Stesia, lamka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik dzięki! Zaraz zamawiam! Florek nosi 19 z marki elefanten, stopa jakieś 11,6, ciężko zmierzyć, bo zwiewa jak chcę żeby stanął na kartce😶 ale tu u siebie mniejszych jak 21 nie znalazłam, więc mi z tym linkiem spadłaś z nieba!

    pilik lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 10 października 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, to Nince tak szybko stopka urosła? Niedawno zamawialas adidasy rozmiar 16 z tego, co pamiętam 🙈

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka w maju miała 17... aktualnie adidasy 20 już na styk. Strasznie szybko te nogi rosną...

    Frez stacjonarnie ja widziałam od 22 kalosze jak szukałam...! Teraz już by były w miarę, ale jak kupowałam w sierpniu jakoś to były sporo za duże

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopy rosną dzieciom mega szybko. Starszak w czerwcu 22 a teraz trzewiki kupiłam 27!!!! I to wcale nie są za duże! 5mm luzu... Boje się kupować zimowe, bo kij wie ile ta noga mu do grudnia urośnie😱 nie muszę chyba mówić ile już kasy przewaliliśmy w tym roku na buty, a tym bardziej, że takie na podwórko musi mieć dwie pary, no i "do ludzi" oddzielne. No masakra

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 10 października 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, to jeszcze podrzucam nasze, odgapione od Jadranki:
    https://allegro.pl/oferta/demar-dino-f-kalosze-dla-dzieci-eva-lekkie-20-21-8507671537?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    7b2c4e9ebe0b.png

    Też super!

    frezyjciada, sliweczka92, veritaserum, Lunaaa, Kaczorka, pilik, Rucola, Malgonia, Yoselyn82, Lusesita, Lunaris, lamka lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja póki nie pracuję jeszcze, to odbieram Anię ze żłobka ok 14.45 i prosto ze żłobka idziemy na placyk zabaw, trochę pochodzić. ok 16 wracamy do domu. Jak tylko nie pada to idziemy, szkoda mi jej ,,kisić" cały dzień w domu ;/ Wracamy , Ania się trochę pobawi i ok 18 już ją kąpiemy a do 19.30 odkąd chodzi do żłobka to idzie spać.

    Reset super brzuszek ;) to naprawdę tuż tuż

    Sliweczka gratulację!!

    Pilik ale Ninka wyrosła. Taka duża panienka ;) Czas leci strasznie szybko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 19:47

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, pierwsze tygodnie po powrocie do pracy codziennie szybko się przebierałam i szłam z Anią na dwór. Teraz wygląda to gorzej, bo zeszły tydzień był deszczowy a w tym fatalnie się czuję i w efekcie dziś był pierwszy dzień od niedzieli gdy wyszłam z Anią na spacer i plac zabaw.

    Dla nas obu to spora zmiana, bo całe lato spacery były dwa razy dziennie po 1,5 godziny.

    Pilik, Mi88 - Ninka i Zosia są przeurocze w tych kaloszkach <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 20:23

    mi88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 urocza Zosia! A kalosze chyba takie same to są ;) wyglądają podobnie i też z pianki te nasze.

    Veritaserum oj strasznie szybko to leci, Nina biega, rozumie wszystko, zaczyna mówić. Niesamowite to takie!

    Dziewczyny co do spacerów - a może mialybyscie opcje odbierania malucha na nogach? Wtedy wracając można jakąś okrężną drogą i spacer z powrotem zaliczony. A jak nie ma możliwości ani czasu/siły to maluchom nic się nie stanie bez spaceru (szczególnie patrząc na to jak szybko zaczyna się robić ciemno i jaka się robi jakość powietrza...)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 października 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, powiem Ci, że ja nie do końca ogarniam te skurcze na ktg. Gdy zostałam przyjęta na oddział, miałam rozwarcie na 3cm i skurcze się pisały tak na 60-70. Na tamtym etapie to był totalny luz. Mogłabym z tymi skurczami wsiąść za kółko. Potem były nawet takie na 90 i te już czułam. A potem zaczęły się prawdziwe bolesne skurcze i je czułam już porządnie na 40.Nie kumam tej maszyny.

    Pilik, no właśnie nie bardzo. Po pracy to ja szybko chcę małą odebrać (odbieram ją koło 16:30) i wrócić do domu na obiad. A po obiedzie to mała raz dwa zasypia bo ona zmęczona po żłobku. Czasami nawet w trakcie obiadu nam zaśnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 21:11

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 października 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ja będe odbierać Lewka ze żłobka na nogach, bo mamy dosłownie 10 minut spacerem a pomysł okrężnej drogi jest doskonały!!! Po drodze jest jeszcze biedra więc i zakupy zaliczymy ;) Tylko niech mi to moje dziecko przyjmą!!!!! Chciałabym żeby lewko poszedł do dzieci. Wiem, ze na poczatku będzie ciężko, ale czuję, ze u nas to bedzie dobry ruch!!
    Ninka i Zosia pięknie się prezentują w kaloszach!! My nie mamy i w sumie nie potrzebowaliśmy do tej pory... Kupiliśmy w lidlu już śniegowce, które ku mojemu zaskoczeniu są cienkie więc smiało zakładamy w chłodniejsze dni. U nas rozmiar 22.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, Anię odbiera emek i niestety mamy za daleko na spacer w dwie strony :/

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niby mieszkamy na wsi, a niestety zaczął się sezon grzewczy i jakiś sąsiad debil, co roku nam robi to samo-smród i szarówka. Nie da się okna uchylić, prania wywiesić, a co dopiero mówić o bieganiu po podwórku... W niedalekim czasie mają nam zrobić plac zabaw taki z prawdziwego zdarzenia, niecałe 2 km od nas , to będziemy mieli gdzie wychodzić :) wczoraj za dnia byliśmy w lesie, też fajnie, ale jedynie możemy wyjść przed południem jak mam obiad z dnia wcześniejszego. Bo tak to rano starszak do przedszkola, szybkie zakupy, gotowanie obiadu(musi byc punkt 12) no i usypianie juniora, chyba, że starszak chce wracać po obiadku do domu(ostatnio zostaje do samego końca) to najpierw odbieramy Tymka, potem drzemka, a potem to już zaczyna się robić śmierdząco... No nie lubię jesieni, najgorsza pora roku, fuj i tyle.

    Summer biedaku... Obyś szybko odzyskała energię i dobre samopoczucie... Kiedy człowiek źle się czuje, a ma dziecko pod opieką, to tak jakby miał całe wojsko pod skrzydłami i armate na plecach... Tulam mocno!

    summer86 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 października 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Reset, powiem Ci, że ja nie do końca ogarniam te skurcze na ktg. Gdy zostałam przyjęta na oddział, miałam rozwarcie na 3cm i skurcze się pisały tak na 60-70. Na tamtym etapie to był totalny luz. Mogłabym z tymi skurczami wsiąść za kółko. Potem były nawet takie na 90 i te już czułam. A potem zaczęły się prawdziwe bolesne skurcze i je czułam już porządnie na 40.Nie kumam tej maszyny.

    Ja ich dzisiaj prawie w ogóle nie czułam... Albo wręcz w ogóle! Teraz mam dużo mocniejsze skurcze, więc nie wiem, co mam o nich myśleć ;)
    A na serio to chyba rację ma doktor, że skurcze pisały się też od ruchów i dlatego porodowe, które są samoistne, bolą bardziej.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 października 2019, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, dziękuję kochana <3

    U mnie dziś bardzo sentymentalnie, mijają 2 lata od dwóch kreseczdk, które aktualnie śpią na mnie i powodują, że ledwo oddycham ;) ale gdy tylko próbuję ją odłożyć to się budzi. Kocham tą moją Anulkę do szaleństwa i ciężko mi uwierzyć jak szybko te 2 lata przeleciały.

    reset, veritaserum, Lunaaa, Rucola, Cabrera, Jeżowa, pilik, JustynaG, Yoselyn82, Lunaris, lamka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola u nas żłobek to była świetna decyzja. Miałam tyle wątpliwości a teraz jestem strasznie zadowolona. Wczoraj odebrałam tak uśmiechnięte i radosne dziecko ze szok. A chodzi już na pełen etat :) moja Ania uwielbia dzieci po prostu. Jak zobaczy na sali dzieci to mama już nie istnieje. Co mnie cieszy :)

    Rucola, pilik lubią tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 11 października 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie zupełnie z d... Wiem ze niektóre oglądają.. Gdzie obejrzę greysow 16 sezon na necie? Pierwsze dwa odcinki oglądałam na fili.cc a teraz coś się spascilo i nie Ma:(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 października 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka ja zawsze zasysam z toreentow (eztv.io) i potem napisy przez napiprojekt

    ibishka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 października 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, ja oglądam na alltube.tv

    ibishka, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 października 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ibishka z dedykacją dla Ciebie i wszystkich serialomaniaków :)
    http://www.efilmy.tv/serial,107,Chirurdzy-Grey-s-Anatomy-2005-2011,sezon-16,odcinek-1.html

    U nas spacerek jest po szkole Frania ok 15: jeśli jest pogoda to plac zabaw do 17-18, jeśli deszcz lub zimno to spacer z zaliczeniem biblioteki po drodze- mamy świetną, lepsza niż sala zabaw :) Stasio jest jeszcze przed południem na spacerze. Jak czytam o tym smogu i jak wygląda u Was okres jesienno-zimowy to strasznie Wam współczuję i jednocześnie cieszę się że na lubelszczyźnie mamy JESZCZE spokój.

    Stasio nosi 20 i właśnie miałam mu kupić te kozaczki w Lidlu zimowe ale skubaniec podkula strasznie palce i nie mogę ich wcisnąć :/ muszę poszukać coś bardziej rozpinanego na boki.
    Mój maluszek ma dziś 10 miesięcy :) ciekawe czy uda mi się zrobić jakieś sensowne zdjęcie :D

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 3490 3491 3492 3493 3494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ