X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do ginekologa, to zapytam go o ten konflikt. Ciekawe co powie ;)

    Lusesita cudna ta Twoja córcia ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 14:20

    Lusesita lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 11 listopada 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne macie córeczki :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 listopada 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita - mamy taką samą kurtkę ;)

    Ja o konflikcie płytkowym też nie słyszałam. Miałam tylko robiony odczyn Coombsa ze względu na ujemną grupę krwi. No i podaną immunoglobulinę w 30tc i poporodzie.
    Aczkolwiek już w szpitalu po porodzie pobierali mi krew na jakieś badanie związane z grupą krwi. Ale nie wiem dokładnie o co chodziło.

    Lusesita lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 11 listopada 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też podawali immunoglobuline, ale tylko po porodzie. Też mam ujemną grupę krwi, mąż też. Ten konflikt plytkowy jest wciąż mało znany niestety i nie ma związku z Rh.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 11 listopada 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita prześliczna laleczka 😍 buziaki dla Was ;*

    Lusesita lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 11 listopada 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Siwulcu!
    Co u Was??
    p

    Dziekuje Kochana :) u nas całkiem nieźle :) byliśmy na kontroli u kardiologa i odpukać wszystko jest ok, kolejna kontrola w lutym. Dni mijają błyskawicznie, serio przy 3 dzieci jest co robić, każde w innym wieku, każde z innymi problemami a matka tylko jedna ;)
    Mam za sobą pierwsza wizytę z Zuza u ginekologa dziecięcego, plamila 3 dni i pediatra nasza kazała zrobić wyniki moczu i krwi, wyszła jej bilirubina na poziomie 1 i lekarka kazała sprawdzić Zuze ginekologicznie - trochę się stresowałam bo ona ma 9 lat a ja do końca nie wiedziałam jak taka wizyta będzie wyglądać, ale pogadałam z nią zanim weszłyśmy do gabinetu no i zapominam ciagle jaka mam dojrzała i mądra córcię bo wszystko przebiegło bez stresu. Gin stwierdził ze to nie mógł być okres bo jej ciało jeszcze nie jest na to przygotowane- jakiś incydent, który jeśli się powtórzy mam od razu jej zgłosić żeby mogła zbadać Zuzię w trakcie plamienia.
    Borys raczkuje i łazi przy meblach, krzesłach... wszystko „sprząta” z podłogi, spać za dużo nie lubi wiec rozumiecie... zaczął się ten moment ;) czekam kiedy minie ;)

    Podczytuje jak tylko mogę, jednak wieczorem jestem już tak zjebana ze padam na pysk jak już oczywiście wszyscy domownicy śpią, kuchnia ogarnięta na rano i pomysły na posiłki dnia następnego ułożone w głowie ;)

    Ola, Domi i Julia - śliczne dziewczyny ❤️
    O konflikcie płytkowymi również nie słyszałam

    Kaczorka, Malgonia, Jeżowa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka jak się nie mylę to na miesięcznym wątku jest dziewczyna, która coś o tym konflikcie wie, bodajże nick Misia

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 listopada 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Siwulec u mnie co prawda dwoje ale jak czytam Twój opis dnia to wypisz wymaluj jak u mnie ;) za trzecie dziecko robi demolująca wszystko kocica :D

    Lusesita zapomniałam że masz już taką duuużą córkę :) <3


    Agulineczka ja również nie słyszałam i po raz kolejny zadziwia mnie że dowiaduję sie o pewnych rzeczach medycznych nie z pracy tylko z OF. W końcu przechodziłam kurs krwiodawstwa i krwiolecznictwa, musi być on cyklicznie powtarzany co kilka lat. Właśnie po to aby uzupełniać informacje o nową wiedzę a tu NIC. Jak będę odnawiać papiery po powrocie do pracy to zapytam o to- ciekawe czy Panie w ogóle wiedzą o co biega.

    Reset Julka wygląda jak milion dolarów! <3 Byłabym w stanie przechodzić kolejny raz te wszystkie uroki porodu (szczególnie że od ostatniego minął rok i już to co najgorsze się zatarło :P) aby znowu móc przytulać takie cudo! Życzę Wam wypisu do domku!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 listopada 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chyba kryzys :( ze zmęczenia, chwilowy jakiś. Staszek odstawił drzemki. Przez te wolne dni potrafił przez cały dzień spać albo 2 razy po 15 albo tylko 10 min w samochodzie jak gdzieś jechaliśmy. Szczerze Wam powiem że przy wstawaniu po 4 i nocnych pobudkach do Franka nie mam siły :( Nie mam w dzień energii ani chęci na jakieś kreatywne zabawy... no dobra na jakiekolwiek zabawy. Chciałabym żeby choć na chwilę zajął się czymś a ja mam ochotę po prostu się położyć. Nie wiem co się stało z moim dzieckiem (zęby, chodzenie?) ale mam nadzieję że to się naprawi zanim pójdzie do przedszkola :(
    Mamy większych dzieci czy ktoś tak miał? jest szansa że drzemki wrócą czy już amba?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris mój straszak bardzo szybko przestał spać w dzień... Ale jak poszedł do przedszkola i mieli lezakowanie to jako pierwszy zasypial 😂 pewnie Cię nie pocieszylam !

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, nie podpowiem że znów zacznie spać, bo moje starsze tez szybko przestały w domu robić sobie drzemki (za to o 20:00 już szły spać na cała noc - zawsze to jakiś plus) ale w przedszkolu uwielbiały leżakowanie.
    Co do samodzielności maluchów, odkąd nie mam możliwości samodzielnego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych zaczęłam mocno się zastanawiać jak trochę zająć czymś Borysa żebym miała swoje „5minut „ i zakupiłam Na allegro tablice manipulacyjna - drogie to cholernie ! Czekam aż mi przyślą i jeśli się okaże ze nie zainteresuje się tym to Wywieszę biała flagę....

    19e50de6bfaf.png

    Takie pudło :) dam znać czy się sprawdziło






    Lunaris, Rucola lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 listopada 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati dobre i to szkoda tylko ze jeszcze 2 lata trzeba czekać :D
    Nie mam doświadczeń bo Franek spał do 4 rż w dzień! A to małe jakieś zwiercone takie :P Liczyłam na to że ktoś tak miał, że jak już dziecko opanuje chodzenie i wyjdą zęby to zmęczy sie w ciągu dnia na tyle że choć raz padnie. Najgorsze jest to że on płacze, słania się, ziewa, wisi mi na rękach ale za nic spać nie idzie :( Nie ma go czym zająć -jednym słowem ani w jedną ani w drugą z nim. chyba zacznę brać kawę w kubek termiczny, książkę i będę jezdzić dookoła bloku- 2 kółka i 20 min drzemki :P a dla mnie chwila spokoju.

    Siwulec super jest ten domek- zawzięłam się że sami zrobimy tablicę maniplacyjną choć nie liczę na jakieś wielkie wow.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas podczytuje ale nie za bardzo mam się kiedy udzielać.

    Lunaris brawa dla Staszka. Wszyscy straszą "zobaczysz jak będzie potrafiła chodzić" a ja (a raczej mój kręgosłup) odetchnęłam gdy Aneczka zaczęła chodzić. Poza tym, to fantastyczne patrzeć na takiego młodego eksplorującego człowieczka!

    Współczuję trudnych chwil i braku snu. Masz prawo czuć się wykończona. U nas jest loteria czy będzie 1 czy 2 drzemki w ciągu dnia. Wierzę, że to tylko chwilowe i zaraz będzie spał dłużej w dzień.

    Frez Patrzę na Twojego Florka i nic po nim nie widać, że przeszedł poważną operację. Pogodny chłopczyk.
    A Twoja opowieść o starszaku, który wstaje razem ze słonkiem- rozbawiła mnie do łez. Choć wiem,że pobudka o 3 do wesołych nie należy.

    Aga Pytałaś o kaszki błyskawiczne. Przyznaję się. Z lenistwa codziennie robię Ani kaszkę błyskawiczną na żłobkowe śniadanie. Codziennie ma inne dodatki. Dorzucam zmielone orzechy czy pestki dyni, siemię lniane, musy owocowe lub owocowo-warzywne, suszone lub świeże owoce. Generalnie wrzucam to co mam pod ręką :) Panie w żłobku twierdzą, że bardzo jej smakują. Nie chce mi się jednak stać nad garnkiem i gotować kaszę.

    AnnaStesia a ja się zastanawiam skąd pomysł, że "jeja" to "jelita" :)

    Ania u mnie ten sposób na wywołanie @ nie działa.

    Kaczorka Nie mogę się napatrzeć na tę Twoją Oleńkę! Jest cudowna. I jakie ma duże ciemne oczyska.

    Lusesita jaką Ty masz już dużą pannicę. Śliczna! A zdjęcie to bym w ramkę oprawiła.

    Dawno nie było tu mojej panienki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 06:54

    Lunaris, Siwulec, Jeżowa, Kaczorka, Bunia86, Cabrera, frezyjciada, Aga9090, Yoselyn82, sliweczka92, Achia, Lunaaa, ibishka, pilik, Lusesita, Lena21, nowa na dzielni, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!
    Lusesita super zobaczyć Domi! Jaka już duża Dziewczynka! Śliczna! Jak tam sobie radzicie?
    Siwulcu u nas Młody dostał tablicę manipulacyjną na roczek i jest hitem już ponad 2 miesiące, ale takim na chwilę :( pobawi się 2 minuty, przyjdzie pojęczec, potem książeczka, pociąg, znów tablica i tak w kółko. Ale dobre i 2 minuty :)
    Justyna taka kaszka błyskawiczna jak Twoja to samo zdrowie!! Gdyby tylko Lewko chciał jeść kaszkę to ani sekundy bym się nie zawahała i wybrałabym błyskawiczną.
    Lunaris współczuję niespania :( u nas spanie w miarę regularne, sen nocny 7-6rano albo 8-7ma rano a w ciągu dnia drzemka, średnio godzina do półtorej. Własnie jesteśmy w trakcie ;) Oby jak najdłuzej taki system nam pozostał bo jestem już przyzwyczajona, ale wiadomo z dzieckiem nie warto się do czegokolwiek przyzwyczajać....
    edit. Ania <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 11:28

    JustynaG, Siwulec, Lusesita lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 listopada 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, może to "ten wiek", bo Łusia serwuje mi dokładnie to samo - drzemka to tylko przez chwilę w wózku albo w aucie. Wyjątkiem jest wtorek, bo po basenie śpi dobrą godzinkę i daje matce czas, żeby się odezwać na OF ;)

    Może kluczem jest odpowiedni stopień zmęczenia? Ale nie dam rady chodzić z nią na basen codziennie :( może jak lepiej opanuje chodzenie to będzie bardziej zmęczona. Póki co wyżywa się wdrapując na kanapę i potem na oparcie i zjeżdżając na główkę po poduszkach. Czuję się jak jej bodyguard.

    Lunaris, Rucola lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris chyba Cię nie pociesze ale moje starszaki też szybko nie miały drzemki w ciągu dnia ale wcześnie chodzili spać. O 20 są w łóżkach do dziś 😉 Za to Borys póki co ma 2 drzemki po około 1,5 do 2 godzin i śpi cała noc z jedną pobudka na cyca 😅 a chodzi spać 19-20, a wstaje równo z budzikiem 6:30. Pierwsza drzemka około 9-10, a druga różnie, przeważnie okolo 14😀

    Justyna no i to chyba też dla mnie argument za błyskawiczna, no nie mam czasu stać tyle przy garach😅

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 listopada 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika -przepraszam że taka mało koleżeńska jestem ale mimo wszystko pociesza mnie to że inni też tak mają :)

    Za to zazdroszczę idealnego dziecka Aga (Borysek) :D bardzo by mi taki grafik pasował. No trudno coś za coś - ze Stasiem w nocy spokój a w dzień Armagedon za to z Frankiem było totalnie odwrotnie :P To tak żeby się spełnić w macierzyństwie na 100% :D narzekać nie będę bo tak strasznie, strasznie ich kocham <3

    W Lidlu dziś są w promocji te których ja używam:
    ffaddadbf308.jpg

    Aga9090, Yoselyn82, Lunaaa, StaraczkaNika lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka ♥️ jaka ona już "dorosła"! Kiedy to się stało? A powiedz mi ,bo jakoś nie ogarniam,śniadanie robisz Ani i zanosisz je do żłobka? Czy w domku jeszcze jecie przed wyjściem?
    Ja teraz to mam czas i wymyślam różne śniadanka, ale pewnie jak wrócę do pracy, to to się skończy :p
    Kaszki jadamy helpy, Oskar je uwielbia, ja też, bo się szybko robią :)
    Ale też mam takową z Hippa, bo ma fajny, prosty skład ;)

    Siwulec super że po wizycie u kardio ok :) domyślam się, że przy 3 czas zapierdziela nie wiadomo kiedy...a pokażesz nam Boryska?:)

    Byłam u ginekologa, ale nie zapytałam o ten konflikt,bo oczywiście zapomniałam :p ale z drugiej strony, lekarka powiedziała, że jak tylko zajde w ciążę to mam odstawić karmienie, dla mojego zdrowia, bo posypią mi się włosy, zęby itp...taaa . I najlepiej to najpierw odstawic kp, a potem zachodzić w ciążę....

    Lunaris współczuję braku drzemek.. u nas są dwie- z reguły 40min. Czasem godzina. Ale zawsze to chwila dla siebie, choćby na spokojną wizytę w WC ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 15:12

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 12 listopada 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do włosów, to po pierwszej ciąży mi wypadły, ale teraz to lecą garściami. Cały czas, w sumie odkąd mała skończyła 4-5 miesięcy. Niedlugo to chyba łysa będę.
    Jutro roczek! Kiedy to zleciało??

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka to ja już dzisiaj śle najserdeczniejsze życzenia !!! Zdrowka uśmiechu i samych radości każdego dnia ❤️❤️❤️

    Achia -jasne ze pokaże ;) zdjęcie z ostatniego ciepłego jesiennego spaceru

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 18:28

    JustynaG, Lunaaa, Malgonia, Aga9090, Achia, Lusesita, Kaczorka, Lena21, summer86, Lunaris, Ania_1003, Yoselyn82, nowa na dzielni, pilik, sliweczka92, Rucola, Patrycja20, Cabrera, Bunia86, frezyjciada, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 3529 3530 3531 3532 3533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ