X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie jak Wasze zdrówko?

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 9 października 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, dziękuję, że pytasz!
    U nas całe szczęście już dobrze! Dzieci zdrowe, my też, chwilio trwaj! :)
    A w trosce o nasze zdrowie psychiczne w sobotę sprzedajemy dwójkę dziadkom (2 raz od kiedy jest ich szt 2!) I idziemy na randkę i świętować nasz mały sukces!

    sliweczka92, Rucola, frezyjciada, JustynaG, Lena21, Lunaris lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 października 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris są testy nosideł, nie wiem tylko czy bez fb by się udało, nie drogie to a masz na dwa tygodnie kilka różnych do sprawdzenia za niewielką kasę (coś koło 30zl).
    Dla nnie tula za sztywna, ll baby fajnie się sprawdzało, ale szybko wyrosła. Aktualnie mam Kavkę, szytą z chusty regulowaną i jest super. Z tańszych opcji, naprawdę wygodnych i solidnych polecam nosidła pathi. U nas lokalnie dziewczyna szyje, ale naprawdę nosidła świetne o wygodne, a cenowo jakbyś brała nie chustowe można w fajnej cenie kupić. I nosidło może być regulowane więc na długo starczy :)
    Onbu które ma Luna dla mnie koszmar, ale to właśnie kwestia gustu. Plus tego nosidła - jest malutkie i leciutkie. Co do noszenia na plecach - w każdym nosidle będzie przyjemniej nosić na plecach ;p dziecko też zwykle szczęśliwsze bo więcej widzi. A jak już upatrzysz nosidło to polecam do niego ocieplacz, wtedy byś nie musiała Stasia nawet ubierać za mocno na wyjścia ;)

    Rucola, summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 października 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, my też mamy Kavkę, jest świetna. Na początku nosiło mi sie w nim kiepsko, wolałam chustę, ale odkąd dziecko jest starsze nosidlo wiele ułatwia (choć nie zawsze maly w ogóle daje się wsadzić w nie, no ale w chustę tym bardziej). Wiem, że z chusty szuka nosidlo Jadranka (w sensie, ze zamawiala gdzieś, nie że sama szyła), może podpowie, do kogo uderzać.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 października 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dostałam nosiło od szwagierki które niby można stosować po 6 miesiącu, miałam też chuste ale mój mały terrorysta nie akceptowal tego, płakał itp. Próbowałam na różne sposoby by się przyzwyczaił ale on nie i nie. Woli rączki, wózek też dla niego jest beee. Wszystko beee. Mam jeszcze jedno nosidlo które mi pożyczyla koleżanka i też nie bardzo mu odpowiada. Niby pisze ze od 3 miesiąca i do 20 kg.

    Nie wiem co to będzie. Kręgosłup i ręce już wysiadaja...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 października 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik a po czym widzisz że Ninka wyrosła z LL? ja mam wrażenie, ze na Młodego jest dalej dobre!! około 80cm i około 10,5 kg. Pisze około bo spierniczał przed lekarką i wszystko było mierzone mniej/więcej

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 9 października 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris mam takie. Z przodu nie noszę, tylko na plecach. Chusta zarówno przód i tył. To myślę że typowo na plecy, choć mój emek nosił z przodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 21:12

    Yoselyn82, Achia, sliweczka92, pilik, frezyjciada, JustynaG, summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 9 października 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu chyba przede wszystkim chodzi o szerokość panela.

    pilik lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolare - tam nosidlo z chusty szyła Jadranka, możesz się wywiedziec co i jak, no i jaka cena. Jadranka zna się na noszeniu, na pewno wybrała dobrego producenta, więc o jakość nie musiałabyś sie martwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 16:07

    frezyjciada, Lunaris lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 października 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolare jest super, ale bardzo specyficzne, też nie wszystkim pasuje.
    Generalnie porządne nosidła na pewno to właśnie coccolare, LennyLamb, blueberry, pathi, Natibaby też w miarę, tula i kavka wiadomo, ale też kilka mam zaczęło szyć nosidła i mają dobry feedback w chustowym świecie. Wyboru duuuzo.

    Rucola miała za długie nogi już, udka wystawały poza panel trochę, na upartego by jeszcze mogła nosić, ale widmo zakupu i promocja na kavke przyspieszyły zakup ;)

    Aa frez, na nosidło potrzebujesz między 1,5 a 3m, w zależności u kogo chcesz szyć i czy całe nosidło ma być z chusty czy tylko z zewnątrz :)

    Yos nosidła idealnie byłoby używać jak dziecko samodzielnie siada. Ważne jest żeby panel był szeroki, ale właśnie - nie za szeroki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 16:18

    Rucola lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko DZIEWCZYNY!!! Jesteście niezastąpione! Kocham Was! Mam chustę 3,6 a realnie chyba więcej, więc mam nadzieję, że styknie na takie nosidło, żeby wrzucić w niego starszaka!
    Chyba sobie zrobię prezent na urodziny! A co!

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 października 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez 3,6 starczy Ci na każdy rodzaj nosidła :) koleżanka szyje trzecie (świrka totalna ;p) u Hanimatula i one w ogóle ekstra bo regulacja jest i na boki i w panelu na wysokość! I też wiele osób je chwali bardzo :)

    summer86, frezyjciada lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 października 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór,

    O Kochane moje jak ja Wam dziękuję za tą nosidło-dyskusję :D otworzyły się przede mną nowe możliwości. Będę miała o czym myśleć i mam nadzieję sprawię sobie wcześniejszy prezent mikołajkowy :D

    sliweczka92, Rucola, pilik lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 października 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie do mam żłobkowiczów, przedszkolakow i szkolniaków.

    Na urlopie macierzyńskim- normą był codzienny spacer. Od kiedy Ania jest w żłobku...to muszę się przyznać,że jest z tym źle. Po powrocie z pracy odbieram ją, wracamy do domu, jemy obiad, Ania ma drzemkę i tak ten czas leci, że już mi się nie chce wychodzić na dwór. Zaraz zmiana czasu więc jeszcze szybciej będzie robiło się ciemno. A jak jest tak szaro, buro to chęci na spacerowanie marne.
    Jak to jest uWas?
    Chodzicie na godzinne spacery wieczorem?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 10 października 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    My po USG polowkowym. Było zamieszanie rano, że zapomniałam napisać. 🙈 w każdym razie z Bombelkiem wszystko dobrze, ładnie się rozwija, zgodnie z terminem porodu z USG prenatalnego. No i najważniejsze na 100% Piotruś. 😍❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 11:30

    Madzik34, Achia, ibishka, Kaczorka, Fozzie Bear, Cabrera, Aga9090, Minnie89, frezyjciada, Lena21, Yoselyn82, pilik, Rucola, Malgonia, summer86, JustynaG, Lunaris, veritaserum lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 10 października 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, u nas niestety w ciągu tygodnia spacery po przedszkolu nie wychodzą. Powrót ok 16.30, zanim obiad zostanie zjedzony jest 17.30-18, a dzieci klade spać 19-19.15. Jak było ciepło i jasno to zazwyczaj szliśmy na ogród na trochę, teraz kisimy się w domu, ale weekendem nadrabiamy spacerując w lesie.
    Klara też nie zawsze w ciągu dnia ma spacer, bo czasem plan dnia i jej drzemki (preferujemy te w domu, bo trwają 2x dłużej wtedy) krzyżują nam to skutecznie.

    Korzystając z tematu - o ile przy dzieciach częściej pamiętamy o suplementacji Wit D, pamiętajcie dziewczyny też o sobie i pozostałych domownikach 💪

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 października 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Dalej w dwupaku, choć między zapisem ktg a wizytą były chwile grozy, po tym jak pisały się skurcze 70 - 80. Mało tego, ja ich prawie nie czułam, te co mam w domu są nieraz dużo silniejsze... siedziałam więc na korytarzu pod gabinetem, myśląc sobie, że ja przecież mam dziś radę nadzorczą, a jutro rozprawę, a nie poród :P Tak jakby mnie ktoś pytał o zdanie... Jak weszłam do gabinetu to z duszą na ramieniu, ale melduję, że:
    - u Julki ok - waży 2618 gramów, przepływy wszystkie idealne, a jakaś tam amplituda żylna wskazuje, że lepkość krwi prawidłowa, więc dziecko me nie ma anemii ;) Najwyraźniej dieta kawowo - ciastkowa jej służy :P Ułożona prawidłowo, zaczyna się wstawiać do kanału...
    - u mnie w sumie też wszystko w normie ;) Pan doktor - chyba by mnie nie straszyć - tym razem nie podał parametrów, więc wiem, że "no z wodami szału nie ma... (przerwa na dwukrotne mierzenie kieszonek)... ale jest dobrze, są w normie" (czytaj: pewnie ich jeszcze mniej, ale po co stresować pacjentkę:P), szyjka się przygotowuje do porodu, skróciła się i robi się cyt. 'fajnie miękka', ale jeszcze jest zamknięta. Jarał się tą szyjką strasznie, ja panikowałam (bo nawet nie wiem ile ma), a on na to, że na tym etapie to 'tak idealnie się szykuje'. Według niego mam się nastawić na donoszenie do skończonego 37 tc i tyle, bo 'po infekcji nie sądzę, byśmy dotrzymali do listopada, ale przypominam pani- 37 tydzień to już w terminie!'. A KTG określił jako idealne :o Bo wg. niego takie skurcze podczas ruchów mają być (a i tętno, i mój przycisk, że był ruch potwierdzają, że skurcze pisały się w 90% na ruchach) i macica sobie pięknie ćwiczy, co również ma mnie cieszyć ;)

    No i że nie mam zdjęcia Julki, to wrzucę Wam nad w dwupaku :)

    62dad6e3ced0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 13:56

    pilik, Minnie89, frezyjciada, sliweczka92, summer86, Lena21, JustynaG, Cabrera, Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka gratulacje :)

    Reset wierzyć się nie chce, że to już tuż tuż...!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 października 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna masz to szczęscie że mieszkasz nad morzem ;) u nas zaczyna się sezon smogowy więc spacery będę dodatkowo uzależniać od jakości powietrza. Na razie spacerujemy bo mam czas i nie ma smogu, ale kiedy przyjmą nas do żłobka zmieni się to diametralnie... A i zapomniałam chyba napisac, ze jestesmy na pierwszym miejscu listy rezerwowej!
    Reset piekny brzuszek!!
    Śliweczka gratulacje! Chłopcy sa super!

    pilik, sliweczka92, JustynaG lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jaki brzuuuunio😍😍😍😍 oj zamacałabym!😍 Kocham ciężarne! Wszystkie są taaaaakie piękne z tymi bebzolami!

    Ja dziś upuściłam trochę krwi i 2stówki pooooszly... akurat byłam w mieście na zakupach-zamierzałam kupić Florkowi kalosze, ale niestety nie znalazłam takich małych i nie wiem już gdzie szukać.... a błoto takie, że nie puszczę go w adidaskach na podwórko :/
    Musiałam jeszcze odebrać starszaka z przedszkola wcześniej, bo płakał, że boli go głowa. Nie ma temperatury, ani kaszlu, ani kataru nawet i pojęcia nie mam z czego ta główka... No i mówi, że plecy go bolą jeszcze... Oszaleje... Oby tylko się nie rozchorował, bo zaraz i mały będzie chory....

    Wkurza mnie, że nie widzę Waszych suwaczków :(

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 3489 3490 3491 3492 3493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ