X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 lutego 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    My dziś mamy kombo, KTG, USG i wizyta. Trzymajcie kciuki, żeby coś ruszyło. 🙈 dziś 40+2.

    Dobrego dnia!

    JustynaG, ibishka, Minnie89, Izape_91, Lunaris, Anna Stesia, Kaczorka, agulineczka, olik321, pilik, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 lutego 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka, trzymam kciuki!
    Widać, że synuś potrzebuje nakazu eksmisji ;)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 lutego 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Piotrus niech sie pospieszy, bo zaraz bedzie mial urodziny co 4 lata! Taka strata prezentow :D ale bylby wiecznie mlody z drugiej strony :))

    Dziewczyny nie wiem, czy sie martwie niepotrzebnie, ale mala na usg osttanim byla ulozona posladkowo i ja nadal czuje, ze ona mnie kopie po dolnych partiach, czyli nadal jest tak samo ulozona. Wiem, ze to dopiero 27 tydzien, ale do kiedy ona ma czas zeby sie obrocic glowka do dolu? Czy moge jej jakos pomoc zeby ona sie obrocila? Na szkole rodzenia fizjo pokazywala ze mozna sobie na lokciach i kolanach przykleknac z tylkiem do gory, i to moze cos ruszy... Jak to bylo u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 08:27

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lutego 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Śliweczka powodzenia na wizycie :) Chłopakom zawsze u mamusi najlepiej <3 to mu się nie spieszy :D

    Iza do 32 tygodnia chyba dziecko ma czas a potem i tak nie wiadomo czy nie fiknie. Stasio przekręcił się w 33 tyg choć ja już z ulgą myślałam o CC. Ćwiczenia- tak jak piszesz pomogą. Ja nie wiem jakie, podpytaj położną. Na pewno może pomóc basen- pływanie ułatwia dziecku obrót. U Ciebie też ten suwak coś mocno przyspieszył :P rany! zaraz bedziesz rodzić!

    sliweczka92, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 lutego 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Lunaris! No nic... Pozostaje mi tylko czekać az sie grzecznie przekreci...
    No, juz zaczelam ostatnio panikowac, bo mi aplikacja pokazuje 96 dni do porodu, a to tylko 3 miesiace. Z jednej strony jestem przerazona bo moja wyprawka w powijakach, w ogole wszystko w powijakach, dobrze ze mam w czym dziecko ze szpitala odebrac 😂 bo poza tym to nic. No i w panice szukam teraz wszystkiego, zeby na ten 30 tc byc gotowa na wszystko. Z drugiej strony chcialabym ja juz przytulic.... Ale zauwazylam, ze wiekszosc czasu skupiam sie na tym, ze sobie nie poradze, a po chwili dopuszczam taka miłą myśl, ze ona będzie i że w ogole wreszcie! Tyle na nią czekalam.

    Hahah ale mi sie smiac chce... Puka ktos do drzwi, otwieram, stoi gosciu ze spoldzielni :
    -dzien dobry przegląd gazu
    Ja taka nieogarnieta, wiecie, bez mejkapu, wyglad dziecka. A on patrzy tak na mnie i pyta:
    - nie ma rodzicow??
    - nie ma. 🙈 - zapomnialam dodac, ze nie bedzie, bo tu nie mieszkają
    - to przyjdę popoludniu.

    Hahahhahahahaha. Dobrze ze brzucha nie widzial bo sie schowalam za drzwiami, bo by sobie pomyslal, ze patologia jakas - dziecko w ciazy 😂

    Sam mi zrobil robote i sie spławił, bo maz mi do gazu zabronil wpuszczac 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 09:23

    Minnie89, Fozzie Bear, Rucola, frezyjciada, Kaczorka, pilik, ibishka, Lusesita, nowa na dzielni, JustynaG lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHAHA Iza ! :D padłam!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris to oznacza tylko jedno, musze cos ze soba zrobic zeby wygladac na dojrzalsza. Bo tak z reguly, to nie mozna wchodzic jak w domu są tylko nieletni... A ja za miesiac koncze 29 lat 🙈

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza hahaha, prawie się kawa oplułam :D (i to gorącą, bo taką się pije gdy dziecko w żłobku <3)

    Milan też się późno obrócił, jakoś po 30 tygodniu na pewno, a mi lekarka mówiła że nawet do 36 ma tam miejsce żeby się turlać. Także loteria, więc nie stresuj się tym zawczasu :)

    A my w weekend mieliśmy przygodę z wymiotami - już się bałam że też jakaś jelitówka, ale to chyba z przeziębienia i zalegającego kaszlu. Co nie zmienia faktu że nic mnie tak nie przeraża jak wymiotujace dziecko!

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie, nam młoda też wymiotuje wydziliną, ale u nas jak się dzieje to z przytupem, leczymy obecnie u niej ostre zapalenie oskrzeli i płuc. Nie polecam.

    Iza, dzięki z poprawę humoru 💛

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja co prawda w rodzeniu nie mam żadnego doświadczenia, ale sama byłam takim przypadkiem że przekrecilam się tuż przed porodem. Mamę ucieszyło to tym bardziej, że w tamtych czasach nie często robili cesarki i bala sie porodu posladkowego
    Frez gratuluję serduszka 🥰
    Iza nic tylko się cieszyć, że czas jest dla Ciebie tak łaskawy. Zajrzyj do skrzynki bo napisałam wiadomość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 09:55

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie, dużo zdrowia dla małej! Lekarz nie chciał jej kłaść do szpitala? To choć tyle dobrze!

    Iza, u mnie młodzież obrocila się w 28 tc i trafiłam na IP ze skurczami. Tak bolało. Ale dziecko ma czas do 32 tc, więc spokojnie. Później też sie zdarza, że sie obracają, zwłaszcza jak masz dużo wód (miałam wielowodzie i było u mnie ryzyko, że jeszcze się mi synek obroci pupą w dół tuż przed porodem), ale to się naprawdę rzadko zdarza.

    Agulineczka, sto lat dla synka!

    Freziku, gratuluję serduszka! Rosnijcie zdrowiutko!

    Sliweczka, trzymam kciuki, żeby Piotruś jednak uniknął daty 29 lutego - moja najbliższa przyjaciółka ma urodziny co 4 lata i wcale jej to nie cieszy. Z drugiej strony można czuć sie wyjątkowym!

    sliweczka92, agulineczka, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie Bear wrote:
    Minnie, nam młoda też wymiotuje wydziliną, ale u nas jak się dzieje to z przytupem, leczymy obecnie u niej ostre zapalenie oskrzeli i płuc. Nie polecam.

    Iza, dzięki z poprawę humoru 💛

    A to u mnie zwymiotował wszystkim co zjadł, nie było wydzieliny...więc jest tez opcja że coś mu zaszkodziło po prostu. A następnego dnia pozbyliśmy się kataru, został kaszel. Jutro idę z nim do lekarza niech go osłucha na wszelki wypadek (klepnęłam wizytę po Twoim poście na IG ;))

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, trochę zluzuje gume w gaciach w takim razie, Zosce tez dam przestrzeń, niech decyduje sama :p

    Swoja droga i tak chyba pojde do jakiegos fryzjera, bo wiecie, w ciazy to chyba kobieta ma jakas potrzebe zmiany wizerunku.... A nie tylko dres, i brudne koszulki. U mnie brudne wyjatkowo w ciazy. Wszystko mi wylatuje z buzi 🙈 jak jeszcze dojdzie do tego brudzenie Zosi i jej bedzie wylatywalo, no to bedzie obraz nędzy i rozpaczy. Pan od gazu bedzie wzywal opieke :p

    Ja tez mam jakas wewnetrzna obawe o wymioty u dziecka. Przeraza mnie to, ogolnie choroby dzieciece...

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, mieliśmy prywatną wizytę u kierownik pulmonologii we wroc, dała nam takie same leki jakie by zapisała małej w szpitalu, a pozwolenie na domowe leczenie dostaliśmy tylko dlatego,że... po małej w ogóle nie widać,że jest taka chora. No, chyba,że zacznie kaszlec. W razie czego mamy skierowanie, a szpital na przeciwko domu:) btw 3 poprzednich lekarzy osluchowo nie zauwazylo zadnych zmian

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 14:18

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza nieźle z tym gazownikiem :P że młodo wyglądasz to potwierdzam, aż szkoda, ze nie pokazałaś mu brzucha ciązowego to minę miałby bezcenną :P a czemu emek nie pozwolił Ci go wpuszczać?
    Co do fikołka to u nas był bodajże w 31-32tyg jak byliśmy nad morzem. Wiem, bo miałam wizytę przed i po wyjeździe ale przyznaję, ze nie poczułam, ze fiknął, cały czas mi się wydawało, ze siedzi na dupie :P
    Fizie duzo zdrówka dla Klarksona, jak się dziś czuje? jest już jakas poprawa po lekach?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, dzięki,że pytasz. Wzięliśmy dopiero 4/20 dawkę antybiotyku, póki co zauważyłam tylko brak temperatury, kaszel dalej bardzo męczy, ale dzielna jest bardzo. Dostała silny antybiotyk, więc wierzę,że uda nam się pokonać chorobę w domu❤

    Rucola lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po wizycie. Skurczy na KTG nie było, zapis ok. USG też w porządku, Piotruś większy niż Hania, pewnie koło 3,5 będzie miał. Co do wizyty, to wszystko pięknie, główka nisko, młody się wstawia. Szyjki nie ma, rozwarcie 2,5cm. Wszystko gotowe. Gin mnie troszkę intensywniej zbadala, więc mam nadzieję, że coś ruszy. Po badaniu pojawiły się bóle podbrzusza i czekam na rozwój 😅

    Iza, nieźle z gazownikiem. Co do obrotu, to przechodzilismy niedawno to samo. Jakoś na USG 3trym Piotruś był ułożony pośladkowo. Na szczęście pozniej już był glowka w dół. :)

    Fozzie, zdrówka dla Klary. 😘

    AnnaStesia, ja też chciałabym uniknąć 29. Zdecydowanie wolę wcześniej 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 11:04

    Izape_91, olik321, agulineczka, Lunaris, Madzik34, nowa na dzielni, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka no to czekamy niecierpliwie na rozwój wydarzeń ;) będziemy mieć live z porodówki? :) Brakuje mi tych emocji!🙉😂

    Iza Ty małolato!😂😂😂😂😂😂

    Dziewczyny beltające w ciążach! Czy istnieje coś co pozwoli normalnie funkcjonować, bez bólu żołądka? Nie mam czym wymiotować i tak mnie żołądek boli😭 nic nie mogę zjeść, mam jakiś jadłowstręt i pciowstret.. masakra! Wyglądam jak ściana, biało zielona... Czuję się fatalnie

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris specjalnie dla Ciebie 🙂 niestety przekroju nie mam, bo nie zdążyłam zrobić zdjęcia 😉
    https://naforum.zapodaj.net/76f55a6058fd.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 12:01

    frezyjciada, Minnie89, Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez może podpytaj lekarza. Biedna tak się męczysz, najgorsze, że też pić nie możesz. Współczuję. To musi być mała dziewuszka skoro już teraz tak Cię meczy ;)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3630 3631 3632 3633 3634 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ