X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 15 listopada 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam!

    Agulineczka, tak mi przykro, że tyle problemów ze zdrowiem nadal :(

    Reset, jak u Was? Jak się czujesz? Jestem bardzo ciekawa, jak u Ciebie jest - czy czujesz "nie wiedziałam, że można kogoś kochać aż tak", czy jesteś bardziej obok i wszystko jest dla Ciebie wciąż trochę nierealne, a trochę zwyczajne. Nie wiem, czy dobrze to opisałam ;) Jak Julcia?

    Nika, sprawdza, czy dobrze spał? xD Nie za dobrze mu? Tutaj mój egoizm jest aż nadto widoczny, bo zdarza mi się męża w nocy pacnąć, jak widzę, że się nie obudz
    ił, a ja nie śpię :D Za duże poczucie niesprawiedliwości mam wtedy i muszę to wyrównać :D

    Ktoś pytał o Scoot&Ride - bardzo polecam i oficjalnie dziękuję Justynie i Lunie za rady i opinie! Mam porównanie z jednym rowerkiem pożyczonym na próbę i Scoot bije go na głowę. Jest solidny, stabilny i dobrze przemyślany. Ma duży promień skrętu, jest niziutki - Zosia ma 74cm wzrostu i bodajże 21 w kroku, a używamy już drugiej wysokości - najniższa była trochę za niska. Ma dobrze wymyślony system skręcania, chyba bardziej intuicyjny dla maluchów, ale i zapewniający płynność w zmianie kierunku jazdy. Minusy - cena. Ciężko mi ją przełknąć, ale jestem w stanie ją zrozumieć, szczególnie, że Luna potwierdza, że starszaki też się świetnie bawią na hulajnodze :) Brak rączki dla rodzica - kiedy idziemy w miejsca, gdzie nie ma samochodów, puszczam Zosię luzem i rączka wręcz by przeszkadzała. Na chodniku, jak się rozpędza, trzymam ją za kaptur. Przed zakupem stwierdziłam, że w razie czego kupimy taki plecaczek ze smyczą i będę mogła w ten sposób kontrolować sytuację. Nie różni się to pewnie dużo od biegającego dziecka, a jeszcze nie widziałam dziecka z takim plecaczkiem, więc pewnie nawet okaże się, że i tego nie potrzebujemy.
    Wrzucam zdjęcia - przepraszam za jakość, ale to klatki z filmów - nie ma sensu robić zdjęć, kiedy jedzie ;)
    2e61373e67fe.jpg d669d018dbab.png 9f857ce0544d.jpg

    Rucola, JustynaG, Ania_1003, frezyjciada, Jeżowa, Cabrera, pilik, Yoselyn82, Lunaris, Achia, Kaczorka, Lunaaa, Madzik34, Lusesita lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 15 listopada 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi faktycznie fajnie się prezentuje ten scoot, tylko rzeczywiscie cena nie powala ;)
    P.S. moja corcia też ma taka sama czapeczke jak Zosia i równie słodko w niej wygląda :)

    Podałam w końcu antybiotyk. Nasza lekarka choć nie lubi dawać antybiotyków tez stwierdziła, że nie ma na co czekać. Gardło jej się nie podobało i to bardzo wysokie crp, no i 3 doba z wysoka gorączka. Mnie sama to crp przekonało i z bólem serca podałam lek.

    mi88 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka dobrze, że jeszcze to skonsultowałaś. Nie zapomnij o probiotyku i częstym podawaniu picia co by się szybko nie odwodnila przez tą gorączkę (najlepiej letnie aby nie drażnić gardła) do tego dobrze też jest dać mokre prześcieradło na łóżeczko i zrobić taki baldachim (o ile śpi w łóżeczku, na kaloryfery jest też dobrze dać mokre ręczniki) często je moczyć i wietrzenie pomieszczeń aby było świeże powietrze, zdrówka dla Ulci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 00:20

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 16 listopada 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, m bez opaski by nie wiedział, czy się wyspał ;) To mu mówi ile miał jakościowego, głębokiego snu. Jak mi się żali że za mało i jest taki zmęczony, to każę mu się cieszyć, że smacznie przespał jeszcze 3 nocne pobudki i niech spada na drzewo z żalami ;)

    Zawsze też sobie sprawdza ile się nachodził z wózkiem i biją sobie z Łuśką rekordy.

    No nic, każdy ma jakieś dziwactwa. Mój m uwielbia współzawodnictwo - także z samym sobą.

    Lunaris, summer86, Achia, JustynaG, Rucola, Jeżowa, Cabrera lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 16 listopada 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka dobrze, że lekarka jest mądra i świadoma i dopiero po wynikach włączyła antybiotyk, dużo zdrówka dla Was :*

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 listopada 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka dużo zdrówka dla Uli- niech szybko zdrowieje oraz dużo siły dla Ciebie. Chore dziecko zużywa naszą energię 2x szybciej a do tego jeszcze się martwimy non stop :(

    Mi widać że Zosi scoot przypadł bardzo do gustu. Kurcze też mam na niego chrapkę ale cały czas mam obawy że wydam te milion monet (nawet na olx po 350zł są) a Staszek powie NOŁ. I znowu dylemat z tym jeżdżeniem... Ciągle mam w głowie ten rowerek 3w1 . Ktoś w ogóle zakupował tego typu sprzęt?

    Nika lajka za męża :D pewnie też bym tak robiła gdybym dostała taki gadżet :D

    Miłego weekendu wszystkim! U nas ma być dziś 17 stopni! wow- środek listopada...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 16 listopada 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika - uuu ale cios, ja też mam tą opaskę :p ale są plusy! Np w niej sprawdzam ile razy w nocy wstawalam i o której bo rano często nie pamiętam (a prowadzę sobie zeszyt ze statystykami). No i z tymi krokami to też fajny bajer bo motywuje mnie do dłuższych spacerów, co przy moim braku zamiłowania do sportu jest i tak sporym sukcesem. Przez ostatni tydzień codziennie chodzę między 7 a 10 km z wózkiem :)

    A my właśnie też korzystamy z pogody i jedziemy na kawę. Dzieć w nosidle u taty, a ja mam czas żeby napisać <3

    JustynaG lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 16 listopada 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to za ciekawa opaska, jak sie nazywa. kupilabym mojemu bo on wiecznie narzeka ze sie nie wyspal a oczywiscie cala noc chrapie i nigdy nie slyszy jak dzieci krzycza.
    Lunaris ja mam po starszaku rowerek 3w1, on z niego korzyatal od roczku do ponad 4 lat, zabieralismy go na wakacje jak mial 3 i 4 lata to przynajmniej nie bylo potrzeby noszenia go przy dlugich wedrowkach. jestem bardzo z niego zadowolona. Leon w tym sezonie tez w nim jezdzil i byl zachwycony.
    Agulineczka duzo zdrowka dla Ulci.
    miłego weekendu.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Melduję się na razie bez nadrobienia Was, ale ciągle brakuje mi czasu ;) Dziecko mam promocyjne, tylko głodne, więc karmimy się właściwie co godzinę - półtorej (najdłuższa przerwa była dziś w nocy i trwała 2.5 godz., ale to dlatego, że wcześniej między 1.30 a 2.45 dwa razy jadła i dwa razy zmieniałam pieluchę ;)). Ale że laktacja mi hula i znów nic nie boli przy przystawianiu (polecam lano maść z Ziai - dwa razy użyta i mikro ranki na sutkach zniknęły) to te chwile są tylko nasze <3
    I chwała komu trzeba za karmienie, inaczej M. by mi w ogóle dziecka nie oddał ;)

    JustynaG, Rucola, summer86, Madzik34, moniśka..., frezyjciada, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 Zosia na każdym zdjęciu wygląda na mega zadowolona więc chyba dobrze zainwestowane pieniądze :D
    Agulineczka życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla córci!!

    Reset emek taki zakochany w corci?? W sumie to jego kopia więc się nie dziwię, że się zachwyca :D to tak jakby patrzył w lustro!

    Przyszłam Wam pospamowac moim małym szczęściem :)
    Dzieciątko ma już 5,5 cm, serducho bije jak dzwon, ryzyka niskie, wszystkie pomiary ok, czyli podsumowując - mogę odetchnąć na kilka dni, zanim zacznę znowu się zastanawiać :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 07:52

    Achia, JustynaG, Jeżowa, Rucola, summer86, Kaczorka, Yoselyn82, sliweczka92, agulineczka, ibishka, Madzik34, Minnie89, Ania_1003, moniśka..., Patrycja20, Lena21, frezyjciada, Cabrera, Lunaris, mi88, KateHawke, Lusesita lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, nie pozostaje Ci nic innego jak wybrać się na testowanie pojazdów :d Tym spodobem - Krakow ma niebieski egzemplarz, Bydgoszcz - szary i Trójmiasto - zielony :)

    Izape, cudowne serduszko!

    Reset, cieszę się, że u Was wszystko dobrze :)

    Rucola, Izape_91, Lunaaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 16 listopada 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dokładnie jak Justyna pisze, zapraszam na testy Lunaris :D

    Mi bardzo się cieszę, że Zosia jest taka zadowolona 😍😘

    mi88 lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 16 listopada 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape gratuluję pozytywnych informacji! Śliczny dzidziuś, a najważniejsze, że wszystko ok :) wspominał coś o płci? U mnie mówili, że w tym okresie to jak wróżenie z fusów trochę ;) chociaż czasami po wyrostku płciowym można coś domniemac. W ciąży z synkiem około 15 tc stwierdzili, że raczej chłopczyk i na polowkowych już wszystko się pięknie potwierdziło. Z córką zaś na początku też był raczej chłopczyk, ale lekarz mówił, że jeszcze ostrożnie określa. W okolicach 17 tc powiedział, że może dziewczynka choć nie był wcale pewny, bo dzieciątko nasze nie chciało wcale współpracować i stwierdził, że wszystko możliwe, bo pepowona wszystko zasłaniala i na polowkowych wyszła juz jak nic dziewczynka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 14:31

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam, że tak wpadam, ale czy macie jakieś pół kciuka wolnego? Jesteśmy z maleńkim w szpitalu, ma mieć dzisiaj zabieg w brzuszku i każdy kciuk jest na wage złota, bo martwię się o te moja kruszyne!

    Reset, a jak wyniki Julci? Kiedy wychodzicie?

    Iza, cudny maluch!

    Moniska, fajnie Cię widzieć!

    sliweczka92, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia zaciska oba kciuki!! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie bez problemowo cokolwiek się dzieje i szybko wyjdziecie do domku!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka nie powiedzial nic, a ja bym już tak chciała wiedzieć! No ale czekałam 3 lata poczekam i jeszcze 1,5 miesiąca do polowkowych :)

    Anna Stesia a co to za zabieg?? Trzymam kciuki za maluszka :*

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia oczywiście ze trzymamy kciuki...bidulek co się stało????planowany zabieg?czy coś niespodziewanego?
    Jakaś czarna seria szpitalna u nas na forum:(

    Reset pierwsze tygodnie są najpiękniejsze!!!cieszcie się sobą:)a my cierpliwie czekamy na relacje porodowa(czy coś mnie ominęło w miedzy czasie?).
    Już wiadomo kiedy wychodzicie?

    Agulineczka zycze aby antybiotyk szybko zaczął
    działać.

    IzaPe gratuluje!!!!teraz już musisz odetchnąć:)masz zdrowego,pięknego dzidziusia!

    Izape_91, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, mocne kciuki kochana!
    Mam nadzieję, że to nic poważnego :(

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, kochane jesteście! Mały już po zabiegu, podobno sie udał. Jeszcze jest na sali, a ja ryczę ze szczęścia. Mieliśmy przypadek nagły, z silnym bólem, wymiotami, utratą przytomności itd. Dzięki Bogu sytuacja opanowana. Jesteśmy w szpitalu, w którym wszyscy sa bardzo pomocni i życzliwi, a to też bardzo pomaga.

    agulineczka, Izape_91, Lunaris, Yoselyn82, sliweczka92, Kaczorka, pilik, Madzik34 lubią tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia o matko! A co robili synkowi? Współczuję stresu, ale dobrze, że już po i że zabieg się udał!

    Dzięki dziewczyny za wszystkie życzenia powrotu do zdrowia mojej córeczki :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3535 3536 3537 3538 3539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ