X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka jak wizyta i USG? Zrobił ta cytologię czy jednak plamienie przeszkodziło?

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 18 listopada 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia ♥️ Luna ♥️ trzymajcie się kochane!

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 listopada 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik wiemy jak postępować i w razie omdlenia i zatrzymania krążenia. Choć jest to przerażające, że część z tych czynności mogę kiedyś wykonywać na moim dziecku. Życzę Wam dużo zdrowia, jesień jest cholernie przygnębiająca. Niedługo święta, to i atmosfera się trochę poprawi ;*

    Madzik34 lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna bardzo Ci współczuję takich przeżyć. Nawet nie wiem co poradzić w takiej sytuacji. Oby tylko Zuzia jak najszybciej z tego wyrosla.

    Miałam dzisiaj zrobioną cytologie. Usg u ginekologa ok - ponoć za 1-2 dni owulacja się szykuje, więc tylko działać ;) tak sobie lekarz żartował. Już 12 miesięcy od cc minęło, blizna bardzo ładnie wygląda, więc nie ma przeciwwskazań do kolejnej ciąży ;)

    Usg piersi już średnio. Z jednej strony dobra wiadomość, bo moje liczne, małe torbiele, które miałam w obu piersiach się wchlonely, z drugiej strony w jednej piersi mam malutka zmianę- około 3mm, która jest do obserwacji. Byc może gęsta torbiel, może gruczolako-wlokniak, na razie żadnej biopsji, tylko kontrola za 6 miesięcy...
    Zła jestem, bo ciągle coś wychodzi. Już raz przechodziłam stres związany z usg piersi, zmiana podejrzana, w biopsji wyszedł gruczolako-wlokniak na szczęście. Tu jakieś polipy na żołądku, niedawno powiększony węzeł, który też wycinany do badania. Non stop stres... Ech :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 19:09

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3369 9133

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia przede wszystkim szacunek ogromny za zimną krew, szybką reakcję i szeroko pojęte ogarnięcie umysłowe w tak stresującej sytuacji. Masz rację, całe szczęście, że żyjemy w takich czasach, z tak rozwiniętą medycyną, z dostępem do szpitali, lekarstw i tak dalej. Mam ogromną nadzieję, że to jedyna taka historia w Waszym życiu. Ściskam mocno mocno Ciebie i Twojego dzielnego synka.

    Luna :( nie znam słów, którymi mogłabym Cię wspierać w całej tej sytuacji. Faktycznie niewiele potrzeba, żeby Zuzinka się zaniosła i straciła oddech :( wiem, że jesteście wyszkoleni, ale ja też bym non stop drżała, że za chwilę znowu coś się stanie... Dużo sił <3 może zabrzmi to strasznie, ale pewnie z czasem nauczycie się z tym żyć, jako rodzina i będzie Wam nieco łatwiej. Nie zmienia to jednak faktu, że życzę Wam jak najmniej takich
    sytuacji...

    Agulineczka no to wkrótce do roboty kochana! :D skoro organizm chętny :) co do piersi - super, że torbieli brak, słabiej, że coś tam innego wzbudza niepokój, ale mam nadzieje, że na kontroli okaże się, że tym także nie należy się martwić.

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    9.09⏸️
    11.09 beta 88 ➡️ 13.09 beta 238 ➡️ 16.09 beta 914 ❤️
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Nasza Tosia kilka dni temu skończyła roczek i już nie mamy w domu niemowlaka! Wciąż nie wierzę, kiedy to się stało :)

    No i.... mamy nowinę
    Jeszcze z wielką dozą strachu i niepewności, ale też, jak zawsze od początku z WIARĄ! <3
    Wczoraj urodzinowo zobaczyłam cień, dziś kreska już wyraźniejsza, a tak naprawdę okres powinien przyjść dopiero jutro. Być może, jeśli wszystko dobrze pójdzie - TOSIA ZOSTANIE STARSZĄ SIOSTRĄ 😍😍
    Nasze wielkie marzenie o rodzinie 2+2 ma szansę się spełnić, trzymajcie za tego Malucha kciuki!
    Bo przecież na tym forum wydarzył się już niejeden cud <3

    7a4451c691b0.jpg

    2b8aa10f1c51.jpg

    summer86, Jeżowa, mi88, Aga9090, sliweczka92, JustynaG, Achia, Ania_1003, nowa na dzielni, Madzik34, Cabrera, frezyjciada, moniśka..., Yoselyn82, Kaczorka, KateHawke, Lunaris, StaraczkaNika, Lena21, Lusesita lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa dziękuję Ci za te słowa ;* bardzo wiele to dla mnie znaczy. I masz całkowitą rację, przyjdzie taki czas że choroba Zuzi będzie dla nas normalnością. Póki co bardzo się przed tym buntuję i stąd mój nastrój. Chciałabym umieć to zaakceptować.

    Agulineczka do roboty :P jak lekarz każe 😜 a tak serio, planujecie wrócić do starań w niedługim czasie? Przykro mi, że na USG nie wyszło wszystko idealnie :( za dużo masz już stresu, a teraz jeszcze to. Z drugiej strony skoro do obserwacji, to nie powinno być nic groźnego.

    Frez jak Twoja owulka? Pojawiła się ? Ja biorę acard od tego cyklu.

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADmiralka, wszystkiego najlepszego dla Tosieńki!
    Jaki cień! Toć to piękna kreska jest! Po cichu gratuluję! Planujesz skoczyć na betę

    Veritaserum, Jeśli nas podglądasz... to wiedz, że na Ciebie czekamy z otwartymi ramionami. Jak będziesz gotowa to wróć...

    Lunaaa, Bardzo mi przykro, że znowu Was dopadają stresy. Nie dziwię się, że nie masz nastroju... a kto by miał gdyby takie rzeczy dotyczyły jego dziecka?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka trzymam kciuki za starania, ale też za organizm, żeby doszedł do siebie zanim zajdziesz w ciążę, żeby te żołądkowe sprawy nie dokuczaly przez 9mcy.!

    Admirałka po cichu gratuluję i trzymam kciuki za Okruszka! Wszystkiego najlepszego dla Waszej już rocznej panienki!

    admiralka lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka, ale nowina! ❤️ Kciuki cudna kreska i Tosia

    Anna i Luna, mnie tez mrożą te Wasze stresy z maluchami, dzielne bardzo jesteście i mądre kobiety, ja tez nie wiem jakbym ogarnęła w takiej sytuacji. Nie panikuje ogólnie kiedy ktoś np potrzebuje pierwszej pomocy i sama się fo niej rzucam, ale to jeżeli chodzi o obce osoby, w przypadku kogoś bliskiego chyba wpadłabym w panikę

    admiralka lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też często myślę o Veritaserum. Mam nadzieję, że się do nas odezwie

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka cudownie! Chyba mojego brzucha dostałaś, bo u mnie powoli zaczyna się dziać!
    Trzymam kciuki za Twojego Okruszka 💕

    sliweczka92, frezyjciada, JustynaG, Yoselyn82, Madzik34, admiralka, pilik, Lunaris, Lena21, Lusesita lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis oooo. ! To już?:) Lubimy emocje porodowe, pisz co się dzieje :)

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia dziękuję, ale nie staramy się o kolejną ciążę. Owszem mam gdzieś z tylu głowy taki pomysł, patrzę na kobiety w ciąży z taką jakaś dziwną nostalgią , zawsze podobały mi się rodziny 2+3 i wiem, że pewnie dałabym radę, ALE niestety zdaje sobie rownież sprawę, ze moj organizm nie jest teraz w najlepszej formie, ciągle coś innego dochodzi, co mnie dołuje, meczy psychicznie. Nawet nie wiedziałam jak bardzo durny ból żołądka/brzucha trwający miesiącami może wypompowac z człowieka pokłady energii. Dopóki nie wyjdę na prostą nie mam o czym myśleć. Z kolejnej strony nie jestem juz za młoda. Jestem bardzo wdzięczna, że jest mi dane być mama dwójki cudownych, zdrowych maluchów. Czasem po prostu robi mi się smutno, że nie wszystko idzie tak jakbym chciała, no ale takie jest życie...

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka po cichu gratuluję i życzę wszystkiego dobrego <3

    admiralka lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka kurcze dziewczyno... Ciągle masz pod górkę... Pomodlę się za Twoje zdrowie!

    Admiralka! No toż to krecha jak malowana! Żaden bladzioch! Super! Kciuki za Kropusia <3

    Lunaa no właśnie mój organizm świruje, owulak taki sobie, ale śluz ładny. Nie mam zapasu owulaków, więc olewka. Podejrzewam, że znowu będzie mega późna owulacja i mega krótka fl.

    Pochłonęło mnie wykańczanie domu totalnie... Utknęłam na oświetleniu i nie mam jak pójść do przodu, bo nie mam ani pomysłu, ani wizji jakiejś, ani z mężem dojście do konsensusu jest wręcz niemożliwe... Może któraś z Was ma pomysł na oświetlenie do kuchni w stylu angielskim? Wiem tylko jedno, aby nie czarne😅

    admiralka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka tak właśnie czytam ze zrozumieniem :p aleeee...nigdy nic nie wiadomo, teraz niestety masz pod górkę że zdrowiem i te domowe infekcje..a właśnie jak córcia się czuje? Ale może już zaraz sytuacja się zmieni o 180 stopni i kto wie, kto wie :)
    Kciuki trzymam przed wszystkim za zdrowie Twoje i Twojej rodzinki! Bo jak jest zdrowie ,to nie ma choroby!-- ulubiony tekst mojego męża :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 22:13

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :* Frez, Ty to złota kobieta jesteś!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Admiralka cudownie! Chyba mojego brzucha dostałaś, bo u mnie powoli zaczyna się dziać!
    Trzymam kciuki za Twojego Okruszka 💕
    Melevis, pamiętając Twoje poprzednie expresowe porody... to nie spoźnij się na ten trzeci :P
    Koniecznie daj znać jak już będzie po wszystkim!
    No i chętnie bym zobaczyła te Twoje gwiazdeczki.

    Olenka87 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, nie wyobrażam sobie, jak trudno musi być Wam żyjąc w takim strachu o dziecko...jesteś bardzo dzielna! Oby takie groźne dytuacje miały miejsce jak najrzadziej!!

    Melevis, powodzenia!!

    Admiralka, fajnie, ze ułożyło Wam się tak, jak marzyliście :) trzymam kciuki ✊

    Reset, daj znać, jak odnajdujecie się w domu :)??

    admiralka lubi tę wiadomość

‹‹ 3539 3540 3541 3542 3543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ