X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 16 października 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka gratulacje!!!!wszystkiego najlepszego dla malutkiej!!!!

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 16 października 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka śliczna Ola ! Ogromne gratulacje 😘🥰

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 16 października 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Cały czas wychodzą nowe. Urodziła się z jedną i wszyscy myśleli że to takie tam znamię. Problem jest dopiero jak z czasem wychodzi więcej i jeśli do powiedzmy 6 roku życia jest ich co najmniej 5-6. Także jeśli u Was w ciagu prawie roku nie pojawiło się nic nowego, to możecie byc spokojni. Zwlaszcza że piszesz, że plamki sa malutkie. Ponoć 1 ma 5 osób ma jedną czy dwie takie plamki.

    Tak, u nas są dwie od urodzenia i tez się nimi nie przejmowałam do tej pory -myślałam, ze to takie zwykłe przebarwienia skóry, nic poza tym. Ta z boku na tułowiu jest większa niż na szyjce - ma nieregularny kształt, łacznie może do 1 cm może mieć. Mam nadzieję, że nie będą się pojawiać żadne inne, bo zwariuję.
    A Twojej siostrze życzę dużo siły i pozytywnych myśli mimo wszystko. Trzymam kciuki, żeby była to najłagodniejsza postac tej choroby. Ciągły strach o własne dziecko musi być dobijający, ale przecież nie można tak cały czas żyć.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 16 października 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji roczku dla Agatki i Dominika :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 października 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) dziękujemy za życzenia dla Nat 🙂

    Przy okazji życzymy kolejnych wspaniałych lat pełnych miłości i słodkości dla Zuzi, Agatki i Dominisia ❤️

    I już będąc w miarę na bieżąco gratulacje Izuś!!! Wspaniały i silny Okruszek! Niech zdrowo rośnie 🤗

    No i na świeżo gratulacje Kaczorka! Olusia przeeeeeśliczna dziewczyna 😍😍😍 Ala będzie wniebowzięta ☺️

    Buziaczki dla wszystkich Cioci i Smerfów/Smerfetek 😘😘😘

    summer86, sliweczka92, Lunaris, Kaczorka, Emiilka lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 16 października 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dla Natalki i Zuzi również, oczywiście! :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 16 października 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do urodzinowych życzeń! ;*

    Oraz gratulacje Kaczorku! <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 16 października 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samych cudownych, radosnych i zdrowych dni dla wszystkich solenizantow <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 16 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Justya- a jakie objawy ma Ania? Oskarowi ostatnio wychodzi pokrzywka. Byłam u pediatry, podejrzane rzeczy zostały wyeliminowane,a ona wraca.ale czy np po ponad 9 mcach może mu wyjść np na nabiał który ja jem? Jesteśmy po badaniu krwi na najczęstsze alergeny pokarmowe ,a wizyta u alergologa 5.11- i to prywatnie

    Alergia może pojawić się w każdym momencie. Ania nie ma jakiejś bardzo silnej alergii. Pierwsze objawy pojawiły się gdy miała 4m-ce. Zaczęły pojawiać się zaczerwienione placki na ciele, sucha skóra, kupy ze śluzem. Pediatra stwierdziła, że to AZS. Przy czym ja od razu podkreślałam, że te zmiany skórne nie są swędzące bo młoda je ignoruje.
    W wieku 7m-cy podałam jej odrobinę twarogu i wtedy nagle poczerwieniała jej cała buźka. Wtedy samodzielnie podjęłam decyzję o odstawieniu nabiału.
    Wiem,że w teorii powinnam to skonsultować z lekarzem. Pediatra stwierdziła, że to nie alergia bmk tylko nietolerancja laktozy. Przy czym przejście na dietę bez nabiału sprawiło, że wszelkie problemy skończyły się. Zjedzenie sera bez laktozy spowodowało nawrót problemów skórnych. Dlatego też działam zgodnie z własną intuicją i robię to na własną odpowiedzialność.

    Co jakiś czas sprawdzam czy alergia zniknęła... Niestety, wprowadzenie jogurtu czy mrożonek - powoduje nawrót.

    Agulineczka ja mam takie znamię. Aneczka również. Póki nie pojawiają sie nowe - śpię spokojnie. Ale szczerze mówiąc nie wiedziałam, że może to być coś groźnego.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 16 października 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja też mam takie znamię koloru kawy z mlekiem na ramieniu, tylko szczerze nie wiem od kiedy. Myślałam kiedyś, że pewnego razu za mocno opaliłam sobie ramiona (bardzo spiekłam jako nastolatka, aż pojawiły się bąble i strupek), ale teraz sama już nie wiem czy nie miałam go wcześniej. Ulcia ma 2. Ja też w życiu bym nie podejrzewała, że takie coś może być groźne. Czasami żałuję, że jest coś takiego jak internet (nie mam absolutnie za złe Nika, że o czymś takim piszesz, nie zrozum mnie proszę w ten sposób), człowiek by spał spokojniej. Ja już sama kilka razy u siebie diagnozowałam najgorsze rzeczy przez to, że się naczytałam.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 17 października 2019, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka gratuluję także tutaj cudownej Oli <3

    Z całego serca dziękujemy za pierwsze życzenia urodzinowe dla Agatki <3 nie wiem, kiedy to zleciało. Niestety dla nas wczorajszy dzień był słodko-gorzki, bo zmarł tata mojego męża.

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 października 2019, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa- bardzo mi przykro!

    Przypuszczam tylko, jak możecie się czuć... Ja wczoraj słyszałam rozmowę mojego M. ze swoją mamą i widziałam jak się rozkleił do telefonu (o łzach, które były potem to nawet nie wspominam, bo byłam bezsilna w pocieszaniu).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 17 października 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa przykro mi :(

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Jeżowa :( ciężki czas dla Was... Dla męża szczególnie... Przytulam Was mocno!

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 października 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! Spóźnione życzenia dla Aluśki (To już 2 latka!) orazAgatki i Dominika (Roczek). Niech Wasze dzieciństwo będzie pełne szczęścia i radości.

    Jeżowa Tak mi przykro :(

    Reset A za mamę Twojego emka trzymam kciuki! Niech wygra walkę z tym paskudztwem!

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 17 października 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa przykro mi bardzo :( trzymajcie się :*

    Reset w leczeniu onkologicznym takie wsparcie bliskich to niezastąpiony skarb <3 a ze strony medycznej na pewno zrobicie wszytsko żeby mama emka miała najlepsza możliwą opiekę - z doświadczeń mojej rodziny powiem tylko, że warto szukać, dociekać i konsultować u kilku lekarzy - trzymam kciuki za szczęśliwy finał

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 17 października 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa przyjmij moje kondolencje...

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa współczuję ☹️

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 października 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa wyrazy wspolczucia!

    Ja tylko nieśmiało zamelduje że Wczoraj dowiedziałam się że najprawdopodobniej będę mieć druga córeczkę ♥️

    APrzybylska, Minnie89, sliweczka92, reset, Aga9090, KateHawke, Jeżowa, Lunaaa, frezyjciada, Yoselyn82, summer86, pilik, Lunaris, JustynaG, Lena21, Rucola, Emiilka, Kaczorka, Madzik34 lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 października 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa wszystkiego najlepszego dla Agatki. Jednocześnie tulę mocno..wyrazy współczucia :-(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 3497 3498 3499 3500 3501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ